Kdo má na Blog.cz nejlepší adresu?

7. května 2016 v 8:00 | Standa |  Zaujalo nás
Na Blog.cz se dá najít celá řada blogů, které mají originální adresu. Vybrali jsme pro vás z nich malou ukázku, abyste si udělali představu, co všechno jsou blogeři schopni vymyslet. Může být někdy adresa blogu příliš svazující? I na to přijde řeč.


Pokud jde o adresu blogu, dlouhodobě mi přijde, že blogeři její výběr zbytečně podceňují. Na vině je spousta faktorů. Jedním z hlavních je podle mě ten, že blogeři adrese svého blogu prostě nepřikládají příliš velkou váhu, protože ji v blogovém světě vlastně moc nepotřebují: v komentářích u jiných blogů vystupují pod svým avatarem a přezdívkou, a to je jejich hlavní "vizitka" před světem (nikoli adresa blogu).

Adresu blogu příliš nepotřebují ani čtenáři - mezi blogery se těší velké popularitě RSS čtečka Bloglovin, do které uživateli tečou nejnovější články z jeho oblíbených blogů. Vyplňovat ručně do adresního řádku prohlížeče adresu blogu kvůli kontrole, zda na něm nevyšel nový článek, se tak jeví jako krajně staromódní a zbytečně pracný akt. Navíc jsou zde ještě e-mailové notifikace na nový článek (oblíbená funkce "Odběr novinek), záložky v prohlížeči a seznam oblíbených blogů, které si blogeři jednou za čas rádi proklikají (tzv. "obíhání"), aby se koukli, co je u jejich blogových oblíbenců nového.

Zkrátka, mohlo by se zdát, že na adrese blogu skutečně moc nezáleží. A že mnohem důležitější vizitkou každého blogera je design jeho blogu, avatar, přezdívka, a konečně samotné články. Jenže i adresa blogu má podle mě značnou váhu v tom, jak blog působí na návštěvníky - hlavně na ty nové (na ty se nejvíc zapomíná). Třeba já si adresy blogu hodně všímám, a když někde vidím nějakou napsanou, často už jenom podle ní dokážu předem odhadnout, o jaký blog se bude jednat. Což by podle mě měl být u každého blogu ideální případ - aby jeho adresa odpovídala jeho tematickému zaměření. Praxe však ukazuje, že toto platí pouze pro naprosté minimum blogů.

Blogeři zkrátka adresu svého vlastního blogu příliš neřeší. I když současně přiznávají, že adresa blogu důležitá je.
Značná část blogerů si totiž při registraci zvolila první adresu, která je prostě zrovna napadla, další se museli spokojit s nějakou alternativou, pokud byla vysněná adresa už zabraná, a poslední skupina blogerů má blog na adrese, kterou si zvolili kdysi dávno jako malé děti, a ačkoli se za ni trochu stydí, zakládat nový blog se jim už nechce.

S blogery se ovšem shoduji v tom, že pěkná adresa blogu je hlavně otázka "image" - na návštěvnost blogu má jeho adresa vliv naprosto okrajový, či zcela nulový. Je to kvůli tomu, že naprostá většina návštěvníků přichází z Googlu, Seznamu, Facebooku a odkazů na jiných stránkách - tzn. přímá návštěvnost je u většiny blogů zanedbatelná.


Protože tři výše popsané případy, jak si blogeři vybrali adresu svého blogu, vystihují většinu uživatelů Blog.cz, pojďme se podívat na tu hrstku blogerů, kteří si dali s jejím vymýšlením větší práci, a založili si blog na adrese, která mi přijde z nějakého důvodu dobrá, pěkná nebo nějak zajímavá.

Jaké blogy na pěkných adresách jsem tedy pro vás našel? Vezmeme to podle kategorií, a začneme hned z kraje mým dvěma oblíbenými: Zvířata a Víno a vaření.

U blogů na adresách vystekano.blog.cz a mnauuu.blog.cz je myslím každému jasné, co na nich bude - je to vtipné a dokonale výstižné.

Totéž lze říct o trojici foodblogů kockavkuchyni.blog.cz, babciny-recepty.blog.cz a slintamnadtim.blog.cz - zvláště adresa toho posledního mi přijde obzvlášť dobře vymyšlená. Pochybnosti o tom, co se na něm bude nacházet, nemůže vzbuzovat ani blog na adrese vegetariansky.blog.cz - naprosto jasné a výstižné.

Poslední foodblog se od těch předchozích liší, protože z jeho adresy zaměření blogu patrné není - cervenej-cudlik.blog.cz. Blog zde ovšem zmiňuji jako příklad adresy, která je vtipná a přitahuje pozornost - dobře si vybavuji, jak se jednou kolegové v práci smáli, když tento blog objevili. Z nějakého důvodu jim to "Červenej čudlík" přišlo strašně vtipné (na mě už to asi tak nezabírá, protože ten blog znám dlouho a obecně jsem už viděl tolik blogů, že mě jen tak něco nepřekvapí - na tom je dobře vidět, jak na lidi "zvenčí", kteří světem Blog.cz nejsou ovlivněni, působí blogy úplně jinak).

Naprosto výstižné adresy blogů najdeme i v kategorii Světoběžník, tedy u blogů, kteří píší Češi žijící dlouhodobě v zahraničí: zestinusakur.blog.cz (s autorkou jste si zde mohli přečíst rozhovor), vaustralii.blog.cz a pariz-pro-pokrocile.blog.cz. Všechny jsou naprosto jasné a dávají předem jasnou představu, co na nich najdeme.

Všeříkající adresy blogů najdeme rovněž v kategorii Rodina, jejímž nekorunovaným králem na Blog.cz je proslulý blog fotruv-denik.blog.cz. Musím říct, že už adresa toho blogu mi přijde vtipná. Na druhou stranu považuji za trochu matoucí, že se blog jmenuje "Deníček moderního fotra", ale jeho adresa je fotruv-denik.blog.cz - podle mě by bylo lepší, kdyby to bylo sjednocené (tzn. kdyby adresa blogu byla "denicek-moderniho-fotra.blog.cz").

Trochu ve stínu "Moderního fotra" se krčí neznámý blog otecdvojcat.blog.cz, jehož adresa je také naprosto výstižná. Totéž v případě dalších tří rodinných blogů, které píšou pro změny ženy:
vydesenaprvorodicka.blog.cz, vzteklamatka.blog.cz a denikmanzelky.blog.cz.

Vyloženě výborné mi přijdou adresy blogů z kategorie Literatura - je znát, že jde o blogy lidí s literárním talentem, který se projevil už v momentě, kdy si vymýšleli adresu, na které budou psát svůj nový blog: za naprosto skvělou považuji adresu blogu marnice.blog.cz, velmi se mi líbí pstrosinec.blog.cz, pozoruhodně mnohovýznamná mi přijde adresa shittypoems.blog.cz, vyloženě tajnoslubnou shledávám adresu who-likes-molly.blog.cz, a bez zajímavosti mi nepřijde ani adresa ne0sobni.blog.cz (která využívá stejný vtip se záměnou o/0, jako blog wh0cares.blog.cz)

Na adresu blogu, která předem prozrazuje jeho cílovou čtenářskou skupinu, narazíme často u blogů v kategorii Krása a móda. Jde zejména o blogy na adresách poradnaproslecny.blog.cz a divci.blog.cz. Velká výhoda takových adres je, že jaksi návštěvníkům předem šetří čas, protože už podle adresy si je nebude otvírat ten, kdo blogy pro dívky nevyhledává. Na druhou stranu může být taková adresa blogu i svazující, pokud se jeho autorka časem rozhodne na něj dávat i něco, co adrese blogu neodpovídá - to mi přijde vyloženě jako případ blogu poradnaproslecny.blog.cz, který rozhodně není jenom "Poradna pro slečny", ale najdeme toho na něm mnohem víc. Z toho důvodu mi ta adresa nepřijde zvolena úplně nejšťastněji - podle mě by zde byla vhodnější adresa typu "proslecny.blog.cz" či "slecna.blog.cz", které jsou více univerzální.

Ačkoli nejsem příznivcem míchání angličtiny a češtiny na českém blogu, líbí se mi i dvě "anglické adresy" blogů borntobebeautiful.blog.cz (rozhovor s autorkou zde) a butfirstcoffee.blog.cz - obě mi přijdou zajímavé a probouzejí ve mně chuť si takový blog otevřít.

Vtipným solitérem v kategorii Hudba je dlouholetý blogový vytrvalec hovado.blog.cz - ačkoli z adresy blogu jeho hudební zaměření bezprostředně jasné není, k tomu blogu mi to prostě tak nějak sedne, a už jsem si na to zvykl. Podle mě jedna z nejlepších adres na Blog.cz.

Dalším zajímavým unikátem, tentokrát z kategorie Hobby, je nedávno založený blog srdce-hasicky.blog.cz. Díky adrese je každému jasné, kdo asi tento blog píše - velmi netypický a zajímavý blog. Jsem zvědavý, zda autorce chuť blogovat vydrží, nebo ji to časem omrzí - osobně bych jí přál první možnost.

Výtečnou adresu v kategorii Fotoblog má blog praga-magica.blog.cz - všem fandům fotek a Prahy lze jeho návštěvu jen doporučit.

Velkým objevem pro mě kdysi v kategorii Art byl blog na adrese atentat-na-kralika.blog.cz - dosud ho stále považuji za možná nejvtipnější adresu na Blog.cz. Je to celkově výborný blog, který má kromě super adresy i velmi pěkný obsah - všem vřele doporučuji, pokud neznáte.

Největší žně na poli originálních blogových adres ovem skýtá nejpočetnější kategorie Deníček. Zde skutečně najdeme doslova záplavu skvělých blogových adres, které doslova hýří nápaditostí a originalitou. A vyloženě lákají si takový blog otevřít. No schválně, jen si vezměte takové blogy jako například niternice.blog.cz, zranitelna.blog.cz, denik-krvesaje.blog.cz (rozhovor s autorkou zde), a-basnikem-byt-nechci.blog.cz (rozhovor s autorkou zde) či neviditelna-divka.blog.cz.

Už podle adresy zaujme i trojlístek blogů s erotickým zaměřením: porcelanovapanna.blog.cz,
slecna-prostitutka.blog.cz a denik-male-rajdy.blog.cz.

Výčet skvělých adres blogů - deníčků tím zdaleka nekončí: slecna-postradatelna.blog.cz, pindy-jedne-mindy.blog.cz, zazitkygymnazisty.blog.cz, zpolamrtev.blog.cz a ruzovyplamenak.blog.cz.

A zdaleka ještě nejsme u konce: naobojku.blog.cz, catwithoutwork.blog.cz (podle mě opět blog s adresou, která mi přijde hodně svazující), takze-asi-tak.blog.cz, zapisnikcholerika.blog.cz, deniknerudnehoduchodce.blog.cz, voserypanarecepcniho.blog.cz, agresivni.blog.cz, spatny-rande.blog.cz, howtostaysingle.blog.cz.

Zvláštním případem je blog na drese krasna-sluchatka.blog.cz - nejenže adresa vůbec neodpovídá obsahu (na blogu nic o žádných sluchátkách není), ale nedokážu ho ani tematicky zařadit - snad také deníček? Králem deníčků potom samozřejmě zůstává blog na nejlepší možné adrese vůbec denik.blog.cz - jeho autorka představuje vzácnou výjimku, protože je svému blogu věrná navzdory tomu, že si jeho adresu sama nezaložila, ale vyhrála ji v soutěži (naprostou většinu ostatních lidí, kteří vyhráli nějaký blog na pěkné adrese, jejich blog velmi rychle omrzel).

A konečně závěrem zmínka o dvou posledních blozích, jejichž adresy mě kdysi zaujaly - první z nich je už ovšem neaktivní a druhý dokonce zrušený. Ten první najdete na adrese yourfavoritedrug.blog.cz - kromě jeho zajímavé adresy mě na něm kdysi zaujala i kulatá fotka autorky v menu. Byl to myslím první blog, na kterém jsem to viděl, než se z toho později stala velká móda (ostatně i na Srdci Blogu najdete v menu můj kulatý obrázek).

No a konečně ten úplně poslední blog se kdysi nacházel na adrese, která byla až dramaticky vyhrocená - zmenitsaalebozomriet.blog.cz. Jednalo se o pro-ana blog a jeho autorka si zřejmě už při zakládání blogu nastavila svou laťku hodně vysoko - chtěla se "změnit, nebo zemřít". Doufejme - když je ten blog už dávno zrušený - že to neznamená, že si zvolila tu druhou možnost.


--

Čtěte také:

 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 beautyastyl beautyastyl | Web | 7. května 2016 v 9:11

Adresa blogu je velmi důležitá. Co si budem povídat.. K prvnímu dojmu blogu patří i adresa.

beautyastyl.blog.cz

2 Sonya Sonya | E-mail | Web | 7. května 2016 v 9:44

"slintamnadtim" je absolútne top :D A potom ešte "takze-asi-tak" :D:D Tento článok sa mi páči, okrem iného je tu záplava blogov na objavovanie.
Mno, môj blog, keďže je úplne nechutne narcistický a plný Sonye a ešte kúsok k tomu, nazvala som ho proste po sebe, hoci teraz uvažujem, že tam mohlo ísť niečo "psychiatrického rázu", aby bolo okamžite jasné, že "aha, to píše ten cvok, viem" :D Ale nie som nespokojná. Ale, sakra, inak by som sa tu možno objavila... Hmm... asi zmažem celý blog a založím ho na nejakej sakra dobre originálnej adrese :-D

3 porcelanovapanna porcelanovapanna | E-mail | Web | 7. května 2016 v 9:49

Kdosi mi kdysi napsal, že moje adresa a přezdívka si protiřečí a realitou. Prej jsem nerozbitný porcelán ikdyž do něj člověk tluče a mohly by se vyrábět i hrníčky takovè :-D Děkuji za zmínku mé maličkosti.

Á vše nejlepší ke svátku přeji Stando. :-P Poslala bych čokoládu ale nevím kam :-(

4 Tori Tori | Web | 7. května 2016 v 10:13

Trošku lituji, že jsem po změně zaměření mého blogu nepřesedlala na novou adresu, ale i minulost je mou součástí, není toho tam zase tolik, za co se stydět. Myslím, že na adrese záleží, ale je to spíš o zapamatovatelnosti. Beztak každému v paměti utkví design, nebo zážitek z obsahu. Vymyslet adresu je hrozně těžké, takže jsem se naučila nechat to být.
Ono je divné vyhledávat blogy ručně  psaním do řádku? :-D Moje tři favority píšu ručně, zbytek mám ve složce, do které si ukládám i nově  založené, které by mohly mít slibnou budoucnost.

5 Standa Standa | Web | 7. května 2016 v 10:44

[2]: To mi připomnělo jeden blog, který to "niečo psychiatrického rázu" v adrese má :D A sice http://jednoducho-cvokhaus.blog.cz/

6 Viza | Mossy Plains Viza | Mossy Plains | Web | 7. května 2016 v 10:45

Atentát na králíka. :DDD

7 Kiara Kiara | E-mail | Web | 7. května 2016 v 11:29

Název mého blogu už dlouho nevystihuje jeho obsah a myslím si, že to ani tak nevadí. Na jednu stranu si nadávám za svoji lenost na začátku, kdy jsem si prostě nechtěla založit nový blog, teď už je ale pozdě něco měnit. :)

8 Ev. Ev. | Web | 7. května 2016 v 12:26

To já jsem (naštěstí) před založením blogu nad adresou přemýšlela. Také si myslím, že je důležitá a že by se neměla jen tak odfláknout. Ještě že už mám za sebou ty pubertální léta a názvy blogu typu XněcoX :D popřípadě víc těch X :D

9 Karol Dee Karol Dee | Web | 7. května 2016 v 13:34

Já tehdy při zakládání nepochopila, že uživatelské jméno = adresa, tudíž výsada vtipné a výstižné adresy zůstala mimo můj dosah. Uvažovala jsem, že založím blog nový, ale... nějak už jsem se se svou krkolomnou adresou sžila.

10 Gil Gil | Web | 7. května 2016 v 14:00

:-) Pamatuji na dámu, která měla blog jménem nadranc.blog.cz. Řekla o tom, že při vymýšlení adresy zkusila marně tolik jmen, že už se cítila úplně nadranc a tak to napsala a ejhle, bezva název a volný :D
Asi to chce dávku fantazie nebo dobrou náhodu.

Na pár nezabraných adres jsem během vymýšlení s přáteli natrefila, třeba fajn.blog.cz, krasa.blog.cz, umeni.blog.cz, kresby.blog.cz, kresleni.blog.cz, zahrada.blog.cz, fantazie.blog.cz, sny.blog.cz, sneni.blog.cz... filozofie.blog.cz, meditace.blog.cz, joga.blog.cz, buddhismus.blog.cz, dejepis.blog.cz (ale tak kdo by o takových tématech psal že, avšak já bych je třeba četla), ale nějaké super nápadité adresy jsou samozřejmě většinou zadané.

11 Kerr Kerr | E-mail | Web | 7. května 2016 v 15:40

Jeee, tak i moje adresa se dostala sem do clanku, rikala jsem si, jestli tu taky budu :-D Kazdopadne nektery adresy jsou dost povedeny teda :-D

12 slunecnyden slunecnyden | Web | 7. května 2016 v 15:42

Já bych ani jiný název mít nemohla. Ale napadl mě teď třeba nemracse.blog.cz, také není zabraný. Jinak jména oblíbených blogů spíš píši do vyhledávače, tak mě každá lehce zapamatovatelná adresa potěší.

13 P. P. | Web | 7. května 2016 v 17:46

Děkuju za zmínění mojí Kočky v kuchyni! :)

14 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 7. května 2016 v 18:41

Nejlepší adresu mám já!! Nikdo netuší, v jakéme jazyce, ani co znamená - a tak to má, děti být. :-D

15 Matty Matty | Web | 7. května 2016 v 20:47

Tak já se přiznám, že při zakládání blogu mě nenapadla žádná jiná adresa, i když to opravdu zní tak trochu praštěně :D

16 Wendy Wendy | Web | 7. května 2016 v 21:15

Mě zabralo celkem dost času pro to,abych vymyslela nějaké charakteristické jméno. Z počátku jsem neměla ponětí na co bude můj blog zaměřen,tak jsem hledala nějaký víceúčelový název. Nakonec jsem vybrala honestsmile,což znamená upřímný úsměv :-)

17 Ami Ami | E-mail | Web | 7. května 2016 v 21:44

Alebo ešte sú niektorý, ktorý si adresu pomenujú podľa seba (ako ja :D). Nič mi v tedy nenapadlo, no. Aj keď som nadtým uvažovala, ale všetko bolo už obsadenè. :D
Niektorè adresy sú vážne vydarenè. Mňa rozosmiali asi najviac hovado.blog.cz a atentat-na-kralika.blog.cz :D Neviem ako, ale vedela som, že tu bude aj krasna-sluchatka.blog.cz

18 Cíťa Cíťa | Web | 7. května 2016 v 22:03

náhodou mě přijde i ten můj blbejzdroj.blog.cz docela originální :-D

19 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 7. května 2016 v 23:52

Na novinkách  jsem měla adresu rucuk.blog , jenže jsem si založila zcela náhodou blog tady pod jménem ruzenka.blog.cz, ale zcela v tomto směru nevědomá, jsem zadala název jiný, ale pořád se mi docela líbí, jsem to prostě já. Mám ráda jednoduché, výstižné názvy. Ty uváděné jsou docela vtipné, to beru.

20 crazyjull crazyjull | Web | 8. května 2016 v 9:44

Já osobně si na adrese blogu zakládám. Moje přezdívka je stejná jako jméno blogu, takže je lehčí si ji pro lidi pamatovat. :)

21 Guizmo Guizmo | Web | 8. května 2016 v 11:36

[10]: Ono možná jsou nezabraný, ale mohou být spojené s nějakým účtem a stejně by ten blog na té stránce nešel. Třeba Srdce.blog.cz je stejnej případ. 8-)

22 Alka-fejetony Alka-fejetony | 8. května 2016 v 13:44

Také si myslím, že adresa blogu by měla aspoň něco vyjadřovat.
U mne to funguje tak, že jak vidím název v angličtině, tak jdu dál...fakt (až fuck) nezájem.

23 thebeautycare thebeautycare | E-mail | Web | 8. května 2016 v 14:42

[18]: blbejzroj je super :-D

24 thebeautycare thebeautycare | E-mail | Web | 8. května 2016 v 14:43

Líbí se mi názvy blogů, když má název v sobě opravdu to o čem ten blog je ... nějaká jména, nebo podobně a blog to vůbec neobsahuje mi příjdou nesmyslná 8-O

25 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | E-mail | Web | 8. května 2016 v 15:23

Cervenej cudlik byl takový pubertální momentální nápad, už je to pár let zpět a původně jsem měla blog jako deník, nikdy by mě nenapadlo, jak bude vypadat za osm let :-D :-D  No jsem ráda, že to někoho občas třeba pobaví 8-)

26 Čerf Čerf | E-mail | Web | 8. května 2016 v 20:03

"Pěkná jména" blogů jsou samozřejmě lépe zapamatovatelná, když jsou vymyšlená chytře a nejlépe ještě mají navrch vtip. Optimální je to pro monotématické blogy, z jejichž názvu je téma přímo patrné. Já jsem se kdysi rozhodl odvodit adresu od svého jména a teď už to nebudu "na zralá blogová kolena" měnit.

27 Spoon Spoon | Web | 8. května 2016 v 21:17

Deník malé rajdy je <3

Jinak souhlasím, že adresa je důležitá. Může toho o bloggerovi už hezky v úvodu leccos prozradit. :)

28 Hanka Hanka | Web | 8. května 2016 v 21:38

Zajímavý, většinu z těch blogů jsem vůbec neznala :)

29 Nany Nany | E-mail | Web | 8. května 2016 v 23:12

Hihi, tento krásný název je výplod mé devítileté mysli. Ale aspoň pozitivní je, že si krásná sluchátka zapamatuje opravdu každý :D
Nicméně žádné speciální zařazení ani nemá, píšu o hodně věcech, takže myslím, že by spadal pod mnoho kategorií :)

30 Jana Jana | E-mail | Web | 9. května 2016 v 5:47

Ještě je dobrá co se týče názvu/stupňů volnosti Marťa - http://zmarsalkova.blog.cz/ - tam píše o sobě a jak se kde žije a tak :)

31 Gil Gil | 9. května 2016 v 9:24

[21]:♥ jé děkuji moc za vysvětlení!!! Tak v tomto případě je výběr jména ještě obtížnější než obtížný :D Už jsem zapomněla, jak to na blogu funguje, co znamená "nenalezen". Všechno tedy zabrané.

32 Králičí máma píše Králičí máma píše | Web | 9. května 2016 v 11:34

Adresa blogu je podle mě hodně důležitá, ale ne tolik jako obsah. Já se popravdě kvůli adrese stěhovala několikrát :-D Mám různorodé zájmy a adresa vyjadřovala jen jedu z mých činností...vymyslet dobrý název, když je blog spíše mišmašem je hodně těžké. Nakonec jsem se vrátila k neutrálnímu - adresou je mé jméno. U tvorby jako fotografování, či nějaká jiná tvorba je to podle mne asi nejlepší. :-)

33 radyprosuperholky radyprosuperholky | E-mail | Web | 9. května 2016 v 17:34

Je lepší mít adresu blogu srozumitelnou, ale často se stáva, že někdo blog pojmenuje htgfzhbhgj a to podle mě je blbost, potom takové blogy zbytečně zabírají místo na internetu

34 Niela Niela | E-mail | Web | 10. května 2016 v 19:47

Mě osobně se líbí spíš blogy se zkomolenými názvy - takto vznikli např. Beatles. (beetles - brouci) Je to dost originální, a přestože toto je název už zaniklé hudební skupiny, na podobně schválně ,,zpackané" blogy někdy narazím.
Stejně vznikl i blog od Viky:

fantascytwilight.blog.cz

Zkomoleniny vznikají prakticky všude, ale o to lépe se dají zapamatovat.
Stejně adresa mi nepřijde zas tak důležitá jako obsah, mnohdy je na dobré adrese něco šíleného a naopak - na adrese kterou si téměř ani nemůžete zapamatovat, dobré články.
Též se mi zdá i chyba, když autoři při napsání komentáře nezadají web, pak se dají jen špatně dohledat.

Niela

35 Péťa Péťa | Web | 10. května 2016 v 22:14

No, tak to já mám ten nejpitomější název blogu 3ever! :D když jsem si blog na základní škole zakládala, zkrátka mě nenapadlo, že bych u něj mohla zůstat tak dlouho. Už ani nevím, jak mě napadl tak hloupý název, protože mi takhle nikdy nikdo neříkal. Prostě to tak dopadlo a já s tím teď musím žít.
Nejhorší to bylo, když mě někdo nominoval do blogerky roku. Tam se ten pitomý název opravdu vyjímal. Tehdy jsem si alespoň přejmenovala titulek blogu na Virtuální pokojíček, i když by asi mělo být oboje stejnojmenné. Já jsem ale ráda, že aspoň v tomhle případě to tak být nemusí. :-)
Dřív jsem i přemýšlela, že bych si založila blog nový a pokračovala tam, nakonec jsem si to ale rozmyslela, protože si myslím, že bychom se měli naučit žít i se svými omyly. A tohle budiž toho příkladem :-)

36 annexis annexis | Web | 11. května 2016 v 18:11

Já častokrát sama si měnila blog jen kvůli adrese, doufejme, že tahle mi nezačně drásat nervy jako ta moje bývalá s miliony čísel :-D

37 hovado hovado | Web | 12. května 2016 v 22:34

Tak je mi ctí, že má adresa je považována za jednu z nejlepších. Dík :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama