Co chybí na Blog.cz - teď i dlouhodobě

9. září 2018 v 10:06 | Hanka |  Novinky
Milí blogeři, milé blogerky,

v návaznosti na nedávné Téma týdne s titulem "Co na Blog.cz chybí" jsem pro Vás připravila článek k nejpalčivějším záležitostem, které jste ve svých příspěvcích na toto téma zmiňovali. Také vzhledem k aktuálním výpadkům v zobrazování aktuálního obsahu nám nezbývá, než se tímto velkým talířem horké kaše společně postupně prokousat. Co vám tedy na Blog.cz aktuálně i dlouhodobě chybí, případně přebývá?

Hladký technický provoz

Stále pokračuje postupný přechod na nové servery podpořené aktuálním PHP, což s sebou aktuálně nese z hlediska řadového uživatele Blog.cz řadu nepříjemností. Prošli jsme si problémy se zobrazováním aktualizací v dříve publikovaných článcích, později to byly potíže se samotným přihlašováním do administrace, což byla jedna z vysoce obtěžujících závad, která zasáhla drtivou většinu z nás. Po jejím vyřešení nás v tuto chvíli všechny společně trápí zobrazování nově vydaných článků, které se po publikaci ztrácejí jak z blogu, tak z administrace. Dalším problémem je správné zobrazování komentářů.

Všechny tyto obtíže mají jednoho společného jmenovatele, a tím je už dříve zmíněný probíhající náročný přechod na nové servery s nejaktuálnějším softwarem. Tento proces bohužel není ani tak snadný, ani tak rychlý, jak bychom si jistě všichni přáli. Jak už jste však sami přesvědčili dříve, jednotlivé závady, byť jsou skutečně nanejvýš nepříjemné, jsou obvykle odstraněny během několika dnů. Právě tak by ve velmi krátké době měly zmizet současné výpadky v zobrazování nových článků. Nemusíte se obávat ani ztráty svých publikovaných textů, po odstranění závady se již zveřejněný obsah zobrazí zpět tam, kde má. Vzhledem k tomu, že náš tým má v tuto chvíli ještě část práce na dokončení tohoto stěžejního úkolu před sebou, nemůžeme nicméně vyloučit, že se v několika příštích týdnech nějaké další dílčí výpadky objeví znovu.

Za všechny komplikace, které vám tento nezbytný krok k modernizaci Blog.cz přináší při správě vašich blogů, se co nejupřímněji omlouváme! Jeho dokončení však bude mít zásadní vliv na vyřešení hlavních technických nedostatků, na které si dlouhodobě stěžujete:

Správné hlášení statistik: pokud se vám v přehledu návštěvnosti ukazuje nula, může za to s největší pravděpodobností výpadek starého serveru. Tyto výpadky ve sledování návštěvnosti se po přechodu na nové servery stanou minulostí. Ani pak se však naše počítadla v přesnosti nevyrovnají službám, které se na sledování návštěvnických statistik přímo zaměřují. Pokud jste tak ještě neučinili, zkuste si zapnout na svém blogu Toplist nebo Google Analytics. Jak na to, zjistíte třeba tady.

Bezproblémová administrace: máte-li stále potíže s přihlašováním, s aktualizací změn, správou komentářů nebo třeba s řazením rubrik a upravováním vzhledu svého blogu, jsou to vše potíže, které buď po přechou na nové servery zcela odpadnou, nebo půjdou ze strany programátorů mnohem snáze a rychleji odstranit.

Nahrávání obrázků: tato funkce na Blog.cz stále běží prostřednictvím Adobe Flash Playeru, což je v tuto chvíli také zastaralá technologie, která se ve vašich prohlížečích už nějakou dobu neaktualizuje automaticky, jak tomu bylo v minulosti. Zejména pokud potřebujete pravidelně nahrávat větší množství obrázků najednou, přesvědčte se, že máte ve svém prohlížeči nainstalovanou poslední verzi Adobe Flash, a zároveň, že váš prohlížeč toto rozšíření neblokuje (to zjistíte v nabídce Rozšíření v nastavení svého prohlížeče). Aktualizace Flash Playeru ve Vašem prohlížeči Vám také s největší pravděpodobností pomůže odstranit problém s úpravou pořadí rubrik v administraci blogu. Vyřešení opakujících se potíží se správou multimediálního obsahu je další krok k modernizaci, který závisí na úspěšném dokončení přesunu na nové servery.

Modernější editor s lepšími funkcemi

V aktuálním editoru postrádáte mnoho funkcí, které by vám umožnily příjemnější a variabilnější úpravu textu: větší nabídku modernějších fontů, více možností pro úpravy nadpisů, snazší zarovnávání textu, ale zejména integrovanou kontrolu pravopisu. Než však budeme schopni představit vám nový editor s lepšími funkcemi, vyřeší většinu těchto otázek za vás můj oblíbený jednoduchý trik: využijte pro přípravu svých textů editor ve svém počítači, nejčastěji MS Word, a hotové články pak kopírujte do blogového editoru pomocí oblíbené dvojice klávesových zkratek Ctrl+C (kopírovat), Ctrl+V (vložit). Stejným způsobem mimochodem vznikl i tento článek. Kromě pohodlnější a přehlednější úpravy textu tímto způsobem získáte i větší jistotu, že se vám v důsledku momentálního výpadku serveru nebo internetového připojení neztratí rozpracovaný text.

Komunita

Zásadním tématem, které leží na srdci všem uživatelům Blog.cz, je také zdejší komunita, kterou naši věrní blogeři vždy zmiňují mezi hlavními důvody, proč blogovat právě zde. V posledních měsících, potažmo letech, si však všímáte, že tato zásadní deviza Blog.cz prošla velkou inflací. Abychom pomohli tento proces zvrátit, rozhodli jsme se přistoupit k obnově Autorského klubu, který by se měl stát více přístupným a reprezentativním. Nový způsob fungování, který nyní připravujeme, se inspiruje fungováním a principem obměny Senátu tak, aby i Autorský klub byl jakousi zdejší radou "starších", ale hlavně, aby se jeho členové pravidelně střídali. Pokud máte chuť a čas se na procesu obnovy Autorského klubu podílet, budu ráda, pokud se mi ozvete na e-mail nebo do zpráv na Facebooku.

Mnozí z vás by také uvítali, aby na Blog.cz znovu fungoval katalog aktivních blogerů podobně, jako tomu bylo v minulosti. Než se nám podaří zlepšit fungování žebříčků a přehledů jednotlivých blogů z titulní strany, budeme vám zajímavé autory v různých kategoriích i nadále představovat formou článků zde na Srdci Blogu. Aktuálně pro vás chystám chlapy na Blogu a rodičovské blogy.

Další vylepšení, která byste uvítali:
Mezi nejčastěji zmiňovaná vylepšení Blog.cz patří bezesporu zobrazování reklam. Rádi bychom do budoucna našli jiný model, který by lépe vyhovoval nám i vám. Nicméně tato otázka je natolik složitá a závislá na tak velkém množství dalších rozhodujících faktorů, že nebude snadné ji v dohledné době snadno vyřešit. Nemohu bohužel vyhovět ani vašim pravidelným požadavkům na změnu nastavení v zobrazení reklam na jednotlivých blozích. (Nezapomínejte však na možnost vypnutí alespoň overlay reklamy na svém blogu prostřednictvím nastavení, v rubrice Obecné - jak správně připomíná
Doktorka se srdcem
). Reklamy tu zkrátka s námi byly, jsou a tak, jak je známe a nesnášíme, tu nejspíše ještě nějakou dobu zůstanou. Krok vpřed naopak můžete postupně očekávat v provázanosti Blog.cz se sociálními sítěmi a v ovládání administrace z chytrých mobilních zařízení, jako je tablet nebo telefon. Všechny tyto postupné modernizace opět navážou na úspěšné dokončení přesunu Blog.cz na nové servery.

Znovu děkuji všem, kdo se k tomuto tématu týdne o tom, co na Blog.cz chybí, vyjádřili, i těm, kdo mi vytrvale píší své podněty na zlepšení či upozornění na objevující se nedostatky na e-mail či na Facebook. Děkuji také všem blogerům za trpělivost a věrnost Blog.cz. Také díky vám můžeme postupně dělat Blog.cz lepší.

Hanka
 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (143)
Zobrazit starší komentáře

101 intk intk | 3. října 2018 v 19:46 | Reagovat

vrátila jsem se teď k blogu snad po 5-6 letech, protože je to pohodlná (jednoduchá) cesta k založení webu pro mé příbuzné, kteří jej potřebují. ale nestačím zírat, že se za tu dobu nezměnilo nic. NIC. si tam asi žerete holuby z nosu ne :D tak mě potěšilo, že se to nějak řeší, NICMÉNĚ mám velký problém s vkládáním obrázků. PROČ je kvalita PS vs. blog naprosto nesrovnatelná? na blogu je to ve výsledku rozplzlé cosi, co se původnímu designu ani snad nepodobá - je to tedy ta záležitost flash playeru který ovšem na netu již dávno vymřel a tak měl být tento problém na blogu.cz taky dávno vyřešen? :)

102 K. K. | E-mail | Web | 6. října 2018 v 0:59 | Reagovat

[101]: Neřekla bych, že se něco (vy)řeší. Tyhle sliby tu sem tam čteme už nějakou chvíli a jako průměrný uživatel pozoruji akorát to, že to furt nefunguje. :-D

103 padesatka padesatka | E-mail | Web | 6. října 2018 v 8:43 | Reagovat

[102]: Nevím, jestli se tu (nebo jinde, nemám FB) už někdo ptal, co zase znamená to slov REKLAMA vložené do článků na blozích. Po kliknutí se naštěstí nic neděje, ale MOC by mě ZAJÍMALO, co se zase chystá, protože to slovo rozhodí článek, o básních ani nemluvím... :-(

104 K. K. | E-mail | Web | 6. října 2018 v 9:55 | Reagovat

[103]: Tak jsem na ten FB mrkla, poslední reakce ze strany blogu je 3 týdny stará a týká se něčeho jinýho. Nikdo se neptá, ale nereagují vůbec na nic.

Aby to nebylo zas: "Ahoj, jsem váš nový správce, uděláme tu to a to a to a ještě k tomu to." a pak zase po anglicku tudududum. 8-O

105 padesatka padesatka | E-mail | Web | 6. října 2018 v 9:58 | Reagovat

[104]: No, protože jestli to myslí s touhle reklamou vážně, tj. přímo do článku, tak to je pro mě poslední kapka a jdu jinam.
A že já jsem nikdy nevyhrožovala... :-D

106 K. K. | E-mail | Web | 6. října 2018 v 10:03 | Reagovat

[105]: Já si toho všimla akorát na mobilu. V notebooku mám AdBlock, tak tyhle reklamy naštěstí nevidím. Ale i tak je to poměrně dementní nápad a ocenila bych, kdyby šly spíš hromadně nahrávat obrázky než takový nesmysly. A pak se mi někdo diví, že občas vylítnu a jsem sprostá. 8-O  :-D

107 Lena Lena | 6. října 2018 v 11:34 | Reagovat

[105]: O reklamě píši zde v komentářích výše.
Pravděpodobně jde o typ video reklamy, která se zobrazí, tedy "vyskočí" na čtenáře při čtení článku a jeho rolování směrem nahoru. Reklamu čtenář bude mít možnost odmítnout kliknutím na určitý bod, tím pádem zmizí. Ovšem  bude jej to samozřejmě obtěžovat a rušit.

Pro nás blogery to znamená rozhození textu článku, já mám rozhozeny články tak, že vedle obrázku na počátku článku mám mezery v řádcích, tedy text nejde hezky pod sebou a vypadá to velmi nevzhledně. viz > http://zivavoda-lena.blog.cz/1808/zena-bohyne
Pokud má někdo AdBlock, řádkování se mu zobrazí v pořádku, ovšem každý čtenář jej nainstalován nemá.
Je také možné, že po spuštění nového systému se řádkování upraví, ovšem jsem již velmi skeptická.

Dotaz jsem nikde nepsala, jelikož odpověď je již patrně jasná. Reklama je v systému již "zřejmě" nainstalována. :-! A já jdu zvracet... ???

108 padesatka padesatka | E-mail | Web | 6. října 2018 v 12:46 | Reagovat

[106]: Na noťasu mám taky AdBlock. To jako nestačí reklamy pod články...?!
To ať jdou vážně do prdele...

109 padesatka padesatka | E-mail | Web | 6. října 2018 v 12:48 | Reagovat

[107]: Leno,
díky za vysvětlení.
Dívala jsem se k Tobě, ale já mám na noťasu AdBlock, tak jsem nic neviděla...
Je to sprostý, hnusný, zase bez vysvětlení, bez varování...sere mě to.

110 K. K. | E-mail | Web | 6. října 2018 v 13:21 | Reagovat

[107]: Myslíš že nějaké spuštění v novém bude? Mně přijde, že nám zas jen dali nějaký planý naděje, abychom zavřeli hubu.

Je to už trapný, bylo by fajn, kdyby se tady toho ujal někdo schopný, co nám nebude kálet na hlavu.

111 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 6. října 2018 v 14:04 | Reagovat

[107]: Aháá, žrout dat, výborně. Tím už otravují i nejmenované zpravodajské portály. Neříkejte, že budu muset přesouvat jinam i Potter-blog... chjo :D

112 Lena Lena | 6. října 2018 v 14:57 | Reagovat

[110]: Nějaké úpravy probíhají, lze to poznat drobnými změnami při proklikávání stránek-článků na blogu.

Systém bude zprovozněn patrně najednou, se všemi funkcemi, o kterých se Hanka zmiňuje zde v článku.
Tyto úpravy mají zřejmě pod palcem nějací IT, kteří se tomu věnují mimo svou práci, ve volném čase. Proto to trvá. Pochybuji, že by zde najali stálé pracovníky..
A že by nám dávali plané naděje - to by bylo z jejich strany již těžce psychopatické chování. Možné je v této chaotické době sice vše, ale probůh, doufám, že až tak na dřeň to zde nepůjde ;-)

V případě zájmu o mé další názory k oné věci, jsou tyto k dispozici výše mezi komentáři ostatních. . :-)

113 K. K. | E-mail | Web | 7. října 2018 v 16:09 | Reagovat

[112]: No já právě žádný změny jako uživatel nezaznamenala a sliby, jak se to tu zlepší čtu asi 2 roky. (A za tu dobu nic - akorát si pamatuju, jak nacpali ty děsný čtvercový reklamy pod články, pak je teda za dob Báry zase hned naštěstí zrušili.)

Na dotazy opět nikdo neodpovídá - jak zde, tak na FB.

114 padesatka padesatka | E-mail | Web | Neděle v 12:02 | Reagovat

Milá Hanko,
pokud se sem někdy dívaš, můžeš nám odpovědět, jestli se opravdu chystáte vkládat reklamu přímo do našich článků...? To nestačí ty reklamy pod nimi a reklamy na titulní straně...?
To nám opravdu budete rozhazovat články...? O básních ani nemluvě...?
M.

115 padesatka padesatka | E-mail | Web | Neděle v 12:03 | Reagovat

[113]: A stále nic... :-(

116 Eliss Eliss | Web | Neděle v 12:05 | Reagovat

[114]: Já mám naštěstí zapnutý AdBlock, takže žádné reklamy v článcích nevidím...

117 K. K. | E-mail | Web | Neděle v 13:14 | Reagovat

[115]: Jako ne že by mě překvapilo. 8-O

Ale je to fakt trapný, neprofesionální, výsměšný... A nebudu se rozčilovat, nebo budu zas akorát sprostá a za  to mi ta banda lemplů nestojí. :-D

118 padesatka padesatka | E-mail | Web | Neděle v 16:06 | Reagovat

[116]: No jo, ale spousta lidí ho nemá... :-(

119 Markii Reed Markii Reed | Web | Pondělí v 11:37 | Reagovat

Je celkem smutný, kolik je tu omluvných článků s prosbami o trpělivost a přitom se nic neděje.

Server Blog.cz pořád pracuje na starých neaktuálních systémech, díky čemuž je blogovat zde stále více obtížné, reklamy jsou všude a ještě k tomu "rozbíjí" články autorů blogů. Nejlepší je, když nějaký bloger píše úvahový článek na vážné téma a přímo do středu článku je plácnuta reklama na větší erekci. :-D

Většina užívatelů tohoto serveru stěhuje své blogy někam jinam a někteří své staré blogy nemažou, díky čemuž je na serverech větší a větší bordel. Zajímalo by mě, kolik procent serveru Blog.cz tvoří neaktivní blogy. Myslím si, že to bude víc jak polovina.

Ptám se - kdy konečně nastanou ty úžasné změny a vylepšení, o kterých se tu jen píše? Pokud to takhle půjde dál, je dost pravděpodobné, že Blog.cz brzy skončí.

120 Adminka Hanka KOPÍRUJE? Adminka Hanka KOPÍRUJE? | Pondělí v 16:20 | Reagovat

JSEM SI SKORO JISTÝ, ŽE SPRÁVKYNĚ Blogu.cz Hanka KOPÍRUJE osobní styl a způsob psaní LENY, tady z blogu Živá Voda. Chodím na její blog pravidelně, vím jak píše, takže mi to okamžitě bouchlo do očí. Lena tady má, dívám se dokonce několik komentářů.
To je ale pěknej PODRAZ!
Lena je vzácnej a chytrej člověk, hodně lidem už pomohla, i tady na blogu, mně taky a nevzala si ode mně ani pětník za svou práci.

Každý má psát, jak umí, ne se po někom opičit, to je trapný! Někdo umí prostě pěkně psát, někdo něco jiného.

Nevím, ale myslím si, že správkyně Hanka už není žádný puberťák, aby se chovala takhle.
Kdo umí, prostě umí, a nikdo ho nemá kopírovat a machrovat, že umí pěkně psát, když se jenom opičí.

Ono to s tou upřímností, jak Hanka píše nebude z její strany asi takové, jak říká.
Nebo je možný, že kopíruje někoho, kdo kopíruje Lenu.

A že by šlo o náhodu, že by Hanka psala stejným způsobem, možné to sice je, ale hodně, fakt hodně o tom pochybuju!

Díval jsem se na začátky, jak tady Hana přišla, psala jinak to přece poznám. Teď píše jinak.

Takže Hanko, jestli to tak je a nepletu se, tak jako sorry, ale z tvé strany je to pěkná přetvářka.

Ono tady celkově na Blogu.cz to nějak zavání, fakt sorry. :-?  :-?

121 K. K. | E-mail | Web | Pondělí v 22:26 | Reagovat

[120]: Já teda Lenu neznám a tak se jí nechci nějak dotknout, ale že by byla Hanka nějakej literární zázrak...

122 padesatka padesatka | E-mail | Web | Čtvrtek v 7:31 | Reagovat

[121]: Ty to vždycky rozsvítíš... :-D

123 roxanne roxanne | Web | Včera v 7:46 | Reagovat

ty reklamy jsou otřesné, je přes celou levou stranu a úplně narušuje design webu, úplně se mi najednou hnusí dívat na vlastní blog! a to už tak se tu sotva držím silou vůle. A to je teď tak poslední dva dny, to je jako vylepšení?? Sakra děláte si srandu?! Nemluvěo tom když článek otevřu a kvůli reklame jě posunutý text.!

124 Surly Surly | Web | Včera v 9:36 | Reagovat

Ľudia dobrí (blog.cz). Reklama uprostred textu, tri odkazy na konci článku vyzerajúce akoby boli relevantné k textu a článok cez celý ľavý bok? Ako relly?

Príde vôbec niekedy možnosť zaplatiť si za verziu blogu bez reklám. Samozrejme po tom ako bide vyzerať konkurenciaschopnejšie?

125 Tomáš Tomáš | Web | Včera v 9:50 | Reagovat

[124]: Jako chápu, že nostalgie je mocná síla. Ale, luďia dobrí, například blogger (uvádím jako příklad, podobných služeb existuje víc) necpe do článků, nad články a dokonce ani pod články VŮBEC ŽÁDNOU reklamu. Navíc jako blogovací platforma funguje už roky naprosto spolehlivě, svižně a adekvátně datu. Otázka tedy zní: Proč na tom Blog.cz s jeho problémy a nejistou budoucností pořád tolik lpíte?

126 roxanne roxanne | Web | Včera v 9:52 | Reagovat

[125]: možná protože po 11 letech práce na blogu se nechce začínat od nuly někde jinde ;) To u žradši skončím.

127 Meduňka Meduňka | Web | Včera v 9:55 | Reagovat

Milá Hanko, aktuálně mi na Blog.cz přebývá jedna reklama, která mi z básniček dělá nevzhledný bordel.
Jestli toto je ten "lepší model, který by lépe vyhovoval nám i vám", tak mně  nevyhovuje. Asi nikomu ze zdejších blogujících. Můžete to prosím tlumočit někomu, kdo je za reklamy zodpovědný?
Nebo se už na zdejší komunitu, "tuto zásadní devizu Blog.cz" úplně kašle?

128 Alue Alue | Včera v 10:11 | Reagovat

Admin stále nefunguje jak má, ale hlavně že tam dáte reklamu od googlu, která ještě otravně roluje. Poslední hřebík do rakve byl právě zatlučen.

129 Surly Surly | Web | Včera v 12:21 | Reagovat

Pardon za preklepy. Už píšem ako tatár. :-D

[125]: tak nostalgia, potom ľudia, ktorí tu zostávajú a kvôli ktorým sa ani mne nechce preč. Keď si to tak vezmem aj ľudia, kt. odišli na lepšie miesto :-D sa vracajú do diskusii na blogu. Slovom zdochlina, ktorú sa štítime zanechať.

130 Surly Surly | Včera v 12:23 | Reagovat

[129]: resp. po každom odchode som si z nejakého dôvodu našla cestu späť k blog.cz

131 Pro K. komentář 121 Pro K. komentář 121 | Včera v 13:54 | Reagovat

Pro komentář 121 : K, Kdybys trochu přemýšlela, tak si tu najdeš blog Leny, není fakt nic lehčího, no a přečteš si nějaké její autorské články. Tak bys viděla, že ze strany Hanky je tam vidět snaha o „malé“ kopírování některých osobních vyjadřování a stylu Leny, nebo jak je psané v komentáři 120, jiný způsob kopírování, nebo náhodu, ale i tak to její psaní, na rozdíl od Leny, není nějaký literární zázrak, jak správně píšeš.
A lenu myslím urazit nemůžeš, protože ona občas píše, že urazit ji může jedině inteligent. 8-O

132 Marčélla Marčélla | E-mail | Web | Včera v 14:06 | Reagovat

Opravdu ty reklamy musejí být všude? Nestačí jedna pod články? Snad je to jen chvilková situace. Budu v to doufat. Nějak se mi nechce dívat se na blog, kde jsou reklamy a pokrývají skoro celý blog. :-|  :-x

133 ALUE ODEJDI ALUE ODEJDI | Včera v 15:56 | Reagovat

Alue k loskotová plagyátorko, manipulátorko s ezoterikou, která ještě nenapsala ani jeden svůj článek, všechno okopčené od jinud, odejdi z internetu!

134 Aluška,.org PLAGYÁTORKA Aluška,.org PLAGYÁTORKA | Včera v 16:01 | Reagovat

Aluška.org plagyát jiných blogů, lhaní, manipulace, hloupost a omezenost autorky blogu Aluška.org

alue vs sysifos bludný balvan vrací úder

kancelář uvádění výroků alue na pravou míru

135 Aluška.org FUJ Aluška.org FUJ | Včera v 16:04 | Reagovat

USVĚDČENÍ ALUE LOSKOTOVÉ Aluška.org ZE LHANÍ A MANIPULACÍ

ZADAT DO VYHLEDAVAČE A ČÍST

1. alue vs sysifos bludný balvan vrací úder

2. kancelář uvádění výroků alue na pravou míru

136 Tomáš Tomáš | Web | Včera v 16:14 | Reagovat

[131]: Jestli něco vyvolává dojem, že to psala Lena (ať už je to kdokoliv), tak tyhle komentáře ;-)  :-D

[130]: Já tu zůstávám jen s jedním, spíše podružným blogem. Ten druhý jsem už přestěhoval. Ano, ze začátku to byl nezvyk a přes zimu drbačka s kopírováním textu. Ale dnes jsem rád že se povedlo, protože úroveň Bloggeru je o tři řády výš než tady.

137 Eliss Eliss | Web | Včera v 19:55 | Reagovat

Chce to poslat petici na TV Nova, které tato doména patří! Nejlépe vyhodit paní adminku a nahradit ji nějakou novou...

138 Illienel Illienel | E-mail | Web | Včera v 20:46 | Reagovat

Lidi, myslíte, že ty reklamy přímo v textu článku a obrovské hnusné reklamy vlevo, které opravdu naprosto kazí dojem téměř ze všech blogů, jsou jen dočasné? Nedovedu si představit, že bych musela blog stěhovat, nehledě na to, že koemtnáře bych asi nepřestěhovala a mají rpo mě nedocenitelnou hodnotu. Ale tohle je opravdu moc. :-( To už se nedá vydržet. Vy, kdo máte ad block či jak se to jmenuje, funguje vám to na rolovací reklamu vlevo na stránce a na reklamu v textu článk? Pokud ano, poradil by mi někdo, kde a jak se ad block zařídí?

139 Katty Katty | E-mail | Web | Včera v 20:49 | Reagovat

Ty reklamy jsou šílené. A já ještě váhala, jestli jsem se neunáhlila s tím přesunem. :D Teď jsem četla jeden článek a chvíli přemýšlela, proč má slečna v článku fotku salátů z Albertu a pak mi došlo, že to je reklama přímo v článku. Ne na konci, ale na začátku. A kolikrát i uprostřed. A nejhorší je, že do toho článku tak zapadá, že člověk kolikrát nepozná, že to tam nepatří. Plus ta vlevo, to myslíte vážně?

A opravdu, proč adminka s železnou pravidelností komunikuje tak 2 dny jednou za měsíc či dva a pak je ticho po pěšině? Je to tak naprosto pokaždé. Dva dny sliby, odpovědi a pak měsíc nebo i víc zase ticho.

140 K. K. | E-mail | Web | Včera v 20:51 | Reagovat

[131]: Tak to má Leny kliku, že jí teď moje tvrzení neurazí, ale opravdu nemám potřebu číst někoho, kdo píše stejně nudně jako Hanka.

141 K. K. | E-mail | Web | Včera v 20:55 | Reagovat

[137]: Je možný, že už tu není, mně psala do emailu už asi před měsícem, že zvažuje odchod. Kéž by se tu toho ujal někdo schopnej.

142 Victoria Victoria | Web | Včera v 21:09 | Reagovat

Takže ty reklamy se objevují všem? Já už jsem si myslela, že mám zavirovaný počítač nebo co. V tom případě s tím něco dělejte, protože to je hrůza! Hnus největší. Kdyby to byla aspoň nějaká decentní, malinká reklama. Tohle se nedá. Dřív jsem blog ještě bránila, ale s takovou možná brzy odejdu...

143 K. K. | E-mail | Web | Včera v 21:19 | Reagovat

[142]: Já si teď schválně vypla AdBlock a je to k zblití. :-!

Na blog.cz dlouhodobě chybí admini s funkčním mozkem v hlavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama