Soutěž o blog na pěkné adrese VI.

10. července 2014 v 8:00 | Standa |  Soutěže
Je tu další - tentokrát již šesté - kolo pravidelné měsíční soutěže o blog na pěkné adrese. Jednak můžete soutěžit o nový blog a jednak svými hlasy rozhodnete, kdo dostane blog z minulého kola. Více podrobností najdete v celém článku.


Nejprve nová soutěžní část. Nový blog, o který se hraje tento měsíc, najdete na této adrese:

hudba.blog.cz


Chcete-li tento blog získat, otevřete si ho, a přečtěte si jediný článek, který na tomto blogu najdete. Do komentářů pod tento článek potom napište, proč byste si blog zasloužili zrovna vy. Autoři nejlepších zdůvodnění postoupí příští měsíc do hlasování, ve kterém se rozhodne, kdo blog dostane.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí.

--

A nyní k druhé části, v níž máte za úkol vybrat jednoho šťastlivce, který dostane minulý blog na adrese kreativni.blog.cz. Celkem se o něj přihlásilo 20 zájemců a vy níže najdete ta zdůvodnění, která se nám nejvíce líbila. Všechna jsou velmi dobrá a blog bychom dali nejradši všem, ale bohužel to nejde, a tak byste měli vybrat jednoho, kdo si podle vás blog nejvíce zaslouží.

Svým hlasem v anketě určete, kdo to bude - autor zdůvodnění s nejvíce hlasy se stane novým majitelem tohoto blogu. Jeho jméno bude oznámeno v tomto článku prostřednictvím aktualizace, nezapomeňte se sem proto za pár dní vrátit.


Kdo si nejvíc zaslouží blog na adrese kreativni.blog.cz?


1) Maruška

Blog bych si přála protože ráda tvořím, mám ráda DIY návody. Na blogu by byla aktivní, přidávala bych tam různé DIY návody a také mé výtvory :-)

2) Kikiska96

Proč bych měla blog dostat právě já? Protože si myslím že většina lidí co tady bude soutěžit už svůj blog má, ale já ještě ne. Vím že si ho můžu založit, ale bylo by super něco takového vyhrát. Já mám na výhry prostě smůlu.

3) Elsa

S týmto blogem bych se pokusila svou práci ukázat světu.Podle mně na každého jednou čeká osud a já nějak tak cítím že mám dar být kreativní.Někteří s osudem bojují,jiní ho hledají.Někteří svůj osud nidky nenajdou.Jenže já se nechávám osudem vést.A to by mi tento blog mohl umožnit.

4) Lacika

Nemám vôbec šancu to vyhrať ale prečo to neskúsiť že? Takžé dám vám asi 1969 dôvod prečo by ste mali vybrať práve mňa :D (to znelo blbo) No proste chcela by som skúsiť niečo nové a zverejniť na tomto blogu moju tvorbu (kresby, story) čo na mojom terajšom blogu nemôžem. Tak ostáva mi len dúfať :D zdar!

5) Eluš

Kdysi jsem blog také měla, měla jsem hodně návštěvníků a komentářů, byla jsem šťastná a pak mi blog ukradli, chtěla jsem si založit nový ale nenapadala mě dobrá adresa a teďka se mi tato zalíbila :) tak tohle alespoň zkusím :)

6) Bea :)

Podľa mňa by som si tento blog zaslúžila z dôvodu že by som tu chcela dokázať ľuďom že domáce zvieratko nie je len mačka pes a kôň ale aj koza ,ovca či zajac :) som výnimočná tým že učím zvieratá obyčajné nevynimocne navonok a výnimočné zvonka ukázať svoju výnimočnosť :) bývaní na farme takže každý deň by bolo niečo nové :) +by som pridávala svoje kresby a básne a umelecké fotky :) a mimochodom mám 14 len tak pre informáciu :D

7) ani
Pytate sa na to čo by bolo s týmto blogom v mojich rukách , nó tak hlavne by som sa snažila vyhovieť čitateľom :) mojím "poslaním" by bolo uviesť ich do deja nejakého príbehu ,niektoré príbehu by som písala sama iné by mi zas pomáhali cez komenty písať :) tak ,teším sa kto vyhraje tento blog :)))

8) Weiler
Chtěl bych tenhle blog, protože už dlouho bojuju s pocitem, že jestli nebudu svůj život žít stoprocentně kreativně, tak jsem v něm prohrál. Zároveň bych se o něj rád rozdělil s pár dalšíma bloggerama a vytvořil na týhle adrese pravej kreativní koutek.

9) Parodica
Myslím, že nebudem jediná, kto bude chcieť tento blog, ale ja by som ho chcela preto, lebo milujem kreslenie, či už v digitálnej alebo inej podobe. Milujem tie dny, ked mám voľný čas a ja ich môžem zaplniť kreslením. Tento blog by som chcela, pretože sa chcem podeliť o svoje výtvory.

10) Button
Je mi 14 let. Maluju již od svých 4 let :).
V malování nacházím utěchu. A je to mnohokrát jediné co mě dokáže udržet.
Vyjadřuju díky tomu své emoce, nálady,pocity a dojmy.Rádo bych se se svojí tvorbou někde ukázalo a dostalo pár rad abych se mohlo zlepšovat. Něco o mé tvorbě?
Miluju pastelky a tužku + fix. Ovšem například takové vodové barvy, temperové, olejové nebo suché pastely. Mi vubec nejdou do ruky. Blog má dobrou adresu a to je jediné co mě drží od toho si nějakej založit. Nevím jakou dát adresu.Prosím tím pádem o hlasy. Abych mohlo začít zveřejňovat svoje obrázky.
Chápu že je to moc přeházené.
Ale jsem na tady to velmi blbé stvoření což se žádostí a proseb týče.
Mno..děkuju moc :) Button - ano opravdu se mi říká tlačítko aneb Button

11) Andy monster
Ja sa o tento blog uchádzam kvôli tomu, že už jeden blog mám a nesúvisí s kreativitou. Chcela by som tento blog aby som mohla písať svoje kreatívne zážitky z domu, zo školy, proste z môjho života. Takisto moje kreatívne výrobky by nechýbali. Výrobky čo vyrábame na výtvarnej výchove, moje kresby, fotografie rôznych výrobkov ktoré som kedy zahliadla alebo uvidela by som na tento blog pridala. Každý mesiac-dva by tu bola súťaž o originálne a kreatívne nápady. Kreativita nespočíva len v tom, že niečo vymyslíme a zväčšíme ale aj v tom, že vymyslíme alebo opíšeme nejaký kreatívny príbeh. Kreativita je aj to, že sa niekym inšpirujeme....

12) adristories
Blog kreativní.blog.cz asi nemám šanci získat, ale život je o zkoušení nových věcí, ne? ;-) Už od dob, kdy jsem byla malinká, asi 3 roky, jsem překypovala fantazií a v roce 2009 jsem přešla z pouhého vypravování na psaní povídek,... Teď, když mi je 12, jsem dokončila 5 povídek a rozdělala více jak 10 příběhů bez konce, vlastnila 5 hrozných blogů před adristories a moc bych si přála získat tento blog. Strašně ráda píšu, kreslím, točím, fotím,... To vše se svými super kámoškami. Doufám, že přeci jen nějakou malinkou šancičku mám.

13) Sájuš
Chtěla bych blog. Což chce asi každý, ne? Chodím do primy na gymnázium. A- dobře...
Ráda vytvářím. Maluju, kreslím. Vyrábím šperky. Občas něco napíšu. Chci se o to podělit. Chtěla bych, aby to ostatní lidé zhodnotili. Ne jako kamarádky, které mi na vše řeknou "wow, to je hezké". :-D
Chtěla bych nějaký dobrý název blogu. Ne moc dlouhý, ne moc střelený. Proto taky TOHLE píšu. Ale už samo o sobě je TOHLE střelené. A přesto to zkouším.
To je asi to, co jsem chtěla říct.

14) chantalumbrella
Hlásím se již po druhé do soutěže o blog na pěkné adrese :D. Je to velice zajímavé a neříkám, že zrovna já bych byla nejlepší, ale myslím se, že když je kreativní, tak většinu lidí napadnou ruční práce a různé takové věci. Můj názor je, že na kreativní.blog.cz může bloger/ka psát příběhy, názory, fotit nebo ukazovat fotonávody na ty věcičky, cos i vyrobila, poněvadž ve všem je kreativita.

15) homo sapiens tupiens
Žil kdys tvor, jenž byl zván M či "HST". Ten tvor chtěl blog, a tak blog měl. Pár let si s ním hrál, leč pak… Bác! Pád. Pryč byl čas, či snad chuť? Blog stál sám a prach naň pad. Tlel dál a dál. Tvor chtěl zas zpět, však jak? Už pryč byl cvik a zvyk blog psát i ten, kdo jej čet. Tak snad je čas jít o dům dál, mít štít čist.
Všanc rád by dal dost próz a sem tam verš, svůj koš pln scén, pak těch pár čar, jež obraz zvou, i to, co v obraz vtisk blesk, snad i pár rad, jak bez chyb psát… A tak.
Ano, asi jsem cvok. Ale proč ne? Normálnost je přece nudná, buďme kreativní (trefa, jednoslabičná slova právě došla).
Myslím, že tato adresa si zaslouží náležitou péči. Přála bych jí tedy, aby ji do rukou dostal ten, kdo se o ni bude nejlépe starat, ať už je to kdokoliv.

16) Deny
Chcem tento blog lebo som taká kreatívna osôbka. Milujem kreslenie, fotenie a píšem poviedky a myslím že toto je dobrý blog pre mňa :)


Aktualizace 14.7. 15:30 - Hlasování bylo ukončeno, novým majitelem blogu na adrese kreativni.blog.cz se stala soutěžící číslo 16, Deny.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 10. července 2014 v 9:54

Záměr Bei je mi nejbižší, proto jí dávám hlas. Snad jí pomůže a přeju i sobě, aby blog vysoutěžila a měla šanci dát nám počíst :-)

2 Lutni Lutni | 10. července 2014 v 10:03

Ja dávam hlas Parodice, protože se mi líbí její myšlenka podelit se o své dílo :)

3 Norrora Norrora | Web | 10. července 2014 v 13:46

Dávám hlas Button, ale HST má parádní text. :D

4 mengano mengano | E-mail | Web | 10. července 2014 v 15:18

Hlas dávám č.9 - Parodica. Jednoduše zdůvodnila, proč blog chce, a já mám kreslení ráda :-)

5 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. července 2014 v 15:35

Button, proč ne. Ale taková Bea? Fakt se mi nezdá vhodné mít název kreativní blog o životě zvířat na farmě.

6 David David | E-mail | Web | 10. července 2014 v 19:55

U mě si to nejvíce zaslouží homo sapiens tupiens za originální "upoutávku". :-)

7 eR-Ká eR-Ká | 11. července 2014 v 11:20

Zdravím všechny, kdo se rozhodli přečíst můj komentář :-P  Můj hlas má rozhodně Homo sapiens tupiens, protože tak originální úvod a tak originální jméno jsem neviděla už dlouho, držím ti palečky :-)

8 Lacika Lacika | Web | 11. července 2014 v 11:48

Hlas dávam Homo sapien tupiens za super dôvod a originalitu! :)

9 Luise  ❤ Luise ❤ | Web | 11. července 2014 v 12:02

Myslím si že tato soutěž je skvěla ;) akorát hlasovat nebudu, myslím si totiž že by bylo dobre sem uvést i příklad práce soutěžících ;)

10 L. L. | 11. července 2014 v 13:31

Proč chce někdo sakra blog s názvem "hudba", aby tam dával kresby? Tady to je jak v Kocourkově, fakt.

11 Veezy Veezy | Web | 11. července 2014 v 15:19

[10]: Kdo si nejvíc zaslouží blog na adrese kreativni.blog.cz?

:-)  :-)

12 Minnie Minnie | 11. července 2014 v 16:05

Hlas dávam Deny za jednoduché vysvetlenie :) ale HST má originálne vysvetlenie ;) :)

13 Klaudie Klaudie | Web | 11. července 2014 v 16:21

Hlas pro Weilera. Nejvíc mě na něm zaujala věta "jestli nebudu svůj život žít stoprocentně kreativně, tak jsem v něm prohrál."
Krásně napsáno :-)

14 Pisálek Pisálek | Web | 11. července 2014 v 23:04

Za mě jednoznačně HST za kreativitu od začátku :)

15 Káťule Káťule | Web | 12. července 2014 v 0:22

Dávám hlas Marušce, neboť mám ráda různé DIY návody :). Ale HST má velmi originální textík. Jen jedna poznámka - pokud chtěl psát v jednoslabičných slovech, co to slovo obraz? :D Sorry, že rýpu, sama bych to nezvládla, ale :D...

16 graphicsbynepodpisana graphicsbynepodpisana | 12. července 2014 v 10:58

Hlas dávam Deny, jednoducho vysvetlila prečo chce blog

17 Katy (12 let) Katy (12 let) | Web | 12. července 2014 v 11:30

hlas dávám 12 :)

18 homo sapiens tupiens homo sapiens tupiens | 12. července 2014 v 13:32

Můj hlas si získal Weiler, ale zaujala mě i některá další odůvodnění.

[15]: Vím o tom, obraz mi utekl (a hned dvakrát, nezbeda). Jak už to tak bývá, uvědomila jsem si to hned poté, co jsem komentář vložila. Byla jsem zvědavá, jestli si toho někdo všimne :-)

19 Patw Patw | Web | 12. července 2014 v 17:28

Zahlasováno tak uvidíme kdo to dostane :-)

20 Lukáš Lukáš | Web | 12. července 2014 v 18:19

Zdravím, upřímně řečeno, nejoriginálnější v mých očích jsou dva blogy. A to pod číslem sedm a osm. Hlasoval jsem ale pro osmičku.

A mimochodem - vzkaz pro soutěžící, trochu více sebevědomí a ne něco tak jak píšete "nemám šanci to vyhrát" :D a podobně. Jo ? Takže sebevědomí :)

21 Terka & Lucka Terka & Lucka | Web | 12. července 2014 v 21:06

mydáváme hlas Bei, myslím že by s tím blogem prorazila nejvíc :-)

22 a1950 a1950 | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 23:40

Co se týče 3. soutěžící - Elsa pěkně jsi vzala úvodní větu z filmu Rebelka.
Myslím že máš být kreativní a ne kopírující.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama