Už se to bortí?

4. srpna 2017 v 23:17
Zdravím všechny,
jelikož se pod rozhovorem s Conejou objevilo mnoho článků na téma "jak moc jde Blog.cz do kopru", tak už mi to samozřejmě nedá a musím (i ze slušnosti k vám) zareagovat.


Hned informace na úvod: Administrátor Blog.cz se nezměnil, pořád jsem to já.

Jako první bych začala s omluvou za neuvedení tématu týdne. Jedná se o mou chybu. Prostě a jednoduše jsem byla 12 dní na dovolené a výměna tématu týdne se mi vykouřila z hlavy. Slibuji, že už se to nebude opakovat.

Dále chci reagovat na výkřiky, že Blog.cz se bude rušit. Vůbec nevím, kde tohle vzniklo, Blog.cz normálně funguje, k rušení NENÍ DŮVOD!


SRDCE BLOGU:

Upozorňuji, že blog Srdce blogu byl založen primárně k tomu, aby informoval o dění na Blog.cz (informace o změnách apod.). Já nejsem blogerka(!), neberte prosím Srdce blogu jako klasický blog. Jasně, vím, že sem v přivítacím článku (ano, smazala jsem ho) psala, že budu přidávat články i mimo blogování, ale uznejte sami, že se to zrovna sem moc nehodí. Ten článek jsem navíc psala hned po převzetí po Standovi a uznávám, že jsem přecenila své síly. Abychom ovšem byli upřímný, hned v úvodu jsem psala, že na chodu Blog.cz se nic nemění. A to trvá! Samozřejmě vím, že by Srdci bodlo víc článků, ale rozhodně to neovlivňuje chod celého Blog.cz. Srdce je jen k samotnému webu takový přídavek. Ale abych to nezakecávala a jen se nevymlouvala, zde je můj nápad na oživení:

Zapojení blogerů do publikování na Srdce blogu:

Do konce září zasílejte na emailovou adresu blog@blog.cz vašeho oblíbeného blogera/ky (společně s názvem blogu, musí pochopitelně jít o blog registrovaný na našem webu). Čtyřem nejvíce zasíláným bude na Srdci blogu založena jejich vlastní rubrika podle jejich přání, kterou si budou spravovat (myšleno tak, že já budu publikovat jejich práci. Přihlašovací údaje dát nikomu nesmím), jak sami chtějí (pokud s tím samozřejmě budou souhlasit).

TITULNÍ STRANA Blog.cz:

Články na hlavní straně se mění pravidelně (kromě víkendů). Opravdu se snažím, aby byly různorodé, a vy jste si pokaždé přečetli článek na jiné téma. Věřte, že nalezení zajímavého článku opravdu není jednoduché a zabírá to mnoho času. Díky proto těm, kteří mi posílají na email tipy. Chodí jen skvělé věci :)

To, že se někomu výběr článků nelíbí, už bohužel neovlivním, jak už tu bylo řečeno tisíckrát, každému se holt líbí něco jiného.

Na samotné titulce se nyní nic měnit nebude. Stále budou články, blog dne a pořád budou nabíhat věci členů AK, do kterého mimo jiné může patřit váš blog. Stačí jen poslat žádost na náš email, a pokud jste opravdu aktivní bloger se zajímavými články, budete do AK zařazeni.

Na začátku příštího roku chci rovněž vyhlásit soutěž Blog Awards, ve které se bude hlasovat o nejlepší blog v jednotlivých kategoriích. Budu se snažit pro vás získat ty nejlepší ceny.

NA ZÁVĚR:

Věřte, že na Blog.cz jsem se opravdu nevybodla. Ani nemůžu, protože je to součást mojí práce. Vaše komentáře čtu a tímto článkem odpovídám na to nejdůležitější. Znova opakuji, to, že Srdce blogu už není tolik aktivní jako předtím neznamená, že se Blog.cz bortí. Chápu, že řadu z vás rozčílilo nové umístěný reklam v podobě odkazů v boxech. Budu vaše stížnosti hlásit vedení společnosti TV NOVA. Uvidíme, jak to dopadne.


Mějte se krásně a užívejte prázdniny

Bára
 

40 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (105)
Zobrazit starší komentáře

1 LENA LENA | 4. srpna 2017 v 23:47 | Reagovat

BÁRO, mám prosím dotaz - ty obrovské kachličkové odkazy pod články velmi hyzdí obsah blogů, jak velikostí, tak obsahem.
Jde o stálý stav, jejich umístění bude již stálé, nebo jde o dočasnou situaci?

Děkuji za odpověď

2 Tomáš Tomáš | Web | 4. srpna 2017 v 23:49 | Reagovat

Výborně, takže vše při starém. Mazat můj předchozí komentář bylo moc okaté, tudíž je lepší smazat celý článek a nahrát ho znova v hodinu kdy se (snad) nikdo nedívá. Jak někde v KLDR :-x
Bravo!
A po TOMHLE mi ještě někdo bude tvrdit, že blog.cz nejde do kopru, že Bára komunikuje a stará se :-D
Přitom šlo o komentář slušně napsaný, věcný a k tématu. Snad jen poněkud kritický. Co přijde příště? Demokratické zablokování mojí IP na Srdci? Odvlečení v pozdní noční hodinu do gulagu? Škoda že jsem si neudělal screen stránky a text neuložil někam v počítači. Nechce se mi ho smolit znova jen proto, aby byl zase smazán.
Fakt jsem myslel, že ten text výše myslela Bára vážně a je připravená o něm mluvit. Bohužel bylo snazší moje připomínky smazat a dělat, že tam nikdy nebyly.

Dodatek: Asi by nebylo úplně korektní chtít po Báře aby měla koule, ale platí to i o zodpovědnosti a férovém jednání?

3 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 23:50 | Reagovat

Snad to bude  dobré. Jen nás myslím všechny mrzí, že jsou reklamy a upoutávky na pořady cpány nejen na televizích, ale už i do blogů. Reklamy písemné, psané obrovským, písmem, často nevhodné s ohledem na obsah článku nestačí? Proč cpou STROSSLe - zřejmě nápad některého  člena reklamního oddělení ty nemožné nezajímavé již upoutávky na všechny blogy..Je to kontrapunktivní, zprotiví lidem nejen ty stále opakované reklamy,ale i nabízené -přerušované-pořady. Nemohla byste to na NOVĚ zkusit zlepšit? Tím čtenost nezvýší, otravují jen lidi.

4 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 23:53 | Reagovat

[3]: Myslím informovat je, vím, že u nich jde jen a jen o peníze a nejen u nich.

5 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 23:53 | Reagovat

[3]: Myslím informovat je, vím, že u nich jde jen a jen o peníze a nejen u nich.

6 Nany Nany | Web | 5. srpna 2017 v 1:00 | Reagovat

A to jsem si před rokem říkala, jestli odejít odsud bylo správné, že mi ta komunita bude chybět... od té doby, co tu není Standa, ale vlastně i v jeho posledních chvilkách, to tu už za nic moc nestojí. Blog.cz byl vybudován na propojení blogerů, zapojování je do různých akcí, to nikde jinde neprobíhalo. Což tady nyní také ne, čili to celkem postrádá význam. Adios

7 Lady Lenna Lady Lenna | Web | 5. srpna 2017 v 1:26 | Reagovat

Já psala komentář u rozhovoru u Coneji a byl vyhodnocen jako spam a tudíž ani nepovolen. Přitom jsem jen psala o té hrozné reklamě s kostičkami, které odkazují na televizní noviny. Zabírá to pomalu půl stránky a při čtení mých oblíbených blogů to skutečně ruší.

Zveřejnění, smazání a znovu nahrání článku rovněž nechápu. Dělo by se vůbec něco, kdyby se tu v posledních dnech nezvedla taková vlna nevole? Moc tomu nevěřím. Myslím, že blog.cz potřebuje hlavně opravit chyby a především něco udělat s tou příšernou reklamou.

Nikdo tu nemluví o blogování, ale myslím si, že by na Srdci nějaká aktivita být měla a je škoda, že se blog.cz nebude nijak inovovat, technicky je skutečně zastaralý. Články na titulce pečlivě vybírány?

A proč tam tedy byl deset let starý neautorský text, blogem dne pro analýzu blog a nebo spammer? AK by měl sloužit jako klub pro elitu skutečně kvalitních blogerů, neměl by tam být každý, kdo dovede splácat jednu gramaticky správnou větu.

Blog.cz už jsem dávno opustila, ale přála bych mu, aby se zvednul a zlepšil, mám tu hodně oblíbených blogů a aspoň bych si je ráda četla bez otravných reklam přes půl stránky. Tak tedy hodně štěstí do budoucna, ale hlavně ať nezůstane jen u slov a tento článek opět nezmizí záhadně do neznáma.

A cenzuru v komentářích prosím ne, člověk by měl mít právo říci svůj názor, pokud je vyjádřen slušně. ;-)

8 Lady Lenna Lady Lenna | Web | 5. srpna 2017 v 1:27 | Reagovat

*blogem dne pro-ana blog

9 Petr Petr | 5. srpna 2017 v 1:30 | Reagovat

Překládám článek z politicky korektního newspeaku do normální řeči:

"jsem byla 12 dní na dovolené a výměna tématu týdne se mi vykouřila z hlavy"

= blog mi je tak ukradenej, že jsem se ani neobtěžovala sem napsat krátké upozornění, že mám dovolenou.

"k rušení NENÍ DŮVOD!"

= dokud má Blog návštěvnost, budeme ho držet při životě, ale nedáme ani korunu na jeho vývoj.

"Srdce blogu byl založen primárně k tomu, aby informoval o dění na Blog.cz"

= jsem tu pár měsíců, převzala jsem blog, který přede mnou někdo psal 9 let a ani jsem se neobtěžovala číst, co tu kdysi vycházelo, ale nebrání mi to vás poučovat v tom, k čemu tento blog v roce 2008 vzniknul (v době, kdy jsem Blogcz ani neznala)

"hned v úvodu jsem psala, že na chodu Blog.cz se nic nemění. A to trvá!"

= neboli vše při starém, vývoj nových funkcí je ukončený, Nova do Blogu nedává ani korunu, na nahlášené chyby se kašle,  a stížnosti a odchod uživatelů nikdo neřeší.

"Čtyřem nejvíce zasíláným bude na Srdci blogu založena jejich vlastní rubrika podle jejich přání, kterou si budou spravovat."

= jsem líná zde něco psát, tak to hodím na vás, abyste to psali za mě, a ještě z toho vyjdu jako vítěz, protože to bude vypadat, že jsem přišla s nějakým zlepšovákem

"Na samotné titulce se nyní nic měnit nebude."

= pochopitelně, na titulce se nic měnit nemůže, když je vývoj celého blogu ukončený

"Budu vaše stížnosti hlásit vedení společnosti TV NOVA. Uvidíme, jak to dopadne."

= já nic, já muzikant, s vedením TV Nova stejně v kontaktu nejsem, maximálně to řeknu svému šéfíkovi, on mi řekne, ať to zkusím nějak s blogery okecat, a prostě to zase vyhnije jako všechno, a ten hnus tady bude dál, a časem k tomu přihodíte nějakou další reklamu, protože jí tady je podle vás asi stále málo.

To, že byl tenhle článek smazán a znovu zveřejněn, aby se Barbora zbavila komentáře Tomáše, už radši ani nemá cenu komentovat - upozorňuji ale dotyčnou, že si tento komentář po odeslání ihned ukládám v podobě screenshotu

10 M. M. | 5. srpna 2017 v 2:40 | Reagovat

Ta soutěž "Blog Awards"... to má být nějaká napodobenina http://www.czechblogawards.cz/ ?

11 Victoria Victoria | Web | 5. srpna 2017 v 9:30 | Reagovat

Moc se mi to tvé vysvětlení nelíbí. Furt mám z toho pocit, že na to slušně kašleš. Osobně si myslím, že Srdce blogu by mělo nějak fungovat. A že tam nacpeš články jiných? To jako vážně? Bez urážky, ale to už mi přijde jako lenost největší :-D. Proč si aspoň nepročteš Standovy články a nejedeš ve stejném duchu? Rozhovory, témata týdne, nějaké zajímavé diskuze, třeba soutěž o nejlepší povídku (nebo něco v tomhle smyslu),...

[2]: Naprosto souhlasím! Včera jsem si to tu četla a hned mě to praštilo do očí, že tu nějaké komentáře chybí. Copak jsme někde ve školce? To Bára neumí přijmout kritiku? Teď jsem zvědavá, jak dlouho tu vydrží můj komentář :-D.

12 Y. Y. | 5. srpna 2017 v 9:59 | Reagovat

Být na dovolené je ok, ale stále mám pocit že mi něco uniká. Celý červen a červenec jsi byla taky na dovolené?

Báro, byla bych ráda abys byla k blogerum upřímná. To co se tu děje je děs po technické stránce. Zřejmě programátoři mají dostatek času napsat reklamu velkou jak vrata, ale opravit KRITICKÉ chyby, které ovlivňují jednotlivé blogy to už ne? Dáš nám nějaký info I o tom zda ty chyby opravují nebo na ně kašlou? Nebo jak to s blogem doopravdy je?
A nezlob se na mě, ale za standy a ještě krutomlova tak tento Blog vedli jako informativní, ale stále se starali dost o komunitu, I když Standa byl někdy jak osina v zadku.
Je hezké že tu chceš zveřejňovat články ostatních lidí, nechceš tedy obnovit klub. Blog.cz který byl za tímto účelem? Co si pamatuji tak zde byly informativní články, rozhovory, soutěže. Ne ano tak články jiných lidí.

Tbh jsem ráda že nebloguji a místo toho si píšu normální papírový deník. Aspoň se nemusím rozčilovat nad tím že vývojáři na to totálně serou.

13 Tomáš Tomáš | Web | 5. srpna 2017 v 10:06 | Reagovat

Díky všem, že tu napsali zhruba to, co já v onom smazaném komentu. Celé je to fraška.

14 Y. Y. | 5. srpna 2017 v 10:20 | Reagovat

[13]: Nemáš za co. Samotnou me zajímá co se to tu sakra děje a takovýhle sranda odpovědi nejsou dost když to kolem a kolem znamená "sereme na vás, posterejte se o Blog.cz sami nebo vyoadnete jinam". Co si pamatuji tak tu bylo hodně úspěšných blogeru, kteří přešli jinak a určitě tu ještě nějací úspěšní jsou nebo jsou v plenkách.

15 Y. Y. | 5. srpna 2017 v 10:20 | Reagovat

Omlouvám se za chyby. Píšu z mobilu. :D

16 Kerr Kerr | Web | 5. srpna 2017 v 10:33 | Reagovat

Já se už vyjádřila v e-mailu.

17 Y. Y. | 5. srpna 2017 v 10:37 | Reagovat

Jen tak zběžně jsem prolitla archiv. Všichni co spravovali tento Blog, tak psali každý měsíc nejméně 5 článku. Ani jeden měsíc od roku 2008 - 2016 není vynechany. Jsou tam rady o blogovani, témata, ankety, soutěže, rozhovory, informace o aktuálním deni atd.

18 David David | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 12:18 | Reagovat

Typická ženská, víc není třeba dodávat... :-|  A to jsem si myslel, že po Standovi přišla lepší náhrada...

19 Bára Bára | 5. srpna 2017 v 12:21 | Reagovat

[9]: S jednou věcí máš pravdu. Dokud má blog návštěvnost (a věř, že je vysoká), není důvod ho rušit. To ale platí u všeho ne? Jinak se mýlíš ve všem! ;-)

20 Bára Bára | 5. srpna 2017 v 12:27 | Reagovat

[3]: Nové boxy se mi také nelíbí. Jak jsem psala, hned příští týden předám stížnosti a přimluvím se za to, aby se daly pryč. S dalšími reklamami ale nic dělat nemůžu. Z reklam je zkrátka Blog.cz financovaný.

21 Bára Bára | 5. srpna 2017 v 12:30 | Reagovat

[Smazaný komentář] Obracet se na Standu je zbytečné. Standa zkrátka změnil práci a nyní má jiné zaměstnání, tak to chodí. Nechci a ani ho nebudu obtěžovat s blogem, když se ho už vůbec netýká.

22 NaTyy NaTyy | Web | 5. srpna 2017 v 13:04 | Reagovat

Aha, takže v podstatě nic nového. No, skvělé ;) Další várka keců a stejně prd z toho. Zase článek na úrovni. Nic podstatného jsme se ale pořád nějak nedozvěděli.

23 NaTyy NaTyy | Web | 5. srpna 2017 v 13:07 | Reagovat

[21]: Děkujeme ale, že jsi samozřejmě tak slušná a dala nám po xx reakcích, emailech, telefonátech, komentech a letech vědět´.. byť tímto "nicneříkajíc" stylem.

24 Kája Kája | Web | 5. srpna 2017 v 13:16 | Reagovat

[18]: A tím jako myslíš co?

25 Kája Kája | Web | 5. srpna 2017 v 13:17 | Reagovat

Báro, copak ta nekomunikace trvala jen dvanáct dní? To se mi nějak nezdá...

A co kdyby mohli články posílat všichni blogeři? Čtyři vyvolení, to je divné... Nicméně mám skoro chuť se tu vrátit, abych to mohla rozjet. :D

26 Kája Kája | Web | 5. srpna 2017 v 13:18 | Reagovat

Jo a ještě něco mě napadlo - když má Srdce informovat o chodu blog.cz, proč už tady článek o tom, že se blog rušit nebude atd. nevyšel už dávno?

27 Bára Bára | 5. srpna 2017 v 13:59 | Reagovat

[26]: To, že se bude Blog.cz rušit, někdo nesmyslně vykřikl v jednom komentáři a asi tři dny zpátky se toho tady pár lidí chytlo.

28 Kája Kája | Web | 5. srpna 2017 v 14:07 | Reagovat

[27]: Mám pocit, že taková myšlenka už taky koluje delší dobu. A že se ty komentáře rozjížděly dřív, což už nedokážeme, protože jsou smazané.

29 Bára Bára | 5. srpna 2017 v 14:07 | Reagovat

[23]: Tak teď se ale opravdu obhájím. Nic o xx emailech nevím. Tohle se tu rozjelo až poslední týden. A pokud vím, tak jediná, kdo se tedy pokoušel o telefonát byla Kerr, která se rozhodla ozvat po měsících, kdy odešla z Blog.cz.

30 Kerr Kerr | Web | 5. srpna 2017 v 14:34 | Reagovat

[29]: A dívala jsi se třeba na email blog @blog.cz, který je v podstatě jediným oficiálně uvedeným emailem? Dříve jsme tam normálně komunikovali se Standou, předpokládám, že ti ho také předal. Já jsem tam mimochodem psala email 9.4. 2017, předtím, než jsem odešla z blog.cz.
Chtěla jsem ti pomoct. Blog se ale zdál mrtvý, ozvala jsem se na email, nic. Mluvila jsem s několika dalšími lidmi, ti od tebe nedostali taky žádnou odpověď. Tak jsem odešla, protože to tu šlo do háje. Snažíme se ti pomoci, protože jsme tady pořád my, kteří STOJÍME o obnovení.
Takže to, že jsem se ozvala po měsících? Ne, já a další lidé jsme psali na email, kde se nám nedostalo odpovědi.

31 M3rlin M3rlin | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 14:39 | Reagovat

[29]: Tak třeba na můj mail nikdo neodpověděl a to jsem to psal už tak před měsícem. V komentářích pod rozhovorem s Conejou se několik lidí vyjádřilo, že na jejich maily někdo nereaguje.

32 Hana Hana | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 15:44 | Reagovat

Ahoj, mám problém při uveřejňování článků - chybí mi tam možnost formátovat, přidat obrázky, cokoli.. Bude se to nějak řešit? Nebo mám ten problém jen já??
Díky za odpověď.

33 Anchor Anchor | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 15:50 | Reagovat

Nevím jak ostatní, ale mě už štvou i ty textové reklamy na konci článků, které jsou psané nadpisovým fontem... Úplně nejlepší to bylo, když byly jen ty jednoobrázkové reklamy mezi články! :-)

34 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 5. srpna 2017 v 20:43 | Reagovat

Děkuji za vysvětlení. Nicméně tak napjatá atmosféra začínala rozrušovat i mě a to mě nikdy nic nezajímá, co se tu děje. Je pravda, že tady na Srdci blogu by aspoň ty dva články měsíčně vyjít mohly, když už nic jiného.

A kdyby navzdory všemu tu měly být přece jen nějaká vylepšení, docela by se mi líbila funkce editace komentářů.

35 012Teri 012Teri | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 21:39 | Reagovat

Taky souhlasím s Lenkou ty kachličkové reklamy mi taky škaredí můj blog, těším se na soutěž a rozhodně pošlu můj oblíběný blog

36 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. srpna 2017 v 22:09 | Reagovat

Milá Báro, se vší úctou, skutečně si myslíš, že nějaké hovadiny typu blog awards nebo nezadané téma týdne je fakt to, co blogerům skutečně vadí? Že nám chybí nějaké častějšíčlánky na Srdci blogu? Ale no tak!

Nám blogerům hlavně a především vadí, že jsou mazány naše komentáře, že nám nikdo neodpovídá na naše dotazi na mailu a že se blog.cz už roky neposunul v technickém řešení dál. A ta odporná reklama, inu, to je jen třešnička na prohnilém dortu.

Takže co chceme? Aby to tu fungovalo. Aby se blog.cz vyvíjel, aby vznikaly nové funkce, aby byl konečně podporován javascript, aby neblbnulo nahrávání fotek, aby neblbnulo vkládání komentářů, aby prostě všechno šlapalo jak má a neustále se něco vylepšovalo. Blogový svět je ve vývinu a blog.cz s ním absolutně nedrží krok - a proto odchází tolik blogerů, proto serveru klesá prestiž i návštěvnost. A fakt to nespraví to, že budeš psát víc článků nebo uspořádáš soutěž. Spraví to to, že na tenhle server se přestane kašlat a přestane se z něj dělat jen shromaždiště reklamy. Hodně z nás odešlo a hodně dalších odejde. Apokud tomu Nova chce předejít, ať dá pro začátek pryč ty hnusné reklamy a přestanou se tu cenzurovat komentáře. To by byl rozumný projev dobré vůle a první krok k vybudování ztracené důvěry.

37 Čerf Čerf | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 22:23 | Reagovat

On každý, kdo po někom přebírá práci, si říká, že by měl navázat na to, co jeho předchůdce dělal dobře, a změnit to, co dělal mizerně; určitě ne obráceně - to si umím dobře představit. Vypadá to jednoduše, ale dá to spoustu často nevděčné práce. Je jasné, Báro, že se nedá zavděčit vždycky všem. Ale aspoň občas někomu - to by byl dobrý počinek :-). Co třeba občas na Srdci zveřejnit "svodku" toho, co se případně změnilo či opravilo na základě podnětů blogerů (pokud něco takového je, a já věřím, že je; když jsem např. nedávno hlásil své pozorování týkající se jedné nepříjemné technické chyby, bylo vidět, že se moje zpráva dostala poměrně rychle k tomu, kdo se podnět snažil řešit). Co třeba zveřejnit - třebas provokativní - rozhovor s někým, kdo je na blogu obchodně odpovědný za reklamu, když je to teď mezi blogery tak horké téma? A co zprostředkovat vyjádření někoho, kdo by měl zdejšímu blogu udávat směr? Ne administrátora, ne správce, ale toho, kdo ví, co od zdejšího blogového světa do budoucna chce získat a co je pro to připravený udělat? Existuje tolik možností, jak to tu celé rozpohybovat, aby nikoho ani nenapadlo domnívat se, že zdejší blog jde "do kytek"! Čistě z pohledu komunikace je etablované Srdce blogu skvělým místem pro podobné věci; něco se chytí, něco propadne, to je jasné, ale minimálně bude vidět, že se něco děje a že někomu není fuk, že dlouholetí blogeři balí svůj blogový raneček a prchají "přes kopečky".

38 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 6. srpna 2017 v 8:56 | Reagovat

[37]:
Ne, blog nejde do kytek. Jde do kopru.

39 Čerf Čerf | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 10:49 | Reagovat

[38]: Mohli bychom obojí spojit v efektivní kompromis a říct, že blog jde "do kopretin". Ať je aspoň cesta lemována krásnými květy...

40 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 6. srpna 2017 v 11:00 | Reagovat

[39]: Já myslím, že jde do háje. Tam může růst všechno.

41 Terry Terry | Web | 6. srpna 2017 v 11:08 | Reagovat

Také mě velmi mrzí, a všimla jsem si, že ne jedinou, reklamy.
Udělala jsem si kdysi na blogu design, se kterým jsem byla velmi spokojená, a pak šup - hned nad záhlavím reklama - a tudíž celý design křivý. Tehdy jsem blogování asi na 3-4 roky vzdala. Víte, opravdu vám to ubírá blogery, kteří mají zájem psát.
Dříve to bylo tak, že aby člověk byl v Nejnovějších článcích, musel článek publikovat XX:XX:59, a i tak měl problém se dostat do prvních 10-20. Teď lidé píšou tak málo článků, že tam často bývají 20:41, 20:43, 20:45, 20:47, 20:49, 20:49, a často vidím i třeba jen jeden dva během deseti minut (hlavně v noci). Asi mi spousta blogerů neporozumí, protože jsem na blogu už hodně dlouho (cca 10 let) a teď to funguje úplně jinak.
Ale myslím si, že hodně velký vliv na to, že vám ubývá čtenářů i blogerů, mají reklamy. Jsou otravné, hnusné, úplně ničí blogy. Kdyby se daly aspoň nějak barevně sladit s blogem, nebo byly někde malé a v zápatí, pochopila bych to. Chápu, že nějak vydělávat musíte, ale opravdu s těma reklamama rozumněji, než ztratíte všechny blogery.
Jinak bych řekla, že Blog.cz je super stránka, hlavně pro ty, kteří z nějakých důvodů nemohou nebo nechtějí mít doménu, a je dobrý nápad vytvořit nějakou soutěž)

42 Lukas Lukas | Web | 6. srpna 2017 v 11:10 | Reagovat

Myslím, že to všichni až moc prožíváte. Děláte z "komára velblouda" :-|

Ve skutečnosti se v podstatě nic závažného nestalo a neděje.

Současně ale uznávám, že některé reklamy by mohly být odstraněny (to je ale tak vše). :-|

43 Terry Terry | Web | 6. srpna 2017 v 11:15 | Reagovat

[41]: Ještě jsem zapomněla na jednu věc - měli byste zakázat ana blogy. Sama jsem si ve 14 anorexií prošla, a vlastně jen díky ana blogům - kdyby neexistovaly, spoustu dívek by nic takového ani nenapadlo. Ale na blozích se jim dostane podpory, aby vydržely ještě déle hladovět, a pak už většina z nich nikdy nenapíše ani jediný článek, a bojím se, co s těmi lidmi je...

44 Doktorka se srdcem Doktorka se srdcem | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 13:12 | Reagovat

[39]: Kopr má taky docela hezký květy - a ještě je k jídlu! ;-) :D

45 Doktorka se srdcem Doktorka se srdcem | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 13:15 | Reagovat

[42]: Říká ten, co je sám na Blogspotu?! ;-)

46 LENA LENA | Web | 6. srpna 2017 v 14:42 | Reagovat

CHYBA, NEBO FALEŠ?
Obávám se, že poslední větší odstavec ve výše vloženém článku neobsahoval zmínku o předání stížnosti No-vě, jinak bych těžko vznesla dotaz v 1. komentáři. Byl vložen dodatečně(?)

Vyjádření Tv No....va k problému oznámíte, nebo si jej budou muset nelhostejní blogeři opět vykřičet? [:tired:]

Jistě, kdo má zájem, může tento server opustit. Ovšem, i kdybych chtěla, což zatím nemám v plánu, nemám čas převádět více, než tisíc článků atd. na jiný hosting! ...

Když jsem si zakládala stránky, prohlédla jsem nabídky vícero hostingů a vzhledem k tomu, že jsem měla a nadále mám v plánu mít bohatý obsah, mne zaujal právě zdejší Blog.. Jelikož jako jediný nabízel mnoho místa zdarma.
I za cenu, že občas něco zahapruje, jak bylo psáno v podmínkách, i za cenu, že má velmi "jednoduché", ba až dětsky skromné a promiňte, podřadnější-zastaralé funkce, jsem do toho šla. To jsem ovšem ani vzdáleně neočekávala, že problémy s funkcemi apd. budou tak OBROVSKÝCH rozměrů. S něčím takovým jsem se ještě nesetkala. VELKÉ ZKLAMÁNÍ.
Stovky hodin mé poctivé práce jdou vniveč díky stále přidávaným reklamám, nevkusným odkazům. Neustále něco nefunguje. Atd apd...

Amicitia nisi inter bonos esse non potest.

47 NaTyy NaTyy | Web | 6. srpna 2017 v 16:56 | Reagovat

Jedna blogerka natočila video, jak blokovat ty hnusné dlaždice pomocí AdBlocku Plus

https://www.youtube.com/watch?v=NQkrqrgnvyY dávám odkaz, snad vám to pomůže :)) já už to zkusila a reklamy jsou pryč :-)

48 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 6. srpna 2017 v 17:21 | Reagovat

[47]:
Což o to, u sebe si to odblokuji, ale chudáci moji čtenáři...

49 Kory Kory | Web | 6. srpna 2017 v 18:31 | Reagovat

[48]: Přesně...
A jinak mi tohle přijde jako hodně, ale hodně neprofesionální článek. Na to, že by správce měl být nějaká... ehm... důvěryhodná a... no, osoba, co k tomu má co říct, umí se vyjadřovat a je profesionální. Tohle vypovídá o opaku. Vymlouvat se na dovolenou? Omlouvat to, že se na hlavní stránce ocitají příšerné zastaralé blogy s podřadným obsahem? Fakt se mi zdá, že je to dané osobě dost ukradený. No... docela mě to děsí. Na to, že jsem docela mimo celou tuhle komunitu, mě to vlastně mrzí docela hodně. :(

50 M. M. | Web | 6. srpna 2017 v 18:32 | Reagovat

No, já nevím. Nikdy jsem moc nebrala vážně lidi, kteří po tom, co vystudovali alespoň základní školu, nemluvě o maturitě, napíší do článku: "Abychom ovšem byli upřímný,..." :D (Má být měkké i, pro informaci. Překlepy beru, ale ne hrubky.)

51 012Teri 012Teri | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 18:35 | Reagovat

[46]: Máš čistou pravdu, na tento bloj jsem šla, protože brácha tady kdysi měl svůj blog, ale zjistila jsem, že jsou tady docela základní funkce napsaní a není to nic moc, ale moc mi to nevadilo. Vadí mi až tento bordel, který mě opravdu zklamal!

52 Jitka S. Jitka S. | Web | 6. srpna 2017 v 21:15 | Reagovat

Jako čtenář chápu, že blog.cz žije z reklamy a že se ji tedy snaží nacpat, kam se dá. Klidně je nechte všude, kde jsou, ale naformátujte je tak, aby bylo jasné, že autor blogu s tím nemá nic společného. Formátování, které se tváří jako další článek blogera považuji za podvod na čtenáře!

Srdce blogu je mi ukradené, protože nejsem zdejší bloger, jen čtenář a fanoušek některých zdejších blogerů. Ale pokud bych byla, nebo dokud jsem byla, tak by ve mě tak dlouhá doba vyvolala obavy, co se s blog.cz děje. Však to nemusíš dělat jako tvůj předchůdce. Dát jednou za měsíc anketu, následně ji třebas i nějak zhodnotit, dát podnět k diskuzi na nějaké téma, vyhlásit nějaký společný projekt a potom publikovat příspěvky snad není tak časově náročné - dělala jsem to jako správce v AK. Vždyť to nemusí být dlouhé, důležité je aby to vyvolalo odezvu!

53 Eliss Eliss | Web | 6. srpna 2017 v 22:05 | Reagovat

Buďme rádi, že tu alespoň nějaké vysvětlení je a že se něco začíná dít :-)

54 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 22:28 | Reagovat

O tom už asi někde diskuze proběhly, ale ocenila bych napravení vkládání obrázků do galerie - po jednom vkládat lze, na více to nereaguje a to už delší dobu. Jinak jsem v komentářích viděla, že snad zmizel článek, kde se, Báro, představuješ, nicméně koukám, že pod článkem z února "Nový správce" se taktéž objevily nějaké tipy, co by se blogerům líbilo, takže toho bych se tak trochu držela. ;)

55 Takara Takara | 7. srpna 2017 v 1:52 | Reagovat

[54]: Takže nejsem sama! Nemůžu nahrávat fotky do Galerie, takže nemůžu publikovat článek, protože bez fotek je to na dvě věci! Prosím o nápravu!

56 K. K. | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 7:26 | Reagovat

[55]: Taky mi to hromadný nahrávání obrázků nejde... Jako ještě několik dalších věcí. :-?

57 Jana Jana | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 7:48 | Reagovat

[50]: Co hantýrka v té či oné oblasti? Neomlouvám chybu, jen je to čecháčkovsky napsáno ;)

58 userka userka | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 9:17 | Reagovat

[39]: :D Pěkné ;)

59 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 7. srpna 2017 v 9:40 | Reagovat

[56]: Mně to nešlo, ale po aktualizaci stránky "pro nahrávání obrázků" to nahrálo spoustu fotek najednou bez potíží.

60 Takara Takara | 7. srpna 2017 v 14:21 | Reagovat

[59]: zkusila jsem a pořád nic. Nejde nahrávat...:-(

61 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 7. srpna 2017 v 14:54 | Reagovat

Oh man, tak takúto frašku som nečakala. Tváriť sa, že sa nič nedeje a obkecať to článkom, ktorý nič nevysvetľuje, to je také typické pre blog.cz
Fakt by som chcela veriť, že celá tá maškaráda je tajné prekvapenie a blog dostane zásadne úpravy a vylepšenia ale tak naivný optimista nie som 😂

62 David David | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 15:21 | Reagovat

[24]: Copak zase nechápeš? :-D

63 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 7. srpna 2017 v 16:58 | Reagovat

[60]: Tak je to asi "kus od kusu"...

64 Kája Kája | Web | 7. srpna 2017 v 18:04 | Reagovat

[62]: Jak sakra myslíš ,,typická ženská"? To se mě skoro dotýká.

65 David David | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 18:44 | Reagovat

[64]: No tak já myslel něco typu, že typická ženská naslibuje hory doly, dělá největší frajerku a pak skutek utek. :-)

V žádném případě to nebyla narážka na tebe, že bys byla taková, nemáš se proč urážet. Nemyslím si, že všechny ženské jsou takové, ale podle mě rozumných kusů je čím dál méně...

Mohla bys oponovat, že chlapi mají plno chyb... Samozřejmě mají, ale opakuji to byla narážka čistě na Báru, nic víc, neprožíval bych to. :-)

66 Petr Petr | 7. srpna 2017 v 20:16 | Reagovat

[19]: Jaká je návštěvnost Blogu mě nezajímá, protože mi to k ničemu není, a koho to zajímá, může si to najít v NetMonitoru.

Pokud jde ovšem o tvé tvrzení, že se ve všem mýlím, tak by to chtělo trochu rozvést, než mě jen takhle odbýt.

Fajn, tak se ve všem mýlím, tak pojď do mě a zaval mě informacemi, co všechno se dělá pro to, aby byl Blog lepší. Řekni mi, že tam máte tým nadšených programátorů, kteří každý den intenzivně vyvíjí nové funkce, opravují chyby a hbitě reagují na každou zpětnou vazbu, kterou dostanou od blogerů. Řekni mi, že tam máte redakci zapálených lidí, kteří pročítají blogy, odepisují na dotazy blogerů, dávají si práci s tím, co dají na titulku, každý den vymýšlí, jak blogerům zpříjemnit blogování, a připravují skvělé soutěže o hodnotné ceny.

Anebo mi dej prostě za pravdu, že nic takovýho není, Blog je Nově u prdele, žádný programátory ani redakci nemá, a celý to leží jen na tobě a nemáš ani potuchy, jestli tu Blog ještě za týden bude nebo nebude, stejně jako nemáš kompetenci ovlivňovat umístění reklamy, prostě nic.

Podle mě si tě Nova drží jen abys budila zdání, že se s Blogem ještě něco děje (což se ti žel už v podstatě přestalo dařit předstírat).

A vůbec, pojďme se chvíli bavit o tvojí pracovní náplni, když jsi nám o ní zatím nic neřekla. Řekněme, že tak jednou denně hodíš na titulku 1-2 nový články + blog dne, jednou týdne možná změníš téma týdne, denně možná odpovíš na pár dotazů v mailu, a co tam je dál? Chceš nám třeba tvrdit, že jsi v Nově normálně zaměstnaná na hlavní pracovní poměr na plný úvazek, a máš stravenky, 4 týdny dovolené, atd.? A co teda každý den děláš těch 8 hodin, které bys podle zákoníku práce měla odpracovat? Že to jaksi na tom Blogu není vidět. Zatím jsem jen zaregistroval, že ses tady po více než 2 měsících nulové aktivity uráčila napsat odpověď ve stylu "sice na Srdci Blogu nic nevychází, ale to je zcela v pořádku, protože Srdce Blogu vlastně není důležitý".

Fakt by mě zajímalo, kolik času týdně Blogu věnuješ, a jestli najdeš odvahu mi na tenhle komentář - který si samozřejmě jako vždy uložím screnshotem - odpovědět.

Chci, abys konečně na rovinu napsala - buď:

1) ano, přiznáváme, Blog je nám u prdele, vývoj je ukončený, žádné nové funkce nebudou, chyby neřešíme, a Bára se Blogu věnuje jen pár hodin týdně, aby vyřídila fakt jen to nejzákladnější

nebo

2) napiš to, co jsem psal výše - máte (případně plánujete nabrat) hromadu vývojářů, kteří na Blogu tvrdě dřou, stejně jako ty se Blogu věnuješ denně 8 hodin, a máte s Blogem velké plány a Blog má to nejlepší teprve před sebou.

Buď napiš 1, nebo 2, nic jiného neberu, a všechno ostatní je jen zbytečný žvanění a pokrytecký mlžení a přizdisráčská neochota až do konce nepřiznat pravdu - kterou stejně každej ví.

Ta pravda zní, že Blog je mrtvý už dlouho, a poslední ránu jsi mu zasadila ty tvým dosavadním půlročním "snažením". , kdy jsi stihla nasrat ty poslední zbytky lidí, co tu ještě zůstali - tím, jak jim mažeš komentáře, tím, jak s blogery odmítáš komunikovat na rovinu, tím, jak tvou práci flákáš, a jak jsi nesplnila nic z toho, co jsi slíbila (a ještě jsi ty sliby smazala).

67 Teri Teri | Web | 7. srpna 2017 v 20:49 | Reagovat

Taky bych smazala a nepodporovala ana-blogy, je to strašné

68 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 7. srpna 2017 v 20:54 | Reagovat

[66]: tak k tomu komentáru sa pridávam. Bára a vedenie si asi myslia, že máme všetci 13 rokov a opijú nás rožkom a chodením okolo horúcej kaše. Mne pred rokmi, keď som sa pýtala, prečo blog nemá mobilnú aplikáciu bolo hrubo odpovedané, že vývoj blogu sa zastavil a nič také v pláne ani nie je. Tak nerozumiem týmto tančekom.
Fakt by bolo slušné povedať, či si máme zbaliť tvorbu alebo máme vydržať...

69 Kája Kája | Web | 7. srpna 2017 v 21:22 | Reagovat

[65]: Aha, nebyla to narážka na mne. Asi nejsem žena. Davide, uvažuj trochu.

70 David David | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 21:24 | Reagovat

[69]: Jsi, ale netvrdím, že typická. :-P

71 Markii Reed Markii Reed | 7. srpna 2017 v 21:35 | Reagovat

Musím se přiznat, že tuto válku sleduji už od samotného začátku. Dost mě zajímá, jak to celé dopadne. Souhlasím s komentářem

[66]:

Buď Bára přizná, že to celé má v šunce nebo se bude snažit něco dělat. Tak či tak, mně to může být jedno.

Padla tady zmínka o tom, že celý Blog se vývojově zastavil. Je to celkem škoda. Na této službě jsem začal blogovat a na Blog mám celkem dobré vzpomínky.

To, že tato služba nemá aplikaci pro mobil, to by tak nevadilo. To, že jakékoliv designy, co si uživatelé na svých stránkách nastaví, nejsou responzivní, to by také nevadilo. Vadí, když některé služby, které funkce, které jsou nutné pro chod blogování, nefungují. O mazání komentářů a neochotě zde něco dělat ani nemluvím. Padlo to tu už tolikrát, že je škoda to opakovat.

Kdyby se celý Blogcz někam hnul, bylo by to super a někteří uživatelé by se i vrátili...

72 krvaceni krvaceni | Web | 7. srpna 2017 v 23:50 | Reagovat

Jsem jediná, komu na blog nejdou vkládat obrázky z galerie? Kdy už tahle shizofrenie konečně skončí

73 Teri Teri | Web | 8. srpna 2017 v 8:22 | Reagovat

[72]: nemůžu říct, że mě obrázky nejdou vkládat. To jsou, ale jenom po jednom. Když nm potřebují náhrát hrokedně nejde mi to 🤔

74 Teri Teri | Web | 8. srpna 2017 v 8:56 | Reagovat

[68]:( Zaprvé i ve třinácti vidím jaké to tady je) Máš čistou pravdu, tak to budeme pokračovat s tvorbou a bude to s čistá jasná zbytečný.
Nebylo by špatné Báro, kdybys i tento týden napsala článek a ukázala, že na problém ech pracujete 😊 a ne vydat jeden článek po měsíci no teda déle a vyjádřit se a teď zase nic. Poprvé jsem byla nadčená s tebe, byla jsi sympatická s novými zlepšováním, ale musím říct, že za Standy tady byl pořádek a samozřejmě i věčí aktivita, plno soutěži jako blogerka léta

75 Metteorwa Metteorwa | E-mail | Web | 8. srpna 2017 v 17:43 | Reagovat

Bohužel podle všeho ano, bortí. Neodešla jsem do vlastního jen tak pro nic za nic. Po osmi letech s jedním konkrétním blogem, plus skoro čtyřech letech "bloudění" před tím. Celkem tedy po dvanácti (!) letech. Pamatuju si ještě původní "pratitulku" kdy byl Blog.cz totálně v plenkách ještě pod jyxo.cz. Mám hezké vzpomínky na tenhle server, ale naplno bych se již nevrátila, raději si platím doménu a hosting a občas se peru s wordpressem - nejsem zrovna progamátor.
V tom byl tehdy Blog.cz naprosto výjimečný - vlastní i vymazlený design zde dokázal vytvořit i člověk bez znalosti css (nevím jak je to dnes, ale tehdy šlo podle mě o zázrak a z Blog.cz to dělalo vynikající projekt, který lákal stále další a další uživatele). A jinak byl obecně přívětivější k těm méně technicky zdatným. S Novou přišly prachy a různá vylepšení. A bugy. Každou chvíli něco přestalo fungovat. Vše bylo korunováno ignorací problémů a mazáním komentářů upozorňujících na problém. Nevím proč tehdy bylo tak těžké napsat krátký článek sem na Srdce (něco ve smyslu "víme o tom že to zlobí, pracujeme na tom, email je zahlcený, nezvládáme odpovídat etc."). To by zvládnul i retard. Teď, když to vypadalo na novou naději, že se to zase nakopne, zavane svěží vítr, se historie opakuje. Lidé si stěžují na ignoraci svých mailů (12 dní dovolené by každý respektoval, kdyby to ovšem podle všeho netrvalo znatelně déle), mazání komentářů (vážně?!) a technické problémy, které má zjevně dost lidí a taky už přetrvávají delší dobu. Nemám důvod zdejším ještě stále aktivním uživatelům nevěřit, všechny tyhle problémy si ještě živě pamatuju, ač bych normálně takový přístup považovala za prostě nemožný.
Blog.cz má podle mě pořád naději být lukrativním projektem i pro takového giganta jako je Nova, ta se ale zjevně nenechá jen tak přesvědčit. Napumpovat sem víc odporných reklam aby blogy byly pomalu už nekoukatelné problém není, ale že uživatelé zjevně opět denně bojují s tím, že blog nefunguje tak jak by měl (zřejmě proto, že se v tom někdo hrabe kvůli těm čupr dlaždicím, které se tváří jako by byly součástí článků, což je čirá zhovadilost), to je opět jako obvykle ignorováno.
Blog.cz ani sám o sobě nemusí fungovat pouze bezplatně, zaplatit si pár chechtáků za výhody (právě třeba blog bez reklam), je naprosto běžná funkce.
Znovu musím podotknout, že jsem odešla po dlouhých dvanácti letech, což je momentálně skoro půlka mého života. Nechci být sentimentální, ani si vytvářet infantilní vztah k virtuálnímu nic, ale což se týče toho mého posledního opravdového blogu, je za ním skoro 8 let práce, to vážně není málo. Proto jsem taky rok parkovala doménu jen tak na prázdno a další rok dokonce platila hosting, jen tak nadarmo. Prostě se mi nechtělo tolik let práce zahodit a začínat od nuly...ale byla jsem k tomu prakticky donucená zdejším přístupem k uživatelům. A teď, když se mi to vrací jako dejavu, toho vážně nelituju.
Obvyklá a běžná praxe je, že si servery všemožně své uživatele hýčkají, kdežto zdejší praxe už roky funguje na opačném principu. Gratuluju.

Konkurovat Youtube a jiným gigantům asi není sranda, ovšem právě nějaká ta vylepšení (respektive kdyby Blog.cz přestal po letech stagnovat) by klidně dokázala nalákat i nějaké ty youtubery, které baví i psát a nemají to jak propojit. Ostatně si z dávných dob pamatuju módu názorových videí v článcích na Blog.cz, dávno před youtuberskou vlnou.

Ps. Autorský klub jsem vynechala schválně, to už by bylo pomalu na román 8-) , navíc by to beztak bylo kopání do mrtvoly, kterou zjevně není zájem oživit a vrátit jí původní prestiž.

Těžko to tady na povel může mít jeden člověk a pokud tomu tak je, tak to tady všichni opravdu můžou rovnou zabalit, dřív než bude pozdě.

76 Andrea V. Andrea V. | Web | 8. srpna 2017 v 18:52 | Reagovat

[75]: Na ta názorová videa na Blog.cz si pamatuju .... Nova si nechala ujet vlak :) . Jinak souhlasím s tím, že Blog.cz býval gigant. Sama jsem utekla na vlastní doménu kvůli strachu z toho, že to tu Nova z nudy celé smaže.

77 Markii Reed Markii Reed | 8. srpna 2017 v 19:15 | Reagovat

[75]:
Éru názorových videí, které byly ještě před youtubery si rovněž pamatuji. Zoufale jsem se snažil k nim patřit. Éra LadyVanilky a dalších blogerek je však pryč. Všiml jsem si, že i ona - LadyVanilka migrovala na jiný hosting.

I přes veškeré tyto potíže funkcionality blogů, problémů se Srdcem a dalším si zde zakládají blogy noví a noví uživatelé. Nechápu to. Zřejmě nemají potuchy o tom, co se zde děje a kopou si vlastní hrob.

Bára sama píše, ale Blog.cz se nebude rušit. Já tomu nevěřím. Jelikož klesá počet uživatelů blogující na Blog.cz, klesá tím i popularita. O penězích netřeba mluvit. Kdybych zde v současnosti měl i nadále vlastní blog, velmi rychle bych si ho zazálohoval.

Velmi mě mrzí, že s Blog.cz to jde takhle brutálně z kopce. Přiznám se, že mi občas chybí ty časy, kdy lidé vytvářeli návody na to, jak udělat design na blog (a jak jej nastavit), již zmiňovaný názorový videa a nebo i videoodpovědi atd. Čas ale nevrátím. Nikdo nemůže.

Jak jsem psal, jsem zvědavý, jak to celé dopadne, a jak se ke všem těmto komentářům Bára postaví. I nadále budu sledovat zdejší dění.

78 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 9. srpna 2017 v 16:33 | Reagovat

Nejvíce mě na Blog.cz mrzí, že se v technickém zpracování nikam neposunul. Jsem tu již roky, dá se říct pár let od jeho založení (od r.2014 s jinými stránkami) a nepamatuji si, že by to tady tak chátralo jako v současné sobě.

Ta podivná idea se čtyřmi vyvolenými, kteří budou mít v srdci blogu vlastní rubriku, mi přijde zatraceně podezřelá....má otázka je, proč pouze 4?
Myslím, že i přes velký počet těch, kteří odsud odcházejí, je nás tu zatraceně dost...

Nevím jak Vám, přátelé, ale mě tenhle článek přijde jako jedna velká nafouknutá bublina, která nás má uchlácholit, že to tu vlastně "šlape tak jak má".

79 Viollet Viollet | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 22:29 | Reagovat

Ha! :D Tohle je fakt kvalitni zabava na vecer, takhle procitat diskuzi... Aneb vse pri starem, ocividne.

80 Ananaz Ananaz | 9. srpna 2017 v 22:54 | Reagovat

Budou vybráni čtyři blogeři na základě mailů ostatních? A pak dostanou povinnost sem přispívat nebo co? Protože Báře se nechce? Neměla by to být spíš nějaká soutěž, do které se každý přihlásí sám a vybere se třeba anketou? I když ty se dají tak jednoduše přehlasovat, že by to asi ani nemělo smysl. Uvažuju že přesunu náš blog jinam, protože tady už člověk nemá žádnou jistotu, že tam zítra ještě bude.

81 Bára Bára | 9. srpna 2017 v 23:20 | Reagovat

[66]: 1. To,jaký mám na Nově zaměstnanecký poměr, je čistě moje věc a tohle s tebou opravdu řešit nebudu. Ani to s tím vůbec nesouvisí.

[49]: Dovolenou jsem pouze vysvětlovala to, proč se jeden týden neuveřejnilo Téma týdne.

[60]: problém s hromadným nahráváním obrázků bude vyřešen tento týden.

82 Bára Bára | 9. srpna 2017 v 23:21 | Reagovat

[67]: ana blogy rozhodně podporováni nejsou.

83 Lore Lore | E-mail | 10. srpna 2017 v 9:32 | Reagovat

[82]: nejsou? není to tak dávno co byl jeden mezi blogy dne

84 Momouš Momouš | 10. srpna 2017 v 10:14 | Reagovat

[82]: Podporovány nejsou? To by mě zajímalo, proč teda jeden byl nedávno mezi blogy dne.

85 Meduňka Meduňka | Web | 10. srpna 2017 v 11:24 | Reagovat

Když se tedy na titulní straně Blog.cz nyní nic měnit nebude, nedalo by se aspoň něco aktualizovat?
Odkaz "Blog autorského klubu" pod články členů stále obsahuje jen informaci o ukončení AK... Co tam dát aspoň info k té žádosti o zařazení?
A pod články na Téma týdne by pod "Dozvědět se více" nemohly přibýt informace o tom, že existuje Tema-Tydne.blog.cz a co všechno nabízí?

86 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. srpna 2017 v 12:42 | Reagovat

[85]: Tak o no to jde nově se přidat, jo? Já měla pocit, že vídám blogy, které tam po ukončení náboru nebývaly.

87 Meduňka Meduňka | Web | 10. srpna 2017 v 14:12 | Reagovat

[86]: Jo. Už to zase jde. Však tady v článku to Bára píše...

88 Janka Janka | 10. srpna 2017 v 16:38 | Reagovat

Na co je Autorský klub na Titulce Blogu cz. když žádný už 3 roky nefunguje???
Paradoxně do něj Báro nabíráte nové členy sama, nabíráte jen proto, aby se obnovily ty každodenně stejné členové AK,které na titulce AK jsou denně k nudnému čtení? O_O
Při svém vzdělání snad víte, že nemůžete přibírat do Klubu, který neexistuje!
Ale blogerům je to jedno, hlavně, že je dáte na titulku AK! :-!  ???
Co to je Autorský klub? Žádný odkaz na internetu na něj není už 3 roky! :-?

89 Grebona Grebona | Web | 10. srpna 2017 v 17:33 | Reagovat

Blog.cz umřel. Několikrát jsem prosila o radu a žádná odpověď. Standa vždycky reagoval, odpověděl a poradil, nebo dal odkaz. Nynější pí vedoucí má hlavu v písku jako pštros a neráčí se angažovat pro blogery. Chce to změnu, co s tím uděláme? [:tired:]  [:tired:]

90 Anonym Anonym | 10. srpna 2017 v 18:59 | Reagovat

[Smazaný komentář] Tohle může to být skutečný troll nebo Bára si připravuje "důvod" proč mazala, maže a bude mazat komentáře, abychom si mysleli, že proto je maže a proto tu budou moderované diskuze. Svůj komentář si screenuju :-)

91 Anonym Anonym | 10. srpna 2017 v 19:20 | Reagovat

[90]: A ty předchozí mám vyscreenované taky :-*

93 Kerr Kerr | Web | 10. srpna 2017 v 19:39 | Reagovat

[92]: Tyjo, a o co ti jde? Je naprosto jasný, že tohle byl troll, už jen proto, že když napíše člověk, který má přístup na tento blog (rozuměj pravá Bára), text je v šedivém rámečku a rozhodně to poznáš.. Takže je logické, že tyto nevhodné komentáře budou smazané, co tedy řešíš?

94 Anonym Anonym | 10. srpna 2017 v 19:59 | Reagovat

[93]: O nic mi nejde, jen že ráno jsem přišel/la na to, že tu zmizelo pár komentářů a nastavily se tu moderované diskuze, tak jsem si řekl/la, že těmi komentáři se snaží Bára ospravedlnit své chování. Jen mě to napadlo... Jinak o smazaných komentářích se píše i pod článkem Lúmenn :-)

95 Anna | sova-na-fetu.blog.cz Anna | sova-na-fetu.blog.cz | E-mail | Web | 10. srpna 2017 v 20:03 | Reagovat

Sledování téhle diskuze je snad lepší než nějaký pořádný a vtipný celovečerák. Jen chybí popcorn po mé pravé ruce :D Ale jo, spousta lidí tu má pravdu, blog.cz jde do kopru a Bára nám jen nesmyslně maže med kolem pusy. Zklamání :)

96 Markii Reed Markii Reed | 10. srpna 2017 v 21:22 | Reagovat

[95]:
Svatá pravda!
Já jsem si už jednou vzal brambůrky a celý večer mačkal f5... Lepší než nějaký film!

97 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 10. srpna 2017 v 22:20 | Reagovat

[96]: Já to sem taky několikrát denně chodím pročítat. Mě by docela zajímalo, jak to dopadne. Místy je to děsivé. Co když ten blog.cz vážně zruší? Před tím, by mě to ani nenapadlo, ale jak to tu tak projíždím, lidi tomu fakt věří. ???

98 Egoped Egoped | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 9:10 | Reagovat

[97]: Čemu lidé věří je nepodstatné. Duležité je, čemu věří provozovatel.

A nenapadá mě jediný logický argument pro to, proč by obchodník (tv nova), jehož služba se mu vyplácí (blog.cz), ji měl rušit?

99 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 11. srpna 2017 v 16:45 | Reagovat

[98]:
Enemže, bude-li flákat podporu, tak blog lidi opustí a služba se vyplácet přestane...

100 K. K. | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 12:42 | Reagovat

[86]: Co jsem koukala, tak to šlo i za Standy. Stačilo mu napsat email.

101 K. K. | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 12:43 | Reagovat

Jinak včera už hromadné nahrávání obrázku fungovalo. Hurá. (A dííy). Aspoň nějakej pozitivní krok za poslední dobu.

102 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. srpna 2017 v 8:49 | Reagovat

[100]: Což ovšem není informace, kterou bych za něj někdy zaregistrovala (jiná věc je, že on mě přijmout nechtěl, takže by to nemělo cenu, ale to mělo své důvody :D)

103 Tkanice Tkanice | E-mail | Web | 14. srpna 2017 v 15:25 | Reagovat

Realita je taková, že Nova na nás vydělává. Aby se něco změnilo, muselo by se zamyslet samotné vedení Novy. Bára s tím nic moc neudělá. Ty reklamy tu budou pořád, i když by někteří chtěli, aby to bylo jako blogger com

104 Janinka Janinka | E-mail | Web | 16. srpna 2017 v 16:54 | Reagovat

Po návratu z dovolené bych řekla, že bortí. Prosím pěkně, mohl by mi někdo poradit, jak nahrát více fotek do článku? Momentálně funkce vkládání více obrázků jaksi nefunguje...

105 Morell Morell | Web | 3. října 2017 v 15:36 | Reagovat

Moje milá Báro, to že blog jde do kytek je obyčejný fakt, kterému tvá neaktivita opravdu nepomohla, ale realitou je tragický nedostatek skriptů a webového kódu blogu.
S úpravou kódů pro zobrazování youtube videjí jste čekali, až Youtube komplet zruší podporu starého kódu, přičemž nový už používal roky, a na vás se navalila rozzuřená komunita blogerů.
Blog.cz stále nepoužívá SSL certifikát, tedy nevyužívá zašifrované připojení a za čas budou všechny blogy, pokud se to nezmění, googlem označené jako potencionálně zavirované a tedy nevhodné k navštěvováni.
A upozorňovala jsem i na jiné problémy a vylepšení, ale nikdy jsem si nevšimla, že by to někoho zajímalo.
Takže opravdu můžeš se snažit, což moc nevidím, neboj, není to jen tvoje chyba, ale blog opravdu míří do kytek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama