Soutěž o večeři s Benem Cristovaem

2. března 2011 v 13:29 | Standa |  Soutěže
Na sesterských stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar právě probíhá soutěž o večeři s populárním Benem Cristovaem.


Zpěváka si můžete pamatovat z první řady soutěže Česko Slovenská SuperStar, a připomenout můžeme i jeho (nyní již neaktivní) blog na Blog.cz na adrese ben-cristovao.blog.cz.

Benova fan page na Facebooku je mimochodem jedna z nejúspěšnějších v počtu fanoušků v rámci českého Facebooku, jistě se proto nějaký ten Benův fanda najde i mezi vámi ;)

Podrobnosti o soutěži najdete zde:


Poslední možnost zúčastnit se končí zítra (čtvrtek 4.3.) o půlnoci, tak si pospěšte, stačí zodpovědět jednoduchou otázku a hvězdná večeře s Benem může být vaše.

--

Tak, to bychom měli - za námi jsou nezbytné PR informace, a nyní se opět můžeme vrátit do neformální podoby :) Pokud kroutíte hlavou a už už se chystáte psát komentář o tom, jak je ten svět zase prolezlej komercí a Blog.cz není už co býval... zadržte.

Chápu, možná vás ta soutěž nebaví, možná vůbec nekoukáte na Novu, možná dokonce ani nemáte televizi (jako by ovšem bylo nějaké vítězství vysedávat dlouhé hodiny u počítače místo u telky :) Uměním blogu je mimo jiné schopnost srozumitelně vysvětlit nějaký svůj postoj svým čtenářům.

Čili: jestli vás nezajímá soutěž o večeři s Benem, pojďte zkusit něco jiného. Napsat mi sem do komentářů, že je "Superstar hrozná sr...***", to by uměl každý. Samozřejmě, je to váš názor, a nikdo vám za něj hlavu neutrhne, ale je to trochu málo, prostě jen takový štěk do tmy.

Najde se zde naopak někdo, kdo dokáže srozumitelně a v pár větách přesně pojmenovat, co se mu nelíbí na SuperStar, a proč je to podle něj takový odpad? (Na ČSFD má SuperStar aktuálně 18% :) Chci slyšet jasně a bez vytáček, co komu vadí na SuperStar. Jistě sami uznáte, že salonní pózy typu "koukám výhradně na dokumenty na ČT2" nejsou příliš dobrým zdůvodněním, proč zavrhnout komerční televizi, a cosi takovému názoru do přesvědčivosti jaksi stále chybí ;)

Takže: nabízíme večeři s celebritou, nebo diskusi na téma, proč je či není SuperStar odpad. Teď je to na vás - máte slovo.
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

Zobrazit vše (129)
Zobrazit starší komentáře

101 Mami Mami | 3. března 2011 v 15:42

Trochu blíže jsem se seznámila s porotou prostřednictvím vícero sestřihů ze soutěže a musím uznat, že jsou také dobří a doplnit svůj předchozí komentář. Na první pohled sice divná sestava pro mě neznámých umělců, ale na ten druhý je znát, že vědí přesně koho hledají. Jsou nekompromisní, odvážní a dávají této soutěži směr. Na hvězdu, která z letošní Superstar vyjde se už teď těším, protože to určitě nebude žádný břídil, který by prošel kritickým sebevědomým okem této poroty.

102 Žirafka Žirafka | Web | 3. března 2011 v 16:26

My se díváme jen na novu, ale poslední dobou mě dost štve. Pořád samé kriminálky, či kuchařské pořady. To není televize. Hlavně, že má nova tři stanice (nova, nova cinema, nova sport), stejně ale nikde nic normálního není (no dobře, novu sport jsme ještě nenaladili, sport mě nezajímá, tak tam možná něco je, ale to je jen výhradně pro fandy sportu, jinak je to program na nic). Taky mi děsně vadí, že nova začíná večerní program v 20.15 (to se stalo zrovna tohle úterý myslím, což jsem fakt chtěla střílet). To už je vrchol. Tak šoupněte někam jinam sportovní noviny (ty totiž začínají přesně v 20:00) a bude. Máte kanál na sport, tak pokud budu chtít vidět sport, mrknu tam. A nebo prostě jednoduše začněte se zprávama o 15 minut dřív. Hodně lidí totiž otrávíte jenom touhle nedochvilností (chápu, že vy z reklam žijete, ale pokud to budete přehánět (příklad 1001 noc, kdy má pořad údajně hodinu (podle rozpisu), začíná o půl, ve 40 je reklama na 8 minut, pak v celou je reklama na x minut a končí to ve 20, tak to jako promiňte, ale na to se nedá dívat (to uznejte). Omezila bych reklamy (příklad: dávala bych delší reklamy mezi pořady (třeba i 10 minut), ale pozor aby začínaly v čas, a když už bude pořad, dávejte reklamy tak minimálně po 25 minuutách na max 5 minut, jinak si nás jen otrávíte. Nova vypadá strašně zkorumpovaně a jde vidět, že ji jde jen o "peníze". Čím dál méně kvalitní pořady, čím dál víc reklam. Myslete na diváky ;-)

Jinak my jsme se dívali na všechny Superstar, Talentmanie, atd, jenže to je tak strašně natáhlý, že mamka řekla dost, že chce pořádnej pořad a né zase půl roční dívání se na nějakou blbost - a musím s ní výjimečně souhlasit. Porota je děsná (Palo a Osvaldová poznají, kdo jak zpívá, ale ti druzí dva tam nemají co dělat), moderátor v podobě Mareše je takovej už okoukanej (tvrdí mi to čím dál víc lidí, chce to změnu (ale k lepšímu!!), řekla bych) a tak už mi to přijde trapné. Takovejch soutěží je dost a nova tím jen pořád trapně zaplňuje večerní program. Když ještě (i v přenosu) trvá superstar (finále) do 11 hodin, protože dáváte co 15 minut reklamu, stojí to za nic. Člověk z toho nic nemá. Jen pořád reklama, reklama a jde spát kvůli těm reklamám v 11 a nic z toho nemá). Nova je pořád jedna z nejlepších televizí, my na jiné nekoukáme, ale je čím dál horší a mě přijde, že ji jde jen o peníze a na diváky kašle.

Napíšu o tom článek, díky za nápad :D.

103 agrrr agrrr | E-mail | Web | 3. března 2011 v 17:11

Nemám ráda Novu a nemám ráda ani Super stár ani jinou realiti. Všechno mi to přijde jako propracované vymývání mozku a výchova "nesvéprávné" generace, která bude žít podle médii nastavených měřítek. Cokoliv bude vybočovat bude špatné a odsouzené v podstatě samotnými vymytými ovečkami. Všichni budou mít děsné cool oblečení. Děsně free názory. Děsně in hlášky - budou jak naklonovaní... Navíc nám umírá rodný jazyk. A hlavně díky sledování "odpočinkových" programů nám odumírá vlastní vyjadřovací schopnost. Vezmeme li si jak se v televizi i třeba právě na oné krásné vyjadřují jen aby se přiblížili frikulínské mládeži, jde to s náma dost z kopce. a přitom schopnost vyjadřovat se souvisí se schopností samostatně přemýšlet.
Silně mi to připomíná román 1984. Kde odebraly lidem jazykové možnosti a tak si je zotročili. Ostatně nova se nejednou stylizovala do postavy Velkého Bratra.
Nejhorší je, že všechno tu popsané je už teď realitou.

104 Destiny Destiny | Web | 3. března 2011 v 18:00

Vždyť je to trapné. Taková show. Já na televizi vůbec nekoukám. :)

105 ×Nelča× ×Nelča× | Web | 3. března 2011 v 19:10

SuperStar je super náhodou! Proč by měla být odpad? Jen je pravda, že se to už moc opakuje. Nelíbí se mi, že je ČS má talent apod. pořád za sebou. Chtělo by to originální nápad. Něco co moc v televizi není. Soutěží je plno... Nevím co, ale chtělo by to něco, co více zaujme. ;-)

106 Terka Terka | 3. března 2011 v 19:58

Proč se mi to nelíbí?
Protože je to zoufalé hledání talentu. Až přespříliš a přitom - podívejme se, jak většina z nich zapadla. A přijde mi to stavěné přesně pro ten střední proud - co by Zeťová, Rytmus dělali, kdyby přišla báječná soulová zpěvačka, šansoniérka nebo operní diva? To je větší talent, než vyzpívat pop...

107 Charlie Charlie | Web | 3. března 2011 v 22:44

Ano, této nové události nebylo možné si nevšimnout, jelikož nám Benův typický pohled "zdobí" blogy.

108 Mami Mami | 4. března 2011 v 12:55

Trapné to není, ještě nedávno (pro vás dávno) nebyly castingy takového rozměru vůbec možné. Měla jsem kamaráda, který se chtěl svého času umělecky prosadit. Za vlastní našetřené peníze si v profesionálním studiu nechal udělat nahrávky. Zoufale pak obesílal nahrávací studia, kde jeho nahrávky hodili do šuplíku, jako snad stovky dalších. Nakonec ho hrálo pouze regionální rádio a pár klubů. Bez schopného managera nebo konekcí šel do kopru. YouTube nebo Facebook v té době neexistoval ;-)

109 Mami Mami | 4. března 2011 v 13:08

[108]:A dneska je už podle současných měřítek na takové pop-békání moc starej.

110 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 4. března 2011 v 13:28

Ze Superstar jsem za svého "mládí" viděla jenom první řadu, protože to bylo něco v té době novýho. Teď už je to ohraný a navíc jde stejně jenom o prachy

111 Adelaine Georgia Screams Adelaine Georgia Screams | Web | 4. března 2011 v 13:31

Na Superstar už mi nepřijde nic zajímavého. Je to ohraný. Chápu, že pro ty lidi co zpívat umí a chtějí se někam dostat je to skvělá příležitost, ale uznejte, že tady v ČR beztak nahoře moc dlouho nevydrží. Po spoustě finalistů z minulých Superstar už teď neštěkne ani pes. A prostě.. když se chci koukat na to, jak někdo zpívá, tak se radši podívám na oficiální písničku od někoho, kdo skutečně "umí zpívat" a ne na ty lidi, co se o to snaží. Prostě.. nebaví mě to.
A ta večeře.. nevím, jestli bych zrovna z Benem chtěla na večeři. Připadá mi jako celebrita nezajímavý. Jako každý druhý zpěvák, ničím nějak výrazně originální. Jít třeba s Taloyr Momsen, Rihannou, nějakou skupinou jako třeba Three Days Grace, to jo. Ale Ben mě nebere, fakt ne.

112 annafalt annafalt | 4. března 2011 v 13:40

Mě se SuperStar líbí aleobčas e tam přihlásí lidi kteří ani pořádně neumí zpívat a to je na SuperStar u mě chyba.

113 betybetuli betybetuli | Web | 4. března 2011 v 17:01

Na Superstar se dívám jen málokdy.Tuhle superstra sem snad dívala jen jednou.M ěcastingy moc nebaví já rači ažnějak to semifinále.Ale už mám stejně dalšího favorita

114 Giraffe Andy =D Giraffe Andy =D | E-mail | Web | 4. března 2011 v 18:08

Víte, proč superstar lidem už leze krkem? Protože už je tyhle talentový soutěže prostě omrzely! Minulá superstar skončila asi před rokem a něco...a už je to další (nehledě na to, že mezitím tu byla Talentmanie...z které jsem upřímně neviděla ani jeden díl, ale musim se přiznat, že konkurenční ČS má Talent jsem sledovala :D)... Kdyť tohle je už snad celkově pátá nebo kolikátá řada superstar + ještě tu byl X faktor, což bylo skoro to samý, akorát tam mohly bejt i skupiny. Dříve mě to bavilo, ale teď už VŮBEC. Je toho moc a jak se řiká, čeho je moc, toho je příliš!!! Poslední dobou se na Novu vůbec nedívám, žádný oblíbený pořad tam nemám, mrknu jen ve chvíli, kdy je tam o víkendu nějákej dobrej film, případně si nahrávám Tučňáky z Madagaskaru :-D Ale ty dávaj i jinde... Sečteno podtrženo, Nova se snaží získat si diváky všude, i tady na blogu. Dříve na blogu tolik "Novy" nebylo - ať si řiká kdo chce co chce! :/

115 Anička číslo dvje Anička číslo dvje | E-mail | Web | 4. března 2011 v 23:07

Mě na tom vadí hlavně to, že všechno to (Talent i Superstar) má "Československo". Prezentují se tak, jako by tu byla televizní ČSSR. Opravdu nic nemám proti Slovákům, jen mě pořád štve, že 20 let od rozdělení na Česko a Slovensko se Československo musí pořád do všeho míchat.

[114]: Naprosto souhlasím. Teď je srdce blogu poseté články o šoubyznysu, celebritách a podobně... asi to tu skončí jako na těch dívčích blozích :-|

116 Terka Terka | Web | 5. března 2011 v 13:56

Když jsem byla mladší, snila jsem o tom, že se v 15 do SuperStar přihlásím. Teď se mit a věková hranice blíží a já si to začínám pomalu rozmýšlet. Hlásí se tam tisíce lidí, nejvíce mi na SuperStar však vadí, že se nova mnohdy chová jako šílený bulvár. Mluvím o Hvězdné pěchotě, ta má jistě zajímavou sledovanost, ale má ta televize opravdu tolik za potřebí ztrapňovat lidi před zbytkem světa? Hold někdo třeba neumí zpívat, tak to může zůstat mezi níma porotou, ne? SuperStar je o těch, co zpívat umí. A za 2. se mi nelíbí to, že to leze do vysílacího času. Nevím, kdy to běží letos, vážně mě to nezajímá, ale vysílat to v neděli v osm večer, kdy mohl běžet nějaký pěkný film...

117 Moniska Moniska | Web | 5. března 2011 v 16:32

Mě vadí to množství reklam. Pořád reklami. Už mi to leze krkem.
Ale jinak se na Novu dívám.

118 Cosette Hayward Cosette Hayward | E-mail | Web | 6. března 2011 v 11:17

Jediný, co mě z letošního ročníku Superstáru aspoň trochu zaujalo, byl Barbar Mamut.
Dvojice Tina-Mareš není zrovna dobře zvolená, Mareše a ten jeho rádoby humor nesnesu a Tina taky nic moc, přijde mi to takový suchý. Nebudu tvrdit, že se na to nedívám-pár dílů jsem viděla, jelikož zastávám názor, že pokud o něčem nic nevím, tak to nemůžu pořádně kritizovat.
Jak už řekli mnozí přede mnou, je to ohrané, lidé jsou tím přesyceni a onen "supertalentovaný vítěz" v 99% případů stejně zapadne a skončí někde v zapadlým klubu u dálnice nebo u otvíračky novýho obchodního centra.
Já si o Superstar myslím svoje, taky vím svoje, že s těma úžasnejma 100 000 eurama (či kolik to je) to zas tak úžasný není.
Superstar už ničím nenadchne, je to jen další kousek ze záplavy "talentových" soutěží. A přitom tam talent často ani roli nehraje. Jde jen o to namastit si kapsy.
Slyšela jsem, že první díl měl menší sledovanost než ta turecká ptákovina. Dobře jim tak.

119 Lennroe Lennroe | Web | 6. března 2011 v 19:51

Začínám tě mít ráda, Stando.
Dobře, hodnocení na CSFD většinou nebývá bezdůvodné.
Mě osobně na superstar vadí, že už jí bylo dost. Už ani nepočítám, kolikátá tahle je. Na první Superstar jsem přiznám se koukala. Taky mi bylo podstatně méně let, teď už doopravdy prosedím víc času u počítače než u televize :-) ve které nedavájí už vůbec nic (a to nejen na nově).
No dobrá přejedenost je jedna věc. Další je to, že už od ní člověk nic nečeká. Superstar od svého počátku nevyprodukovala ani jednu celbritu. Sem tam slyšíte o Anetě nebo o Sámerovi. většinou ani ne moc v souvislosti se zpěvem. Pár z nich se uchytilo v muzikálech, ale já popravdě už si nevzpomenu skoro na nikoho. Ani z talentmanie ani ze superstar, opravdu ne. Myslím jména. Matně si něco vybavím, ale jinak pusto prázdno.
Zkrátka Superstar jako pořad nebyla špatná, ale to že z toho potom nikdy nic nevzešlo, že dostali svou výhru a šmitec, to mě prostě utvrzuje v tom, že se tam žádná veleúžastnost neobjeví a  ani nejsem zvědavá.
No kdo si ještě vzpomenete na takového Juliana Záhorovského? Copak teď asi dělá?
Superstar prostě něco slibovala (nebo my jsme si od ní něco slibovali) a nesplnilo se to. Tudíž už člověka ani neláká zjišťovat, co bude dál.

120 Lennroe Lennroe | Web | 6. března 2011 v 19:55

Mimochodem, ten Ben, kdo to je? Já o něm vážně nikdy neslyšela. Asi začínám stárnout (a to je v 17ti docela blbý)

121 Lennroe Lennroe | Web | 6. března 2011 v 20:12

[53]: Tak kdyby nemlaskal, nemluvil a dal mi ochutnat i ze svýho...

122 PJ PJ | Web | 7. března 2011 v 7:17

[121]: Ben byl 10-ti nejlepších finalistů v předchozí československé superstar.
Je pravda, že superstar už bylo dost a málo lidí už to sleduje, dle mého názoru pokud bude nějaká příští bude to propadák, co takhle začít dávat nějaké normální filmy ?

123 Labanda © Labanda © | Web | 7. března 2011 v 14:14

No já bych věnovala ty peníze, které jsou do toho financovány trochu smysluplněji, pokud umí zpívat, může se dostat aj jináč mezi média, já bych vymyslela jiný program buď na záchranu zvířat a nebo program pro splněná poslední přání, to mě napadlo, když maminka umírala na rakovinu a já jí dopřála poslední přání vidět syny a zaplatila jí i v jejím stavu cestu za nima na Ibizu, jo měla jsem strach protože lékaři to nedoporučovali, ale měla možnost se s nimi rozloučit a snad umírala i trochu štastná, je fakt že by toho mohli zneužívat a zase udělat swou z neštěstí ostatních a z umírání je také hloupost a neetické, ale tak bych to natočené video publikovala, už jako vzpomínku po ale bylo by krásné, kdyby těm o kteřích se ví že umírají opravdu se to ví se jim splnilo jejich poslední přání, bylo by to krásné gesto, ale nedělat z toho show proboha to zase neni esteticcké. a nelíbí se mi to protože super star prostě investovat jde i do jiných věcí a když někteří co na to nemaj ale chtějí to zkusit, vim já bych tam nelezla a asi mnohý z vás, ale tak moc je taky urážet nemusí, každej hold na to nemá a kde by složili hvězdnou pěchotu, kdyby se jim nehlásili?

124 Labanda © Labanda © | Web | 7. března 2011 v 14:20

jo a Stando u PC se leckdy něco můžu dozvědět, nebo naučit ale u televize nic moc a akorát potom děti blbnou a střílí po učitelích vím že to se dá i na netu dohledat a stáhnout takové filmy ale kdyby se nezaobírali filmama ale právě tím co se naučit a poznat tak by toho také bylo mín popravdě mám velkou krásnou televizi kterou když bejvalej nezapne tak se do ní jen práší :-D

125 david-r92 david-r92 | Web | 7. března 2011 v 14:32

Ano, Blog.cz je prolezlý komercí tak jako nikdy, o tom se nedá dále diskutovat :-D

Co se týče Superstar, tak většinou jsem se vždycky na ty řady díval, ale letos jsem neviděl ani sekundu a vůbec mi to nevadí. A navíc když tam v porotě sedí divný, namyšlený hulvát, tak se není čemu divit, že Superstar je u Novy takový propadák :-D

126 david-r92 david-r92 | Web | 7. března 2011 v 14:33

[125]: Myslím Rytmuse. To snad poznal každý, ale kdyby náhodou si to někdo myslel o někom jiném.

127 Vendy Vendy | Web | 7. března 2011 v 22:33

Superstar jsem sledovala, když byl první ročník. Bylo to nové, neokoukané a zajímavé. Taky mě šokovalo chování porotců, kteří soutěžícím dávali takové kapky, že mnozí odcházeli otřeseni nebo se slzami v očích. Chápu, že to bylo na efekt, ale vyhazov se dá udělat civilizovaněji. Ovšem, nebyl by tak atraktivní.
Superstar jsem sledovala ještě druhý ročník - a to až poslední kola, kde už byl top výběr těch opravdu nejlepších.
A další ročníky mě prostě nebavily.
A nekoukám jen na dokumenty na ČT2... dívám se i na soutěže, i na dokumenty, i na filmy nebo bavičské pořady. Superstar mě prostě nebaví, to je všechno. (Chtělo by to změnu!)

128 Vendy Vendy | Web | 7. března 2011 v 22:36

[118]: Barbar Mamut to pěkně oživil. Video s ním jsem viděla na jednom blogu, jinak bych o něm vůbec neslyšela...
Ale podle mě se daleko nedostane, asi ho vyhodí v dalším kole... A nastane znovu nuda.

129 tizrs tizrs | E-mail | 9. března 2011 v 17:00

je to taaková kravina nejvíc mě sere Mareš

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama