Soutěž o blog na pěkné adrese III.

2. dubna 2014 v 13:30 | Standa |  Soutěže
Je tu další kolo pravidelné měsíční soutěže o blog na pěkné adrese. Jednak můžete soutěžit o nový blog a jednak svými hlasy rozhodnete, kdo dostane blog z minulého kola. Více podrobností najdete v celém článku.

Tentokrát si na své přijdou všichni milovníci fotografování.Nejprve nová soutěžní část. Nový blog, o který se hraje tento měsíc, najdete na této adrese:

foto.blog.cz


Chcete-li tento blog získat, otevřete si ho, a přečtěte si jediný článek, který na tomto blogu najdete. Do komentářů pod tento článek potom napište, proč byste si blog zasloužili zrovna vy. Autoři nejlepších zdůvodnění postoupí příští měsíc do hlasování, ve kterém se rozhodne, kdo blog dostane.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí.

--

A nyní k druhé části, v níž máte za úkol vybrat jednoho šťastlivce, který dostane minulý blog na adrese pisu.blog.cz. Celkem se o něj přihlásilo 19 zájemců a vy níže najdete ta zdůvodnění, která se nám nejvíce líbila. Svým hlasem v anketě určete, které se vám líbí nejvíc - autor zdůvodnění s nejvíce hlasy se stane novým majitelem blogu. Jeho jméno bude oznámeno v tomto článku prostřednictvím aktualizace, nezapomeňte se sem proto za pár dní vrátit.

1) memory4ever memory4ever

Každý máme nějaký zajímavý příběh. Někteří si ho neuvědomují. Pak jsou tu ale i tací, kteří jsou rádi, když se můžou s ostatními podělit o své zážitky. Být jim inspirací v těžkých chvílích. Chtěl bych proto využít této příležitosti, která mi byla tímto nabídnuta. Inspirace, to by byla hlavní myšlenka tohoto blogu. Osobní příběh sdílený s tisíci, možná i více nebo i méně čtenáři.

2) Katy, 12 let Katy, 12 let

Měla jsem spoustu blogů, ale žádný mi nikdy dostatečně neseděl. Jsem hrozně výtvarný člověk, který si pořád musí něco dokazovat, zvyšovat svoje hranice a tak trochu koukat spoustu pohledy na svět. Kdo by řekl, že z jednoho předmětu může být diskuze a z jedné procházky jeden dlouhý článek? Můj život je plný samých rozhodnutí, nevšedních poznatků a velmi zajímavých názorů. Ze všeho se potřebuji vypsat a tvořit krátké a dlouhé příběhy, názory a úvahy, přenést to na papír pomocí kresby. Potřebuji někomu nabídnout vstup do svého velikého světa plného možností. Chci, aby se mnou sdílel někdo moje zájmy, mezi které patří především malování a kreslení. Dlouho hledám adresu svého vytouženého blogu- tahle by byla přesně výstižná. Všechno, co by blog obsahoval by bylo pečlivě navržené přímo na blog- jsem hrozná perfekcionistka a všechno musím dovést k dokonalosti. Můj svět je velmi kreativní, možná jenom pro mě, ale mě se tak líbí:)

3) Deny Deny

Tak jsem se rozhodla soutěžit o tento blog. Chtěla jsem to také zkusit, protože zkusit se má všechno. Tento blog bych chtěla, jelikož má opravdu dobrou adresu - jednoduchou k zapamatování, krátkou, výstižnou! Blogů už sem na blog.cz měla několik, ale výběr adresy mi nikdy moc nevyhovoval. A teď když je tady možnost soutěžit o tuto skvělou adresu, tak jsem se rozhodla toho využít.Baví mě fotit, tak by to byla taková úschovna fotek a zápisků z každodenního života. To je asi vše, co bych vám napsala. :)

4) Anasissis Anasissis

V dnešním světě lidé posuzují věci jenom podle obalu,to co má hezký obal si většinou oblíbí a to co má škaredý obal zahodí.Podle mě je název blogu takový obal blogu,název mého blogu je anasissis ale bohužel co je v dnešní době netypické tak toho si nikdo nevšímá ale s názvem pisu.blog.cz je to lepši je totiž typický.To to je moje verze proč si tenhle název zasloužím.Anasissis :-)

5) Naty Naty

O toto jméno jsem se rozhodla soutěžit kvůli mé nej kamarádce. Už dlouho se odhodlává založit nový blog, ale ne a ne se k tomu dotlačit. Snad chybí čas, nebo nápad na jméno? Rozhodně musím říct, že její články v našem školním časopise, či povídky (které najdete na mém webu) nemají chybu a její sen stát se spisovatelkou, by se mohl jednoho dne vyplnit. A první krok k takové kariéře je samozřejmě blog :) Tak jen doufám, že by jí originální jméno přesvědčilo. Děkuji za nás obě!

6) Korozka Korozka

Neříkám, že ho mám vyhrát. Neříkám ani, že ho nechci vyhrát. Ale už jen ta adresa se přibližuje k mým "spisovatelským" dovednostem, píšu hrozně ráda, romány, povídky, cokoliv. A sem by to přišlo všechno.. žádné rozdělování mojí tvorby, jenom psaní. V tomhle si hodně věřím. Mám povídek a románů spoustu, ale není je kam dát, protože to, co teď mám, je můj osobní blog. Prakticky.. :D

7) Terry Terry

Tento blog bych si přála, protože mám v hlavě spoustu zajímavých myšlenek, o které bych se mohla podělit s ostatními :-)

8) Karolína Karolína

Ne, že bych nový blog nějak nutně potřebovala. Hele, znám lepší lidi, kteří by to tady poskládaly do několika krásných vět, připomínajících slohový útvar v literární soutěži, ovšem tohohle mám upřímně dost. Proč nepsat uvolněně, tak, aby se to lidem líbilo? Někdo má blog, píše na něj krásnou spisovnou češtinou, dává si pozor na gramatické chyby. Pak se zmíní nějakým způsobem ve škole a rázem se jeho blog stává čteným i mezi spolužáky a učiteli- a chtěl to tak? Ne. Miluji blogování, tyto prázdniny zde budu už pátým rokem, ale nebaví mě být stále na očích lidem ze školy i ve virtuálním světě. Dostat tento blog? Něco jako útěk. Neplánovaný, nečekaný, rychlý útěk. Dobrodružství, rebelství. Proč to nezkusit? Navíc je adresa lehká, trefná a vtipná. Takže, pac a pusu.*

9) mar.kos alias Matyy Bagřík mar.kos alias Matyy Bagřík

Ahoj, myslím, že tento blog bych mohl dostat já. Nijak extrémně mi na tom teda nezáleží, ale adresa mého blogu ( my-extreme-crazy-world.blog.cz , se kterým jsem už zkončil, protože se o něj nikdo nezajímal) se špatně pamatovala a já hodně rád píšu články. Jediné návštěvy byly, když jsem napsal Vánoční povídku. Rád bych získal nějaký takový blog, aby ho navštěvovalo více lidí a zkusili mi i nějak ohodnotit moje články. Taky bych tomuto blogu dopřál lepší design. Mám hodně koníčků, zálib, nápadů a dalších věcí, o kterých bych tu mohl psát do nekonečna. Zkrátka strašně rád píšu. Doma mám i dva osmáky degu, takže bych mohl radit ostatním čtenářům jak se o taková drobná zvířátka starat. Taky rád vařím. Vím, že se to někomu může zdát divné u kluka, ale prostě je to tak. Taky rád předávám své zkušenosti a znalosti ostatním. S pravopisem taky nemám problém a prostě když píšu, tak jsem ve svém živlu. :o)

10) K-xx K-xx

Zhruba před čtyřmi lety jsem ukončil svůj první ale zároveň i poslední blog na který jsem psal přibližně tři roky. Zhruba před rokem mě založení blogu opět lákalo, bylo toho tolik, co bych rád vykřičel do blogového světa, ale najít blog na pro mě vhodné adrese nebylo jednoduché, a tak jsem to brzy hodil za hlavu. Nyní jak sleduji tuto soutěž, řekl jsem si, že je to šance pro mě. Vždy jsem rád psal a proč ne znova od nuly na pisu.blog.cz? :-)

11) Verča Verča

Jak nazvat shromaždiště svých zkušeností, názorů, úvah, recenzí apod? Jak nazvat místo, kde se může objevit prakticky cokoli? Proč ne píšu? Ačkoliv návštěvnost, komentáře, inspirace, známosti, to všechno je moc fajn. Tím hlavním na čem mi však záleží je psaní. Chci se odreagovat / o něco podělit... a proto píšu.

12) andělka1950 andělka1950

Všichni určitě budou psát chci tento blog, protože...
I ode mě by jste jistě každý čekal tuto větu.
Chtěla bych tento blog asi tak jako každý ale výhra neznamená všechno a tak se pokusím alespoň zůčastnit.
Na soutěž o blog muj.blog.cz jsem přišla pozdě a již jsem se nestačila registrovat.
A protože mám uvést důvody, proč bych si podobný blog moc přála, tak je uvedu.
Miluju psaní. Vymýšlení nových aktualit, příběhů a různých jiných věcí, které se dají napsat.
Ve skutečném životě se snažím i napsat svou vlastní knihu. Bohužel se mi ji zatím nedaří dokončit protože mi nezbývá na nic čas.
S psaním a jeho tvorbou mi ze všeho nejvíc pomáhá rodina. Tito úžasní lidé mi moc pomáhají, jak ve skutečném životě tak i ve virtuálním světě.
S tímto bych se tedy pokusila zůčastnit.
Budu doufat, že se mi podaří dostat se alespoň mezi ty, o kterých by se hlasovalo ve veřejné anketě - i to by totiž pro mě byl úspěch.
A pokud bych přeci jen vyhrála (jako že bych moc chtěla) pokusila bych se co nejvíc dokázat, že si výhru skutečně zasloužím.

--
Aktualizace 9.4. 13:15 - Hlasování bylo ukončeno, nejvíce hlasů získala blogerka Katy, která vyhrála blog na adrese pisu.blog.cz.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 K. K. | E-mail | Web | 2. dubna 2014 v 13:48

Hlasuju pro Matyyho Bagříka. Nějak mě přesvědčil nejvíc.

2 David David | E-mail | Web | 2. dubna 2014 v 14:27

Hlasuji pro Katy (č. 2).

Jinak rada pro většinu soutěžících: Když něco chce, tak to opravdu chtějte, tzn. na 100 %, ne na 50 % apod.

Takže o to lehčí bylo pak rozhodování...

3 David David | E-mail | Web | 2. dubna 2014 v 14:27

[2]: *chcete

4 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 2. dubna 2014 v 15:27

Deny. Sice píše o fotkách a tak mi to nepřijde úplně ideální, ale jasně stručně tam stojí - chci ten blog, protože má dobrou adresu. A není to blá blá blá, kde přeskakuju věty.

5 Mike Mike | Web | 2. dubna 2014 v 15:40

andělka1950 - to jest má volba.

6 Skitty2 Skitty2 | E-mail | Web | 2. dubna 2014 v 16:37

Já hlasuju pro Karolínu, protože mě tím textem upoutala nejvíce a tenhle styl mám všeobecně ráda. Ale nejsympatičtější mi je určitě mar.kos alias Matyy Bagřík, i když faktem zůstává, že tam asi budou velkou roli hrát hlavnně ti pokémony a osmáci. :)

7 Sugr Sugr | Web | 2. dubna 2014 v 17:47

Andělka 1950 - nejen pro to Andělské jméno! ;-)

8 mengano mengano | E-mail | Web | 3. dubna 2014 v 9:55

Hlas pro Andělku.

Při dávání hlasu jsem se dívala i na to, jak si o blogovou adresu zájemce řekl. Pokud někdo naseká hrubky i v žádosti, hezkou adresu si nezaslouží ;-)

9 maglaiz maglaiz | E-mail | Web | 3. dubna 2014 v 17:42

Mým favoritem je číslo 9, Matyy Bagřík, jelikož jediný má v úmyslu získávat i zpětnou vazbu a nejenom svými výkřiky do tmy "obohacovat" jiné.

10 Dragell Dragell | Web | 3. dubna 2014 v 18:43

Můj hlas patří andělce, snad jí pomůže, aby své tvůrčí psaní mohla předvést na vytoužené adrese :)

11 grey.t grey.t | E-mail | Web | 4. dubna 2014 v 12:08

Trochu mě mrzí, že značná část vybraných uváděla jako důvod buď návštěvnost, nebo to, že na nějakém blogu nevydrželi kvůli adrese (to je podle mě hloupost a přijde mi zbytečné dát nějakou hodně povedenou adresu člověku, který blogy často střídá - bez urážky, není to myšleno nijak zle).
Nejsympatičtější mi přišla Naty a Verča, a nakonec jsem dal hlas Verče, protože její zdůvodnění je víceméně takové, jaké jsem si představoval než jsem si začal ty názory číst - a asi i takové, jaké bych sám použil :)

12 El El | Web | 4. dubna 2014 v 17:10

Já hlasuji pro 12 ;)

13 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 4. dubna 2014 v 17:26

Můj hlas má Katy ;)

14 Lucie Strnadová Lucie Strnadová | Web | 4. dubna 2014 v 19:41

andělka1950 dostala můj hlas... :-)

15 mar.kos alias Matyy Bagřík mar.kos alias Matyy Bagřík | 4. dubna 2014 v 23:57

Nehlasuji pro sebe... Chci hlasovat podle toho, kdo je mi nejsympatičtější a je to Andělka1950. Mně by to tak strašně moc nevadilo, kdybych ten blog nedostal, ale proč prostě nezačít znovu a nezkusit to trošu oživit? :o)

16 v. v. | Web | 5. dubna 2014 v 17:29

můj hlas patří Káje, měla jsem podobný problém, jak píšeš.. Jednou před dvěma lety jsem si dala ve škole takovou milou upoutávku na můj blog, ale lidi zkrátka nechápali.. nic. A pak se to stalo, začlo se o mě šuškat, a nějaký inteligent si založil blog, který byl celý jen parodie na ten můj.. docela potupný pocit v první chvíli.
Teď bych chtěla jiné jméno a nový začátek, můj blog už jsou takový otrhaný listy, chtělo by to změnu.. hlavně jsem se trochu změnila styl, z povídek na úvahy a básně, takže už "veronikypovidky" tak docela neodpovídají realitě..
Takže pokud vyhraješ, Kájo, užij si ten hezkej pocit rebelství, jak píšeš! Zasloužíš si to ;-)

17 tessi tessi | Web | 6. dubna 2014 v 11:18

Hlas pro katy :-)

18 estercherry estercherry | 6. dubna 2014 v 16:50

Hlas pro Katy :-D

19 Atze Atze | Web | 6. dubna 2014 v 20:51

memory4ever má můj hlas.

20 deny-paradise deny-paradise | Web | 8. dubna 2014 v 18:40

Já hlasuju pro Andělku1950! Protože ona mě asi oslovila nejvíc ze všech :)

21 mar.kos mar.kos | 9. dubna 2014 v 16:05

jáj :D jen o jeden jedinej hlas :D ale co nadělám? Přihlásím se do soutěže o jiný nlog ;)

22 Katy (12 let) Katy (12 let) | Web | 9. dubna 2014 v 21:00

jé, strašně děkuju všem co pro mě hlasovali! :)

23 Akky Akky | E-mail | Web | 18. dubna 2014 v 11:49

Jsem zvědavá, jakou adresu vymyslíte příště. :))

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama