ANKETA: Byli jste někdy překvapeni tím, jak na vás naživo působil ten, koho jste předtím znali jen z internetu?

8. září 2015 v 17:00 | Standa |  Ptáme se vás
Článek s trochu zašmodrchaným titulkem, anketní otázka je ovšem jasná. Setkali jste se někdy naživo s nějakým blogerem? Byl dotyčný přesně takový, jak na vás působil celou dobu předtím z internetu? Nebo to pro vás v první chvíli byl naopak doslova šok, protože před vámi stál někdo "úplně jiný"?


Téma, o kterém by se dalo rozjímat dlouho a z mnoha směrů. Blog.cz je tu dlouho (v srpnu v tichosti oslavil 10 let existence) a dá rozum, že si k sobě blogeři v běhu času nacházejí cestičky. Vybavuji si z hlavy článek jedné blogerky - Už jste součást mě - v němž toto bylo tematizováno. Dotyčná v něm reflektovala skutečnost, že mnohdy už dlouhé roky sleduje na internetu blogy a další stránky nejrůznějších lidí (s nimiž se přitom většinou osobně vůbec nezná), kteří jsou tím pádem v jistém smyslu součástí jejího života.

Což je dnes úplná normálka a má to tak asi skoro každý - minimálně tady na blogu. No jen se sami zkuste zamyslet, jak dlouho už čtete některé své oblíbené blogery. Rok, dva, tři, pět, déle? Máte pocit, že některého svého oblíbeného blogera už znáte tak dobře, jako byste se znali osobně? Zkoušeli jste si někdy představit, jak asi váš oblíbený bloger vypadá, nebo - a to nás teď bude zajímat nejvíc - iniciovali jste dokonce z vaší strany nějaké setkání?

K něčemu přesně takovému došlo v létě před dvěma roky a dotyčná blogerka to popsala v tomto článku - Setkání s Dájou. Tehdejší průběh událostí přesně kopíroval směr, který jsem zde nastínil. Kluk a holka - nejdřív jen věrní čtenáři, kteří si komentovali vzájemně každý svůj článek. Pak přátelé na Facebooku. Pak pravidelné chatování o všem možném. A pak konečně návrh na osobní schůzku, takže nějaká ta kávička, lavičky pod stromy, venčení se v parku a nekonečné klábosení, znáte to.

A co je nejvíc zajímavé - zde k žádnému šoku z konfrontace naživo nedošlo. "Za začátku jsme říkali věci jako ,,na FB jsme se vykecali, teď nebudeme mít co říkat". Řekla jsem, že se to ještě rozjede, ikdyž jsem tomu moc nevěřila. Cizí kluk, ještě o čtyři roky starší, na to já nejsem. Světe div se, rozpovídali jsme se natolik, že jsme na lavičce strávili tři hodiny a ani nevíme, kde utekly.," napsala dotyčná blogerka. Takže nakonec to dobře dopadlo a kdo ví, třeba se jednou dočkáme i první blogerské svatby :-)

Pro účely tohoto články jsem moc nechtěl zmiňovat takové ty klasické velké blogerské srazy, protože tam se lidi schází spíše na základě společných zájmů, a nějaký prostor pro údiv z toho, jaký je ten a ten naživo, tam moc není. V průběhu let se navíc v místní komunitě vyprofilovalo několik partiček, které se schází pravidelně a kde internetové vztahy přerostly v regulérní přátelství. Což je samozřejmě fajn. Nemluvě o tom, že se mezi blogery neobyčejně rozmohlo vzájemné spřátelování na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích, takže tím se ten moment překvapení také stírá - když máte někoho na Facebooku v přátelích dlouhé roky, víte o něm často věci, které jste ani kolikrát vědět nechtěli :-)

Nás ale budou nejvíc zajímat vaše zkušenosti s osobním setkáním s jednotlivci. Dali jste si někdy s někým jen tak schůzku jako Kája a David, protože jste se chtěli poznat naživo? Jaké to bylo? Stalo se vám někdy, že jste se potkali naživo s někým, koho jste do té doby znali jen z internetu, a byli jste překvapeni tím, že ten člověk je naživo úplně jiný, než jste si mysleli? Nebo že dokonce naživo vypadá úplně jinak než fotkách? :-)

Anebo - další vtipná situace, která mě napadla - stalo se vám někdy, že jste někde šli a potkali jste tam někoho, koho znáte z blogu, a řekli jste si "To je přece ten a ten z blogu xy!"? Našli jste v sobě v tu chvíli odvahu přijít za dotyčným a oslovit ho se slovy "Jéé, tebe znám, ty jseš přece ten a ten z blogu...", nebo zůstalo jen u vaší pobavené představy, co by mohlo být, kdybyste to udělali?

Jenom v Praze muselo k takovým situacím určitě už dojít nejmíň milionkrát, to mi neříkejte :-) Praha je malá a po ulicích se tu pohybuje hromada známých blogerských tváří, které všichni musíme bezpečně rozpoznat, pokud bychom šli proti nim po chodníku (ať už proto, že je známe podle fotek z jejich blogů, nebo podle Facebooku a dalších sociálních sítí).

Což mi připomíná, že řady pražských blogerů už brzy rozšíří další známá tvář, kterou všichni bezpečně poznáme už z dálky - a sice Ludmilita, která se už vyloženě těší, až se s někým z vás setká (čtěte její článek Pražské blogové duše). Tak doufám, že jí uděláte radost a někdo ji vytáhnete na kávičku ;-)

Dosti mých řečí, nyní máte slovo vy. Jak jste na tom s osobními setkáními s našimi blogery? Je to pro vás druhá přirozenost, nebo vás naopak představa vidět se s někým z blogu děsí a dáváte raději přednost bezpečí internetové anonymity? Vyšli jste si někdy s někým z blogu? Potkali jste známého blogera v metru? Srazili jste se na baru s blogerkou, kterou sem tam čtete? Chodíte pravidelně do míst, o kterých víte, že se tam vyskytuje nějaký váš blogový oblíbenec v naději, že ho potkáte? Stalo se vám někdy, že jste se zamilovali do někoho, koho znáte jen z internetu?

Sem se všemi vašimi zkušenostmi, komentáře jsou vaše, hořím zvědavostí!

--

Čtěte k tématu:

 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 8. září 2015 v 17:21

Několikrát jsem se setkala s lidmi, co jsem znala jen z internetu. A pokud jsem je potkala na internetu, vždycky to začalo na blogu, takže můžu říct, že všechny jsem znala z blogu. A sice to vždycky ze začátku bylo takové rozpačité... a přijde mi, že na internetu spolu pořád vycházíme líp, jsme otevřenější a komunikativnější, než naživo, ale s nikým z nich jsem se neviděla jenom jednou, i když teĎ už třeba v kontaktu nejsme.
Ale ještě se mi nestalo, že bych šla po ulici a uvědomila si, že to je ten a ten blogger, spíš se mi stává, že jdu po ulici, a říkám si: "Co když tenhle člověk, co jde proti mě, je zrovna blogger, kterého občas čtu? Nebo ten na zastávce? Nebo ten v autě?" :D Ale nikdy to nezjistím :D

2 Guizmo Guizmo | 8. září 2015 v 17:22

Blogeři jsou moje krevní skupina :D

3 Sonča Sonča | E-mail | Web | 8. září 2015 v 17:37

Já jsem se naživo potkala s dvojčatama, které obě dvě blogují.. Povídali jsme si a byly to fakt super chvilky.. Plno legrace.. Vlastně jsme si pořádně ani neměli co říct, co je nového, protože většinou si to vyčteme z blogů a tak se ozývala hlavně věta: "Joo! O tomhle jsi vlastně psala!".. :D Nevýhoda deníčkovských blogerů.. :D

Jinak ve městě, kam chodím na školu vím minimálně o 3 blogerkách a kdykoliv jdu po městě, říkám si.. "Co když je tohle ona!?" :D

4 avant-garde avant-garde | E-mail | Web | 8. září 2015 v 17:39

[2]: lol kačík, ty radši mlč :D

5 such-a such-a | 8. září 2015 v 17:42

wow
       such anketa
        very blogeři
                        so naživo
        8-)  8-)  8-)  8-)

6 myší královna myší královna | 8. září 2015 v 17:44

Jedna bloggerka, co mi roky chodí na blog, chodila chvilku s kamarádem. Bylo zajímavý moct si přečíst o někom, koho znám jak svý boty. :D S několika bloggery jsem v dlouhodobém kontaktu na FB.

7 Guizmo Guizmo | 8. září 2015 v 17:59

[4]: Dej mi pokoj kapitáne Mrkev :D

8 Metteorwa Metteorwa | E-mail | Web | 8. září 2015 v 18:05

Byla jsem na tom minulém větším blogovém srazu v Praze. A taky jsem jednu blogerku potkala v úplně náhodou...jinak se s několika přátelím i přes fejsbůk. Je to fajn vidět na živo někoho koho znáte a leccos o něm díky blogu víte, ale nejsem v tomhle ohledu dvakrát aktivní.

9 Sunsetshy Sunsetshy | Web | 8. září 2015 v 18:05

ja som ešte nebola naživo s nejakou Blogerkou, či blogerom. Neviem, či to vôbec niekedy bude, ale chcela by som sa stretnúť s jedným človekom (blogerom). :-)

10 surpan surpan | E-mail | Web | 8. září 2015 v 18:10

Zatím ne, ale něco se chystá.

11 Anchor Anchor | E-mail | Web | 8. září 2015 v 18:39

Na přelomu srpna a září jsem se zcvokla a 3 nejoblíbenější blogerky si úspěšně přidala do přátel, takže kdybyste mi nevěřili třeba to setkání s Alanem Rickmanem, tak Sonča od káněte Eddieho, velká Em Phoenix a Jana (catwithoutwork) by vám to mohly dosvědčit, neboť viděly naši společnou fotku. :-D (aneb taková  nenápadná návnada nováčků na můj blog)

S 1 jinou jsem se měla sejít, ale bohužel se jí nehodil termín, kdy jsem se vyskytovala v jejím pro mě vzdáleném městě, tak snad příště. A teď se možná setkám s Ludmilitou! :-)

12 navzdysam navzdysam | E-mail | Web | 8. září 2015 v 18:42

Chtělo by to zorganizovat nějaký sraz. Přišel bych tam, seděl bych tam sám u stolu, s mobilem v ruce, ostýchal bych se někoho oslovit ... úplně se tam vidím :D. Hned by mě každý odhalil, že to bude nejspíš ten "Navždy sám".

13 K. K. | E-mail | Web | 8. září 2015 v 19:09

Já na tohle scházení se přes net celkově nejsem... Kdysi jsem třeba chodívala na chaty, ale nakonec jsem se sešla jen s jedním klukem a to jen proto, že šel na stejný koncert jako já.

Jednou jsem viděla Hanyuu-hime - byla mezi návštěvníky knižního veletrhu, kde jsem byla pracovně, ale v tváří v tvář jsme se nepotkaly. :-D

14 Leník Leník | Web | 8. září 2015 v 19:17

[3]: Soni, to bylo nej :3 :D. Jak jsme tam furt dávali Eddu :D. To se musí zopakovat!

15 Malé kotě Malé kotě | Web | 8. září 2015 v 19:37

Jednu (teď už bývalou) blogerku jsem viděl po domluvené "schůzce" a celkem dostkrát jsem viděl v Brně Temnářku. Nebýt tak plachý, možná ji oslovím. :D

16 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 8. září 2015 v 19:42

Na toto téma jsem dokonce napsal před pár dny článek (ale jen o jednom setkání, i když jich bylo víc) ale hodil ho do rozepsaných. Asi to trochu poupravím, napíšu víc řádků o vícero setkání pro porovnání a zveřejním. 8-)

17 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 8. září 2015 v 20:03

Objevila jsem se na několika oficiálních blogerských srazech, přesně si pamatuji ten můj první (http://blog.blog.cz/1303/report-z-akce-brnensky-blogersky-sraz), byla jsem vystresovaná jak blázen, ale díky tomu, že jsem ještě před ním potkala Taychi (http://taychimono.blogspot.cz/), tak to šlo mnohem lépe. Pak už jsem zahodila stydlivost a už se to vezlo, na RfP 2013 jsme měli sraz z Danem Hlouškem (http://itthmi.blog.cz/) a Nikou Caesaris (http://post-nubia-phoebus.blog.cz/), který dopadl trošku neočekávaně, tedy tak, že jsme s Danem doteď (ochocho, Stando, kam se dere ta navrhovaná seznamka, ono to funguje undergroudově už dávno. :D). Spolu jsme pak byli na dalších srazech, některé byly lepší, některé horší, ale podle mě je nejlepší takové to soukromé potkávání, jako třeba časté s Bels (http://clamor.blog.cz/) nebo nedávné s Elwin (http://elwin-smaragd.blog.cz/) a později s Christiiinkou (http://christiiinka.blog.cz/), tyhle zatím vždycky dopadly skvěle a rozhodně se plánují ještě opakovat. ^^

18 Meduňka Meduňka | Web | 8. září 2015 v 20:06

S jistým blogerem "odjinud" jsme si domluvili schůzku a naživo je úplně stejný, jako v blogu :-D. Občas zajdeme na pivko a docela často na sebe i neplánovaně narazíme na různých akcích. A s jednou zdejší blogerkou jsem se zatím jen letmo setkala loni, když byla v našem městě pracovně. :-)

19 Lauralex Lauralex | Web | 8. září 2015 v 20:16

Přes blog jsem poznala ty nejlepší lidi. ;-)

20 Sonča Sonča | E-mail | Web | 8. září 2015 v 20:36

[14]: To bylo! :D Teď si nejsem jistá, jestli jste u toho taky byli, jak jsme pustili to "Neříkej mi baby" a pak utekli.. :D :D Snad pojedu i na další GG.. :D

21 Opica Opica | Web | 8. září 2015 v 20:39

Ach jo, zrovna jsem přemýšlela o podobném článku. Já měla první blogerské rande minulý týden a bylo to hroooozně super :-D. Kromě blogerů/rek, které bych chtěla potkat (a že jich není málo) je tu taky ale i dost blogerů, u kterých vím, že bychom v reálu "kamarádi" fakt nebyli. Nevím, asi je to normální, vždyť v reálu taky nechodíte na kafe s každým divným individuem, co projde kolem jen proto, že máte společný jeden koníček... To je podle mě taky rozdíl hromadných srazů versus sraz s někým, koho čtete a je vám milý :-).

Nejvtipnější mi přijde, když dlouho čtu nějakého blogera, nějak si ho představuju a pak náhodou (po roce, dvou) narazím na fotku :-D a přiznávám, že většinou vypadá úplně jinak. Ale najednou to pak celé dává smysl, protože stejně jako na blogu se nějak prezentujeme a hodně se z něj dá o člověku poznat, fotky jsou vcelku podobné (a teď se nebavíme o nějaké kráse nebo tak).

22 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 8. září 2015 v 20:43

Já jsem náhodně potkala blogerku, kterou jsem fakticky nesnášela a zjistila jsem, že v reálu je to úplně jiný člověk - že je dost fajn! Nicméně její blog ani nadále nečtu.

23 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 8. září 2015 v 21:23

Chybí mi tady odpověď "Ne, ale touží po tom" :) .. Moc ráda bych se s některými blogery poznala osobně. Ale kdykoliv někoho vyzvu ve svých článcích, čtenáři to přejdou bez povšimnutí. Což mě upřímně hodně mrzí, ale nutit přece nikoho nemůžeme :) .. Osobně doufám, že někdy nastane ten moment, kdy se s někým takto sejdu ... blog je velký koníček a lidi zajisté spojuje ... tak snad někdy :))

24 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 8. září 2015 v 21:36

Můj první blogerský sraz se konal někdy v listopadu 2012, sešlo se nás tam asi pět blogerek, navzájem jsme se četly. :-) Utvořily jsme si tak partičku a od toho prvního setkání jsme se sešly už několikrát, někdy třeba jen dvě, někdy tři, čtyři. A pokaždé si to náramně užijeme. Myslím si, že jsme přátelé, jo, s radostí tak nazvu blogerky Anniku (a-basnikem-byt-nechci.blog.cz), Mnišku (tefohe.blog.cz), Luné (pomijiva.blog.cz).
Druhou skupinou blogerů, s nimiž se setkávám, jsou knižní blogeři. To je kapitola sama pro sebe. Většinou totiž na srazech znám tak pět lidí maximálně, zbytek možná od vidění nebo vůbec. Ale taky je mám ráda.
No a třetí a nejvýjimečnější vztah chovám k blogerce Iris, která se stala součástí mého reálného života více než všichni moji spolužáci dohromady. Samozřejmě už jsme se viděli, dokonce jsem u ní strávila přes léto několik dní, a rozhodně máme plány na setkání, blogové projekty a společné aktivity i do budoucna. Zkrátka přátelství, opravdové - a díky blogu, nepochybně.
Jo a taky jsem se účastnila blogerského srazu minulý rok v červenci! ;-) :D

25 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 8. září 2015 v 21:37

[24]: odkaz na Iris - i-ris.blog.cz :-)

26 Jana Jana | E-mail | Web | 8. září 2015 v 21:37

Já se vídám s Poppy, protože si mne na blogu tak nějak našla a adoptovaly jsme se :) Pak se hodně přátelím se Sončou a Anchor a obě bych ráda potkala. jednu dobu jsem moc chtěla poznat Porcelánku, ale ona mne mezitím (pro mne z neznámého důvodu) začala nenávidět :D :D Takže s tou se asi nikdy nepotkám :) A KIKA!!!! S tou se domlouváme už asi půl roku :D :D :D

27 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 8. září 2015 v 21:44

Strašlivě dávno jsem potkala jednu bloggerku, ale to jsem byla ještě škvrně a hloupoučká. Poznala mě ona a oslovila. :D
Jinak nikdy nic a je to možná dobře, protože by to dopadlo katastrofou. :D

28 Crystal Crystal | 8. září 2015 v 21:49

Musí to byť ozaj super, niekoho z blogu vidieť naživo :) Aj keď neviem, čo by som robila, o čom by sme hovorili... Zatiaľ si len píšeme na face... Ale šanca na stretnutie je malá, i keď by som sa rada s niekým zišla osobne, a nie vidieť ju len na fotke :-)

29 Nami Nami | Web | 8. září 2015 v 23:15

No znám blogerku, která se postupem času po pár setkáních stala mou přítelkyní :D ale už jsme se rozešli a od tý doby nějak nemám zájem se s blogery vídat.

30 Kitty Kitty | E-mail | Web | 9. září 2015 v 8:19

Už jsem nějaké "scuky" iniciovala a k uskutečnění pomohli ti, ke kterým jsem zamířila. Byla jsem nadšená, byli to příjemní lidé. Nabilo mě to energií. Loni jsem nikde nebyla a chybí mi to. Už uvažuju, kam zase zamířím. Potřebuju trochu vzájemnosti u lidí, které z blogů znám :-)

31 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 9. září 2015 v 8:35

Uspořádala jsem sraz, bylo to úžasný! Lepší lidi než na blogu nepotkám. :-)

32 Choi Mari Choi Mari | Web | 9. září 2015 v 8:37

Osobně jsem se setkala jen s jednou blogerkou, protože máme stejné zájmy. Jinak náhodně potkávám lidi z internetu párkrát do roka, jelikož není zas až tak snadné najít lidi zapálené pro Jižní Koreu :-)

33 takze-asi-tak takze-asi-tak | E-mail | Web | 9. září 2015 v 10:09

Zatím ničehož nic. Momentálně však hledám dokonalé místo pro blogerské posezení plné oldschoolových deskových her a vtipných historek z natáčení. Jsem si jistá, že to přijde již brzy...:)

34 Čerf Čerf | E-mail | Web | 9. září 2015 v 10:34

Naživo už jsem potkal celou řadu místních blogerů a blogerek a můžu říct, že to bylo (alespoň pro mě) vždy milé setkání a popovídání. Nemůžu říct, že by mě někdo nějak výrazně překvapil, na blogu o sobě říkáme mnohem víc informací než jen to, co je napsané ve viditelných řádcích našich textů :-).

Zatím se mi nestalo, že bych úplně náhodou narazil na některého z aktivních blogerů, ale už se mi stalo, že jsem se setkal s pravidelným (a pro mne zcela neznámým) čtenářem svého blogu, který byl šokovaný, že v nemocniční čekárně je možné narazit na živého autora jeho oblíbených Nedělních miniglos :-).

35 ciernobilysvet ciernobilysvet | E-mail | Web | 9. září 2015 v 12:07

Paradoxně - částečně právě pro takový důvody mi blog překáží.
Přesto mám tolik lidí ráda. Člověka tady nejdřív poznáte, než ho začnete zbytečně soudit.

36 Kája Kája | Web | 9. září 2015 v 14:23

EHM

37 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 9. září 2015 v 15:31

Nikoho jsem zatím osobně nepotkala ale chtěla bych. Ráda bych nějakého zdejšího blogera poznala osobně. Jenže vetšina se bojí 8-O

38 Xerodoth Sigmius Xerodoth Sigmius | E-mail | Web | 9. září 2015 v 16:47

Z blog.cz zatím čtyři a nikdo z nich se povahově nelišil od své internetové verze.

39 xxx xxx | Web | 9. září 2015 v 18:48

ešte mi chýbalo v ankete niečo typu: Nie ale rada by som využila nejakú možnosť sa stretnuť s určitými bogermi :))

40 Miloš Miloš | Web | 9. září 2015 v 19:34

Určitě bych nešel na velký blogový sraz, protože by mně to připadalo, že jsem v hledišti divadla nebo kina, (skoro) nikoho neznám a ani nevím, o čem bychom se mohli bavit. Ale už jsem měl možnost poznat dva své blogové oblíbence a vzpomínám na to rád.
Před pár měsíci jsem jel kolem Curychu a říkal si: "Tady žije King Rucola, jeho bych moc rád viděl živě," ale autobus tam nezastavil :)

41 Simka Simka | Web | 9. září 2015 v 20:10

No přála bych si potkat své přátele co jsem si zde našla. Přátelští lidé s krásnými blogy ^^ Bohužel nás většinou rozděluje polovina republiky :-? Ale jinak jsem se s žádným blogerem zatím nepotkala :-)

42 Allex Allex | E-mail | Web | 9. září 2015 v 20:23

[23]: taky mi ta odpověď chybí :) A pokud bys chtěla, ráda se s tebou potkám, jen napiš a domluvíme se. ;)) :)

43 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 9. září 2015 v 20:31

Setkala jsem se už s několika blogery a blogerkami, ale i se čtenáři, kteří blog nemají, ale chodí na můj blog číst už léta. Nebyla jsem zklamaná, spíš mile překvapená, že jsme se chovali, jako bychom se znali dávno. Byly to i návštěvy jednotlivé u nás a mám takový pocit určitého stesku po těch lidech. Ráda bych se s nimi sešla i s dalšími, které znám z blogů. :-)

44 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 9. září 2015 v 20:39
45 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 9. září 2015 v 20:54

[44]:tudy asi cesta nevede, chtěla jsem dát odkaz na ten článek o jednom ze setkání , ono proběhlo i před ním a potom, u nás či v restauraci . ;-)

46 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 9. září 2015 v 21:36

Většina mých přátel bloguje nebo blogovala, mnoho z nich tady. Bohužel, spousta už jich s blogováním seklo, nebo přešli jinam. Každopádně se určité povědomí o sobě navzájem snažíme udržovat. :-)

47 Kika Kika | E-mail | Web | 9. září 2015 v 22:08

[26]: kdyby Jani půl roku ;)

hrozně moc se těším až poznám prvního blogera/ku 8-)

48 Jana Jana | E-mail | Web | 9. září 2015 v 22:11

[47]: No tak jako už to bude toho půl roku :D :D Kdyby víc, tak by "mne to těšilo" :D :D Ale důvod ti napíšu leda osobně :D :D :D

49 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 9. září 2015 v 23:20

[44]: Je to v rubrice - lidé kolem nás pod uvedeným názvem z 14.9.2013. Myslím, že to ale málokoho bude už zajímat. ;-)

50 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 10. září 2015 v 8:52

[40]: Miloš, myslel som asi na Teba. Všera som po Tvojom vzore vypatlal, zosmolil reportáž z Curychu. Ešte aj koláž z fotiek som tam vrazil. Ale samozrejme, - ako u mňa aj ináč? - sa mi tam priplietli témy, kotré do solídneho Baedekru nepatria. Ale odstrašujúce je to dosť... :-D

Standovi: Zrejme Ti prázdniny dobre urobili, veľmi zaujímavá článok a téma.

51 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 10. září 2015 v 8:55

Ohromná "lovenčina" píšem vyššie. Sorry.

52 Annika Annika | 10. září 2015 v 9:15

Byla jsem asi na dvou větších blogerských srazech, na kterých jsem spíš, než že bych vytvářela srdečné vztahy, blogery bedlivě pozorovala zpovzdálí.
Nicméně s pár blogerkami jsem se sešla již mnohokrát, a to s Vlastou (nyní působící na blogspotu) a s Mniškou, dříve i s Luné...

53 Viollet Viollet | E-mail | Web | 10. září 2015 v 13:45

Pro jezevce, jako jsem ja, je tohle skvela prilezitost k socializaci. Nekolik setkani uz za sebou mam a vsecky dopadly podle predstav, ne-li lip. Zel bohum uz moc prilezitosti nebude, leda ze by nekdo bydlel pobliz.

54 David David | E-mail | Web | 10. září 2015 v 16:41

Na začátku článku jsem začal přemýšlel o tom, co napíšu třeba o setkání s Kájou. Najednou překvapivě zjišťuju, že článek je o nás. :D :D :D Takže asi není třeba cokoliv dodávat, ten dovětek se svatbou taky pobavil. :D

55 Jitka S. Jitka S. | Web | 10. září 2015 v 21:10

Chodím 2x do roka na setkání ženského klubu (club.blog.cz) a děvčata jsou bezva. Jinak s pár oblíbenými blogery jsme v kontaktu i mimo blog, většinou přes e-mail nebo FB - s těmi bych se jednou ráda potkala i naživo. A pak je tu pár blogerů, které sice čtu a docela ráda, ale po osobním setkání netoužím I když píšou pěkně, povahově bychom si nejspíš vůbec nesedli.

56 agrrr agrrr | Web | 12. září 2015 v 12:54

Ano a s některými jsem si vybudovala mnoholetá přátelství a s některými jsem v kontaktu a stýkáme se, no už to bude 5-6 let. Páni to je doba...

57 Kelíns Kelíns | Web | 13. září 2015 v 11:21

V anketě mi chybí: Ne, ale ráda bych někoho přes blog poznala :)

58 Ježurka Ježurka | Web | 13. září 2015 v 19:18

Také jsem už poznala některé blogerky. Na živo ale zatím jen dvě. Jednu z vedlejšího města a od té doby se setkáváme častěji a jednu hooodně daleko od nás, ale už jsme se setkaly, letos nám to pro její nemoc nevyšlo, ale určitě to vyjde příště. Jinak si s některými docela často volám nebo píši a všichni jsou to moc príma lidičky. Díky, blogu! :-)

59 Karolína Kadl Karolína Kadl | Web | 14. září 2015 v 22:14

Nezapomenu na kluka, kterého jsem znala jen od vidění. Pak mi napsal a psali jsme si asi měsíc, než jsme šli ven. Myslím, že jsem si to barvila moc narůžovo, protože když jsme se pak sešli, neměli jsme si ani co říct.

Jinak vzpomínám na časy, kdy mi bylo asi 13 a psala jsem si blog. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, ale nikdy jsme se nesešli. Doufám, že teď potkám další super lidi, ale poznáme se i osobně!:)

60 userka userka | E-mail | Web | 14. září 2015 v 22:25

Už jsem přes síť poznala hrozně moc lidí a jsem vždycky neskutečně překvapená tím, jak jsou všichni super. I když se třeba nevídáme pravidelně (kdo by na to taky měl čas?), tak člověk ví, že kdyby náhodou jel tam či onam, tak se může ozvat a pokecat, případně trochu víc o:)

61 Péťa Péťa | Web | 15. září 2015 v 14:14

Já jsem to měla vždy opačně - poznala jsem člověka, pak jsem zjistila, že bloguje. Vždy jsem dotyčného automaticky přestala mít ráda, jako by pro měl byl konkurence nebo tak. Přitom je to kravina, nečekám od svého blogu nic velkého. Je to mé malé království. Možná je to ale tím - nechci tohle krásné místo příliš prolínat s realitou. Každopádně vzato kolem a kolem, většinou jsem si cestu k oněm lidem stejně našla a vycházíme spolu úplně v pohodě :)

62 Kaččííí Kaččííí | 15. září 2015 v 15:05

Viděla jsem v Paladiu v Praze blogerku a Youtuberku Anette380, ale nešla jsem za ní. Jinak jsem jiného blogera nebo blogerku neviděla. Určitě bych nějaké blogery/ky chtěla poznat na živo a ne jenom přes internet. Také bych moc chtěla jednou poznat čtenáře svého blogu na živo. Musejí být super nebo aspoň přes internet na mně působí. Jsem ráda za všechny čtenáře blogu. Mám vás moc ráda a neskutečně si vážím vaší podpory na blogu. Návštěvnost na blogu je díky vám čtenářům. Děkuji moc, všem z vás. Jste super. :-) Ahoj vaše blogerka Kaččííí

63 mJ mJ | 16. září 2015 v 7:31

Tuhle zkušenost mám uz třikrát. Poprvy K, kdyz přijela do Phy a ja ji tu mela udělat průvodce, pak D, která mi pak nečekaně darovala nejlepší kočku pod sluncem, obě ale uz neblogujou, ale bylo to s nima desne fajn, obě sleduju na instagramu/fb :D jen ty zájmy naas ven moc neetahaj... aaaa pak si vzpomínám na MMM'14, kde jsem s otevřenou pusou zirala na lejdy mushroom :D ze ji znam z netu :DD NO a dalsi rok uz jsme tam šly spolu XD

Fajn zkušenost, vswhny ty holky jsou hrozně super ^^ Ale nejvíc název je na tom vždycky ten hlas. Jejich blog najednou dostal ten správnej hlas :D Jak to meeme z futuramy "vynalezl jsem přístroj, co vas tohle nutí číst mým hlasem":DDD

Aaale furt je tu dost duší, jejiz hlasy mi porad chybí ;:D treba Adelain3 <666, sarushe a další :D škoda ze uz nemám toho longa, zašla bych do ty Stromovky s určitou myšlenkou XD ;DD joj

64 mJ mJ | 16. září 2015 v 7:35

název=mazec
//dat autocorrect//

65 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 16. září 2015 v 11:27

Jo a vlastně jsem úplně zapomněla na bloggerku, co byla na jeden semestr o rok mladší spolužačkou, než přestoupila do Prahy a zrušila blog. Ale byla sranda zjistit, že jsme jednou na stejné hodině, nevědět ještě tehdy, jak vypadáme, a složitě se domlouvat, kde která ve velké posluchárně sedí, než to vyřešila tak, že na noťasu otevřela můj blog a napsala, ať pátrám, u koho ho vidím :D

66 Ludmilita Ludmilita | Web | 18. září 2015 v 13:31

Jéééj, ďakujem za spomenutie v článku :-)
Cez internet som poznala moju najlepšiu kamarátku, ale mali sme vtedy asi 12 rokov. To boli časy! :-D

67 Smile Smile | Web | 22. září 2015 v 11:50

Poznala jsem blogerku, která se následně stala mojí nejlepší kamarádkou. Bohužel jen přes internet, protože bydlela a stále bydlí na opačné straně republiky, ale jednou jsem k ní jela. Přes facebook, blog atd vždycky působila slušně, sympaticky, taková ta stydlivá dívka. Nestačila jsem se divit tomu, co jsem viděla, když jsme se potkaly. Byla milá, to ano. Hodně milá. A taky hodně zvědavá, hlasitá a sprostá, což mě dost udivilo. Nakonec jsme zase našly společná témata, o kterých se dalo bavit nějak normálně, dokonce jsme spolu jely ještě s pár lidmi do Francie, byl to úžasný zážitek. Překvapilo mě, že je tak zapálená pro dobrodružství, protože přes internet tak vůbec nepůsobila.

Ale pokud bych takovou věc měla vzít opačně, mě poznaly na ulici dvě slečny. Přijela jsem do Českých Budějovic za kamarádkou, vykračovaly jsme si to směrem fastfood, abysme si mohly koupit superdrahou ředěnou cocacolu a přesolené hranolky. Už jsme skoro zacházely do dveří, když jsem se jen tak ohlédla do ulice a tam najednou vykřikla slečna "HELE TO JE ONA!" Ukazovala na mě, mile se usmívala a rychle tahala kamarádku za ruku. Přispěchaly, chtěly fotku a podpis (můj první podpis, měla jsem málem infarkt! heh) a do fastfoodu jsme zašly společně. :) U jídla jsem se nakonec dozvěděla, že přes blog i ve skutečnosti působím prý "moc mile a sympaticky, a jsi taky stejně praštěná". Hrozně mě to potěšilo. :)

68 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 3. října 2015 v 23:57

[53]: No vidíš to, a zrovna když jsi přestupovala u nás, musela su být někde v tahu.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama