Rozhovor: Lia a Lotty Biondi

15. března 2014 v 8:00 | Standa |  Rozhovory
V březnovém rozhovoru se představují dvě nové zajímavé blogerky. Obě jsou mladé, krásné a zdravě sebevědomé. První je Lia z blogu vrbaweb.blog.cz a druhou Lotty Biondi z blogu lottybiondi.blog.cz.

Přečtěte si, co mají společného a v čem se odlišují. Získají si vaše sympatie?


Můžeš prozradit, kolik ti je let a odkud jsi?

Lia: Zdravím všechny čtenáře! Je mi 20 let, ale už jsem začala připravovat oslavu svých 21. narozenin a pořád pevně doufám, že můj přítel "metalák" na mě vyskočí z dortu! Pocházím z jižních Čech, a kdyby někdo nevěděl, jak je to tu krásné, tak musím uznat, že je tu spoustu zajímavých míst na výlety a také pěkný kus historie, který stojí za to vidět.

Lotty Biondi: Takže v dubnu mi bude 19 let a jsem z Mělníka.

Jak bys popsala samu sebe v pár větách?

Lia: (Nebudu zastírat, že pro odpověď jsem volala kamarádce, jelikož já si připadám úplně normálně a to by bylo trochu nudné.)

Takže mi v první řadě bylo řečeno, že chodím všude pozdě, ale každý si na mě přece rád počká. :-) Dále můj přítel tvrdí, že jsem ženská obdoba Monka, jelikož musím mít ve všem svůj pořádek. Asi nejvíce mě baví focení. Fotím přírodu, kamarádky a jako můj sen je nafotit kalendář s muži. Hlásí se někdo… :-)

A zastávám se teorie, že je dobré mít zdravé sebevědomí a na svět koukat jako na realitu.

Lotty Biondi: Jsem přátelská a ráda se bavím. Jsem hodně neposedná a neustále dělám nějaké hlouposti. Nejsem ostýchavá a ráda mluvím na rovinu. Ráda poznávám nové lidi a nebojím se říci svůj názor, i když vím, že se nemusí líbit. Miluji tanec a posilování. Ráda trávím čas s přáteli a na párty. Studuji uměleckou školu a tento rok se chystám zkusit talentové zkoušky na VOŠON.

V době vzniku tohoto článku zatím nevíš, kdo bude tvůj protějšek v rozhovoru (druhá blogerka odpovídající na stejné otázky). Máš nějaký tip, kdo by to mohl být?

Lia: Tip nemám, ale chtěla bych, aby to byla další asi tak trochu nekompromisní slečna, jako jsem já.

Lotty Biondi: Tipuji to nejspíš na nějaký opak mě. Holku, které je jedno jak vypadá a má spíše odlišné priority a koníčky.

Co všechno můžeme najít na tvém blogu?

Lia: :-) V tuto chvíli mě napadá jen to, jak zjistit, co má muž v kalhotách. :-)

Ale najdete tam plno takových vychytávek a myslím, že se s partnerem pár nocí nudit nebudete. A jestli nikoho zrovna nemáte, tak si přečtěte, jak na něj/jak na ni.

Také jsem začala psát příběhy inspirované realitou- to když mi volá kamarádka, že neví, jaké si koupit kondomy, tak vznikl článek s názvem žena a /skorojejí/ kondom. Opravdu zajímavé čtení. :-)

Ale ti co nepochopí realitu střiženou se suchým humorem a také sklenkou bílého vína, tak ať si raději přečtou Bravíčko.

Lotty Biondi: Můj blog je docela obsahlý. Od článků o módě a kosmetice přes recenze knížek, hodnocení hororů či mých názorů a rad. Najdete toho tu opravdu spousty. Nejraději píšu o slevách a radím holkám, kde levně a hezky nakoupit.

Píšeš blog pro kohokoli, nebo se zaměřuješ na nějakou cílovou skupinu?

Lia: Za cílovou skupinu beru někoho, jako jsem já, abych nevyčerpala kapacitu. Ale tak asi více převažují ženy, co si k novému článku sednou a s chutí a vtipem si ho přečtou a pak mi píší, že se pobavily, ačkoliv doma mají jednoho z mnoha tipů mužů, které si občas dovoluji pomlouvat. A v tom to je!

Lotty Biondi: Myslím, že můj blog je spíše pro dospívající dívky, které se o sebe starají a chtějí na sobě pracovat. Ty si tu opravdu najdu to svoje. Rovnou říkám, že můj blog není pro lidi, co se nezajímají o vzhled, párty, kosmetiku, módu. Jelikož to jsou základní kameny mého blogu.)

Vědí o tvém blogu lidé ve tvém okolí (přátelé, blízcí příbuzní…), a pokud ano, co mu říkají?

Lia: Vědí to přátelé, se kterými se mohu bavit normálně a nejsou to zrovna jeptišky. Jiným bych o něm asi neříkala a možná bych se i dokonce styděla, protože slovo peníz může být pro někoho i sprosté slovo. Díkybohu je dnes už ale generace, kdy zmíněný peníz nejen říkají, ale i skloňují již v mladém věku.

Lotty Biondi: Ano, vědí a podporují mě.

Máš nějaké oblíbené blogy, které pravidelně sleduješ?

Lia: Oblíbené blogy nemám, ani je moc nečtu. Bojím se, že bych u někoho vzala inspiraci a pak už bych se nemohla soustředit na svůj pohled k dané věci.

Ale ráda si přečtu blog lidí, co mi napíší komentář. Ať kladný, nebo naprosto z cesty. :-)

Lotty Biondi: Bohužel v současné době ani žádné blogy nesleduji, nemám moc času a jsem ráda, když se stíhám věnovat mému blogu. Až budu mít po maturitě, třeba si najdu čas a nějaké si oblíbím.)

Znáš se osobně s nějakým blogerem a byla jsi někdy na nějakém srazu blogerů?

Lia: Osobně neznám, ani jsem nikde nebyla. Ale zajímalo by mě, jak to probíhá a jestli také někdo skáče z dortu..

Lotty Biondi: Znám se osobně s Bonnie Melone, která je mojí spolužačkou a zároveň asi jediným člověkem kterého znám a má blog.

Snažíš se nějak zvýšit návštěvnost svého blogu? A chtěla bys být slavná blogerka?

Lia: Snažím se, aby si můj blog a některé tipy přečetlo více žen, protože si i myslím, že to některým může pomoci. Nejen v balení partnera, ale i v těch dalších scénářích.

A slavná? To už asi jsem, když mi kamarádky kamarádek volají a chtějí po mně rady. :-)

Lotty Biondi: Ano i já jsem měla období v mých asi 13 letech, že jsem se neustále snažila o vysokou návštěvnost, ale myslím, že vysokou návštěvnost získáte jen tím, že budete psát články a neustále na sobě pracovat.

Slavná blogerka? No myslím, že když někdo vidí mou přezdívku, tak většina hned ví o koho jde. Někdo mě nesnáší, někdo miluje, ale jak se říká, i špatná reklama je reklama.)

Na jaké stránky na internetu ráda chodíš?

Lia: Když už se dostanu k počítači a mám čas, tak ráda sleduji fotky. Na různých stránkách na Facebooku a studuji techniku focení. (Na ten můj vysněný kalendář.) :-)

A také mě baví různé ženské weby, jako třeba Doma.cz a samozřejmě kategorie sex a vztahy.

Lotty Biondi: No asi jako většina z nás každý den sleduji Facebook, Instagram a YouTube. Nějakou zvlášť oblíbenou stránku nemám, ale ráda si hledám na internetu různé druhy cvičení a recenze kosmetiky nebo sleduji online seriály.

Sleduješ náš web pro holky Krásná.cz? A v čem podle tebe spočívá pravá krása?

Lia: Ano, Krasna.cz také občas sleduji a líbí se mi, že čtenářky dokáží napsat článek, který se většinou týká problému mladých, co většina redaktorů asi už nezná, nebo zapomněli.

Pravá krása? Tu má někdo, kdo nemusí být až tak krásný, ale přitom má dost sebevědomí. Dokáže si udělat srandu z toho, že má místo ofiny pár surfařských vln a místo břicha pár pneumatik. To se pak divíte, že má hezčího partnera, než vy. :-)

Díky redakci za rozhovor a vy ostatní mi klidně napište, kdybyste třeba chtěli radu a kdybyste měli nápad na nový článek.
Ahoj Lia

Lotty Biondi: Jelikož pro web Krásná.cz píši, tak na něj samozřejmě někdy i nahlédnu.

Pravá krása je podle mě o přirozenosti. Dlouhé zdravé vlasy, krásná čistá pleť, hebká pokožka a hlavně člověk musí být krásný uvnitř, protože i sebehezčí holku může pokazit její povaha. Každá holka je krásná, když pro to něco udělá.


--


Lia, autorka blogu vrbaweb.blog.cz
Lotty Biondi, autorka blogu lottybiondi.blog.cz

 

34 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 15. března 2014 v 13:27

To jsou hrby!

2 K. K. | E-mail | Web | 15. března 2014 v 21:09

Proti gustu...

3 Sophii Sophii | Web | 16. března 2014 v 12:06

Rozhovor mě pobavil. Lia mi docela připomíná Carrie ze Sexu ve městě. Taková česká obdoba Carrie. Přiznám se že jsem o jejím blogu ještě neslyšela. Nevadí, nahlédnu a poznám :)

4 Taychi Taychi | E-mail | Web | 16. března 2014 v 18:16

Moc pěkné, hrozně se mi tento rozhovor líbí. Chtěla bych být jako Lotty, protože ona je prostě můj vzor! ♥

5 mJ mJ | 17. března 2014 v 1:55

yolo

6 Metteorwa Metteorwa | E-mail | Web | 18. března 2014 v 13:37

Gratulace. Upřímná. Vážně.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama