Kdo všechno se hlásil do Blogerky léta

29. srpna 2016 v 12:00 | Standa |  Novinky
Velká letní soutěž o nejkrásnější blogerku je u konce a my už víme, že se jí stala Tereza. Pojďme se ještě jednou ohlédnout za celou soutěží a představit si všechny dívky, které se do soutěže přihlásily. Budete tak moci porovnat, koho byste vy sami posadili na pomyslný trůn Blogerky léta.


Za sebe musím říct, že se mi celá soutěž moc líbila a že mám radost, že se obešla bez jakýchkoli podvodů. A to díky systému hlasování, který to vylučoval.

Snad jen škoda, že nehlasovalo více mužů - můžeme se pouze domýšlet, kdo by se stal Blogerkou léta, kdyby vzhled blogerek nehodnotily pouze ženy, ale i muži.

Po článkem najdete anketu se všemi blogerkami, ve které můžete pro zajímavost - teď, když už o nic nejde - hlasovat, která blogerka se vám nejvíc líbí. Schválně se nechme překvapit, jestli výsledky ankety dopadnou stejně jako výsledky Blogerky léta, nebo jestli se dočkáme nějakého překvapení. Té, které dostane nejvíc hlasů, možná pošleme nějakou cenu útěchy, aby jí to nebylo líto ;)

--


Zdee, 15 let, storywithtwogirls.blog.cz

15letá slečna, s divokým snem.Nastupuji na SŠ se zaměřením na cestovní ruch.Náš blog je zaměřen na vše možné, ale především na příběhy, které brzy rozjedeme.Blog byl po založení neaktivní, ale teď se ho snažíme rozjet.Fotka zachycuje letní pohodu, kterou si užívám se svojí nejlepší kamarádkou. (vlevo)
Lyra, 24 let, lyra-journal.blog.cz

Do beauty blogerky mám daleko, jsem spisovatelka, milovnice kultury a sportovkyně v jednom (což jde vidět i na mém blogu), ale také jsem pro každou špatnost, tak proč nezkusit tuto soutěž? :) Vybrala jsem fotografii, která mě výborně vystihuje - jsem na ní nenalíčená, krátkovlasá, v černých šatech a tvářím se, jako kdybych chtěla někoho zabít, což je na fotkách můj typický rys. :D
Sonya, 24 rokov, sonya-merchier.blog.cz

Môj blog, rovnako ako ja, je recesistický (preto som sa sem i prihlásila), šialený a na nič sa nehrá. Naozaj je to blog dievčaťa z psychiatrie a nie, netvári sa ako blog o varení.
Bett, 14 let, mybadwolf.blog.cz

V mé hlavě se rodí tolik myšlenek, o kterých nemluvím, ale dostávám je ven psaním úvah, povídek nebo názorů. A proto mám blogování ráda, přiměje mě přemýšlet více do hloubky a zamyslet se nad věcmi, které bych normálně přešla.
Myrtila, 17 let, myrtila.blog.cz

Blog jsem si založila cca před rokem a půl. Baví mě psaní o čemkoli zajímavém, miluju čtení a jsem docela soutěživá.
Káťa, 19 let, prezentace-gipsik.blog.cz

Moje stránky s názvem Prezentace od Gipsík slouží jako portfolio mých grafických prací, které tvořím zejména (ale nejen) pro hráče jedné online hry; přestože jsou stránky relativně nové, já sama na blogu nejsem žádným nováčkem - nedávno jsem počítala, že budu blogovat možná bezmála deset let...

Kromě grafiky jsou mou velkou zálibou zvířata, především mé dvě fenky-kříženky, a také fotografování, literatura všeho druhu, divadlo, kresba, vaření (a hlavně konzumace výsledků!) a také čeština jako taková, kterou se chystám od letoška studovat na Filozofické fakultě UK - a doufám i následně předávat dál jako učitelka.
Daisy, 19 let, outcry.blog.cz

Můj blog je skladištěm mé tvorby a mých snů. Já sama jsem velký snílek a na blogu popisuji své první krůčky ve spisovatelském světě, které prokládám básničkami a příběhy ze života.
Ella, 16 let, ellacloeana.blog.cz

Blogerka, která vyhrává svůj boj nad mentální anorexií.
Blogerka, která se snaží své sny měnit ve skutečnost!
Magda T., 22 let, tpatc.blog.cz

Studuji umění na Masarykově univerzitě, jsem součástí organizačního týmu festivalu japonské kultury a popkultury Animefest.CZ, začínám s minimalistickým a udržitelným životním stylem, učím se francouzsky, věčně hledám brigádu a od roku 2008 bloguji - většinou toho mám až nad hlavu a zároveň nic nedělám, pokud ale něco dělám, tak ráda čtu, cestuji, sleduji seriály, peču a vařím, tancuji jakoby se nikdo nedíval (když se nikdo nedívá), fotím, toulám se různými městskými zákoutími, přemýšlím, posedávám v kavárnách, píšu na blog, koukám na Instagram, plánuji vše možné, pokouším se uspět v dnešním šíleném světě a snažím se dohánět vše, co jsem neudělala.

Blog the princess & the cat byl založený v roce 2014 a jeho obsah se zaměřuje na krásu a styl, jídlo, cestování a knihy, společně s životním stylem a osobním rozvojem.
Kerr, 16 let, denik.blog.cz

Všichni si stěžují, jak jsou tyhle soutěže povrchní, holky na nich nepřirozený a kdovíco ještě. No, tak tady to máte-mojí osobu v tý nejpřirozenější poloze, v jaký to jde, protože tohle jsem já- Největší jedlík z celý rodiny, který nejradši sedí v drdolu, spodním prádle a volným tričku a na svém blogu se pak prezentuje jako fashion-beauty blogerka. Jo a taky se neberu moc vážně.
S-hejvi, 21 let, s-hejvi.blog.cz

Jsem 21letá studentka oboru Sociální patologie a prevence na vysoké škole v Hradci Králové a mým snem je pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Škola je mi tak zároveň koníčkem, mezi které mohu zařadit i cestování, přátele a samozřejmě blog, kterému se věnuji čtvrtým rokem.
Ludmilita, 19 rokov, ludmilita.blog.cz

Som milovníčka kávy, cestovania, fotenia, dlhých prechádzok, hry na klavír, dobrého jedla, dlhého spánku a presne takto si predstavujem ideálny letný deň. Už skoro štyri roky ukazujem svetu fotografie prostredníctvom môjho blogu.
Ellí, 14 let, coolour-life.blog.cz

Zdravím všechny blogerky a blogery z Krkonoš, kde si právě užívám letní dny a kde také vznikla tato fotografie. Mezi mé největší koníčky patří divadlo, kreslení, čtení, filmy, cestování, sport a samozřejmě také blog, který se za dobu své existence stal mou nedílnou součástí a jehož prostřednictvím se s jeho návštěvníky snažím podělit o něco z mého života a z mé hlavy.
Líza, 19 let, liza16.blog.cz

Blog je pro mě zrcadlo, mé druhé já, je v něm skryté to, co se mi odehrává v hlavě a to, co se mi přihodilo v životě, je to něco s tím, se dokážu smířit jedině tak, když to ze sebe dostanu pomocí tužky a papíru (v mém případě počítače a klávesnice).

Miluji psaní, ale dokážu psát jedině ve chvíli, kdy se necítím šťastná.

Mrs.Faraday, 21 let, the-sims2.blog.cz

V současnosti jsem studentka, která se ve svém volném čase věnuje blogu zaměřenému na světoznámou hru The Sims - píšu komixy, tvořím návody, a občas i vlastní herní obsah.
Dáša H, 19 let, dasapise.blog.cz

Princezna co se snaží prosadit i přes nepřízeň osudu. Blog je odrazem mé hlavy plné strastí a bolesti.Zoe, 19 let, idontgiveashit.blog.cz

Na blogu vystupuju jako Zoe a můj blog je něco jako můj deníček, kam píšu hlavně o svém životě a názorech.
Elly, 17 let, elle-cullen.blog.cz

Baví mě blogovat, číst, jíst, ale taky si umím pěkně postěžovat. A tohle všechno se odráží na mém blogu. Můj blog jsem já ve virální podobě.
Lili, 18 let, ladyblackdeath.blog.cz

Milý deníčku, máme průšvih! Co, už zas?!
Péťa, 22 let, petiiinka.blog.cz

Do soutěže jsem se přihlásila proto, že je to zábava, stejně jako blogování. Chci ale také poukázat, že krása člověka vyzařuje hlavně z jeho duše.
murka, 15 let, murkavoli.blog.cz

Možná jsem se měla narodit v jiné době, ale jsem zde, tak si to tu užiji, co to jde. Na blogu se věnuji všemu možnému, možná také protože u jedné věci moc dlouho nevydržím a chci, aby mě psaní bavilo stále stejnou měrou.
Inka, 19 let, poletinka1.blog.cz

Jedna bláznivá holka holka praštěná mečem a lilií píše o ještě bláznivějším světě kolem ní a v její hlavě. Pamatujte, že nic není pravda a vše je dovoleno.
Liška, 23 let, woodenpeace.blog.cz

Na blogu vystupuji jako Liška. K opětovnému psaní blogu (dva ex jsou již v důchodu) mě přivedl fakt, že jsem se stala novopečenou chovatelkou a snažím se do článku vkládat (mimo jiné) primárně své znalosti, zkušenosti, strasti i radosti, které mě doprovází životem společně s nejlepším přítelem člověka.

Ten na fotografii nesmí chybět. V případě výhry, bude dělení zajímavé.
Anna, 14 let, annakrat.blog.cz

Jsem obyčejné a za měsíc už vlastně patnáctileté děvče, které miluje kávu, zelený čaj, své oblíbené literární hrdiny (a že jich je mnoho!), ale především své osobní malé království, které se schovává na internetu. Před aktuálním blogem byli ještě další tři, kteří se však ani jednou nesetkali s takovým úspěchem, jaký shledává ten nynější :)
WhitEvil, 17 let, never-say-never-to-yourself.blog.cz

Jsem holka, co ráda něco tvoří, hodně kreslím, fotím a moc ráda píši, mám ráda přírodu a zvířata. Blog jsem si původně založila kvůli zveřejňování svých názorů, postupně jsem začala psát i příběhy a přidávat fotky, nyní je už blog mou neměnnou součástí.
Meluzína, 16 rokov, dragonscales.blog.cz

Som dieťa, ktoré nikdy nechce dospieť; rebelant, ktorému slová ako mravnosť či autorita nedávajú žiadny význam; rojko, ktorý vie, že život je len jedna veľká, úžasná hra. Na svojom blogu zverejňujem svoje myšlienky a pocity ohľadom kníh, ktoré som prečítala, pretože jednoducho potrebujem vykričať do sveta svoje názory na jednotlivé diela - väčšinou práve fantasy, ktoré je mojou veľkou vášňou.
Cherry Steel, 19 let, mortem-cigarette.blog.cz

Můj blog je zaměřen převážně deníčkově, ráda se podílím o své zážitky ze zdravotnictví, protože pracuji jako zdravotnický asistent. Do budoucna bych chtěla doplnit zanedbané rubriky o esoterice a alternativní medicíně.
Michaela, 18 let, behappyem.blog.cz

Jmenuji se Michaela Koželuhová a je mi 18 let. Blogu se věnuji od svých jedenácti let. Vystřídala jsem blogy i odešla s tohoto blogového světa,ale jak se říka jednou blogerka navždy blogerka. Před dvěma lety jsem zhubla okolo 30kg a od té doby jsem se zamilovala do zdravého životního stylu, chci se stále posouvat dále a motivovat druhé.
Avannea, 14 let, writing-stories-blog.blog.cz

Jsem literární rebelka, vyzbrojená perem a papíry nebo chcete-li lukem a šípy - obojí se nebojím použít ;)
Můj blog je zaměřen převážně na moji vlastní literární tvorbu.
Polgara, 28 let, ivi-pol-zub.blog.cz

Nebojím se nových věcí, miluju nekonečnou fantazii a její možnosti. A právě na tom spočívá můj blog.cz
Anice, 16 let, krasna-anice.blog.cz

Jsem sexy slastná 16letá děvečka s dokonalými křivkami a nezaměnitelným smyslem pro styl a humor. Svůj blog představovat nemusím, široko daleko ho zná každá lůza ale i docela cool lidičky, kterým říkám osobní otroci nebo také Anicers xD
Bublushka, 20 let, klarcin-casopisek.blog.cz

Jsem pohodová cvaklá holka, která má ráda umění, fantastiku a touží se věnovat novinařině. Můj blog je na světě už od roku 2008 a slouží převážně k vstřebávání mých dojmů, myšlenek a hodnocení (knihy a filmy), jediné co mu chybí je více čtenářů, které snad i díky této soutěži přibudou.
Domi, 21 let, dominikisek.blog.cz

Nebýt kreslení a tvoření, nebyla bych úplná.
Satninka, 18 let, satninka.blog.cz

Čtu, fotím, píšu... žiju." - přesně takto lze definovat můj blog, který je odrazem mě samotné. Bloguji snad od té doby, co mě rodiče poprvé pustili k počítači a i když kvůli škole nemám na psaní dostatek času, blog vždy bude mou věrnou vrbou.
crazyjull, 16 let, crazyjull.blog.cz

Bláznivá 16 letá blogerka, která ráda zaznamenává události svého života. Její blog se zaměřuje na její život a všechno, co k němu patří.
Sussy, 14 let, sussy-page.blog.cz

Jsem normální čtrnáctiletá holka, kterou baví psát a proto se jednoho dne rozhodla, že si založí blog. Samozřejmě, párkrát byly menší i větší tvůrčí krize a menší přestávky v aktivitě na blogu, ale blog to všechno přežil a je pořád na světě. Pokud byste se chtěli zastavit, najdete mišmaš všeho, co zajímá jednu blonďatou čtrnáctiletou holku a co se jí honí hlavou.
Veronika, 27 rokov, mudrikova.blog.cz

Môj blog je venovaný slovenskej speváčke a heligonkárke Vlaste Mudríkovej. Tá si vďaka folklóru žije svoj sen a ja ho vďaka blogu žijem s ňou.
Martina, 26 let, zmarsalkova.blog.cz

Vážení čtenáři u mobilů i počítačových obrazovek, dovolte, abych se vám představila- jmenuji se Martina (ale nesnáším, když mi někdo přesně tak říká), pocházím z Litoměřic ( ale momentálně žiji v Anglii), svatební zvony mi zněly, když mi bylo čtvrtstoletí.... ale stále se životem spíše proplácávám .... dále bych si samozřejmě přála světový mír a navíc, protože miluji psy, případnou výhru věnuji do aukce občanského sdružení Russell Rescue.
Blog vznikl před necelým rokem, hlavně za účelem dokumentace naší zahraniční expedice, postupně přerostl spíše v jakýsi "mišmaš". :-)
Michaela, 18 let, michaelacheetah.blog.cz

Jsem 18letá studentka oboru Předškolní a mimoškolní pedagogiky na střední škole v Novém Boru. Mám ráda děti a mezi mé koníčky patří výlety, přátelé, kosmetika a všechno okolo líčení a módy a samozřejmě mezi oblíbené patří i můj blog, kterému se chci věnovat i nadále.
Amy, 16 let, amykrabcova.blog.cz

Jsem holčina, která si jde za svým snem, a proto se můj blog jmenuje Věř,běž a dokážeš! a můžete zde najít různé články. Jsem začínající blogerka, ale chci to dotáhnout, co nejdále.
Molly, 17 let, monicasarmes.blog.cz

Můj blog je pro mě něco jako deníček a místo pro myšlenky. Studuji střední školu v oboru kosmetické služby, takže jsem svým oborem inspirovala i blog. Blog mám už 3 roky a kvůli mírným komplikacím jsem ho musela přesunout na jinou adresu. Do soutěže jsem se přihlásila s tím, že by to mohla být nějaká nová zkušenost jak pro mě tak svým způsobem pro blog :)
DIYLenka, 16 rokov, diylenka.blog.cz

om čoskoro 17 ročná tvorivá duša, milovník seriálov, dobrého jedla. kozmetiky a všetkého čo sa týka skrášľovania.
Darina, 15 let, dary-janiczkova.blog.cz

Jsem šílená,bláznivá. Můj blog je o všem možným :D Tagy,kosmetika.
Geheimnis, 24 let, hnedoocicko.blog.cz

Bloguju odnepaměti, začínala jsem přes blogy o hudební skupině a skončila jsem u osobního deníčku. Ačkoli můj blog není známý, hojně navštěvovaný a vlastně pro cizího člověka (blogera) ani nikterak obsahově zajímavý, protože je plný mých myšlenek a pocitů, pro mě je to terapie a miluju na něm to, že v něm vidím samu sebe v proudu času. K nezaplacení. <3
Luce Large, 15 rokov, vynimocna.blog.cz

Som pätnásťročná blogerka, ktorá dúfa, že sa v blogerskom svete niečím preslávi ako iní blogeri. Mojim veľkým snom je vydať knihu a dokázať všetkým ľuďom, čo sa mi vysmievali, že niečo dokážem. Aj keby som chcela nedokážem byť pri svojich názoroch ticho. Som introvert, ktorý ma málo priateľov, ale vie, že sa na nich vždy môže spoľahnúť. Rada podporujem ľudí v depke a ukazujem im, aký krásny svet dokáže byť.
Jojo, 14 let, flovers-king.blog.cz

Na mém blogu najdete recenze, básně, oblíbené písně apod. Myslím si o sobě, že jsem kamarádská a spíše ukecaná. :D
Tereza, 18 let, inspiracenauteku.blog.cz

Můj blog je převážně o cestování, povídkách, najdete zde i střípky z mého života či užitečné tipy. Na fotce můžete vidět mě a mého pejska Jamieho, obláčka, ježečka, (jmen má dost) když jsme se společně chystali v létě na svatbu mého strejdy. :)
Sayushka, 20 let, sayush-ka.blog.cz

Zrzavá dvacetiletá slečna, která si žije svůj život vlastním stylem ,,Kdo si hraje, nezlobí´´. Nejraději se věnuji hraní počítačových her, především Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League nebo Dota2, dále pak ráda fotím, věnuji se grafice a blogování, které je mým koníčkem už přes 6 let.
Kateřina, 23 let, denikk.blog.cz

Jsem úplně normálně nenormální žena, mám ráda dobré víno, camelky a kvalitní sex. Můj blog jsou mé nevšední zážitky, o které se chci podělit, protože někdy stojí za to.
Kristynachd, 18 let, kristynachd.blog.cz

Jsem veselá a kreativní, stejně jako můj blog na kterém najdete články o módě, líčení a životním stylu. Není to nic pro tebe? Najdeš zde i různé DIY, návody a vychytávky! :-) Zde jsem na fotce v Turecku na pláži.
Lily, 17 let, tanecni-akademie.blog.cz

Jsem obyčejná holka, co miluje fotografování, cestování a psaní. Taky už druhým rokem píšu blog věnovaný mému nejoblíbenějšímu seriálu Taneční akademie, aby se o něm ostatní mohli dozvědět nejrůznější zajímavosti.
BROOXY, 18 let, brooxy.blog.cz

Jsem věčně pozitivně naladěný a drzý tvor, co miluje umění, sporty a dobrý jídlo. Můj blog je taková směsice všeho co mi náhodně prolítne hlavou.
Carol, 12 let, storycarol.blog.cz

Na mém blogu se hodně dozvíte o známích osobnostech, také tam najdete recepty na jednoduchá jídla nebo rady a tipy na kosmetické produkty. Ráda čtu, zajímám se o módu a mám ráda léto miluji fialovou a modrou barvu, nejraději mám tyto zpěvačky: Taylor Swift, Katy Perry, Miley Cyrus a Demi Lovato.
Angel, 24 rokov, infinitive-feeling.blog.cz

Každý sme iný, každý máme iné sny. A tie moje sny sú zrkadlom toho čo mám rada čo milujem a o tom to je aj môj blog.
Vailer, 13 let, daily-vailer.blog.cz

Vailer - poměrně mladá "bloncka", která vždy moc ráda psala příběhy, ale ani jeden nedopsala, a tak se rozhodla si místo toho založit blog. Na ten píše své zážitky, názory, vkládá fotografie a dělí se o ně společně se svými čtenáři. Píše hlavně tehdy, když má potřebu někomu něco říct, ale nikdo pravý jí není na blízku, a tak místo toho použije blog, pomocí kterého se odreaguje. Druhou možností pro odreagování je u ní také jízda na koni. :)
Nikol Grooving, 18 let, nikol-grooving.blog.cz

Jsem osmnáctiletá holka přemýšlející nad životem brouka a můj blog je jako má múza. Nějakou dobu stagnuje a potom jednou za čas vzplane. Naleznete zde historky ze života, mé fotografie, kresby, malby, pokusy o design a úvahy.

 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Která blogerka se vám nejvíc líbí?

Zdee, 15 let, storywithtwogirls.blog.cz
Lyra, 24 let, lyra-journal.blog.cz
Sonya, 24 rokov, sonya-merchier.blog.cz
Bett, 14 let, mybadwolf.blog.cz
Myrtila, 17 let, myrtila.blog.cz
Káťa, 19 let, prezentace-gipsik.blog.cz
Daisy, 19 let, outcry.blog.cz
Ella, 16 let, ellacloeana.blog.cz
Magda T., 22 let, tpatc.blog.cz
Kerr, 16 let, denik.blog.cz
S-hejvi, 21 let, s-hejvi.blog.cz
Ludmilita, 19 rokov, ludmilita.blog.cz
Ellí, 14 let, coolour-life.blog.cz
Líza, 19 let, liza16.blog.cz
Mrs.Faraday, 21 let, the-sims2.blog.cz
Dáša H, 19 let, dasapise.blog.cz
Zoe, 19 let, idontgiveashit.blog.cz
Elly, 17 let, elle-cullen.blog.cz
Lili, 18 let, ladyblackdeath.blog.cz
Péťa, 22 let, petiiinka.blog.cz
murka, 15 let, murkavoli.blog.cz
Inka, 19 let, poletinka1.blog.cz
Liška, 23 let, woodenpeace.blog.cz
Anna, 14 let, annakrat.blog.cz
WhitEvil, 17 let, never-say-never-to-yourself.blog.cz
Meluzína, 16 rokov, dragonscales.blog.cz
Cherry Steel, 19 let, mortem-cigarette.blog.cz
Michaela, 18 let, behappyem.blog.cz
Avannea, 14 let, writing-stories-blog.blog.cz
Polgara, 28 let, ivi-pol-zub.blog.cz
Anice, 16 let, krasna-anice.blog.cz
Bublushka, 20 let, klarcin-casopisek.blog.cz
Domi, 21 let, dominikisek.blog.cz
Satninka, 18 let, satninka.blog.cz
crazyjull, 16 let, crazyjull.blog.cz
Sussy, 14 let, sussy-page.blog.cz
Veronika, 27 rokov, mudrikova.blog.cz
Martina, 26 let, zmarsalkova.blog.cz
Michaela, 18 let, michaelacheetah.blog.cz
Amy, 16 let, amykrabcova.blog.cz
Molly, 17 let, monicasarmes.blog.cz
DIYLenka, 16 rokov, diylenka.blog.cz
Darina, 15 let, dary-janiczkova.blog.cz
Geheimnis, 24 let, hnedoocicko.blog.cz
Luce Large, 15 rokov, vynimocna.blog.cz
Jojo, 14 let, flovers-king.blog.cz
Tereza, 18 let, inspiracenauteku.blog.cz
Sayushka, 20 let, sayush-ka.blog.cz
Kateřina, 23 let, denikk.blog.cz
Kristynachd, 18 let, kristynachd.blog.cz
Lily, 17 let, tanecni-akademie.blog.cz
BROOXY, 18 let, brooxy.blog.cz
Carol, 12 let, storycarol.blog.cz
Angel, 24 rokov, infinitive-feeling.blog.cz
Vailer, 13 let, daily-vailer.blog.cz
Nikol Grooving, 18 let, nikol-grooving.blog.cz

Komentáře

1 inspiracenauteku inspiracenauteku | Web | 29. srpna 2016 v 12:29

Svůj hlas dávám Ludmilitě, získala si mě i svým blogem:) Jinak jsem za tuhle soutěž opravdu ráda, snad první soutěž, kde se vážně nedalo podvádět a těším se až vyměním svůj mobil - který by tenhle článek snad ani nenačetl - za ten nový :D

2 Černovláska Černovláska | E-mail | Web | 29. srpna 2016 v 12:31

Né, idontgiveashit.blog.cz - prosím, jen to ne :D Větší shit blog jsem nečetla :D Za sebe říkám buď Kerr, Sonya a nebo Anice, protože miluji recesi :D

3 Anna Anna | Web | 29. srpna 2016 v 12:54

Já jsem teda opravdu paf z Lily z tanecni-akadameie.blog.cz :)! Nedokážu pochopit, jaktože se nedostala do výběru! Nádherná dívka :).

4 David David | E-mail | Web | 29. srpna 2016 v 13:02

Anice si věří poslat animovaný obrázek, ve skutečnosti je beztak strašně hnusná a tlustá. :D

5 Ludmilita Ludmilita | Web | 29. srpna 2016 v 13:33

Ja si myslím, že Terezka vyhrala zaslúžene a svoj hlas v ankete som venovala práve jej. A prečo? Z fotky ide skvelá energia a Terezka je krásna, prirodzená a sympatická.
Ďalej si myslím, že dôležitým faktorom v tejto súťaži a aj v celkovom dojme je kvalita fotky - tam si niektoré súťažiace mohli dať viac záležať - napríklad aby sme im viac mohli vidieť do tváre.
Súťaž ale bola super. Standu chválim za nový štýl hlasovania na Blogu, bol to super "revolučný" nápad čo si zaslúži medailu a posunul to všetko vpred :-)
Ďakujem všetkým, ktorých hlasy ma posunuli do finále a teším sa, že som sa zúčastnila. :-)

6 Sonya Sonya | E-mail | Web | 29. srpna 2016 v 14:49

Niektoré fotky som naozaj nepochopila :D Vyfotiť tri chrbty a ruky nahor, akože policajné zatýkanie? :-D Alebo zdiaľky, že dievčinu ani nevidno? Alebo so slnečnou svätožiarou a zjazvenou rukou na čele... kruci, to je asi najidiotskejšia fotka :D
A toľko dievčat vyzerá staršie než ja... pekne to vidno.
No, každopádne teraz hlasujem za Myrtilu, vyzerá trés sympa :)

7 Liška Liška | Web | 29. srpna 2016 v 15:11

Je mi líto, že jsem v soutěži neviděla krásku Z Maršálkova a Lily ala tanecni-akademie.

Lily má navíc kvalitnější fotografii, než většina zůčastněných, nemluvě o tom, že je velmi sympatická a hezká.

Snad příští rok krásky nebo v jiné souteži, byla to zábava a hlasování formou komentářů se mi líbilo :)

8 Lore Lore | Web | 29. srpna 2016 v 16:08

Tolik krásných slečen, škoda, že si nedaly záležet na fotce.
U mě to ale stále vyhrává Brooxy, Lenka a Ludmilita :)
Jenom se divím, že se do soutěžních kol nedostala Lily, sympatická děvčica..

9 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 29. srpna 2016 v 16:33

Dopadlo to dobře. Slečen bylo hodně, nebylo lehké vybírat, možná při lepší kvalitě fotek u některých,  by to šlo ještě hůře. Někdo musí vyhrát, no. :-)

10 Sugr Sugr | E-mail | Web | 29. srpna 2016 v 18:21

Jednoznačně Anice - taková nemá na Blogu cz. konkurenci! Super děvče! :-)

11 Wendy Wendy | Web | 29. srpna 2016 v 18:37

Zoe vypadá sympaticky

12 Eliss Eliss | Web | 30. srpna 2016 v 8:52

Nejvíce mě zaujala hned ta první :-)

13 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 30. srpna 2016 v 10:04

V úplně prvním kole s první várkou účastnic jsem nehlasovala, takže některé dívky vidím poprvé.
Když jsem to tak projela, myslím si, že hodně záleží na kvalitě fotky, aby byl vidět obličej a část postavy, aby to bylo dobře osvětleno a aby na fotce nebyl nikdo další.
Pro některé bych rozhodně nehlasovala na základě kvality fotky.

14 Anice Anice | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 16:37

No to jsem ráda Stanoušku, že jsi mě dal aspoň sem xD

[2]: [10]: Děkuji děvčata xD

[4]: Ale spíš jsem krásná, sexy, štíhlá šťabajzna xD

15 Nancy Nancy | Web | 1. září 2016 v 21:45

dalsi blogovy event by mal byt verejna zbierka na graficky kurz pre cherry steel, nech si nabuduce upravi fotku o nieco zrucnejsie.

16 Sonya Sonya | E-mail | Web | 2. září 2016 v 13:37
17 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 13. září 2016 v 2:27

Liška je hrozně Cute ^-^

18 Kaččííí Kaččííí | 19. září 2016 v 17:35

Škoda, že se nedostala do výběru Lily. Je to moc pěkná slečna.
Také jsem se hlásila do Blogerky léta, ale asi pozdě. :( Fotku jsem posílala 14.8.2016 v 19:10. Snad příští rok bude další šance. :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama