ROZHOVOR: Coneja

31. května 2017 v 12:18 |  Rozhovory
Přečtěte si zajímavý rozhovor s Conejou z blogu Coneja.blog.cz. Tentokrát tato skvělá a oblíbená blogerka odpovídala i na Vaše otázky.Než začnu odpovídat na otázky, které mi poslala Bára a i vy milí čtenáři a blogeři, chtěla bych vás všechny pozdravit a popřát vám hezký den :) (někdy i tohle dokáže potěšit). Děkuji všem, co se do rozhovoru zapojili.


1. Na blogu vystupuješ pod přezdívkou Coneja. Prozradíš čtenářům své pravé křestní jméno? A proč vlastně Coneja?

Rodiče se po dlouhém přemýšlení, dohadování a hloubání rozhodli dát mi jméno Iva. Přezdívka Coneja s mým jménem tedy nemá vůbec nic společného :D. Každopádně jak tato přezdívka vznikla, to je docela vtipná historka.
Když jsem chodila na gympl, poznala jsem se tam s holčinou, která byla naprosto posedlá knihou Stmívání. Mé pubertální já bylo touto ságou krmeno natolik, že jsem tu knížku začala přímo nesnášet už jenom z principu. A jelikož humor musí být, i kdyby na chleba nebylo - začala jsem sledovat nějakou parodii. V oné parodii na hlavního představitele, tedy Edwarda Cullena, často volali "Medarde ty starej pardále". A jelikož má dobrá kamarádka má stejně šílenou fantazii jako já, začaly jsme spolu tu naši milovnici Stmívání nazývat Pardál. Ale protože jsme slečnu Pardála měly docela rády a ona sama má smysl pro humor, řekla něco ve smyslu "jestli já jsem pardál, tak vy jste srny, který sežeru!" (pochopte, bylo nám třináct). A jelikož jsem dlouho přemýšlela, jak svoje jméno zakamuflovat tak, aby bylo vhodné pro blogovou přezdívku, řekla jsem si, že "srna" by bylo docela fajn. Jenže jsem chtěla propojit toto jméno se svou dlouholetou láskou - španělštinou. Bohužel jsem naprostá trubka a popletla jsem si slovíčka. Coneja tedy neznamená srna, nýbrž králík. No co, takhle to už prostě zůstalo.

2. Píšeš, že jsi "šílená, trochu emočně nestabilní a neskutečně milující dvacetiletá slečna". Co si pod pojmem "šílená" máme představit?

Řekla bych, že moje šílenost souvisí s tím, že občas jednám trochu impulzivně a dělám, co mě zrovna napadne. To se také občas projeví na mých článcích. Jen tak sedím u počítače, přemítám a z ničeho nic mě napadne nesmírná blbost, kterou obalím do trochy intelektuálního humoru (hehe, aspoň se tak tvářím) a je z toho článek. A taky pokud jde o hudbu, kdybyste mě někdy viděli lítat polonahou po pokoji a falešně hulákat texty mých oblíbených interpretů, k zodpovězení této otázky by nebylo třeba slov.

3. Co tě vedlo k tomu založit si blog?

Úplně první impulz k tomu, kliknout na to velké oranžové tlačítko "založit blog" bylo zveřejnění povídky Caitlyn, kterou jsem tehdy psala. Viděla jsem v tom jakýsi potenciál.
Ale po pravdě - tohle není můj první blog. Bloguji už zhruba od svých osmi - devíti let (ne, nedám vám odkazy - tyto blogy už doufám zhynuly v pekle, protože to, co jsem byla schopna publikovat by se jen stěží dalo nazvat tím, co moje kočka zvrací po ránu). Dne 23. 12. 2014 jsem si řekla, že to pro jednou vezmu trochu vážně (a taky za jiný konec) a zkusím štěstí. Třeba se to někomu bude líbit :).
Také si často dlouhé chvíle krátím tím, že si prostě jenom lehnu do postele a užívám si proud vlastních myšlenek. Občas mě napadají kraviny (tam to pak chce ten intelektuální humor, hehe) a někdy i něco, co mám chuť trochu rozpracovat. A bum - ona z toho občas vznikne i nějaká myšlenka, o kterou se chci podělit. Často mi ani nejde o to, abych udělala nějaký převrat v lidském myšlení a nebo říkala lidem, co si myslet mají. Já si jen přeji, aby mysleli.
Název mého blogu zní "Pohlaď svoji duši". Jako studentka psychologie vím, jak moc je duševní hygiena pro člověka důležitá. Sama tak nějak ráda přispěji k tomu, aby se alespoň jeden jediný čtenář zasmál, popřemýšlel o něčem zajímavém, rozvinul se a nebo se alespoň zašklebil nad tím, co to ksakru je. Úleva jako úleva ;).

4. Co tě na blogování nejvíce baví?

Tvoření. V tom já se přímo vyžívám. Ať už jde o povídky, nějaké ty články s trochou nadhledu, nebo o něco vážnějšího, baví mě přinášet světu něco nového. Nebo minimálně nového v jiném podání.

5. Máš na Blog.cz nějakého oblíbeného blogera?

Mám dojem, že jich je hromada :). Nejvíc jsem si asi oblíbila blogerku Allex (http://neobycejnyblazen.blog.cz/). Nejde jen o to, že její články jsou skvělé, ale je to slečna, která má zlaté srdce. Jsem nesmírně vděčná, že jsem tuto blogerku mohla poznat, i když pouze virtuálně.

6. Vědí lidé v tvém okolí, že bloguješ?

Dlouho jsem to tajila, ale časem jsem zjistila, že asi není důvod proč. O mém blogu vědí rodiče a někteří kamarádi, nicméně na čele jeho nápis nenosím. Stejně ho z mých blízkých skoro nikdo nečte :D.

7. Hodně ti frčí články jako 10 typů kamarádů, 7 typů důchodců, cestujících v MHD apod. Inspiruješ se u těchto témat svým vlastním životem?

Rozhodně ano. Ráda si dělám legraci a věci někdy jen tak pro vyjádření pointy ve svých článcích zveličím. Zaměřuji se na témata, která zažívá většina lidí (MHD, řidiči, pondělky, rodiče..) právě proto, že si v nich každý může najít to své.

8. Nabídl ti už někdo v souvislosti s tvým blogem spolupráci?

Jednou se mi to podařilo. Blogerka Kari (http://mylifeaskari.blog.cz/) mi nabídla tzv. "spolučlánkování", což znamená jeden článek, v němž několik blogerů vyjádří svůj názor k jednomu tématu. Bohužel už spolučlánkování neprovozuje :(.

9. Jak se díváš na youtubery?

Myslím si, že je to určitě skvělá věc. Člověk si vydělá nějaký obnos činností, která ho baví. No není to sen každého z nás? Některé youtubery sama sleduji a líbí se mi, že moderní doba nabízí tyto možnosti. Jen mě samotnou zajímá, kam se tento trend bude ubírat.
Otázky od blogerů:


1. Existuje něco, co jsi při vší vůli nepochopila, ale chtěla bys?

Chemii nebo matematiku haha. Upřímně, vždycky mě hrozně zajímaly přírodní vědy, ale na čísla a vzorečky nejsem moc velký talent. Obecně se v logickém myšlení snažím trochu trénovat, ale asi to pro mě vždycky bude jedna velká kouzelná skříňka.

2. Na co nebo na koho myslíš, když je ti nejhůř a kvůli čemu se vážně vyplatí, být na světě?

To je velmi těžká otázka. Sama mám problém ve svém životě najít něco, co mě tak nějak udržuje při životě. Ale když mi bylo opravdu nejhůř, myslela jsem vždycky na svoje rodiče. Říkala jsem si, že mě mají rádi a že bych jim chyběla. Proto se vyplatí žít. Upřímně řečeno - stále hledám svoje radosti. Doufám, že jsem aspoň částečně odpověděla.

3. Jaké vlastnosti by měl mít tvůj nejlepší přítel?

Kvalitu, jež považuji za nejcennější ve vztahu mezi dvěma lidmi je respekt. Tuto vlastnost by tedy můj nejlepší přítel měl rozhodně mít. Zároveň mám ráda citlivé a empatické lidi. Během života jsem zjistila, že mě neskutečně rozčilují hloupí lidé. Ne, že bych se považovala za nesmírného intelektuála, ale můj nejlepší přítel by měl v té hlavě určitě něco mít. Mám ráda lidi, kteří jsou spontánní a je s nimi legrace. A hlavně - aby měl dobré srdce. Hodných lidí ubývá.
Takového člověka bych milovala od hlavy až k patě :).

4. Působí Ti psaní blogu radost?

Působí. Je to takové moje útočiště a zároveň místo, kam ukládám své vzpomínky. Někdy si projedu i staré články a zavzpomínám, v jakém jsem byla zrovna rozpoložení a podobně. Rozhodně je to můj velký koníček :).

5. Čteš můj blog? (Anice- krasna-anice.blog.cz) Jakou rubriku z mého blogísku máš nejradši?

Doufám, že se Anice neurazí, ale její blogísek xD bohužel nečtu. Ačkoliv vím, o co se jedná, není to úplně můj šálek kávy.

6. Jak dlouho to s blogem ještě vidíš?

Nemám přesné ultimátum ani odpočet :). Blogování mě baví, ale musím přiznat, že na něj mám stále méně a méně času. Na druhou stranu jsem toho názoru, že je lepší nepsat nic než psát nesmysly z donucení. Takže pokud se mi v hlavě budou dále rodit nové a nové nápady, určitě neplánuji s blogem skončit.

7. Měla jsi už někdy s nějakým čtenářem problém, že jsi byla nucena ho zablokovat?

Na jeden takový případ si vzpomínám. Narazila jsem na blog, který vlastnily dvě mladé slečny. Jelikož teprve začínaly, chtěla jsem je podpořit nějakým pozitivním komentářem, tak jsem ho napsala. Slečny to samozřejmě potěšilo, nicméně jako odpověď začaly můj blog vyzdvihovat a přechvalovat, kde to jen šlo. Zároveň ale pod jiným jménem můj blog v komentářích kritizovaly (rozpoznala jsem je podle stejné IP adresy). Moc jsem nechápala, proč na mne stahují tolik pozitivní pozornosti (o kterou jsem se je ani neprosila) a ve stejnou chvíli mě zasypávají nenávistnými komentáři. Snažila jsem se to s nimi vyřešit rozumně, ale nějak to nešlo. Tak jsem je jednoduše zablokovala (a pak na jejich blogu nacházela místo zpěvných ód šílenou kritiku :D). Za pár týdnů si blog zrušily a už jsem o nich nikdy neslyšela. Snad se mají dobře.

8. Jaký typ blogů je ti nejvíce proti srsti a nechtěla bys ho nikdy číst a sama vytvářet?

Nejsem úplně příznivcem maminek na rodičovské, co tvoří blogy o svých "mimíscích". Respektuji výskyt těchto blogů, ale nebaví mě je číst a rozhodně bych je nikdy nechtěla vytvářet.

9. Nejsi v redakci Čilichilli, že tak často volíš titulky jako 7 typů, 5 důvodů, 10 věcí...?

Nejsem :). Musím se přiznat, že jsem dlouhou dobu o Čilichilli vůbec nevěděla. Těmito titulky jsem se inspirovala u svého oblíbeného komika Michaela Kesslera, který vytvářel sérii videí s názvem Kesslers Knigge. Vždycky se jednalo o "10 věcí, které nedělejte když..". Opravdu doporučuji se na něj podívat - videa jsou sice v němčině, ale s českými titulky, opravdu to stojí za to ;).

10. Jak jsi došla ke svému maskotu na blogu?

Moje maskotka Neco je, jak moje přezdívka napovídá, malý králíček. Králíček je to právě proto, že moje přezdívka v překladu představuje toto zvířátko. Jméno jsem vybrala přesmyčkou z CoNeji. Dupačky a lahev nosí z toho důvodu, že můj blog má teprve dva a půl roku - stejně jako ona :). Doufám, že jen poroste a bude stále spokojená :).

11. Proč je vzhled tvého blogu nedokonalý?

Protože nikdo není dokonalý ;).

12. Jak se správně čte tvůj nick?

Moje přezdívka je původem ze španělštiny, tudíž se čte [Konecha].

13. Kdyby ses mohla zbavit jedné své osobnostní vlastnosti a jednu naopak získat, jaké by to byly?

Ráda bych se zbavila přílišné nenávisti sama k sobě a naučila se přiměřené sebelásky.
Naopak bych ráda získala trochu trpělivosti, protože mám tendence některé věci rychle vzdávat.

14. Máš ráda králíky? Umíš španělsky? Má "conejo" něco společného s tím, jak se španělsky řekne králík?

Králíky mám ráda :). Ostatně jako většinu zvířat. Jsou roztomilí.
Španělsky jsem se učila šest let, takže by se dalo říct, že španělsky umím. Jak jsem zmiňovala v předešlých otázkách, moje přezdívka vychází ze španělského conejo ;).
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. května 2017 v 12:39 | Reagovat

Skvělý rozhovor, který moc potěšil! Jsi sympatická, tvé články se mi líbí. Sdílím tvůj názor na hloupé lidi a na blogerku Anici :-D

2 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 31. května 2017 v 12:56 | Reagovat

[1]: Děkuji ti! :) .. Proti Anici nic nemám, jen prostě její články nejsou pro mě ;).

3 Malá Černovláska Malá Černovláska | Web | 31. května 2017 v 13:45 | Reagovat

Hezký rozhovor :) historka o tom, jak vznikla přezdívka mě pobavila :D a s tou Anicí také souhlasím :D

4 girl-diy girl-diy | E-mail | Web | 31. května 2017 v 14:16 | Reagovat

Rozhovor je fakt krásný a hezky se četl, bylo tam plno zajimavých otázek na skvělou blogerku

5 smartly smartly | Web | 31. května 2017 v 15:02 | Reagovat

Páči sa mi to. Také normálne a nenútené. Ako keby si dávala rozhovory na dennom poriadku:)

6 Magicmax Magicmax | Web | 31. května 2017 v 18:28 | Reagovat

Pěkně vyřešený a realizovaný blogérský rozhovor. :)

7 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 31. května 2017 v 20:57 | Reagovat

[3]: Děkuji ti :)

[4]: Moc děkuju :'))

[5]: Haha díky. To je jen to tváření se inteligentně :D :)

[6]: Díky :)

8 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 31. května 2017 v 22:19 | Reagovat

Po dlouhé době opravdu dobrý a osvěžující rozhovor :-)

9 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 31. května 2017 v 23:20 | Reagovat

Proč jsem si celou dobu myslela, že Coneja je na tom podobně jako Sonya?? Hluboce se omlouvám! Rozhovor na mě zapůsobil kladně, přirozeně. :)

10 Čerf Čerf | E-mail | Web | 1. června 2017 v 0:48 | Reagovat

Pardál - srna - králík, tomu říkám správná zoologická linka s blogovým happyendem! :-)

11 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 1. června 2017 v 16:02 | Reagovat

Super nápad, zapojit i otázky od blogerů! Aspoň rozhovor nepůsobí tak šablonovitě jako dřív :)
Pobavil mě ten krkolomný vznik přezdívky. Přezdívkami jsem se zabývala v bakalářce, ale něco tak složitého jsem tam vážně neměla :D

12 D D | Web | 1. června 2017 v 20:31 | Reagovat

Hezký rozhovor. A koukám, že mezi otázkami od ostatních blogerů byly použity i ty moje. Takže děkuji za odpovědi na sedmičku a osmičku. ;-)

13 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 3. června 2017 v 15:07 | Reagovat

[11]: Tu bakalářku bych si ráda přečetla :D :))

14 stuprum stuprum | Web | 7. června 2017 v 2:19 | Reagovat

Nejpoctivější blog posledních několika dekád. Plný postřehů zlatovlásky se zlatým srdcem!

15 Vincent F. Syma Vincent F. Syma | E-mail | Web | 8. června 2017 v 15:24 | Reagovat

[13]: Já také. :)

16 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. června 2017 v 14:32 | Reagovat

Upřímně jsem si celou dobu myslela, že ta přezdívka opravdu má něco společného se slovy co, ne a já :D:D

17 Magicmax Magicmax | Web | 10. června 2017 v 19:29 | Reagovat

Čtu si to (buh ví z iakého duvodu znova a) neivíce mně zaujala ta věc s králíkem. :D Možná to byl osud, co tě přinutil nebýt srna. :D :)

18 Kerr Kerr | Web | 11. června 2017 v 11:17 | Reagovat

Tyjoo, taková zajímavá historie přezdívky, to se jen tak nevidí :D Každopádně Coneju znám, její blog navštěvuji celkem často (ačkoliv jen málokdy zde zanechám komentář) a myslím, že tímhle rozhovorem jsem si jí oblíbila ještě víc :)

19 Anice Anice | E-mail | Web | 13. června 2017 v 16:16 | Reagovat

[1]: nejsem tvůj šálek kávy, ale stejně mi pořád lezeš na blog a totálně mě hejtuješ? ttjn xD

20 Eliss Eliss | Web | 13. června 2017 v 16:56 | Reagovat

[19]: Já jsem na tvém blogu nebyla už půl roku tak co to tady plácáš? :D A navíc sis mě blokla ne, tak jak ti tak mlžu asi něco psát :-D  :-D

21 Anice Anice | E-mail | Web | 13. června 2017 v 22:29 | Reagovat

[20]: Jistě, všichni ti to žereme xD

22 padesatka padesatka | E-mail | Web | 26. června 2017 v 7:30 | Reagovat

[20]: Teda Eliss,
to bych do Tebe nikdy neřekla... :-D

23 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 27. června 2017 v 22:15 | Reagovat

Hele sice se to k rozhovoru nehodí, ale není tu novější článek. To jako budete týden na titulce propagovat proanorektický blog?

24 Zuzka Zuzka | 27. června 2017 v 22:59 | Reagovat

[23]: jo,  taky jsem na to nevěřícně koukala :-|

25 Janinka Janinka | E-mail | Web | 28. června 2017 v 16:28 | Reagovat

[23]: Nejen, že jsem nepochopila propagaci anorexie na hlavní stránce, ale taky nechápu, jak může být blogem dne blog, který je půl roku neaktivní...

26 Janinka Janinka | E-mail | Web | 1. července 2017 v 8:32 | Reagovat

[Smazaný komentář] To bude asi omyl, já tu žádné dotazy nepokládala (víc bych si pokecala i s rohlíkem s máslem), jen jsem reagovala na komentář výše.
Jinak si myslím, že vámi psané tu došlo už dávno každému :-).

27 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 1. července 2017 v 10:16 | Reagovat

[Smazaný komentář] Loooooooooool a? Vedení s tím nic nedělá, tak radši budeme držet hubu? Já tu byla ještě před spuštěním srdce blogu, takže jsem zažila Staníka za celou dobu jeho působení, tudíž mě nic nepřekvapí. A víš co? Já to nepsala pro ni, spíš jsem doufala, že nejsem jediná, komu to není jedno, a že uvidím, že si všimli další. Nebo minimálně pár lidí to uvidí a uvědomí si, že taková propagace není v pořádku. Ať s tím můžou něco udělat nebo ne, koukat na to tejden a držet hubu prostě není košer. I kdyby to nemělo změnit vůbec nic, dát najevo nelibost tam, kde je to na místě, by se mělo. Nikdo se neozve = je to v pohodě, všichni to schvalujou, všem to vyhovuje, nikdo nemá potřebu, aby to bylo jinak. Aspoň to dát najevo. Pro kohokoli, kdo to tu přečte.

28 Y. Y. | Web | 1. července 2017 v 13:24 | Reagovat

[23]: Propahovani any je fakt mazec. Ty blogy by se měli tak či onak smazat nebo nejak řešit. Ty holky si můžou zničit život aniž by si to uvedomily.

[Smazaný komentář] Myslím že pokud Bára s námi nemůže jednat aspoň upřímně tak by neměla být správcem ani mít blog na starost. Chápu že je to velký kus protože se stará o komunitu, ale to co dělá.. Je vlastně že nedělá nic.

29 Daisy Daisy | Web | 2. července 2017 v 9:19 | Reagovat

První rozhovor, který mě fakt bavil! A nejvíc mě zaujala přezdívka i to jak se čte :D... Já mysla, že je to co né já prostě česky :D

30 NaTyy NaTyy | E-mail | Web | 4. července 2017 v 12:15 | Reagovat

její blog mám ráda :)

31 Eliss Eliss | Web | 7. července 2017 v 20:49 | Reagovat

Zase se tu mažou nevyhovující komentáře jak tak koukám ;-)

32 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 7. července 2017 v 21:34 | Reagovat

[31]:
Nikoliff - to je chyba matrixu.

33 Sova Sova | 8. července 2017 v 0:54 | Reagovat

No teď už by mohli rovnou smazat celý tenhle blog a nemuseli by komentáře řešit :-D Stejně to jde celé do kytiček, na titulce jsou články s gramatickými chybami, tady články pro jistotu nevycházejí vůbec...

34 goldschmidchen goldschmidchen | E-mail | Web | 8. července 2017 v 9:39 | Reagovat

Milá redakce, mám dotaz, kterými poslal můj čtenář: Když se fanoušek přihlásí, chodí mu každý přidáný příspěvek na email, jako např na foru DM (Depeche Mode)? Jde o to, že mě registrovat nešlo a tak vždy při vložení komentáře musím dát svůj email a přezdívku a samozřejmě je i složité, že když se chci podívat, jestli mě někdo na něco odpověděl, tak musím vždy do sekce, kde jsem dotaz položil, což se po delším čase složitě hledá.

35 Holub Holub | 9. července 2017 v 16:11 | Reagovat

Vrkú, vrkú...

36 Holub Holub | 9. července 2017 v 16:12 | Reagovat

Tady se nějak nic neděje na tom blogu! :-D

37 Lukas Lukas | Web | 10. července 2017 v 12:11 | Reagovat

[36]: děje... ovšem v pozadí všeho dění :-|

38 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 19. července 2017 v 0:45 | Reagovat

[37]: A co? Umírá to tu.

39 Merlin* Merlin* | E-mail | Web | 21. července 2017 v 11:40 | Reagovat

Takže vážení, opravdu mě ohromuje jak se náš blog.cz vyvíjí (do kopru). Psal jsem email redakci tak před měsícem (myslím že nejsem sám) a nikdo mi neodpovídal. Chápu Báro, že je to těžké, ale když jsi to od Standy převzala, tak by jsme mohli alespoň vědět, jestli žiješ. A úplně stačí náznak, že jsi tohle četla. Vyvěšená nová témata týdne nabírají na hlavní stránce hrozná zpoždění, než se tam objeví, s autorským klubem se dělá úplný prd a zviditelňuje to i lidi, kteří tam už dávno nemají co dělat a Srdce blogu už celkem nefunguje. Je hezké, že jsou stále rozhovory, ale myslím, že nejen mě to už nudí. Chtěli bychom asi nějaké QandA články. A chybí mi tu hlavní diskuze-jinak musíme tyhle názory psát pod normální příspěvky.

40 Merlin* Merlin* | E-mail | Web | 21. července 2017 v 11:41 | Reagovat

A mazání komentářů, které nejsou spamy je úplný vrchol

41 NaTyy NaTyy | Web | 21. července 2017 v 12:54 | Reagovat

Ať už se s blogem začně něco dělat. Taková škoda to tu tak zahodit. Zlatej Standa..

42 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 22. července 2017 v 13:57 | Reagovat

[39]:
Teď je okurková sezóna, to se nikdy nic neděje...

43 Eliss Eliss | Web | 22. července 2017 v 17:32 | Reagovat

[42]: Aby tu nebyla okurková sezona celý rok...

44 Markii Reed Markii Reed | Web | 24. července 2017 v 8:29 | Reagovat

Sice už nemám vlastní blog na tomto serveru, ale i přes to sleduji zdejší komunitu.

Je hezké, že se Bára rozhodla převzít Standovu štafetu, nicméně jak všichni vidíte, zřejmě jí to přestalo bavit a to ani pořádně nezačala. Chápu, že jsou prázdniny, ale bylo by hezké, kdyby o sobě dala Bára vědět.

Jak jsem zpozoroval, s blog.cz to jde z kopce. Není přehnané se domnívat, že by server Blog.cz mohl být zrušen. A vzhledem k chování Standy a nyní i Báry, mohl by být zrušen bez ohlášení.

S AK se nic neděje. Jediné, co tady pořád aktivně běží jsou témata týdne. Jsem zvědavý, kdy se Bára rozhodne něco začít dělat nebo kdy definitivně zanikne tento server.

45 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 24. července 2017 v 19:27 | Reagovat

[44]:
Inu, Nova přece patří do třídy kataklyzmických proměnných hvězd.

46 Kája Kája | Web | 29. července 2017 v 9:40 | Reagovat

Docela by mě zajímalo, jestli bude blog.cz ještě fungovat. Jsem už sice jinde, ale o starý blog bych nerada přišla. :-O Je to devět let vzpomínek.

47 NaTyy NaTyy | Web | 30. července 2017 v 21:01 | Reagovat

Achjo, ať už jsem tam prosím Vás někdo vzpamatuje... jestli se blog.cz smaže uplně tak to bude opravdu paráda. Tolik práce, tolik času, úsilí.. očividně k hovnu. Proč si někdo bere na sebe zodpovědnost, která stejně dopadá takhle????

48 NaTyy NaTyy | Web | 30. července 2017 v 21:01 | Reagovat

Achjo, ať už jsem tam prosím Vás někdo vzpamatuje... jestli se blog.cz smaže uplně tak to bude opravdu paráda. Tolik práce, tolik času, úsilí.. očividně k hovnu. Proč si někdo bere na sebe zodpovědnost, která stejně dopadá takhle????

49 Markii Reed Markii Reed | Web | 31. července 2017 v 21:43 | Reagovat

[48]: Peníze, zlatíčko, peníze. :-D

50 Petr Petr | 1. srpna 2017 v 1:45 | Reagovat

Lol, kdyby chudák Coneja věděla, že tenhle článek s ní tu bude navždy strašit jako poslední, asi by si ten "rozhovor" líp rozmyslela. Ale možná je ráda, haha, o takové "slávě" by si jiní mohli nechat jen zdát.

Nicméně, chtěl jsem napsat původně něco jiného. Jak jsem samozřejmě očekával, můj předchozí komentář byl zcenzurován, a tak jsem se poučil, a tento si po odeslání "ofotím" screenshotem, kdyby zase náhodou "někoho" napadlo ho smazat jako minule, abych měl důkaz, a mohl to poslat někam dál, aby lidi viděli, jak se na oficiálním blogu Novy mažou nevhodné komentáře.

Má otázka zní: dělá tady ještě vůbec ta Barbora, nebo už skončila, a ani se neobtěžovala to tady napsat? (Pokud by náhodou chtěl někdo psát, že je období dovolených, rád bych ho upozornil, že vzhledem k tomu, že zde dotyčná dělá hovno už nějakou dobu, jaksi ani nelze poznat, zda jí zrovna náhodou nějaká dovolená začala nebo skončila, haha).

Když člověk pošle e-mail, odpovědi se nedočká, to co se objevuje na homepage Blogu za doporučovaný články, to je odfláklý nejhorším možným způsobem, témata týdne už se taky nikdo neobtěžuje aktualizovat (!), Facebook Blogu taky mrtvej, o Autorským klubu ani nemluvě - ačkoli bylo blogerům slibováno něco úplně jinýho, a sice v článku "Moje plány s Blogcz", který Barbora po čase bez vysvětlení smazala, jako by se nechumelilo, protože si asi myslí, že blogeři jsou úplní idioti. Zde vyšel poslední článek před 2 měsíci, nahlášené chyby nikdo neřeší, nové soutěže se nekonají, a spam v komentářích otravuje ty poslední zbytky blogerů, kteří ještě neodešli jinam. Proč Nova konečně oficiálně nepřizná, jako je je jí Blog u prdele, a prostě to nevypne? Jakto, že vám není hanba nechat vyhnít projekt, který byl kdysi v TOP 5 českého internetu? (Leden 2008 - 2 731 516 reálných uživatelů, Leden 2017 - 1 461 803 reálných uživateů - pěkně to zahučelo za těch posledních 9 let). Otevřte si nějakou příručku o krizovém marketingu a začněte konečně něco dělat, proboha už, na tu ostudu se nedá dál koukat.

51 Kerr Kerr | Web | 2. srpna 2017 v 14:16 | Reagovat

Čau lidi,

Tak jsem zvedla telefon a zavolala do TV Nova. Nevím, jestli to třeba náhodou nenapadlo i někoho z vás, protože jestli jo, ráda bych věděla, jak to probíhalo.
Paní se mě marně snažila spojit s dvěma lidmi, ani jeden bohužel nereagoval, takže jsem asi tři minuty držela telefon u ucha bezvýznamně :D Ale tak co.. Každopádně jsem chtěla říct, že mě tohle mrzí, blog jsem měla ráda a fakt bych o tuto komunitu nerada přišla.

Což mi připomíná, že je Bára šíleně nezodpovědná a zřejmě si neuvědomuje, co ztratila.. Tady je obrovská síla komunity, co bych dala za to, abych tu mohla přidávat články na Strce blogu. Ale co, třeba se konečně dovolám do orgánů blogu a budu mít nějaké větší info.
Čau a nebuďte tak zaprdnutí.

52 Kerr Kerr | Web | 2. srpna 2017 v 14:23 | Reagovat

[51]: panebože, omlouvám se za překlepy. Psala jsem to ještě ve chvíli, kdy jsem se pokoušela dovolat podruhé, ale to už mi to nikdo nezvedl :P

53 Kája Kája | Web | 2. srpna 2017 v 14:33 | Reagovat

V lednu jsem si dělala srandu, že sešoupnu Standu a dosadím na jeho místo sebe. Měla jsem to udělat, fakt. :D

54 Kája Kája | Web | 2. srpna 2017 v 14:34 | Reagovat

[50]: Toto je rozumný komentář, jsem zvědavá, jak dlouho se tu ještě udrží. Možná už navždy, jestli na Srdce doopravdy tak kašlou. :D

55 Markii Reed Markii Reed | Web | 2. srpna 2017 v 16:51 | Reagovat

[53]:
Kájo, volím tebe! :-D
Byla by si mnohem lepší než nezodpovědná Bára.

Abych byl upřímný, i já jsem přemýšlel nad tím, že bych to zkusil převzít, ale zadarmo by to nebylo. Zajímalo by mě kolik se za tenhle job bere. Myslím správu tohoto blogu a celkově Blog.cz.

[51]:
Heuréka! Našel se někdo, kdo se nebál a zavolal Nově. Tento přístup bych čekal, zvláště po zkušenostech s e-mailovou komunikací s Blog.cz.

Taky jsem zvědavý, kdy zmiznou komentáře, které popisují aktuální stav tohoto blogu a celkově Blog.cz. Tedy jestli vůbec. Znáte to. :-D

56 Severka Severka | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 17:39 | Reagovat

Tak už mi to nedá a musím se taky přidat.
Skousnu hodně a že se na ústředí nic neděje, je mi v podstatě jedno, dokud mi jakž takž funguje blog. Ale ta obří reklama s odkazy na tn.cz, která se mi teď začala objevovat všude, nejde nijak vypnout a ani AdBlock na ni nefunguje, to už je i na mě moc!

57 Dušan Dušan | 2. srpna 2017 v 22:35 | Reagovat

Kde teď jsou všichni ti nadšení vítači, kteří v únoru jásali z "příchodu" Barbory? Proč se neptáte, co se s vaším miláčkem stalo? Proč na ni netlačíte, co bude s jejími sliby, a jaktože se nestrhla bouře, když smazala svůj článek "Moje plány s Blogcz, kde všem naslibovala hory doly?

Tak já vám něco řeknu. Byli jste všichni naivní jak ťululum. Kdo si uměl dát dvě a dvě dohromady, muselo mu být už tehdy jasné, jak to skončí.

Varovný signál č. 1: Článek oznamující její "nástup do funkce" byl neobyčejně stručný, a neobsahoval ani zmínku o osobě Barbory.

Varovný signál č. 2: O své osobě se rozepsala až v dalším článku, kde uvedla, že studuje žurnalistiku / nebo že ji zajímá (už si přesně nepamatuju).  S blogováním žádné dosavadní zkušenosti neměla a o Blogcz nevěděla absolutně nic.

Varovný signál č. 3: Tento článek o své osobě později smazala, a dnes už ho na Srdci Blogu nenajdete. Je evidentní, že po sobě chtěla nenápadně smazat stopy, podobně jako později smazala i svůj další článek "Moje plány s Blogcz", když jí došlo, jak bylo neprozřetelné blogerům něco slibovat. A ona né že by aspoň na férovku přiznala: "ok, podcenila jsem to, Blog je nad mé síly" - ne, ona jen prostě smazala to, co sama napsala, a následně doufala, že jí to projde a nikdo si toho nevšimne.

Varovný signál č. 4: Už z toho, že psala, že studuje na VŠ, bylo jasné, že Blog má nejspíš jen jako neplacenou stáž, maximálně brigádu. Nikoli tedy jako placený full-time job. Čili čas, který mohla Blogu věnovat, byl logicky jen omezený. Vzhledem k jejím nulovým zkušenostem s místní komunitou navíc nebylo reálné čekat, že by zvládla obnovit něco tak komplikovaného, jako byl Autorský klub, nebo že by zvládla nějak zásadně překopat tenhle blog, který byl dlouhé roky psán jedním člověkem.

A konečně varovného signálu č. 5 si snad musel všimnout i slepý: to, co na Blogu až dosud předvedla, je taková ostuda, že by měla chodit do smrti kanálama, a je to dobře popsané v komentáři [50]: - odfláklá titulka, nulové splněné sliby, smazané vlastní články, cenzura komentářů na Srdci Blogu, a bídná úroveň těch pár článků, které tu stihla zveřejnit. Třeba článek "Chci být na titulce" - ten přece nebyl nic jiného než jasný vzkaz z její strany "pomoc, nemám co dávat na titulku, posílejte mi něco, a tím se vám aspoň zavděčím". Nebo rozhovor s Anicí, blogerkou, kterou nikdo nechápe, a která si ten trapný rozhovor nejspíš sama vyškemrala. Nebo článek oznamující chybu s vkládáním videí, pod kterým radši rovnou komentáře zakázala, aby blogeři k tomu nemohli nic psát.

No a konečně teď to její naprosté odmlčení, kdy už vůbec nereaguje na komentáře blogerů, neaktualizuje titulku, a sere na všechno. Podle mě už se na Blog vykašlala a neměla ani odvahu to tady přiznat, a Nova už za ni nikoho hledat nebude a nechá to tady vyhnít, než to jednoho dne vypne.

Kdo má oči, vidí. A ti naivní blogeři, co tehdy tak jásali nad jejím příchodem, by si měli konečně přiznat, jak se tehdy spletli, a že jsou všichni cestujícími na palubě blogového Titanicu, který se pomalu ale jistě blíží k svému potopení, a kdo měl rozum,  dávno už z jeho paluby utekl do bezpečí.

58 Monica Otmili Monica Otmili | 3. srpna 2017 v 0:28 | Reagovat

[53]: To jsou přesně moje myšlenky! Teda ne, že jsme měla v plánu sesadit Standu, ale kdyby mi to někdo jako práci platil, tak já do toho jdu. Byla jsem aktivním uživatelem šest let, ty mnohem více, jak si pamatuju a věřím, že nejsme jediné, komu se po starých dobrých časech stýská. :-) Takže ti lidé, kteří by to dělali tady jsou. Ovšem zadarmo yb to opravdu nešlo, to už jsme se v minulosti několikrát přesvědčili.

Je však otázka, zdali je tohle důsledkem chybějícího člověka, který by zasednul do oné nelehké pozice, nebo se Nova rozhodla postupně Blog.cz utlumit a vypnout, neb je to pro ně kdes již prodělečný projekt. Když sundám růžové brýle, intuice mi jasně říká, že to bude ta druhá varianta. A to už je, vážení, úplně fuk jestli yb se byli našli lidé, kteří by to pracně vyzdvihli ze dna znovu. Neb s tím už se tam někde nahoře nepočítá...

59 Kerr Kerr | Web | 3. srpna 2017 v 9:45 | Reagovat

Já myslím, že je nás tu mnohem víc, kteří by stáli o tuhle roli. A upřímně i kdyby se vytvořil tým, který by se o to staral podobně jako dříve u AK, mohlo by se to tu znovu rozjet.

Ale já nevím, co víc můžeme udělat, já už do Novy zavolala, byla za debila, stejně se nic nedozvěděla a nepomohlo to ničemu :D

60 Sisi Sisi | Web | 3. srpna 2017 v 11:14 | Reagovat

Moc sympatická.. sebeláska je důležitá :-) chtěla bych se zeptat mimo článek, co to je za hroznou reklamu u článků... myslím ty kachličky TN a podobně, je to velký a fakt se mi to ani trochu nelíbí, nedá se s tím něco dělat?

61 Anchor Anchor | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 11:41 | Reagovat

Adblockem ty cihličky blokovat jde! :D Jen to musíte udělat manuálně :-)

Jinak líbí se mi komentáře horní ve smyslu tom, že s nimi souhlasím a že se v nich nalézají rozumné myšlenky. :-)

Ještě k těm dvěma smazaným článkům a k tomu, že se nespustil cambus po tom jejich smazání - není to sice pořádná akce, ale třeba já, když jsem si zmizení jednoho všimla, tak jsem o tom napsala na blogerskou facebookovou skupinu, takže úplně bez odezvy to nebylo :-)

Do toho, Kerr! O_O :-)

62 Kerr Kerr | Web | 3. srpna 2017 v 12:01 | Reagovat

UPDATE

Tak jsem se dovolala, třikrát hurá :) Nebudu tu vyprávět celý rozhovor, každopádně mám Báry osobní email, ona má moje číslo a zřejmě to vypadá, že by pomocná ruka Kerr třeba mohla i něco dokázat. Tak uvidíme, počkejte si do příštího týdne.

Jestli jste si mysleli, že jsem zdrhla na dobro, máte smůlu, jsem zase tu! :D

63 NaTyy NaTyy | Web | 3. srpna 2017 v 12:30 | Reagovat

[60]: blokovat tu reklamu jde adblockem tak, že když na nej kliknete, dáte blokovat reklamu a stačí to přes ty dlaždice "přetáhnout". tak jsem tu udělala já a nemám tam už ty otravné hnusy od novy.

64 NaTyy NaTyy | Web | 3. srpna 2017 v 12:30 | Reagovat

[60]: blokovat tu reklamu jde adblockem tak, že když na nej kliknete, dáte blokovat reklamu a stačí to přes ty dlaždice "přetáhnout". tak jsem tu udělala já a nemám tam už ty otravné hnusy od novy.

65 NaTyy NaTyy | Web | 3. srpna 2017 v 12:30 | Reagovat

[60]: blokovat tu reklamu jde adblockem tak, že když na nej kliknete, dáte blokovat reklamu a stačí to přes ty dlaždice "přetáhnout". tak jsem tu udělala já a nemám tam už ty otravné hnusy od novy.

66 Anchor Anchor | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 12:45 | Reagovat

[62]: #PodporaZnovuAZnovu! :-D

67 Kája Kája | Web | 3. srpna 2017 v 14:23 | Reagovat

Hmmm, tady se to zajímavě rozjíždí!
Co rovnou uspořádat nějakou demostraci? :D

68 M. M. | Web | 3. srpna 2017 v 14:33 | Reagovat

Koukám a brečím přitom. Kdepak jsou ty slibované aktivy admina?

69 Kája Kája | Web | 3. srpna 2017 v 14:51 | Reagovat

Milé blogerky, milí blogeři,
co vám  momentálně na blog.cz nejvíc vadí?

Snažím se o vytvoření e-petice.

70 Kája Kája | Web | 3. srpna 2017 v 14:56 | Reagovat

[69]: Hmmm, mrkněte k Lúmenn, udělala to v podstatě za mne. :D

71 M. M. | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 15:37 | Reagovat

[67]: Podle toho, co pozoruji, to k té demonstraci nemá daleko! :D

72 Kerr Kerr | Web | 3. srpna 2017 v 16:16 | Reagovat

[69]: a kam jí chcete vložit, jak chcete dosáhnout výsledku? Udělal jste někdo něco, co by dokázalo obnovit tento server? Nebo si jen budeme stěžovat?:D

73 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 3. srpna 2017 v 17:15 | Reagovat

[71]:
A od demonstrace k defenestraci 8-)

74 Kája Kája | Web | 3. srpna 2017 v 17:57 | Reagovat

[72]: Poslat ji podepsanou Nově! Na to přece musí nějak reagovat... No a nebo se přikláním k návrhu TlusŤjocha. :D

75 Victoria Victoria | Web | 3. srpna 2017 v 19:47 | Reagovat

Přiznám se bez mučení, Srdce blogu mi bylo celkem ukradené i za Standy. Ale to, že se na hlavní stránce v podstatě nic neděje, mi teda ukradené není. Žádné nové hlavní články (a když už nové jsou, tak se objevují buď pořád stejní blogeři/blogerky, nebo jsou naprosto nicneříkající a pitomé), žádné nové téma týdne. A ta hrůza s odkazy na tn.cz je poslední kapka. Trochu naivně doufám, že sem aspoň Barbora napíše, jestli se Blog bude definitivně rušit. Nerada bych totiž přišla o své články.

76 M. M. | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 20:14 | Reagovat

[75]: Jestli se Blog.cz zruší tak doufám, že se o tom ještě předem dozvíme. Nerad bych jednou přišel a zjistil, že můj blog neexistuje a všechno je pryč! Vypadá to, že začnu pro jistotu zálohovat mé články... :(

77 M3rlin M3rlin | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 22:33 | Reagovat

[72]:  Milá Kerr, opravdu nevím, o co se tu snažíš. Chceš se pasovat rovnou na správce blogů? Myslím, že osočování ostatních, že tu nic nedělají fakt není na místě. Ještě od někoho, kdo svůj blog opustil (já dnes taky) a snaží se najednou zachránit svět. Petice se celkem fajn nápad a jestli chceš, tak můžeš rovnou vlézt lidem z Nový do kanceláře, jestli si myslíš, že to pomůže.

Nechci dělat vlny mezi blogerama, jen mi přijde, že to s tím sebevědomím a braním všeho má sebe někteří trochu přehání.

78 Kerr Kerr | Web | 3. srpna 2017 v 23:10 | Reagovat

[77]: Och, jistě, ono je totiž mnohem lepší si tu stěžovat a brečet a čekat, až se o to postará někdo jiný. Ale samozřejmě jak se tady toho někdo ujme, osočit ho z toho, že on přeci rozhodně není ten, kdo by to mohl vést! :D

79 M3rlin M3rlin | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 23:52 | Reagovat

Jen mi vadí, že urážíš bezdůvodně ostatní blogex

80 M3rlin M3rlin | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 23:52 | Reagovat

*ry. To je vše

81 Kerr Kerr | Web | 4. srpna 2017 v 6:55 | Reagovat

[79]:  a tak jsi vyhodnotil situaci tak, že bude nejlepší, když mě taky začneš urážet, abys mi to oplatil nebo..? :D
Mě jde o to, že tady spousta lidí jen dokola píše komentáře, že jim vadí ta Báry ne zodpovědnost, že se tu nic neděje a tak. Ale udelal někdo za ty tři měsíce něco, nebo jste jen psali nenávistné komenty a články? Protože já zvedla telefon a zda se, že by to i někam mohlo vést. Ale v pohodě, já tu nikoho už osočovat nebudu, tak se nechme překvapit :P

82 NaTyy NaTyy | Web | 4. srpna 2017 v 16:49 | Reagovat

[81]: Jak víš, že to nikdo z výše uvedených nijak neřešil? :) Ze strany blog.cz Báry ani Novy jistě nebude žádná odezva, jak tomu bylo doposud, páč kdo by se tím zabýval že? A že tebe napadlo zvednout telefon a zavolat. Och, ano, asi ti budeme nadosmrti vděční :) ale mě by to třeba osobně nenapadlo a ani nevím, kde nějaké číslo hledat a komu vůbec zavolat. :-)

83 Lena Lena | Web | 4. srpna 2017 v 17:40 | Reagovat

DOBRÝ DEN VŠEM!!

V PRVÉ ŘADĚ

[81]: Kerr - máš mé sympatie. Líbí se mi, že i přes počáteční neúspěch v dovolání se na patřičná místa jsi nepolevila a jdeš dále. S takovýmto přístupem můžeš v problému zde na Blogu.. rozhodně rozhýbat vody, a pokud bude Bára vstřícná, vidím šanci na obnovení chodu této části serveru Blog..
Jsem v této věci stejná, a i když v životě bývám často jediná, kdo vystupuje z řady a nedá se, mnohé záležitosti, které jsem řešila se mi i tak podařilo změnit k lepšímu. Vidím, že i ty jsi jedna z mála, která zde jen "nekecá", ale něco dělá.
Zhruba před rokem jsem zde napsala Standovi naprosto upřímné sdělení k jeho přístupu a návrhy k řešení různých problémů. Je zde na Blogu.. dohledatelné. Pár lidí mi napsalo, že chtěli již dlouho udělat totéž (nechápu, proč to tedy neudělali) a jedna blogerka mi napsala osobní "poplácání po zádech", jaksi neveřejně, zřejmě se "bála" hovořit zde.
Výše napsaným se "něco" snažím říci, kdo má pochopit, pochopí. ;-)

2. Co se týče Báry, dle mého názoru to vzdala a zcela odešla.
Ty "podivná" řada odkazů pod články na blozích může být do blogů dána záměrně, jako "vyhazov", aby zdejší blogeři sami odešli. Pokud to tak skutečně je, pak se obávám, že s těmi, kdož za tímto krokem stojí je sakra něco v nepořádku.
Blogy patrně pro jisté osoby nejsou výdělečné, a tudíž nezajímavé. Každopádně, napsat na rovinu všem, že Blog.. bude časem vymazán ze světa internetu, mají-li tedy toto dotyční v plánu, je naprosto běžná praxe všude, kde jsou normální LIDÉ.

Každopádně se domnívám, že pokud je na Blogu.. stále mnoho uživatelů, s nadšenci, jako je Kerr, popř. jinými má šanci.
Já, jakožto pracující a ve svém volném čase vykonávající různé náročné projekty pro "dobro", a tedy zdarma se vzhledem k nulovému časovému prostoru připojit nemohu, i když bych jinak velmi ráda, každopádně vyjadřuji plnou podporu ostatním!

Toť pro tuto chvíli ode mne vše.

"Pac a pusu." L

84 Tomáš Tomáš | Web | 4. srpna 2017 v 20:23 | Reagovat

Jak tuhle diskuzi už asi týden průběžně sleduji, je třeba udělat přehled tvrdých dat, abychom se uvedli do reality. Neberte mě za škarohlída, přestože to co napíšu bude asi znít nepříjemně. Zkuste se nad tím aspoň chvilku zamyslet:

1) Blogy dávno nejsou žádné terno. Jejich roli částečně převzaly sociální sítě (zvlášť pokud je řeč o komunitě), kde - např. na Facebooku, se dá cosi jako blogování provozovat také a s mnohem větším čtenářským potenciálem.

2) Blog.cz býval v době své největší slávy revoluční projekt. Blogy jako takové tehdy znamenaly něco nového. Byl to, jak se říká, jejich boom. Za druhé byl Blog.cz revoluční díky snadnému vytvoření stránek i administraci. Jenomže dnes je takových nabídek mnohem více. A lepších.

3) Blog.cz nezaregistroval, že nemáme rok 2008 - maximálně 2010. Technologicky je to dinosaurus. Částečně se také zcela nezbavil nálepky z dob blikajících blogísů a infantilních didlinek.

4) Po všech letech provozu tu pořádně nepracují některé funkce, například použitelné html. Zlobí videa. Prostředí je pomalé, což platí hlavně pro galerii. Podobných problémů je více. Víte vůbec, že jinde mají blogy už přizpůsobené zobrazení v mobilech, mobilní aplikace pro správu, kompletní zálohování, plně funkční html nastavení, půlka věcí v nich neběží na prehistorickém flashi...? Máme rok 2017. Budíček!

5) Jistou dobu stávkuje hromadné nahrávání fotek či administrátorské prostředí (v různých prohlížečích různě). A místo oprav tu máme jako novinku pod články hnusné reklamy na idiotské novácké pořady (je jejich zařazení důvod současných problémů?). Bezva.

6) Někde v diskuzi padlo, že Nova přece musí odpovědět na petici uživatelů. Sorry, nemusí. Je to soukromá firma a Blog její slábnoucí okrajová aktivita. V rámci blogery odsouhlasených pravidel může celý web klidně smazat a nikdo nic nenadělá. Nějaká petice je tam všem ukradená. Rozhoduje poměr zisku a nákladů na provoz, který - buďme upřímní - i s ohledem na výše řečené, logicky klesá. Můžete tam telefonovat jak chcete, oni vás mají v paži. Pokud v blozích neuvidí potenciál nějakého profitu, nemají důvod je dál udržovat.
(Možná proto skončila i Bára. Buď ji sesadili sami, nebo odešla ona když zjistila, že tahle práce nemá budoucnost)

7) Dost často se tu zmiňuje komunita. Co si pod tím představit? Skupinku lidí, která si píše sama pro sebe, vzájemně se navštěvuje, komentuje si články, virtuálně se schází na nějakém místě? OK, ale to se dá zvládnout i jinak. Stačí určit správce, vytvořit k tomu určené stránky a komunita může běžet. Klidně i tak, že každý člen bude na úplně jiné službě.

8) Vzhledem k předchozím bodům se nemůžu zbavit dojmu, že Blog.cz se ubírá do kytek. Kdo má na svých stránkách texty, o které nechce přijít, tomu doporučuji zálohovat. Zálohování je dobré každopádně. Zejména však přijde vhod tehdy, až se někdo v redakci rozhodně stisknout červené tlačítko a Blog.cz nadobro vypnout. A to nemusí trvat dlouho.

Mám tu blog od června 2007. Více než deset let. Nikdo tedy nemůže tvrdit, že o Blog.cz nic nevím, nebo že k němu nemám vztah. Svůj blog jsem piplal velmi poctivě a dosáhl s ním i jakýchs-takýchs úspěchů. Minimálně dvakrát jsem jej zkoušel opustit, abych se po čase znova rozepsal. Nedalo mi to. Jenže když jsem v poslední době viděl ten úpadek a alespoň pro jistotu se začal zajímat jak to vypadá jinde, musel jsem uznat zdejší průšvih. Došlo mi, že pokud nechci o desetiletou práci přijít, měl bych články pro jistotu zazálohovat a přesunout jinam (což v těchto dnech průběžně činím). Možná se prostě pletu a Blog.cz bude ještě pár roků fungovat. Super, tak ať. Ale když jsem vidět možnosti a pokrok jinde, už se tu cítím trochu nepohodlně. Mrzí mě jestli jsem tímhle komentářem někomu pokazil náladu, ale pokud bych byl dotázán názor ohledně zdejší situace, je zhruba takový jak jsem ho napsal.

85 Bára Bára | 4. srpna 2017 v 21:53 | Reagovat

[62]: Pokud se chceš se mnou spojit, napiš mi prosím na na email. Nevím, kdo ti dal můj telefon, ale prosím tě, abys ho rozhodně nešířila dál.

86 Kerr Kerr | 4. srpna 2017 v 22:50 | Reagovat

[85]: mám e-mail, ne tvoje číslo :)

87 DonaldMob DonaldMob | E-mail | 12. srpna 2017 v 16:18 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

88 KinomanMob KinomanMob | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 0:21 | Reagovat

На днях зырил http://qrv-club.com/dz/home.php?mod=space&uid=51864. Вроде ниче так, ссыль в профиле.

89 Craigres Craigres | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 14:02 | Reagovat

Приобрести можно на веб-сайте http://mangystin.bxox.info

Как похудеть в тренажерном зале.
Автор: Дмитрий Сироткин.
Размещена первая из статей об основных вариантах занятий в тренажерном зале . В статье рассматривается похудение в тренажерном зале.
Описывается не только система тренировок, но и сопутствующий им режим питания.
Чудесного избавления от лишнего веса автор не обещает, но уверяет, что честно сбрасывать в тренажерном зале по 2-4 кг в месяц - вполне реально.
Особый акцент делается на соблюдении дисциплины и поддержании здорового образа жизни, без чего все с трудом достигнутые в спортивном зале результаты с легкостью исчезают. Впрочем, не столь простой является и мотивация похудения для слегка полных людей. Ведь легко расслабиться, привыкнув считать, что ты практически не толстый, и незаметно для себя солидно поправиться. А вот напрягаться и заниматься физическими упражнения и здоровым питанием в таком состоянии почти совсем неполного человека - трудно.
К ключевым особенностям решения задачи похудения с помощью занятий в тренажерном зале относятся: тренировки средней интенсивности не менее трех раз в неделю низкокалорийная белковая диета и питание пять раз в сутки строгий режим питания, избегание поблажек и классических застолий.
Далее на Буридо были размещены статьи о наборе мышечной массы и о поддержании физической формы, а также советы тренера по занятиям в тренажерном зале.
Позднее на Буридо появились статьи с более специализированными статьями: советы по занятиям в зале для новичков, только еще приходящих в тренажерный зал, и советы девушкам по занятиям фитнесом. Такие ориентированные на конкретную аудиторию советы тренера пользуются высокой популярностью у посетителей блога Буридо.
В целом же иногда удивляешься : вроде бы базовые советы по успешному похудению в тренажерном зале достаточно просты. Так почему им все равно редко следуют в полном объеме? И почему все равно постоянно ищут каких-нибудь новых особо эффективных методик похудения или диет? В итоге времени и денег люди тратят много, а результат похудения часто оказывается весьма скромным или даже негативным.
Поэтому на практике большое значение имеет преодоление психологических проблем похудения.
В целом же тема похудения стала одной из ключевых на блоге Буридо. Постепенно будем затрагивать все новые ее аспекты, по возможности стараясь предоставлять конкретные советы и полезную информацию. Например, появилась статья о велотренажере для похудения.
Если этот пост вам понравился и вы захотели поделиться с друзьями ссылкой на него в социальной сети, то ведь я только за!

Приобрести можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com

90 vbvfdfrt vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 16:28 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

91 HectorBeino HectorBeino | E-mail | 15. dubna 2018 v 6:16 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

92 GeorgeTrola GeorgeTrola | E-mail | Web | 14. září 2018 v 15:46 | Reagovat

Крупнейшая в России и одна из ведущих в мире выставок «Охота и рыболовство на Руси» впервые прошла 6 февраля 1996 года в столице России - городе Москве и неизменно проводится на ВДНХ.
Два раза в год на ней собирается много официальных гостей и огромное количество посетителей из разных городов нашей необъятной страны. Ведь Россия славится своими охотниками и рыбаками! В мужской компании любителей охоты и рыболовства стали появляться женщины, что очень радует. В выставке принимает участие более 900 российских и иностранных компаний.
Наша выставка – это место, где будут созданы все условия для рекламы и продвижения ваших товаров и услуг, поиска потенциальных партнеров и заключения договоров, привлечения новых покупателей.
В рамках деловой программы выставки, обсуждаются насущные вопросы развития охоты и рыболовства в нашей стране, а так же, проводятся практические занятия, семинары, мастер-классы и презентации новинок рыболовной и охотничьей отраслей.
Организаторы выставки активно сотрудничают с общественными организациями охотников и рыболовов, и совместно проводят ряд соревнований по спортивной ловле рыбы.
На стендах участников выставки проходят интересные мероприятия: демонстрация рыболовных снастей; кинологические консультации;практические советы по регистрации маломерных судов; продажа льготных турпутевок.
Культурно-развлекательная программа выставки включает в себя тематические викторины, конкурсы и дегустацию блюд полевой кухни.
Приглашаем к участию компании и фирмы, чья деятельность связана с  тематикой охоты, рыбалки и активного отдыха. <a href=http://ppv.alipromo.com/ru/hunting.php?hash=ox3l666x7jadw8y4eelzx2p7rhpd994e>А  купить инвентарь и интесесные новинки в можете сдесь</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama