ROZHOVOR: Kika

1. května 2015 v 8:00 | Standa |  Rozhovory
Její přezdívka zní stejně jako jméno známého nábytkářského řetězce, podobnost je to ale čistě náhodná. Kika z Blog.cz je v současnosti dost možná nejooblíbenější blogerka na Blog.cz - položit jí pár zvědavých otázek se proto jevilo jako nutnost. Stoupne po tomto rozhovoru její popularita ještě výš?


Jak by ses popsala v jedné větě?

To je těžká otázka, když sama kolikrát nevím kdo jsem. Ale zůstala bych víceméně u podobně formálního popisku, který najdete u mě na blogu - žena, 26 let, svobodná, relativně šťastná, povoláním tak trochu sup živící se na špíně společnosti (rozuměj právník :-) )

Jaká je velikost obce, ve které žiješ? (počet obyvatel)

Cca 400.000.

Je ti 25 let, ale průměrný uživatel Blog.cz je výrazně mladší (14 let). Nepřipadáš si někdy na Blog.cz, kde převažují blogy teenagerů, že už jsi na blog trochu stará? :-)

Během tohoto rozhovoru jsem stihla ještě o další rok zestárnout :) A necítím, znám spoustu starších blogerů než jsem já. A navíc - to, že je přesnídávka určená primárně pro děti ještě přece neznamená, že nechutná i dospělým. Třeba já mám nejradši kombinaci jablko, mrkev.

Tvůj blog se jmenuje "Proti depce". Co když ale depku dostane sama autorka takového blogu?

Tak to pak vypadá tak, že se autorce buď nechce absolutně nic psát, nic dělat a nejradši by snědla celý medovník na posezení a samozřejmě úplně sama, a nebo píše jeden článek za druhým a snaží se z té depky jednoduše vypsat.

Co ti dokáže zlepšit náladu?

Úplně nejvíc asi pohyb - jít si zaplavat, nebo zaskákat přes švihadlo, a pak pochopitelně napsat nějaký bláznivý článek o tom, jak je všechno sluníčkové a voňavoučké a jak se vlastně mám strašně moc skvěle. Ale jinak na dobrou náladu mi pomáhá i sednout si po práci na balkon a vychutnat si šálek lahodného kafíčka, dát si k snídani smoothies, nebo k večeři salát s kuřecím masíčkem. To mám pak vždycky pocit, že mě moje tělo doslova zahrnuje endorfiny jako odměnu za to, že jsem mu místo čokolády poskytla vitamínky a spoustu šťastných potravin.

Jak vypadá tvoje plocha na počítači?

Jeden velký chaos, ostatně jako na bytě - plný koš, poházené papíry a složky a spousta her.

Jsi členem nějakého blogerského klubu nebo redakčního blogu? Jaký máš na tyto blogy názor?

Myslím, že tyto blogy jsou skvělým způsobem, jak utužit komunitu a udělat z blogování kolektivní záležitost. Sama jsem členem autorského klubu a "výběrčím" na blogu spravující téma týdne. Osobně mě velmi mrzí, že autorský klub teď nikdo nevede, klub chátrá a kdoví jak to s ním dopadne do budoucna. Snad, jak určitě všichni doufáme, klub nebude muset za sebou zaklapnout dveře..?

Kdo na Blog.cz podle tebe pěkně píše?

Nemám ambice ve své odpovědi vyjmenovat úplně všechny blogery na Blog.cz, kteří podle mě pěkně píší, protože to by pak moje odpověď mohla být tak dlouhá, až by to pěkné nebylo. Mně osobně sedí nejvíc takový ten lehce ironický, cynický styl; prostě články psané s nadsázkou a humorem a v této kategorii si pak myslím, že pěkně vede svůj blog Adina, kočkomilka Jana, maminka Lenin, nejen básnické střevo Malkiel, Bloud. Well bloud, deníčkářka bludickka a pak všichni ti, na které jsem nyní úspěšně zapomněla :)

Tvůj blog má za sebou rok a půl existence. Změnil se za tu dobu nějak, nebo ty sam?

Já upřímně doufám, že jsem se za tu dobu změnila já i můj blog. Posledních 18 měsíců bylo asi trochu náročnějších než bych si sama přála, ale pevně věřím, že mě to posilnilo a posunulo dál. Je to hodně zvláštní, ač to bude znít strašně americky, mám pocit, že jsem se za tu dobu našla a poprvé v životě vím co chci. A co se týče blogu - minimálně moje první články nebyly vůbec ilustrované, komentované ani navštěvované, což už tak - k mé velké radosti - taky není.

K blogu máš založenou stránku na Facebooku s 21 fanoušky a posledním příspěvkem z října 2014. Má taková propagace blogu smysl?

Nemá, ale kdyby se člověk snažil, tak by mít mohla :-)

Jsi miláček komunity. Pod každým článkem máš pravidelně desítky komentářů. Jaký je tvůj recept na popularitu?

O tom jak mít úspěšný blog bylo sepsáno už tolik článků, že si nedovedu představit, že bych mohla přijít s něčím novým zrovna já. Navíc, mít spoustu komentářů není to stejné jako mít velkou návštěvnost. Já jsem se tak nějak vetřela do party (komunity) lidí, kteří si čas od času přečtou navzájem své články a pokecají. Taková sofistikovanější diskuze na novinkách. Pokud bych se teď chtěla vydat cestou - chci mít nejnavštěvovanější blog v ČR, a příp. na Slovensku a jsem si jistá, že unesu všechny následky s tím spojené - musela bych blogu obětovat spoustu a spoustu času. Nemyslím si, že je důležité být pak dokonalý, dokonalých designů a názorů je totiž všude habaděj, spíš to chce být jiný a zapamatovatelný. Možná jsem až moc poznamenaná svou profesí, každopádně úspěch bych viděla v budování si své vlastní "značky".

Sama sebe popisuješ jako svobodnou, bezdětnou, šťastnou. Je v tvém věku normální mít děti, že upozorňuješ na to, že žádné nemáš? :-)

Poslední dobou se to na facebooku hemží samými svatebními a těhotenskými oznámeními, takže - ač nevím jestli to normální je - děje se to. Moje "svobodná, bezdětná, šťastná" není jen nějaké konstatování, že nemám děti, nebo chlapa, je to spíš vyjádření pocitu vlastní svobody a života bez závazků. Takové - tančím si v jarním dešti a natahuju ruce do všech světových stran.

Jaký máš názor na blog haterfeyetons.blog.cz, který je radikálním zastáncem no-kidding módy? (poznámka: blog byl v době přípravy tohoto rozhovoru zrušen jeho autorkou).

Osobně si myslím, že když to člověk bere jako nadsázku a snahu o kontroverzi, může si dokonce z blogu odnést i něco užitečného. Třeba to, že pro ženu nemusí (a podle mého názoru by ani nemělo) být největším úspěchem porodit dítě, nebo že jako kamarádka dotyčné nadšené maminky nepotřebuju slyšet jen o tom, že je na světě první bobek v nočníku, i když nepopírám, že je to velký milník v životě dítěte. Nicméně - ač sama po dětech netoužím, nemám zapotřebí odsuzovat kohokoli za to, že je má a výše uvedený blog mi přijde na můj vkus až moc agresivní, i když s největší pravděpodobností je to jeho účelem.

Kdybys měla možnost vybrat si superschopnost, jaká by to byla? A proč?

Já jsem se svými superschopnostmi poměrně spokojená, žádné další nepotřebuji :-) Každopádně nebudeme si nic nalhávat, všechny správné skupiny mají svého mága nebo čaroděje, asi bych začínala s kouzlem létání nebo schopností oživovat a později bych se učila další a další kouzla až bych byla mocnější než Rumburak.. A proč kouzelník? Protože v hrubé síle jsem nikdy nevynikala a od toho jsou přeci velcí a svalnatí chlapi (btw kdyby tu nějaký takový byl pro mě, tak kontakt na mě najde u mě na blogu ;) )

Máš nějaké zvíře?

Mám malého nezbedného psíčka, rasa brněnský guláš, otec i matka neznámá. Momentálně prožívá svou první velkou lásku, a z osobních důvodů je na takové delší dovolené u rodičů. Je to můj osudový borec a těším se na každou chvíli, kterou s nim můžu prožít.

Máš literární ambice? Chtěla bys jednou napsat a vydat knihu?

Svou první velkou knihu jsem začala psát už na střední, takže nějaké ambice tam kdysi byly. Nicméně abych se přiznala, nikdy jsem ji nedopsala ani do půlky. Myslím, že vydat knihu bude snem snad každého blogera a jestli já tu možnost někdy mít budu, určitě to v mém podání nebude jen tak ledajaký klasický příběh, ale bude to přinejmenším jízda na měsíc pozpátku!

Kolik blogů pravidelně navštěvuješ? Jaké blogy se ti naopak nelíbí?

Dřív těch blogů bylo opravdu hodně, měla jsem takové období, kdy jsem místo knížek prostě četla blogy a příběhy více méně reálných lidí. Čerpala jsem z nich inspiraci, chtěla jsem se učit a vědět co mě jako čtenáře zaujme. Potřebovala jsem udělat svůj vlastní průzkum pro vedení blogu. Při té cestě jsem si jich spoustu oblíbila, takže je třeba navštěvuji doteď, ale už jich zdaleka není tolik jako dřív, odhadem jich bude víc jak 10, ale míň jak 100.

Každopádně pokud člověk chce zjistit blogerské trendy, není podle mě lepšího způsobu než projít doslova kvanta blogů. I těch hloupých, namyšlených nebo křiklavých. Třeba já moc nedokážu přijít na chuť mladým blogerkám (a tím myslím klidně i 12-), co píšou neskutečně vulgárně o svých každodenních sexuálních zážitcích.

Setkala ses naživo s nějakými blogery? Byla jsi překvapená tím, jak na tebe působí naživo lidi, které jsi až do té doby znala jen z internetu?

Pokud nebudu počítat svou mladší sestru, tak doteď bohužel žádná internetová schůzka neproběhla, což je určitě velká škoda! Obecně předpokládám, že se blogeři na svých blozích prezentují v tak trochu lepším světle než ve skutečnosti jsou. Ale to je to samozřejmě naprosto přirozené a logické vzhledem ke skutečnosti, že všechny své strasti a útrapy prezentujeme jen ze svého pohledu - taková kombinace toho jak se vidíme a jak bychom se rádi viděli.

Jedním z nápadů, u kterých mi je líto, že se na Blog.cz nikdy nerealizovaly, je blogerská seznamka. Co si o tomto nápadu myslíš a co na Blog.cz pro změnu postrádáš ty?

Blogerská seznamka je skvělý nápad, určitě to nejsem jenom já, kdo by rád poznal své blogerské kolegy - vždyť kolikrát mám pocit, že o nich vím víc než o své vlastní rodině! A kdyby někdy něco takového vzniklo, určitě budu patřit mezi první nadšence.

A jestli něco postrádám? Asi mi chybí autorský blog, více soutěží, více nadšených blogujících, nebo třeba super tajný chat pro blogery.

Tvůj názor v jedné větě na následující témata:

 • kouření - Zásadně proti, respektive nechci, aby mě kouření ostatních jakkoli omezovalo - navíc po první cigaretě jsem si myslela, že mám rakovinu a strach z cigaret mi zůstal doteď.
 • homosexualita - Ať si každý randí, případně spí s kým chce.
 • vegetariánství - Nedovedu si představit pátek bez řízků a měsíc bez steaku a navíc se obávám, že pokud člověk nemá dostatečné množství informací o způsobu náhrady masa v potravě, zahrává si se svým zdravím.
 • autorská práva - Srdeční záležitost - jeden z nejoblíbenější předmětů na právech.
 • pro ana blogy - Upřímně je mi těch holek líto, a ráda bych jim pomohla - ničí si svoje zdraví a honí se za nějakým ideálem, který ani ideál není, ale na to si musí přijít sami.
 • ezoterika - Do tajů ezoteriky jsem stále nepronikla a ani po tom netoužím - raději věřím vědě, než kartářce.
 • e-knihy - Nějak mi tam schází to kouzlo a ta vůně, která je s knihou spojená.
 • Instagram - Trochu se stydím, ale tak nějak pořád přesně nevím, co to je.
 • tetování - V pubertě jsem si prošla obdobím, kdy jsem cítila neuvěřitelnou potřebu se odlišovat, později jsem dospěla a tak nějak tu zálibu chápu - sama bych do toho ale nikdy nešla..
 • trest smrti - Rozhodně proti - lidé, kteří si "zaslouží" trest smrti by mohli být pro společnost ještě něčím užiteční (nucené práce, testování, pokusy prvních operací apod.), injekce je až moc snadná.
 • nevěra - Smlouvy se mají dodržovat aneb pokud nedokáži žít v monogamním vztahu, mám si najít partnera, který to bude mít stejně.
 • Romové - Na můj vkus je to až moc divoké a temperamentní etnikum, každopádně rasista nejsem a vadí mi jakákoli forma diskriminace - tedy i ta pozitivní.
 • fastfoody - Svoje tělo mám až moc ráda na to, abych ho trápila něčím takovým, jako je jídlo z fastfoodu.
 • Miloš Zeman - Raději bych za prezidenta České republiky viděla jiné osobnosti české politické scény; ale od toho jsou demokratické volby.
 • dabing, nebo titulky? Titulky, protože člověk nehraje jenom tělem.

Jak se s odstupem díváš na jiné dva rozhovory (zde a zde), které už s tebou vyšly dříve? Jsi s nimi spokojena více nebo méně než s tímto? :-)

Do třetice všeho dobrého i zlého :) Jsem spokojená se všemi svými rozhovory, zpětně mě mrzí snad jen gramatické chyby, ale svoje odpovědi bych rozhodně neměnila.Kika, autorka blogu protidepce.blog.cz

 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jasmoula jasmoula | E-mail | Web | 1. května 2015 v 8:50

Moc hezký rozhovor :-)

2 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 1. května 2015 v 9:19

Načeš se kněžna otočila k oknu a řekla "Šťastná to žena!".(Citát z "Babičky")

Ale vážne, vážim si veľkú vyrovnanosť pani právničky, super odpovede. Aj výborné názory celkove, vynímajúc samozrejme jej tvrdý postoj k fajčeniu. :-D "(Moja mama zomrela, pretože 93-ročná nesmela v nemocnici fajčiť, čo je pre jedinca, ktorý denne žije z približne sto cigriet a čiernej kávy trest smrti -  a tu sa Kika a ja rozhodne zhodujeme a sme proti!)(A ďaľší zhodný bod: pohyb a plávanie, bravo!) Vôbec - všeobecne "bravo"!

3 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 1. května 2015 v 9:20

Blogerku Kinu jsem si oblíbil hned při své první návštěvě jejího blogu a od té doby patří mezi mé oblíbence. Rozhovor je povedený, lehký bez zátěže a přesto plný názorů. 8-) Super.

4 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 1. května 2015 v 9:21

[3]: ups. *Kiku. Sakra, doufám, že si to tu nepřečte! :-D  8-O

5 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 1. května 2015 v 9:37

Hezký rozhovor, líbí se mně názory Kiky. Za odpověď,  jestli se na Blog.cz necítí stará,  má u mě obrovský palec nahoru :D
Je tu opravdu dostatek i starších bloggerů a je to dobře , díky tomu  může být blog pestrý a rozmanitý :-)

6 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 1. května 2015 v 10:17

Jééé ta je hezkáá :-P Moc sympatická slečna. Ani na 26 nevypadá ale tak na 18.

7 userka userka | E-mail | Web | 1. května 2015 v 11:18

Souhlas s Porcelánkou, jsi snem všech mužů, kteří mají rádi vzhled holčičky, ale přitom nechtějí porušovat zákon :D Vůbec si tě nedokážu představit u soudu, jak tam někoho bráníš (ale já si to představuju po americku, takže víš co :D ).

8 Amálka Amálka | Web | 1. května 2015 v 12:07

Povedený rozhovor i pěkná fotečka. Máš sympatického hafana :)

9 Simix Simix | Web | 1. května 2015 v 12:39

Moc hezký rozhovor.
Na tento blog jsem párkrát narazila.
Na nějaké věci mám podobný názor jako Kika :)

10 Kiwi Zelená Kiwi Zelená | Web | 1. května 2015 v 12:59

Kika je super blogerka :) A rozhovor byl fajn. :)

11 baruschkasf baruschkasf | 1. května 2015 v 14:01

Pěkný rozhovor :-)
A skvělý výběr osoby pro popovídání. Kika se mi líbí a jen díky rozhovoru jsem si její blog přečetla. Nějak se tu ještě neorientuju :-)

12 Neriah Neriah | E-mail | 1. května 2015 v 14:22

Kiku velmi ráda čtu, i když jsem čtenářem spíše tichým a nenápadným... Jsem ráda, že s ní vyšel rozhovor, má sympatické názory.

13 Akim Akim | E-mail | Web | 1. května 2015 v 14:26

Kika má nádherný blog a ještě lepší články, i když to poslední dobou trošku fláká. :-D Každopádně její blog byl úplně první, který mě tady zaujal a proto asi navždy zůstane v mých oblíbeních na prvním místě. :-)

14 David David | E-mail | Web | 1. května 2015 v 15:02

Skvělý rozhovor. Jsem rád, že jsem taktéž měl možnost Kiku vyzpovídat. :-)

Jinak Kiko, ta fotka tebe je aktuální? Na té, kterou jsi mi dodala ty, vypadáš úplně jinak. :-D

15 Kosma Kosma | Web | 1. května 2015 v 15:32

Mě pobavila ta obec: cca 400 tis. obyvatel, to máme u nás hodně na výběr! :-) Slečna vypadá chytře a pokud je tak úspěšná za rok a půl, tož klobouk dolů! A na blog hned mrknu, abych zjistila, jak by se to teda mělo správně dělat! :-)

16 mengano mengano | E-mail | Web | 1. května 2015 v 16:40

Už jsem to u jednoho rozhovoru s Kikou psala - roztomilé tintítko :-)

Tuhle blogerku mám ráda, je chytrá a píše opravdu dobře.

Docela mě zaujala její odpověď na trest smrti. Zajímalo by mne, jestli jako právnička vidí cestu, jak by se z odsouzenců na doživotí dali udělat pokusní králíci? ;-)

17 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 1. května 2015 v 16:58

Moje milá Kika... Ach. :) :-D

18 Bety Bety | Web | 1. května 2015 v 18:35

Krásný rozhovor! :-)

PS: A ta blogerská seznamka mě vůbec nepřijde jako špatný nápad, naopak.

19 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 1. května 2015 v 20:02

Ráda poznávám názory mladých a jsem ráda, když stojí nohama pevně na zemi jako Kika. Myslím, že se v životě neztratí.

20 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 2:49

Tak, a máš to. Teď je z tebe blogocelebrita. ;-)  :D

21 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 2:53

[16]: Když je právnička, tak by snad měla být chytrá, ne? Teda pokud náhodou nestudovala plzeňská práva. :-D

22 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 2:57

[15]: Obec o 400 tisících obyvatel může být jedině Brno. Já to říkám furt, že je Brno vlastně jen taková trochu větší vesnice. A ještě k tomu na bahně. :-D  :-D

23 surpan surpan | E-mail | Web | 2. května 2015 v 9:28

Pěkný rozhovor, ale musím se přiznat, že ačkoliv čtu poslední dobou hodně blogů (spíš náhodně co mě zaujme než jen pár autorů), blog Kiky jsem tak nějak zanedbával a budu to muset napravit. Píše zajímavě a hlavně je dalším člověkem ve věkové kategorii nad 25. To je pak už jiné čtení. :-)

24 Elle Elle | Web | 2. května 2015 v 10:50

Blogerku Kiku mám strašně moc ráda a ráda si čtu její články. Držím ji palce ve všem, co dělá. Líbí se mi její styl psaní, myšlení a předávání názorů.

25 Elle Elle | Web | 2. května 2015 v 10:50

Blogerku Kiku mám strašně moc ráda a ráda si čtu její články. Držím ji palce ve všem, co dělá. Líbí se mi její styl psaní, myšlení a předávání názorů.

26 Kelíns Kelíns | E-mail | Web | 2. května 2015 v 11:04

Hezký rozhovor a strašně sympatická autorka :)

27 Hëllena Hëllena | Web | 2. května 2015 v 12:14

A já se stydím, protože "nejznámější blogerku na Blog.cz" jsem neznala :D I když adresa jejího blogu je mi povědomá, pravda..

28 mengano mengano | E-mail | Web | 2. května 2015 v 12:15

[21]: No já nevím. Za život jsem se setkala s pár právníky, kteří rozhodně chytří nebyli :D Takže bych nedávala rovnítko mezi právník a chytrost.

29 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 13:45

[28]: Možná bychom tedy spíš měli hovořit o "vychytralosti", kterou lze v tomto případě považovat za základní profesní předpoklad. ;-)  :D
Což se týká zejména toho taxikáře se základním vzděláním, který vystudoval plzeňská práva za tři měsíce. ;-)

30 mengano mengano | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:31

[29]: Doufám, že náš "rozhovor" Kiku nenaprdne :-) O ní si opravdu myslím, že je to chytrá holka.

Jó, v dnešní době si za pár peněz koupí VŠ titul i totální bezmozek. Považuji to za obrovské zlo a devalvaci skutečného vzdělání.

31 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:51

[30]: To si rozhodně nemyslím, že by právě ona byla takový ten naprdávací typ. Na fotce vypadá sice jako křehký andílek, ale z jejího způsobu psaní jasně vyplývá, že se před nějakým slůvkem jen tak nerozsype. Prostě bere život s nadhledem.
Ale jinak si nemyslím, že by byla jen chytrá. Já jsem dokonce přesvědčen, že je velmi chytrá. ;-)
Což je ovšem pro ní tak trochu hendikepem pro partnerské vztahy, protože chytré ženy nejsou pro muže příliš žádoucí. Zejména v dnešní době plné "mužů" mamánků, nemakačenků a všelijakých narcisistních metrosexuálních přiblblíků. ;-)
(Snad se nenaštve ani teď, za toto její hodnocení? Ale ona sama o svých vztazích k mužům píše na svém blogu, tak snad ne?)

32 mengano mengano | E-mail | Web | 2. května 2015 v 15:21

[31]: Howg :-)

K té charakteristice dnešních mladých mužů nemám co dodat. Docela ty holky lituju, že musí pracovat s takovým materiálem.
Čest výjimkám.

33 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 2. května 2015 v 16:25

Moc pěkný rozhovor, autorka je mi velmi sympatická :) .. asi na její blog ještě ráda zavítám :)

34 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 18:58

[32]: Což o to, ony by s nimi ani moc nemusely pracovat, protože spousta žen je dnes dost samostatných. Bohužel od těch mužů ale potřebují spermie, pokud se chtějí rozmnožovat. A to pokud možno kvalitní spermie. Což je ovšem dost problém, protože ani to už jim dnešní mladí muži nemohou v požadované kvalitě a v požadovaném množství nabídnout. ;-)

35 Mrs.Pink♥ Mrs.Pink♥ | Web | 2. května 2015 v 19:57

Moc zaujímavý rozhovor ☺

36 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 2. května 2015 v 21:05

Příjemný a zajímavý rozhovor, až se kapánek stydím, že jsem blog této osůbky dosud neznala. :-)

37 Nessi Nessi | E-mail | Web | 2. května 2015 v 22:51

Pěkné :)

38 Terka Terka | E-mail | Web | 2. května 2015 v 23:18

Sympatická blogerka, na jejíž blog vždycky ráda zavítám a jejíž články si nadšeně pročtu. :-) Pravda, za poslední dobu jsem tam nějak často nebyla... rozhovor je jako obvykle povedený. :-)

39 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 2. května 2015 v 23:42

[36]: Ty že by ses dovedla stydět? To se mi teda nechce moc věřit. :D

40 Atze Atze | Web | 3. května 2015 v 13:43

No, bloguju daleko déle než tato slečna a fakt bych neřekla, že je nejooblíbenější. Sama o ní dnes slyším (čtu) poprvé...

41 porcelanovapanna porcelanovapanna | E-mail | Web | 3. května 2015 v 18:08

[40]: Já myslím že nezáleží na tom jak dlouho dotyčný blog má. Spíš záleží na popularitě a oblíbenosti, což Kika má. Z tvého komentáře srší lehká závist :D

42 Caroll♡ Caroll♡ | Web | 3. května 2015 v 19:37

Velmi zajímavý blog i žena. :)

43 Miloš Miloš | Web | 3. května 2015 v 21:07

[16]: Lidská práva všechno komplikují, myslím, že i pedofil, který se dopustil vražd, musí souhlasit s případnou kastrací.
Mengele to měl jednodušší.

44 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 4. května 2015 v 0:33

Rozhovor mě natolik zaujal, že jdu na její blog :-D  :-D  :-D

45 Sugr Sugr | E-mail | Web | 4. května 2015 v 19:20

Fajn děvče a fajn blog, znám ji i její blog od jejích prvních krůčků... :-)

46 userka userka | E-mail | Web | 5. května 2015 v 9:46

[32]:

[34]: Přesně... S tímhle materiálem se nedá pracovat :-|  :D

47 mengano mengano | E-mail | Web | 5. května 2015 v 10:43

[46]: Ty jsi reprezentantka mladé generace... co si tedy s takovým materiálem vy mladé holky počnete? :D

48 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 5. května 2015 v 12:20

Já bych to s tím materiálem teda neviděla vůbec černě. A to se na soudobé muže koukám myslím dost :) A trochu mi tu v rámci genderové korektnosti chybí i střelba do dívčích řad :)

49 Atze Atze | Web | 5. května 2015 v 15:23

[41]:
A co že jí to mám závidět? :D

50 Kika Kika | E-mail | Web | 5. května 2015 v 17:10

[48]: já už to černě vidím, ale jsem ochotna se nechat okouzlit a přesvědčit, že to tak není (nejlépe od nějakého chlapíka vystřiženého jak z reklamy na mrože :D)

51 Grumpy Grumpy | Web | 6. května 2015 v 7:16

Pěkný rozhovor :-) Máme s Kikou stejný názor na pány :-D

52 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | Web | 6. května 2015 v 9:54

[50]: Jednoho z nich znám osobně, ale nejsem si jistá, jestli je zrovna on tvůj typ :)

53 Kika Kika | E-mail | Web | 8. května 2015 v 13:06

[52]:  taky si bohužel myslím, že nebude. Chci pohádkového prince se vzhledem chlapíka co nosí ty bedýnky s jahodama :-D

54 Tery • BeautyStudio.blog.cz Tery • BeautyStudio.blog.cz | Web | 15. května 2015 v 15:10

Nesnáším romy jsou hnusný!  :-S

55 Niky Niky | Web | 18. května 2015 v 14:48

Moc krásný článek, hodně zajímavých věcí jsem se dozvěděla :D

56 takze-asi-tak takze-asi-tak | E-mail | Web | 27. května 2015 v 15:13

Některé odpovědi vážně pobavily. Paráda! :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama