Plochy našich blogerů

29. května 2013 v 8:00 | Standa |  Novinky
Není to tak dlouho, co jste dostali možnost zaslat screenshot své pracovní plochy. Byli jsme zvědaví, kolik se najde blogerů, kteří se budou chtít podělit se světem o obrázek něčeho, co o nich relativně hodně prozradí.

Kolik screenshotů nakonec dorazilo a jak vypadají se dozvíte v celém článku.


Zájem blogerů nakonec mile překvapil - na nápad zaslat svou plochu zareagovalo celkem 32 uživatelů Blog.cz. Jako malou kuriozitu mezi nimi najdete i fotku blogerky, která doopravdy vyfotila svůj monitor. Čili v podstatě pochopila slovo "screenshot" ("snímek obrazovky") doslovně :-)

Docela překvapivé je vysoké zastoupení obstarožních Windows XP, které podle všeho stále neztrácí na popularitě ani po více než 12 letech od svého uvedení na trh. Rovněž překvapením - a příjemným - byla i došlá plocha od blogera, který svůj blog nemá na Blog.cz, ale jinde.

Obrázky jsou do článku vloženy v původním rozlišení, tzn. plnou velikost si zobrazíte přes pravé tlačítko myši. Uživatelé s pomalejším internetem, kterým se tento článek bude otvírat dlouho, nechť projednou prominou :-) A poznámka na okraj: na žádost mnohých z vás nebudou došlé obrázky vystaveny na naší Facebookové stránce, ale pouze zde na blogu.

A teď už dost dlouhých řečí a podívejme se na došlé plochy. Pokud bloger zaslal i adresu svého blogu a nějaký popisek, najdete to nad obrázkem.

--


Myší královna z blogu mysi-domecek.blog.cz:

Nedávno jsem na ní uklízela, ale můj notebook má asi vlastní systém, vždycky si poskládá co potřebuje a jak to potřebuje. Plocha naprosto vystihuje mé koníčky a předmět studia na VŠ.
Osobně na své ploše preferuji pořádek - obvykle tam mám odkazy na mé oblíbené hry, nebo na programy se kterými pracuji na svých obrázcích a videjkách. Plochu obvykle měním jednou za měsíc podle nálady - nyní se mi však na ploše střídá 7 obrázků vždy po 5 minutách - tento je vyfocen zcela náhodně :D
Bez textu
Opti-Mystique z blogu opti-mystique.blog.cz:

Počítač mám nyní v po-maturitním stavu, tudíž všude samé složky, dokumenty a pdfka, které se mi ani za nic nechtějí uklízet (zvlášť když vím, že je stejně budu ještě potřebovat v před-přijímačkové fázi). Stejně tak mám určenou i ,,motivační" tapetu, která zatím sklízí úspěchy, protože mě často dokopala k učení, i když se mi vážně, ale opravdu vážně, nechtělo. Jediné štěstí, že díky Windows 8 mám většinu programů na úvodní obrazovce, takže jimi nemusím ještě zasekávat plochu a hlavní panel...
Bez textu
David z blogu david-r92.blog.cz:
Vysmátá zrzka z blogu disguised.blog.cz:
Mr.Markii z blogu mr-markii.bloger.cz:
Gabriel Decay z blogu
breaking-the-habbit.blog.cz:

Momentálně mám plochu uklizenou, ale jinak na ní vládne "organizovaný chaos". Všude samé programy, složky a soubory pro tvorbu mích videí a správu mého Minecraft serveru...
Teeda z blogu schamte.blog.cz:

Můj bordel se tak dlouho vrší, až to prostě bouchne a já to poschovávám. Jako velký trumf mám svojí složku "drobky z plochy", kam cpu vše, co jsem líná uklízet tam, kam to patří. Momentálně mám tapetu mojí kočky, nahradila vlčí máky někdy před týdnem. Jsem zvyklá tapetu měnit podle toho jak je venku. :)

Alexandra Gryffin- Foxz blogu gryfo-listicka.blog.cz:

Co se týče mé plochy, tak jsem ten typ mloka, který svoji plochu vidí jen při spuštění a vypnutí počítače. Ikony, které tam jsou, tak tam jsou prostě tak nějak pořád. Plochu skoro nevyužívám, takže je ani nijak netřídím a nerovnám. Ale zato si tam ráda měním tapetu, je to pěkné, mít tam něco, co vám zvedne náladu (teď zrovna tam mám třeba tuhle fotku Pink Floyd, která je prostě k smíchu. Jen by mě zajímalo, co je pod tím pódiem, když tam všichni tak čučí :-))Alfa vlčica z blogu one-unique.blog.cz:

Pokúsila som sa dať najavo, že mám premenlivé pozadia.

Ann Taylor z blogu kyllina.blog.cz:

Není originální, ale zato možná nejchudší. Tapeta změnit nejde, nesnáším zbytečnosti všem na očích a za ty roky už jsem si zvykla. Celkem opak blogu.
Autor neuveden:

Půl roku sem neuklízela (THUMBS UP)=

Fantaghira z blogu fantaghira.blog.cz:

Na pozadí jsou tři mí oblíbení irští herci. Nejsem žádný grafik, je to splácané dohromady, ale mám tam, co jsem chtěla. Do toho tam visí miniaplikace, kde mi běhají fotky z Irska. Ikony se snažím mít uspořádané, ale je pravda, že většinou programy otvírám přes nabídku start, takže bych tam teoreticky nic z toho mít nemusela. Ale to by mi přišlo divné.
Kelly z blogu sugarcoat.blog.cz:

Autorem fotografie, kterou používám jako tapetu, je Petr Klapper - klapper.cz, facebook.com/PetrKlapperCom.
Haimi z blogu vlci.blog.cz:

Ani nevím proč, určitě bude velmi jednoduché uhodnout, co jsem zač, moje plocha to velmi dobře vyjadřuje :).Mosat z blogu mosat.blog.cz:
Ave z blogu mephyland.blog.cz:Bez textu:Ludmilita z blogu ludmilita.blog.cz:
Taya Atsu z blogu atsu.blog.cz:Lady Rovena z blogu ladyrovena.blog.cz:

Obvykle jsem na spíš na černé pozadí s menším obrázkem uprostřed, ale tenhle prostě musel dostat svůj prostor. Doctor Who FTW 8)
Scarity z blogu windshades.blog.cz:
Daniel Hloušek z blogu itthmi.blog.cz:

Deny el Infian z blogu deny.blog.cz:Bez textu:Ruža z Moravy z blogu ruzenka.blog.cz:

Podle měsíců a kalendáře, který mi věnovaly vnučky, dávám na pozadí příslušný měsíc, jednoduché, ne? Shodou okolností je jejich tatínek- náš prostřední syn- na květnovém obrázku.

HellieG z blogu hellie-g.blog.cz:Lovitka z blogu lovitka.blog.cz:

První je z mého malého noteboočku. Na ploše se nachází většina nainstalovaných programů, víc by jich chudák neutáhl. Pozadí je tam již pár měsíců a zatím nemám potřebu ho měnit - přijde mi vcelku výstižné.Druhý screen je ze stolního počítače, který sdílím se svým přítelem. Ano, mohli bychom mít oddělené účty, ale koho by to pak bavilo přepínat. Zde se pozadí mění každých třicet minut - všechna jsou podobného rázu a jako zástupce jsem vybrala naše nejoblíbenější. Na této ploše vládne neustálý chaos, staré zaniká a nové vzniká, vše se mění a žije si vlastním životem :)
--

Čí se plocha vám nejvíc líbí?
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | E-mail | Web | 29. května 2013 v 8:23

Překvapuje mě, kolik blogerů volí tmavé pozadí. Na tom bych nemohla vůbec pracovat :-) Nejvíc se mi líbí plocha vysmáté zrzky :-)

2 m. m. | E-mail | Web | 29. května 2013 v 8:57

Mě by jenom zajímalo, kolik z nás si uklidilo právě kvůli tomuhle článku :-D

Pobavila mě asi nejvíc Opti-Mystique :-D To je nápomocná plocha.

Btw nějak se mi nezobrazuje anketa.

3 Míša Míša | E-mail | Web | 29. května 2013 v 9:37

Asi nejvíce se mi líbí Daniela H.

[1]: Taky musím mít tmavé. Na jiném ikony nevidím ... mě spíš překvapuje, kolik jich má plochu strakatou.

4 Standa Standa | Web | 29. května 2013 v 9:43

[2]: Anketu jsem k článku dávat nechtěl, 32 odpovědí mi přišlo přece jenom moc.

5 Kelly Kelly | Web | 29. května 2013 v 10:02

Sranda je, že asi dva dny před posláním screenshotu jsem měla tapetu stejnou jako m. :-D Asi by to bylo vtipné, kdyby se sešly dvě stejné :D

6 myší královna myší královna | Web | 29. května 2013 v 10:16

Nás teda je... sedím na nádraží a čekám, až se všechny plochy načtou. Asi to ale nemá cenu, tohle je na půl dne. :D
Anketa by byla nesmysl, to bychom mohli rovnou hlasovat, kdo má nejvíc ploché nohy.

7 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 29. května 2013 v 10:20

Nejvíce se mi líbily tyto plochy: Opti-Mystique (dobrá motivace :D), Teeda (kočičí pařáty si získají skoro každého), Fantaghira (dva z mých rovněž oblíbených herců) a Lovitka (spaní je přece na nic).
Já osobně mám ráda tmavší plochy, ale před "krabičkovými štíry" jsem měla dlouhou dobu obrovský zářivý obrázek krajty zelené (každé zobrazení plochy potom bylo ralphíkovské "jé, krajta!"). Věřím, že některé dámy by z toho kleplo, takže je docela dobře, že už tam není. :D
Obrázky moc často neměním, mám to jako se vzhledem blogu. Až se mi to okouká nebo do té doby najdu něco, co se mi líbí víc, pomýšlím na změnu. :) A taky nemusím ty hyperkrásné krajinky a rádoby éterické tvary. Nic mi to neříká. :)

8 Koralína Koralína | E-mail | Web | 29. května 2013 v 10:24

Pro mě je jednoznačně nejlepší plocha Opti-Mystique. Hned si jednu takovou motivační tapetku udělám :-D No a pak je ještě zajímavá na úplně poslední :-P

9 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 29. května 2013 v 11:15

Strašně se mi líbí plocha Vysmáté zrzky, je hrozně pozitivní ^^ Plus ta od Mosat - operační systém nakousnutého jablíčka mě vždycky bavil ^^
A divím se, že jsem neodhalila žádný Linux :D Jestli mě naštve W8, tak na něj přecházím hned :)
Mimochodem, obdivuju všechny, kdo mají hlavní panel na dolní straně obrazovky - já už mám tak zafixované to ,,levé" přizpůsobení, že jakékoliv jiné je pro mě tak nějak nepřerozené :D

10 TheElli TheElli | Web | 29. května 2013 v 11:48

Všechny vypadají zajímavě...  :))

11 Chloë Noir Chloë Noir | E-mail | Web | 29. května 2013 v 12:03

Ja mám momentálne rovnaké pozadie ako Ann Taylor, nakoľko na netbooku je zmena pozadia skoro ako zázrak...ale ako pozerám tieto screenshoty, tak ma akosi chytá chuť stiahnuť si ten program na zmenu pozadia a dokopať sa k tomu, aby som si konečne upratala ako na ploche tak aj celkovo v nb :D

12 David David | E-mail | Web | 29. května 2013 v 12:52

Každá tapeta se mi nějak líbí, těžko říct, která je nejlepší. Titul "úchyl roku" si určitě zaslouží poslední tapeta. :-D Jinak mě nejvíc zaujala ta s tím nejšílenějším BORDELEM (:D):

"Autor neuveden:
(obr.)
Půl roku sem neuklízela (THUMBS UP)="

Jinak XP-ka jsou fajn, možná pořád nejpoužívanější. Co taková Vista? Už jsem o ni dlouho neslyšel, a to má být lepší než XP, ale realita je taková, že je to velmi nepovedený systém, tak proč nemít XP? I nejnovější osmičky se nemůžou chlubit tím, že by se nějak povedly. :-) Ale jinak beru, že sedmičky jsou lepší. Škoda, že XP-kům končí za chvíli podpora... :-(

13 MrMarkii MrMarkii | Web | 29. května 2013 v 13:50

Upřímně se divím, kolik lidí používá Windows 7 a notebook (netbook) a kolik normální stolní počítač. Co se týče těch ploch, asi budu souhlasit s ostaními, že pěknou plochu má vysmátázrzka, ale všichni jsou fajn. Zatím nevím, jak je to nastavení u Windows 8, ale líbí se mi ten ''pořádek'' u plochy Daniela Hlouška. Ale jak jsem řekl, všechny plochy jsou fajn, kromě té poslední. Ta by, jak už jsem tady někde četl, ta by mohla být nominovaná na ''úchyla roku''.

14 Gabriel The Catalyst Decay Gabriel The Catalyst Decay | E-mail | Web | 29. května 2013 v 13:54

XP považuju pořád za nejlepší operační systém. Je jedoduchý, spolehlivý a přehledný.
Sám mám Win7 a jsem s ním spokojený. Je hezký, spolehlivý, příjemný, ale kdybych mohl, vrátil bych se na XP :D

Nejvíc se mi líbí plocha Opti-Mystique, protože Prince z Persie je skvělej film :D

15 Morell Morell | Web | 29. května 2013 v 14:10

Tak můj PC by win 7 neutáhl, ale těší mně že jsou tu stále XP wiindowsy, ale překvapuje mně, že je má někdo nstavený na vzhled ještě starších Windowsů. Ten mám zachovaný akorát tak v nabídce Start.

Myslím, že jsou dva hlavní tipy ploch - plochy, na kterých je všechno, co daná osoba používá a plochy, na kterých není téměř nic. :-D
Jiak můžete posoudit podle tohohle článku, je to zajímavé: http://www.lupa.cz/clanky/jak-poznat-lidi-dle-pozadi-plochy/

16 Scarity Scarity | Web | 29. května 2013 v 14:20

Asi budu první, ale úžasně mě fascinuje plocha Lovitky a Mr. Markii =D Obě úplně jiné, ale stále hezké =)
A u Haimi - anime vede ve velkém stylu :D

17 Ave Ave | Web | 29. května 2013 v 14:43

Nejvíce mě zaujala Atsu.. nebo spíš ten Benedict

18 FBI FBI | 29. května 2013 v 14:48

By teď všichni čuměli kdyby jim přišla kontrola licencí na ty jejich hry a photoshopy

19 Gabriel The Catalyst Decay Gabriel The Catalyst Decay | E-mail | Web | 29. května 2013 v 15:15

[18]: Až na to, že drtivá většina lidí používá free programy a nebo programy s licencí na určitou dobu a i po té době jsou určité části některých prigramů free.

Neznám člověka, co by měl koupený kompletní photoshop. 35 tisíc nemá dnes každý.

Ty hry zas tak drahý nejsou a většina je opět free :D

20 Erunis Erunis | Web | 29. května 2013 v 15:25

Jenom k Ann Taylor- ségra měla to samí pozadí dokud si nestáhla nějakej program. Do té doby si ho taky nemohla měnit. :) Nevím ale co to je za program. :D

21 sassy-brunette sassy-brunette | E-mail | Web | 29. května 2013 v 15:26

toho modrýho leoparda či co tak jsem taky mela jako tapetu

22 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 29. května 2013 v 15:40

Koukám, že jsem ta rarita, která ofotila plochu fotoaparátem. Zdálo se mi to poctivé, nemusím tam mít bůhvíco, když jsem na netu, tak především koukám na něco jiného, ne? :-)

23 odkazdehotrosku odkazdehotrosku | E-mail | Web | 29. května 2013 v 16:07

Pravda je že u mě když jsem měla ještě stolní počítač tak na ploše vládl věčný chaos,jelikož jsem se o něj dělila se svými sestrami. Vím mohli jsme mít oddělené účty,ale problém byl že jen na máminým šel internet.Já si tam dávala tapety typu-anime,já se svým přítelem,obrázky zvířátek a sestry zase typu-barbie, winx, witch a jiné.Momentálně mám svůj vlastní notebook s W8,na ploše sebe a přítele kde se líbáme,já sedím na větvy stromu a on on stojí za mnou,no vypadá to zajímavě. Na tapetě mám vyrovnané složky typu-foto Andy,foto Roman,foto já,foto Poděbrady,přátelství(mám tam práci k soutěži Přátelství),škola,zkušební verzi Zoneru Calisto a Inskape,které používám do školy.Když otevřu nabídku start tak tam jsou složky srovnané a mám tam například-Laroxion,Metin2,Celestial,základná hry od W8 a to je asi vše co by se dalo v mém noťásku najít. :-)

24 myší královna myší královna | Web | 29. května 2013 v 16:14

[13]: Proč se tomu divíš? Na nové notebooky se to dává už továrně, kdo by to měnil :D

[14]: XP byl nejlepší výrobek od Microsoftu všech dob.

Jinak se mi moc líbí pozadí poslední plochy, je to fakt super.

25 Little L Little L | E-mail | Web | 29. května 2013 v 17:10

Opti-Mystique mě přivedla na zajímavý nápad... :D
Líbí se mi nejvíc její plocha.

26 Caroline Caroline | Web | 29. května 2013 v 17:11

Haha, moje plocha <3 Mandrage (třináctá od konce, pokud jsem počítala dobře :D)

27 Taychi Taychi | E-mail | Web | 29. května 2013 v 17:15

[18]: FBI je pořád lepší než plukovník Flagg...

28 Taychi Taychi | E-mail | Web | 29. května 2013 v 17:16

Jinak z ploch se mi obrázkem nejvíce líbí m. a uspořádáním Ann Taylor, jelikož by to odpovídalo tomu mému. Nesnesu více jak pět  ikonek.

29 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 29. května 2013 v 17:18

[12]: Visty byly perfektní. Neměla jsem s nimi čtyři roky nejmenší problém a kdyby se mi nepodělal harddisk špatným chlazením, mám je doteď. Ovšem v servisu mi odmítli naistalovat cokoli jiného než sedmičky, páč osmičky jsem nechtěla, tak mi nezbylo než přijmout. A hle, štve mě to. Spoustu věcí, co mi vyhovovala, náhle nemám! :D A jelikož nemám odvahu pustit se do změny OS, zůstanu u sedmiček :D Jsem asi jediná, kdo se s vistama kamarádil, ale je to tak :D

30 Cleo Cleo | Web | 29. května 2013 v 17:48

Na blogu jsem se rozhodla udělat obdobný projekt, tak kdyby jste se chtěli zapojit, budu moc ráda :)

31 Guizmo Guizmo | E-mail | Web | 29. května 2013 v 18:04

M. to je perfektní!! miluju kruhy, cool cool cool

32 May May | Web | 29. května 2013 v 18:50

U mě jednoznačně vedou Mesu, Haimi a Alfa vlčice. :D

33 Lilly Adikton - Blake Lilly Adikton - Blake | Web | 29. května 2013 v 19:17

Mně tak nějak zaujala plocha Opti-Mystique. Nevím proč, nejen kvůli tomu muži/citátu. Tak nějak... je to fajn!
Jinak já potřebuju na ploše všechno potřebné mít, vidět to tam, nemám ráda dlouhé hledání.
Na druhou stranu mám ráda pořádek a i ikonky musím mít utříděné :)

34 Aya-san Aya-san | 29. května 2013 v 19:42

Líbí se mi uspořádání Vysmáté zrzky a první pozadí Mesu

35 Nika Caesaris Nika Caesaris | E-mail | Web | 29. května 2013 v 20:23

Nestihla jsem se pochlubit předtím, pochlubím se se svojí aspoň v komentářích. :-)
http://nd06.jxs.cz/584/984/24928222bb_93284169_o2.jpg

Jinak se mi nejvíc líbí plocha Vysmáté zrzky.

36 Lukáš Lukáš | E-mail | Web | 29. května 2013 v 20:32

Pro mě vítězí jednoznačně "Lovitka z blogu lovitka.blog.cz" a to přesně tím jejím druhým obrázkem plochy.

[35]: kdybys to mělo oficiálně zařazené nahoře v článku... měla bys můj hlas :) ) ) Řekl bych nejlepší plocha no.

37 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 29. května 2013 v 20:35

Jé moje plocha :DDD
Většina ploch je vážně moc pěkná :3 Nejvíc se mi asi líbí ta od Vysmáté Zrzky, je taková šťastná a veselá :3

38 Miloš Miloš | Web | 29. května 2013 v 20:38

Stejně jako u designu blogů i u pracovní plochy se mně líbí, když její obsah je dobře čitelný. To znamená světlejší pozadí, z tohoto pohledu bych dal hlas úplně poslední ploše.

[29]: Tomu se dost divím, na předchozím notebooku jsem Visty měl a nic horšího neznám. Strašně zatěžují operační paměť a chod aplikací se tím zpomaluje. Windows 7 jsou mnohem lepší, verzi 8 neznám, ale co jsem četl, asi o nic nepřicházím.

39 Denda Denda | Web | 29. května 2013 v 21:10

Zajímavé, dovolila bych si tipnout, že Ann Taylor má starý dobrý netbook s mizernou REM pamětí (mám totiž stejný):D Že by Asus? Ten má na svědomí většinu těchto objemnějších chytrých telefonů.
A nejvíc se mi líbí asi plocha Daniela Hlouška, ale byl to vážně těžký výběr.

40 Denda Denda | Web | 29. května 2013 v 21:12

[39]: pardon, RAM, ne REM

41 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 30. května 2013 v 8:36

[39]: Asus mám, ale budou mu teprve dva roky :D Ovšem pravdu díš :D S vistama jsem ale měla HP a to byl prostě koncert :D

42 m. m. | E-mail | Web | 30. května 2013 v 8:44

[4]: Aha, sorry, nepřemejšlela jsem 8-)

43 ANA ANA | 30. května 2013 v 14:39

XP bylo dobrý, taky jsem je měla řadu let, ale s novým počítačem (starý už definitivně zcepeněl) jsem zjistila, že XP už nemůžu nainstalovat a musela jsem přejít na Windows7. Taky je dobrý, měla jsem obavy, že to bude změna a chaos, ale dobře se tam orientuje.
K pracovním plochám - vypadají hezky, aspoň pět znich by mohlo mít nejvyšší hodnocení (ale to nejde, žejo). Opti-mystique se mi taky líbila, i Davidova plocha, a taky plocha Daniela Hlouška. Vysmátá zrzka taky dobrý, i Teeda, motiv koček je vždycky vděčný.
Pěkná pozadíčka. :-)

44 Dragell Dragell | Web | 30. května 2013 v 19:49

Přemýšlela jsem, zda svoji plochu také neposlat, ale nakonec jsem se neodhodlala.
Kvůli zkouškovému mi zde vládne záměrný nepořádek - vlastním netbook, což znamená velmi malou pracovní plochu, na které potřebuju mít ihned k zpřístupněné různé materiály k učení.
Každopádně pod nánosem všech těch souborů mi na černém pozadí vykukuje fotka malého prasátka (fotografie) :)

Asi nejhezší a nejpříjemnější je pro mne plocha Lady Roveny :)

45 KaTHulle KaTHulle | 31. května 2013 v 0:08

achjo škoda že jsem nestihla poslat svou plochu... Nemám na ní bordel, všechno poctivě ukládám na jinej disk... A ani v období maturit jsme to neměla zapráskaný "kravinama".. zato v pokoji se nedalo hnout. :D V tomhle jsem asi kluk.

A nejvíc se mi líbí plocha od Daniela Hlouška a od Zrzky :).

46 Brigita Brigita | Web | 2. června 2013 v 14:59

Nejdokonalejší plochu má jednoznačně m.! Doctor Who <3

47 Lennroe Lennroe | 3. června 2013 v 13:57

Spousta těch ploch je super m.  samozřejmě potěšila Doktorem :) Nejvíc se mi líbí ta poslední ale Lady Rovena nebo třeba Haimi, Mr. Markii a Vysmátá zrzka. Co mě ale zaráží že jsou tu samí "oknaři" Snad jen u Daniela to vypadá, že má možná jiný operační systém, ale kde jsou všichni linuxáři?

48 Lennroe Lennroe | 3. června 2013 v 14:04

[13]: Já se vůbec divím, kolik lidí používá Winy, mamce na našem počítači teda trpím XP, ta snesu, ale na svém má pěkně Ubuntu a počítač o dva roky mladší než já běhá pěkně a až dorazí notebook vypráskám z něj okna svinským krokem. Teď když o tom řemýšlím, tak vlastně daniel má asi osmičky, což? Tak nic, Bill Gates Rulezz :D

49 Katujka Katujka | Web | 3. června 2013 v 17:13

Až mě překvapuje co mají někteří lidé za tapetu :D Njevíce se mi líbí tapeta vysmáté zrzky, která na mě dělá vážně skvělí dojem ;)

50 NathMalorin NathMalorin | Web | 4. června 2013 v 15:45

No, já svůj XP nesnáším...

Mě se líbí tapeta Vysmáté zrzky, obecně její plocha je taková účelná a hezká ;)
Potom se mi líbí obrázek na pozadí, který má Daniel Hloušek.

51 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 4. června 2013 v 15:53

[48]: Třeba to moje jsou osmičky, když jsi na ploše, tak vypadají skoro stejně jako sedmičky. Liší se jen tou propagovanou úvodní obrazovkou. A rozhodně se s nima jen těžko dělají takové krásné věci, jako má Dan :)
Ubuntu, hmmmm :3 Čekám na první problém s novými aktualizacemi a taky na něj přecházím :)

52 monyka monyka | Web | 11. června 2013 v 19:53

tak takhle uklizeno na ploše nikdy mít nebudu:D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama