Jak se pereme s technickými problémy a co proti nim dělat

16. listopadu 2017 v 11:08 | Hanka |  Jak na blog
Milí blogeři, milé blogerky,

Již dávno není pro nikoho z vás tajemstvím, že Blog.cz se v poslední době potýká s technickými obtížemi různého charakteru. Nejpalčivěji vás (a nás spolu s vámi) trápí nefunkční počitadla návštěvnosti, problematické nahrávání více fotografií do galerií a v poslední době také výraznější výpadky našich serverů (naposledy se tak stalo minulý pátek).
Často si stěžujete (a jistě oprávněně), že se vám na vaše podněty dostává strohé odpovědi, že problém řešíme, přesto ale není v této věci vidět žádný posun vpřed. Proč tomu tak je a co se s tím dá dělat? Opět není žádným tajemstvím, že společným jmenovatelem všech výše jmenovaných potíží Blogu jsou zastaralé technologie. To samo o sobě znamená, že řešení nelze docílit ze dne na den a že naše práce na něm není z vnější hned vidět. To ale přesto neznamená, že pro vyřešení problémů s fungováním Blog.cz nepodnikáme žádné kroky.

Co ale máte dělat v mezičase vy?

1) Počítadla. Dnes se podařilo po našem delším úsilí obnovit statistiky na jednotlivých blozích. Stále je tu také možnost využívat externích statistik prostřednictvím služeb TopList nebo Google Analytics, které můžete na svůj web integrovat v administraci svého blogu (->Nastavení->Statistiky).

2) Nahrávání fotografií. Než dojde k celkové modernizaci galerií, vyřeší potíže s nahráváním více fotografií naráz instalace rozšíření Adobe Flash do vašeho prohlížeče.

3) Výpadky serveru. Náš obětavý správce Petr se stavem a funkcí serverů intenzívně zabývá ve dne v noci, přesto nám ale velmi pomůžete, pokud nás na jakoukoli nefunkčnost upozorníte i vy. Tady náprava obvykle zabere pouze několik minut. Proti velkým výpadkům, k jakému došlo naposledy v říjnu, jsme se zabezpečili a neměly by se již opakovat.

Ještě jednou vám všem v této situaci, která je pro nás skutečně přinejmenším stejně nekomfortní, jako pro nás (ne-li více :-)), děkujeme za vaši trpělivost a zejména věrnost službě Blog.cz.

Za Tým Blog.cz

Hanka
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (102)
Zobrazit starší komentáře

101 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 0:50 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

102 Světlo Lásky Světlo Lásky | E-mail | Web | 12. března 2018 v 16:48 | Reagovat

Já bych ráda věděla, zda někdo řeší  že jsou naše blogy neustále napadány reklamami,spamy i v cizím jazyce. A nám nezbývá nic jiného ,než neustále to mazat a blokovat. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama