Soutěž o blog na pěkné adrese V.

5. června 2014 v 16:00 | Standa |  Soutěže
Je tu další - tentokrát již páté - kolo pravidelné měsíční soutěže o blog na pěkné adrese. Jednak můžete soutěžit o nový blog a jednak svými hlasy rozhodnete, kdo dostane blog z minulého kola. Více podrobností najdete v celém článku.


Nejprve nová soutěžní část. Nový blog, o který se hraje tento měsíc, najdete na této adrese:

kreativni.blog.cz


Chcete-li tento blog získat, otevřete si ho, a přečtěte si jediný článek, který na tomto blogu najdete. Do komentářů pod tento článek potom napište, proč byste si blog zasloužili zrovna vy. Autoři nejlepších zdůvodnění postoupí příští měsíc do hlasování, ve kterém se rozhodne, kdo blog dostane.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí.

--

A nyní k druhé části, v níž máte za úkol vybrat jednoho šťastlivce, který dostane minulý blog na adrese denik.blog.cz. Celkem se o něj přihlásilo 13 zájemců a vy níže najdete ta zdůvodnění, která se nám nejvíce líbila. Svým hlasem v anketě určete, které se vám líbí nejvíc - autor zdůvodnění s nejvíce hlasy se stane novým majitelem blogu. Jeho jméno bude oznámeno v tomto článku prostřednictvím aktualizace, nezapomeňte se sem proto za pár dní vrátit.


Vyberte autora nejlepšího zdůvodnění, který bude novým majitelem blogu denik.blog.cz:1) MissNormální MissNormální

Deník... strašně ráda si vylejvám srdíčko do stránek mého tlustého sešitu. S trochou anonymity, by to bylo zajímavé podělit o můj pestrej život s dalšíma skvělejma lidma z blog.cz.. samozřejmě, že nebudu shánět hlasy, jak pomatenej šílenec, ale měla bych radost..


2) a1950 a1950

Každý z nás si píše svůj vlastní příběh do Knihy osudu a každý den zažívá nová a nová dobrodružství. Tak proč se s někým o svůj příběh nepodělit? O svá rozhodnutí, dobrodružství, zážitky a skutky - o všechno z každého kousku svého života.
Je krásné své příběhy psát a prožívat, ale ještě hezčí je prožívat je s někým.
Nemusí to být zrovna kamarád nebo příbuzný. Může to být úplně kdokoli...
I já jsem se rozhodla soutěžit. Ale ne jen s vidinou výhry, ale proto, aby mě nějaký člověk - který mi doufám porozumí - upozornil na mé chyby a špatnosti, kterých jsem se dopustila.


3) Anchor Anchor

Aspoň bych si procvičila psaní článků každý den, za nějaký ten pátek bych se vypracovala a třeba bych pak už nemusela mít strach z toho, jakým směrem mám po gymplu pokračovat :-D Kdybych náhodou nestíhala, nevadí, začala bych totiž asi přepisáním poznámek z deníku, které jsem každý den poctivě škrábala minulý rok v červnu, pak bych normálně pokračovala v popisování (bohužel trošku zrychleněji, ale myslím, že bych si na něco vzpomněla) a do toho si vedle zaznamenávala současné události a takhle by to mohlo jet až do mé maturity (za 3 roky).
Sice by to znamenalo na net vyslepičit (hmmm, mohla bych si dát novou přezdívku - Slepice :D) plno věcí (pak už by mě určitě někteří lidi z okolí poznali ???), ale mohla by to docela být sranda! A už vím, jaký bych zvolila titulek blogu: Život se všemi jeho krásami :-D Jako né že bych byla až tak zajímavá, ale někoho by možná bavilo přečíst si o obyčejném životě malé vyděšené holky, která se má ještě HODNĚ co učit :-)
Samozřejmě bych se v rámci možností snažila o aspoň nějakou úroveň, ale asi by se to přínosem
(snad tam vůbec nějaký je! :D) a délkou článků nevyrovnalo mému druhému blogu, kde bych nadále zveřejňovala slohy a jiné věci. :-|
Tak to byl takový můj návrh a omlouvám se za tu spoustu závorek a smajlíků, v běžném textu by se vyskytovaly méně :-)


4) Monnie Monnie

Jelikož se jmenuje denik.blog.cz, tak bych ho i jako deník využívala. Není nic lepšího než mít blog, který se jmenuje tak , jak by měl a bylo v něm to, co by být mělo. Psala bych si tam své zážitky a přidávala i různé fotky.. prostě blog jako deník :) Psalo by se mi to pohodlněji, než s propiskou co sotva dopisuje a tlustým sešitem ;)


5) Karolína Karolína

Ahoj, dnes se zapojuji již podruhé. Ti, kteří mě tedy znají určitě budou vědět, co chci napsat- důvod je totiž stále stejný. Představte si, že si založíte blog, spokojeně na něj píšete půl roku a pak se omylem dozví lidé z okolí o tom, že si vedete takový "internetový" deníček. Určitě nejsem jediná, komu se to stalo, že? Jenže co když se to poté dozví i učitelé a spolužáci, vaše rodina a lidé z kroužků, na které máte chuť přestat chodit jen kvůli takové blbosti? Po napsání a následném odeslání článku na blog se skoro třesete hrůzou, aby za vámi někdo nepřišel se stížnostmi nebo výsměchem. Bavilo by vás to? Nemůžu si přeci ale jen tak zrušit blog a zmizet nadobro z virtuálního světa, to bych to nebyla já. Když už zmizet z adresy, tak originálně. Pro to je tato soutěž jako stvořená. Je to soutěž. Tak ať vyhraje ten nejlepší.


6) Amireli Amireli

Tož tedy... jak bych to řekla. Na to, že jsem tak mladá už toho mám docela dost za sebou a ještě spoustu před sebou. Prošla jsem si nebem, peklem, nekonečnem a s někým bych se o své zkušenosti chtěla podělit, někomu třeba i poradit, pokud má stejné nebo podobné problémy. Toto je opravdu pěkná adresa a já bych jí moc ráda získala, i třeba pro psaní svého "životopisu", který by možná nikoho nezajímal, ale mě by náramně pomohl utříbit si svůj palác myšlenek. Chápu, že tu bude hodně takových jako já, ale tahle adresa blogu by mě konečně nakopla o sobě něco napsat a dát o sobě světu vědět. Přeci jenom --> výhra a víra všechny duše pohání ;)


7) BettyLiss♥ BettyLiss♥

Něco takového podle mě baví každého. Psát si deník je jedna z krásných chvil, které člověk může zažít. Teda záleží co si do něj píše. Pokud píše vše, co doopravdy zažil, mnohdy ukápne i slza. Jiní píší jen něco. Třeba nejlepší zážitek za den nebo mají deník plný dovolených, táborů, výletu atd. Ale mě napadlo... co takhle psát o někom jiném. Co takhle být někdo jiný a psát svůj deník. Nebyl by podle skutečnosti. Byla by to spíše taková veřejná on-line kniha, do které neustále přibývají písmena, slova, věty, odstavce, příběhy, zážitky krásné, nové, smutné i veselé... Čím víc píši tento komentář, tím více mě to začíná lákat.:) Proč neutéct ze své reality do reality někoho jiného? (Tahle věta je docela divná, ale... chápete mě, že jo? :))


8) Norrora Norrora

Píšu si deník už hrozně dlouho. Několikrát jsem listy vytrhala a spláchla kdovíkam, ale tentokrát to tak nebude!
Chtěla bych se dělit o svoje zážitky, o neštěstí (s jedním klukem) a i o nějaké úspěchy. :-)
Pokud pro mě budete hlasovat, budu vás až do smrti milovat. Vaší smrti, aby bylo jasno. :-D
Především: Chci začít s čistým štítem. Na můj blog chodí i ten kluk a ta učitelka a chci si udělat nový design a... a... a... :-D


9) Nikka Nikka

Asi nemam šanci, ale za pokus to stojí ne?
1. Chci zkusit něco nového
2. Chci psát přímo veřejný deníček
3. Sešity strácím, elektronicky ho ztratit nemůžu :D
4. stojím o to, i když to tak nevypadá
5. baví mě psát
6. je to výzva
7. blog má hezkou webovku :-P


10) PierRe Vesper PierRe Vesper

Deník byl vždy místem, kam si jeho vlastník psal všechno. Úplně všechno. Dejte vale nudným deníčkům o ještě nudnějších životech. Já Vám mohu dát to, co jste možná tak někde četli, natož zažili. A to vše bez CENZURY.


11) viky viky

Moc bych si přála tento blog! Píšu si deník, ovšem jen v papírové podobě. Tento blog by mi umožnil se o své zážitky, nápady, zkušenosti a fotografie podělit s ostatními. Kdybych blog dostala, neměl by žádné konkrétní zaměření, byl by prostě o všem :-)


12) chantalumbrella chantalumbrella

Takže,
nejsem jediná, kdo by tuto adresu chtěl a nwm jestli budu dosti originální, ale můj hlavní důvod je, že píšu fan fiction a celkově můj stávající blog je mišmaš úplně všeho přes mé povídky, fanfiction až po mé pubertální výlevy v rubrice DENÍČEK. Je to deníček a já bych strašně ráda "anonymně" šířila své výlevy, názory a pocity a nepochopitelné citáty vytvořené mojí maličkostí... prostě ostatním "vecpat" vše, co si myslím a podobně..


13) hayley hayley

Hayley
eliskajelen@seznam.cz
www.written-love.blog.cz
Psaní,psaní a psaní to je důvod proč ten blog chci. A proč bych ho měla mít zrovna já? No, protože miluji psát články podobné "deníčku" lidi si řeknou, že prožili něco podobného nebo, že je to moc zajímavé. Nepíšu jen deníčky ale píšu i fikce. Psaním člověk může vyjádřit co říct nedokáže. Chci udělat z psaní blogových deníčku něco úplně jiného než jsou nudné a obyčejné každodenní záležitosti.

--

Aktualizace 11.6. 09:30 - Hlasování bylo ukončeno, novým majitelem blogu na adrese denik.blog.cz se stala soutěžící číslo 5, Karolína.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 5. června 2014 v 16:16

Hlasovala jsem pro Monnie, protože jako jediná nevlastní blog a i když by si ho zasloužili ještě mnozí další, není jisté, kam by psali častěji,.. takže proto :-)

2 Scrat Scrat | E-mail | Web | 5. června 2014 v 16:42

Líbilo se mi jich spoustu, ale has dám Amireli, kvůli jejímu paláci mysli :D

3 Zaarsa Zaarsa | Web | 5. června 2014 v 17:27

Dávam hlas pre a1950, zaujal ma jej dôvod a to,že sa chce podeliť o svoje zážitky na internete.

4 Mary Mary | Web | 5. června 2014 v 19:09

Já chi taky soutěžit peoč to nikdy nestihnu!!? :/

5 David David | E-mail | Web | 5. června 2014 v 23:45

Mi se nejvíce líbí ten druhý od a1950. :-)

[4]: Pokud máš zájem o následující blog (kreativni.blog.cz), svůj důvod napiš sem:
http://kreativni.blog.cz/1406/chcete-tento-blog

6 Hubert Hubert | E-mail | Web | 6. června 2014 v 12:42

To je ale... pěkná adresa! :D :D

7 Lisi Lisi | Web | 6. června 2014 v 18:27

A1950, důvod - popisek mě na první pohled zaujal, po přečtení toho jsem se už nedokázala začíst do ostatních.

8 darkemperor darkemperor | E-mail | Web | 7. června 2014 v 22:40

S tím, co píše Karolína - číslo 5(žije), ale musí snad počítat každý bloger.
A že se to někomu donese, za to si podle mě může bloger sám. Buď se někomu svěří a ten ho napráská, nebo si nějaký váš kámoš opravdu omylem přečte váš blog, ale ejhle popsané zážitky, zažil taky a pak už není těžké zjistit, kdo to psal.
Takže si za to Kája může sama a kvůli tomu bych jí ten blog nedával.

9 Karolína Karolína | 7. června 2014 v 23:01

[8]: Samozřejmě, že to byla má vina. Byla jsem hloupá a psala na blog tolik informací, což se mi samozřejmě nevyplatilo. Dlouho jsem se rozmýšlela o přestěhování na novou adresu, abych začala znova. Rozmyslela si, co budu na blog dávat, pořádně všechno uspořádala a začala jak se říká "s novým štítem". Dlouho jsem se odhodlávala a když jsem viděla tuto soutěž a adresu, neváhala jsem:) Beru to jako dobré a hlavně pravdivé odůvodnění, proč bych ráda tento blog získala, takže tak:)

10 Zdeněk Zdeněk | 8. června 2014 v 10:55

Hayley. Tu vybírám já, protože když se kouknu na způsob vyjadřování ostatních snad kromě a1950 tak je sloh hrozný ... Začínat větu TAKŽE nebo CHCI SI PROCVIČIT je mimo ... podle mě u Hayley na blogu si člověk počte a bez chyb a ne-ráda si VYLEJVÁM srdíčko ... to přece není ani pořádný důvod a o češtině nemluvě :)Navíc každý si myslí, že je to deník.blog, že si musí zapisovat i to kdy šli na toaletu. Hayley nechce psát je o záchodě a tak :)

11 Hayley Hayley | Web | 8. června 2014 v 17:51

[10]: Zdeňku, děkuji za podporu a moc si toho vážím :)

12 Lukáš Lukáš | Web | 10. června 2014 v 9:26

[10]:  Osobně si myslím, že není ani tak důležitý sloh jako spíše obsah blogu (apod.) - navíc když přihlédnu k tomu nejdůležitějšímu: blogery nikdo neplatí, jejich blogy jsou tu hlavně pro jejich potěšení (a tak nelze očekávat kvalitu jaká se čeká například u zpráv novinářů atd.)

13 homo sapiens tupiens homo sapiens tupiens | Web | 26. června 2014 v 15:33

Tahle adresa je vážně pěkná. Skoro mám chuť se o ni přihlásit. Nevím však, zda by u mě (kdybych náhodou uspěla) byla v dobrých rukou, zda by se jí dostávalo péče, kterou si zaslouží.

14 homo sapiens tupiens homo sapiens tupiens | Web | 29. června 2014 v 22:25

Pryč s pochybnostmi, jdu do toho :-))

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama