Vyberte vítěze valentýnské soutěže

14. února 2014 v 14:00 | Standa |  Soutěže
Vítejte ve finále valentýnské rychlosoutěže. V době mezi 12.2. 17.00 až 14.2. 12:00 jste mohli psát své představy o tom, jak by podle vás vypadalo nejromantičtější rande. Dnes, v den svatého Valentýna, tu najdete výběr 10 nápadů, které se dostaly do finále. Svými hlasy můžete až do pondělí vybírat, kdo se dostane na stupně vítězů.


Soutěž se navzdory krátkému trvání setkala s velice příznivým ohlasem a zapojilo se do ní celkem 95 soutěžících. Šance na výhru tak byla velmi vysoká - téměř každý desátý soutěžící měl šanci, že se dostane do finálové desítky nejlepších nápadů. Štěstí se ale může usmát jen na někoho, a tak se níže můžete seznámit s těmi, komu to vyšlo. Kdo z nich dostane váš hlas?

10 finálových představ, jak by mělo vypadat nejromantičtější rande:
Keďže som milovník hudby, svoje valentýnske rande by som si predstavovala asi takto :) :
Priateľ by prišiel s tým, že má pre mňa valentínsky darček. Kytica je krásny darček, voňavá náruč ruží je dostačujúca. Ale keďže priateľ chce pre mňa len to najlepšie :), kúpil nám vstupenky na bombastický rockový koncert kapely, ktorú obaja zbožňujeme úplne k pódiu! Koncert si užijeme na 100 percent a keď už si myslím, že je koniec, frontmant kapely vyhlási. : ,,Táto pesnička (najväčší rockový slaďák) je venovaná špeciálnej osobe. Jeden môj kamoš je až po uši zaľúbený do jedného dievčaťa a tak to chcel vykričať svetu. Martina, (ukáže na mňa) toto je pre teba! " A my s priateľom by sme celý slaďák pretancovali. Potom by mi priateľ oznámil, že máme VIP vstupenky do zákulisia :-D Zoznámili by sme sa s členmi kapely a darovali by nám podpísané suveníry. No a krásny večer by sme zakončili večerou, ktorú snaživo uvaril priateľ. :)2) fendsterovci, fendsterovci.blog.cz

Ráno dievča zobudí SMS od chlapca: Dobré ránko, kráska. Ako si sa vyspala? :)
Po chvíľke písania si dievča zistí, že chlapec už stojí za dverami jej bytu a čaká len na ňu. Ona sa však musí upraviť, nemôže mu otvoriť len takto a tak sa čo najrýchlejšie pripraví a chlapcovi otvorí.
Zistí, že tam stojí iný chlapec, v jednej ruke drží krásnu ružu a v druhej list.
V liste stojí:
"Tam, kde sme sa spoznali,
tam ťa čaká ten pravý. "
No a dievča vie presne, kam má ísť. Ide teda pod jeden krásny dub a čaká, že tam niekoho nájde, no nie je tam nikoho. Po chvíľke čakanie sa objaví starý pánko v oblečení Amora a donesie jej druhý list:
"Keď si spadla z bicykla,
na ktorom mieste si sa šmykla? "
A dievča bežalo pri jednu zmrzlináreň a tam našla ďalší list, ktorý jej dával pán, ktorý v zmrzlinárni pracoval. Už ju celkom štvalo celé toto ráno, ešte sa ani na sekundu nezastavila. Teraz bola indícia:
"Tam, kde prvú pusu som ti dal. "
A utekala opäť k sebe domov. Otvorila dvere a dnu uvidela chlapca. Celá izba bola vysvietená do ružova, všade horeli sviečky, cítili ste sa ako vo filme. Po krásnom ráne, kde sa podávali vajíčka, soľ a chlieb sa šiel párik prejsť.
Prvá zastávka bola rovno za rohom, kde páriku spievali traja páni v oblekoch. Spievali nádherne a spievali priamo pre nich.
Druhá zastávka bola pri stánku so sušeným ovocím, ktoré dievča tak veľmi zbožňovalo.
A posledná zastávka bola na tom najkrajšom mieste. Bola veľmi ďaleko, museli ísť až za pole. Tam mali dokonalý výhľad na jazierko v už zapadajúcom slnku. Na jednom strome bol postavený domček a v ňom bola pripravená tá najkrajšia večera na svete - chlieb, džem a horúce kakao.
Ráno dievča zobudí SMS od chlapca: Dobré ránko, kráska. Ako si sa vyspala? :)
Dievča sa otočí a chlapca pobozká.3) Mad Med, madmed.blog.cz
Úžasné by bylo strávit Valentýna v nějakém Icehotelu, ve Švédsku například, když už tady u nás není pořádná zima :-).
Noc v posteli z ledu, zachumláni v kožešinách... :-D
Nemusím nic vymýšlet, představím si jen, jak budeme trávit pátek s přítelem. :-)
Pro přítele budu zítra dělat krásné valentýnské vanilkové cupcake dortíky se skořicovým krémem. Takže až přijede, bude tu mít (doufejme :-D) příjemné pohoštění třeba s čajem. :-)
Poté navečer pojedeme na maturitní ples, který pořádá moje třída. Ještě nikdy jsem Petra neviděla v obleku a nemůžu se dočkat, až uvidím. :-) On mě taky neviděl v plesových šatech, takže teď mám pocit jako nevěsta dva dny před svatbou. :-D
Po plese máme ve městě zamluvený penzion, kde budeme až do sobotního rána, protože vlaky z maturitního plesu ke mně do vesnice nejezdí. :-)
Těším se. Bude to první Valentýn s Petrem, doufám, že bude krásný! :-)5) HolkovAnna, holkovanna.blog.cz


Večer ve tmě bysme s přítelem vyrazili na procházku procházeli se zasněženou krajinou daleko od všech vesnic a měst jen my dva a spící příroda kolem. Nemluvili bysme, jen bysme si užívali přítomnost toho druhého a smáli se a dováděli ve sněhu až bysme vyčerpání a promočení skončili na zemi dali si valentýnskou pusu a vrátili se domů.
To by byla nádhera!6) Sasa-nor, sasa-nor.blog.cz


Nejromantičtější valentýnské rande by podle mě mělo být připomínkou síly lásky mezi dvěma lidmi. Proto by nebylo špatné připomenout si, kde tato láska začala. Z nostalgie by se toto rande mohlo odehrát podle stejného scénáře, jako to úplně první, třeba i se všemi jeho vadami, stejné místo, třeba i stejné oblečení, stejní lidé a jejich vzájemný cit.7) Michaela, jajsembuh.blog.cz


Nejromantičtější valentýnské rande by vypadalo takto: přítel mě požádá, abych si v pátek 14.2. nechala volný den, ale neprozradí, co chystá. V 10 ráno zazvoní u dveří a unese mě tak, jak jsem oblečená (či neoblečená :-)), venku čeká auto a jedeme pryč, nevím, kam, větřím dobrodružství . Přijedeme na místo, kde zjistím, že jsem v centru péče o tělo, krásu a celkovou pohodu - tam postupně podstoupím relaxační masáž, kosmetiku, líčení, kadeřníka a sklenku šampaňského :-) Jsem unešená, protože to je přesně to, co si přeji už dlouho. Celý den relaxuji, odpočívám, užívám si tu péči a můj přítel podstupuje podobné procedury pro něj vhodné. Když jsem připravená - odpočatá, krásná, načesaná a nalíčená, přichází můj přítel ve slušivém elegantním obleku a krásné kravatě a přináší velkou krabici. Otevře víko a vykouknou nádherné červené šaty jako na ples. Mezitím, co se oblékám, mrkne na mě a někam odchází. Vrací se a s úsměvem mi podává květiny. Stojím tam jako královna, šťastná a milovaná, v nádherných šatech, které pro mě vybral, s kyticí v náručí a můj přítel mě odvádí k autu a jedeme na večeři, a pak do divadla na balet Labutí jezero, o kterém ví, že ho zbožňuji. Sedíme v hledišti, držíme se za ruce a oba se usmíváme, je nám spolu dobře a já vím, že tento muž mě skutečně miluje, protože ví, co mám ráda. ;-) ;-)8) herobrineinfo, herobrineinfo.blog.cz


Ja si dokonalé rande predstavujem takto: návšteva obchodu s technikou a túlanie sa po uliciach Košíc, fotenie pamiatok, zájsť do sushi reštaurácie v Auparku, fotky na FB a Instagram, chytanie Wi-Fi v meste, hranie creepypasta hier na notebooku, lúka, pozeranie sa na mesiac a hviezdy, hľadať na nočnej oblohe kométy a podivné úkazy. A aj prechádzka po lese v noci a hľadanie Slendermana :-) .9) hogreta, hogreta.blog.cz
Za nejromantičtější rande bych považovala, kdyby přítel zajistil exkurzi v zoo. Ale ne jen tak obyčejnou. Oba máme moc rádi zvířata a oba se o nich rádi něco dozvídáme. Kdyby zajistil pro nás dva exkurzi "v zákulisí" a pak bychom spolu třeba mohli nakrmit žirafu nebo si třeba pohladit lvíčata, bylo by to pro mě to nejromantičtější, co by mohl udělat. Zaprvé proto, že by to znamenalo, že mě hodně dobře zná a ví, že by mi to udělalo opravdovou radost, a za druhé proto, že bychom zase měli o zážitek víc, na který bychom mohli ještě dlouho vzpomínat:).10) Šárka IV., sarka-history.blog.cz
Myslím, že já jsem své nejromantičtější valentýnské rande už zažila, když jsem potkala svého nyní nastávající manžela. Bylo to naše třetí rande, oba jsme byli už dosti "staří" a unavení z neustálého hledání partnera, ale spolu jsme se od první chvíle cítili nádherně. Vzal mě nejprve do čajovny na výborný čaj a malou vodní dýmku, která při odcházející zimě a probírajícím se jaru, byla dokonalým zpestřením. Potom jsme šli do romantické restaurace, kde jsme si dali lehčí večeři a víno. Vznášela jsem se v sedmém nebi, připadala si poprvé ve svém životě jako princezna. On se choval jako gentleman, krásně jsme si celou dobu povídali a nebo si chvílemi jen hleděli do očí za svitu svíčky. Nádhera. Tečkou bylo to, když mě doprovázel domů přes park, sedli jsme si na lavičku a všimli si, že je asi zrovna úplněk. On se zadíval nejprv do měsíce, pak na mě a položil mi sladkou otázku: "Smím tě políbit." Přikývla jsem a políbili jsme se. Byl to ten nejkrásnější polibek v mém životě a asi jím i zůstane (k němu se řadí už jen ten, když mě žádal o ruku). Domů mě dovedl omámenou a neskonale šťastnou, už jsou to 4 roky, ale nikdy na to nezapomenu, ten večer byl zkrátka dokonalý....


--

Hlasování běží do pondělí 17.2. do 12:00, poté bude ukončeno. Následně bude na tomto blogu zveřejněn nový článek se jmény tří vítězů, kteří dostali v anketě nejvíce hlasů. Všem finalistům držíme palce!

(Všechny soutěžní příspěvky najdete zde).


Aktualizace 17.2. 12:00 - Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou zveřejněny v novém článku.
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 14. února 2014 v 14:55

Já dávám hlas fendsterovci (to je přezdívka!) :-).
Je to u mně favorit, sice bych musela pořádně vzpomínat, ale tohle hádání by mně děsně bavilo :-D.
Skvělou představu má také Em Zet a Mulat, to také není špatné - ale co, krásné jsou všechny ;-).

Budoucímu výherci to ze srdce přeji a než bude vítěz vyhlášen, tak přeji všem zúčastněným hodně štěstí ;-).

2 Mad Med Mad Med | Web | 14. února 2014 v 15:08

Můj hlas má hogreta a exkurze do zákulisí Zoo. ;-)  :-)

3 Renaiti Renaiti | Web | 14. února 2014 v 15:16

Dávám hlasík Michaele, protože se mi líbí její nápad a ukončení: "já vím, že tento muž mě skutečně miluje, protože ví, co mám ráda."...
Krása! :-)

4 Tea Tea | Web | 14. února 2014 v 15:16

Můj hlas má Mulat,páč jsem měla hodně podobný příběh,takže hodně štěstí :)

5 Guizmo Guizmo | 14. února 2014 v 15:32

Hej a co je špatnýho na randeti mezi zombíkama?

6 Bonnie Galactic Bonnie Galactic | E-mail | Web | 14. února 2014 v 15:34

Zato já měla jít dneska ne večeři a celodení procházky po okolí (abych to tu po třech letech konečně poznala) a můj milej musel do práce. VIVA LA VALENTINA :D:D

7 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 14. února 2014 v 15:48

Možná je to tím, že něco podobného jsem zažila, ale už dávno... dávám hlas Šárce IV. :-)

8 Lawiane Lawiane | Web | 14. února 2014 v 16:19

Na to, že je to deset nejlepších, tak si docela říkám - kde je nějaká originalita a fantazie? 8-O Za mě má hlas hogreta. :)

9 Kariol Kariol | E-mail | Web | 14. února 2014 v 16:40

Můj hlas patří Em Zet. :-)

10 Ivet Ivet | Web | 14. února 2014 v 17:39

Můj hlas patří Mad Med - přítel miluje zimu a já zachumlání do kožešin! :-D  :-)

11 (pseudoumelkyňa) Mavis (pseudoumelkyňa) Mavis | E-mail | Web | 14. února 2014 v 17:40

Hlasujem pre Šárku IV. :-)

12 christiiinka christiiinka | Web | 14. února 2014 v 18:27

Když jsem četla zadání, taky mě jako první napadla zoo :D takže hlas pro Hogretu. Pohladit si malé lvíče, to by bylo něco.

13 Vač vač Vač vač | E-mail | 14. února 2014 v 19:46

Fendsterovci, koniec bol krásny :)

14 David David | E-mail | Web | 14. února 2014 v 19:47

Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale mě se nejvíce líbilo č. 2, je nejdelší, ale zato nejpropracovanější. Některé krátké příběhy jsou taky super, ale přece jen obdivuju tu propracovanost... :-)

15 Viki Viki | E-mail | 14. února 2014 v 20:22

Fendsterovci  :-)

16 Ennie Ennie | Web | 14. února 2014 v 20:28

Můj hlas má jednoznačně Mulat :).

17 Rose Rose | E-mail | Web | 14. února 2014 v 21:11

Podle mě ztrácejí články nápaditost.. Ale můj hlas má jednoznačně Šárka IV.

18 Terka Terka | E-mail | Web | 14. února 2014 v 21:42

Nejdřív jsem vůbec nevěděla, komu dám hlas, protože všechny nápady byly stejně skvělé, ale nakonec vyhrála Hogreta a exkurze do ZOO, to by se mi taky líbilo :-)

19 Nisha Nisha | Web | 14. února 2014 v 21:57

Fendsterovci.blog.cz. Mňa by strašne bavilo to hľadanie a ešte keby to bolo trochu ťažšie že by som musela porozmýšľať...to by bolo super :D

20 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 14. února 2014 v 22:07

Všechny nápady jsou hezké, ale u mě bezpochyby vyhrála 2. To byl bylo rande! Obdivuhodný nápad. :)

21 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 14. února 2014 v 22:13

[20]:[19]:[15]:[13]:[14]:[1]: Ďakujem za podporu :))

22 ♡Annie♡ ♡Annie♡ | Web | 15. února 2014 v 8:07

fendsterovci- můj favorit :-) paráda!!! ;-)  :-)

23 Janča Janča | 15. února 2014 v 10:38

Jako většina hlasuji pro Fendsterovci, ale krásné jsou i od Em Zet, Michaely a Hogrety. :) Ale všem přeju hodně štěstí :)

24 Aiker Aiker | 15. února 2014 v 11:17

fendsterovci :-)krásný:-)

25 hogreta hogreta | E-mail | Web | 15. února 2014 v 11:32

[2]: [8]: [12]: [18]: [23]: Děkuji, jsem ráda, že se vám můj nápad líbil:). Snažila jsem se vymyslet něco reálného a zároveň ne moc přeslazeného a kýčovitého :-D :).

26 MrMarkii MrMarkii | Web | 15. února 2014 v 11:39

Hlas pro Hogretu! I přesto, že její nápad není moc romantický, o Valentýna spíše jde, aby někdo někomu udělal tu největší radost.

27 ann-ihilation ann-ihilation | Web | 15. února 2014 v 11:50

Tohle je zatím asi nejhorší soutěž vůbec. Připadá mi, že blog.cz prostě rád podporuje kýč. Ideální romantické rande? Opravdu takové, že vám někdo ráno napíše sms "dobré ráno, krásko", donese vám květiny nebo jiný dárek, vy mu upečete něco sladkého na zub a vše zakončíte polibkem jako z filmu? Opravu se těším, až si zase příště přečtu něco více povrchního. Nechci vám nikomu brát vaše představy, ale třeba časem poznáte, že ideální schůzka je o něčem trochu jiném.

28 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 15. února 2014 v 12:05

Ak by niekto napísal: Pre mňa je ideálne proste byť s tou osobou a rozprávať sa, tak by to teda už len malo úroveň.. Pre každého vyzerá ideálne rande inakšie.. [27]:

29 Dragell Dragell | Web | 15. února 2014 v 12:44

Hlas pro Hogretu :)

30 Cleopatra Cleopatra | Web | 15. února 2014 v 14:25

Na Valentýna bych nejvíce ocenila - kdyby si můj přítel všiml, že je Valentýn :D

31 MortyCC MortyCC | 15. února 2014 v 14:47

hlas fendsterovci :-)

32 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 15. února 2014 v 17:08

[5]: Já ti taky nevim. Ale tak třeba to časem přijde do módy... MUHAHAHA...

A jako již tradičně volím toho s nejméně hlasy, jak tak koukám. Pro mě ovšem nejsympatičtější ;-)

33 Teplý holoubek Teplý holoubek | E-mail | Web | 15. února 2014 v 19:17

Líbí se mi návrh se zopakováním prvního rande, ale stejně dávám svůj hlas prvnímu příběhu. Nejvíce se blíží mé představě - i když já bych spíše preferoval klidnější prostředí divadelní. :)

34 Nasui Nasui | 15. února 2014 v 21:54

Já vám nevím... Na to, že je to deset nejlepších povídek, mi přijde, že tam je málo fantazie... Jen v pár povídkách je opravdu příběh. To nadchnutí, jiskra. Můj hlas patří povídce č. 2 :) Má to smysl a něco do sebe ;) fandím blogerce, ať to vyhraje a všem ostatním soutěžícím také hodně štěstí :)

35 Adele ♥ Kate Middleton Adele ♥ Kate Middleton | Web | 15. února 2014 v 22:07

škoda že nemůžu dát víc hlasůů :(( nejlepší jsou podle mě 2+7

36 Peta Peta | E-mail | 16. února 2014 v 7:39

fendsterovci maju za mna hlas :-)

37 Yu Yu | 16. února 2014 v 8:50

Hlasuji pro herobrineinfo. Asi to není nejromantičtější, ale... já nemám moc ráda kýčovitou romantiku. (bez urážky dalším slečnám)

38 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 16. února 2014 v 10:18

Hlasuju pro poslední, pro Šárku, protože věřím, že se něco takového stane a stát může =) ostatní příběhy jsou sice taky krásné, ale těžko splnitelné ;) Jako například ten druhý =)

39 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | E-mail | Web | 16. února 2014 v 10:41

dlouho jsem se rozhodovala mezi 2, 7 a 10 příběhem. ale jelikož jsem já sama nestihla nic napsat, řekla jsem si, že můj hlas dostane ten, co bude mé představě nejblíže a ta byla nejspíše Šárka se svou (10.) představou rande.

ale všichni byli opravdu dobří a vyhrát by si zasloužili:) přeji hodně štěstí všem!

40 El El | Web | 16. února 2014 v 11:43

Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, protože jsou všechny "úryvky" moc povedené, ale dávám hlas Mulat :-)

41 Em Zet Em Zet | Web | 16. února 2014 v 14:46

Jéééééé O_O O_O
Tak toto jsem nečekala. :D Potěší hlasy! Jenom abych vám dala vědět, jak to dopadlo, tak dortíčky se povedly, Petrovi moc chutnaly a na příště mu budu péct další! Na plese jsme se měli suprově, tancovali jsme spolu a penzionek měl krásnou a příjemnou domáckou atmosféru. :-)
Kéž by takový byl Valentýn i do příštího roku! :-)

42 Em Zet Em Zet | Web | 16. února 2014 v 14:47

[9]: Děkuji :-)

43 mengano mengano | E-mail | Web | 16. února 2014 v 15:36

Hlas pro Em Zet, bylo to takové opravdové :-)
A kdybych mohla ještě jeden, tak by patřil Hogretě.

44 Em Zet Em Zet | Web | 16. února 2014 v 15:51

[43]: Jé, děkuju, taky že to bylo opravdové a bylo to super! :-D <3

45 Katt Flame Katt Flame | Web | 16. února 2014 v 16:52

Druhá valentýnská povídka je nejkrásnější (popravdě jsem se ani dál nedostala, do hloubky jsem četla jen ji!). Proto hlas pro "fendsterovci" :-)

[27]: Navíc šlo hlavně o zaujmutí, o zapojení fantazie, takže napsat, že bys ráda šla ven na procházku a jen tak si povídat, to by bylo poněkud kýčovité.

46 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 16. února 2014 v 19:18

[31]:[34]:[35]:[36]:[39]:[45]: Ďakujem vám za podporu :) Nečakal som, že to bude taký úspech :)

47 Věrka Věrka | Web | 16. února 2014 v 19:55

Hogreta. Moc se mi tam líbila "obyčejnost" a nepřeslazenost. :)

48 Diuska Diuska | 16. února 2014 v 20:55

Hlasujem za 2

49 hogreta hogreta | E-mail | Web | 16. února 2014 v 21:03

[26]: [29]: [47]: Moc děkuju:).
A samozřejmě děkuji i těm, kteří mi dali hlas a nenapsali to v komentářích:).

50 herobrineinfo herobrineinfo | Web | 16. února 2014 v 21:10

Ďakujem všetkým, ktorí mi dali hlas. Naozaj si to vážim, až som sa rozplakala, keď som videla meno herobrineinfo v článku. Zaarsa

51 Stylí* Stylí* | 17. února 2014 v 7:30

Ani jedno pro mě není dokonaé rande :D já fakt nevím komu mám dát hlas, asi 2. protože to pojal takovým příběhem :)

52 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 17. února 2014 v 12:35

Hlasovala jsem pro Hogretu :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama