Rozhovor: Christina Vampire Machart

12. listopadu 2010 v 8:00 | Standa |  Rozhovory
V listopadovém profilu dalšího člena Autorského klubu Blog.cz se představuje autorka blogu krvave-umeni.blog.cz, vystupující pod přezdívkou Christina Vampire Machart. • Můžeš prozradit, kolik ti je let a na jakou chodíš školu?
Asi se budete divit, ale je mi teprve 13 let a chodím na ZŠ. Můj cíl je vystudovat uměleckou školu s oborem grafika a fotografie.
 • Při pátrání po tvé blogové minulosti jsem narazil na tvé minulé přezdívky "cerna elfka" a "Kikina". Hlásíš se ke svým blogovým začátkům, nebo se stydíš za své staré články na předchozích blozích?
Neudělala jsem jen tyto blogy, ale také mnoho dalších, které jsem měla tak přibližně měsíc, a potom jsem je hned smazala.

Jestli si dobře pamatuju, můj první blog byl o elfech, bylo mi myslím devět let, v textu byla spousta hrubek a některé komentáře, co mi tam lidi psali, byly opravdu ošklivé, hodně lidí nesouhlasilo s tím co píšu, věk jsem nikde nezveřejňovala, tudíž nikdo nevěděl, kolik mi je. Určitě blog černá elfka byl dobrý začátek, proto blog nemažu.

Další blog, na kterém vystupuju jako "kikina", byl o plastových modelech zvířat značky Schleich. Tenhle blog si ani moc nechci připomínat, pořád se řešilo, kde koupit jaký model a že tamten, co prodává modely koní na netu, je pašerák, navíc tam byly spousty neautorských článků typu "hlásněte mi, nevím co psát, statistky, hodnocení SR (spřátelené ranče)." Plastové modely jsem navíc přestala sbírat, blog nechci určitě rušit, protože se ráda podívám na staré články a zasměju se jim :-)
 • Máš ráda upíry a knížky a filmy kolem nich? Co ty a populární série Twilight?
Popravdě řečeno, touhle vlnou jsem si už prošla, četla jsem upíří deníky, Drákulu i to Twilight. Začalo to Twilight, úplně jsem se do toho zažrala a nemohla jsem přestat číst, přečetla jsem všechny díly a dokonce jsem shlídla i Stmívání ve filmu, to se mi osobně vůbec nelíbilo.

Drákulu jsem četla před rokem, ne že by to byla moje nejoblíbenější kniha, ale konečně to bylo něco pořádného, ne žádnej dívčí románek, takže jsem si docela příjemně početla :-)

Před rokem a půl jsem si z knihovny půjčila první díl Upířích deníků - dost mě to chytlo, druhý díl jsem vyhrála v jedné fotosoutěži, pustila jsem se do čtení, hned jsem byla napnutá na další díl, a tak jsem si ihned půjčila třetí, prostě mě to vůbec nechytlo a nějak jsem to vůbec nechtěla číst, zdálo se mi to furt stejný.

Stmívání bych si podruhé nikdy nepřečetla - myslím, že je to kniha na jedno přečtení a konec. A nějak mě to přestalo brát a tím jsem ukončila období upírství.
 • Odzbrojil mě tvůj e-mail, ve kterém jsi žádala o rozhovor, část z něj ocituji: "... Dobrý den, jsem majitelka krvavého blogu krvave-umeni.blog.cz, … Krvelačná Christina". Takže jak je s tou tvou krvelačností? Máš nějaké zkušenosti se sebepoškozováním?
Teď jste mě upřímně rozesmál, já? Co jsem ve škole, když jsme si povídali o jehlách a krvi, omdlela... já? Nikdy :-D
 • Když jsem tvůj blog viděl poprvé, připomněl mi jaro 2008, kdy krvavé blogy hodně "frčely". V té době jsem viděl stovky blogů plných fotek pořezaných andělů, žiletek, střepů, koupacích van plných krve a podobných obrázků, nejčastěji pocházejících z DeviantArtu. Od nejrůznějších pohoršených lidí nám chodily na tyto blogy časté stížnosti, které jsme zamítali s odůvodněním, že jsou tyto obrázky zcela neškodné, byť bizarní. Líbí se ti tahle - trochu podivná - poetika krve a všeho, co s ní souvisí? Najdeme to také na tvém blogu?
Fascinuje mě, ale čeho je moc, toho je moc. V roce 2009 jsem blog brala hodně vážně "krvavě", najdete v archivu pár fotek s nožem či psychopatické obrázky s krví...

Čas od času něco takovýho udělám, ale spíš z legrace, rozhodně ne proto, že bych se sebepoškozovala nebo že bych dodržovala pravidla, jak bejt správně "ÍMOU" :D


 • Svůj současný blog sis založila v prosinci 2009, před tím jsi už několik jiných blogů měla. Dalo by se říct, že sis blog zakládala v době, kdy již byla největší éra blogování za námi. Nebo je stále mezi teenagery "in" mít svůj blog a sdílet na něm své zážitky a tvorbu?
Vůbec, ze třídy nemá nikdo svůj blog, když jsme si chtěli všichni udělat společný, prostě jsme tam vůbec nepsali, respektive jsem tam psala všechno já... A mimochodem, Blog.cz ze školy skoro nikdo nezná, což je možná dobře, protože by to byli převážně růžové BLOGÍSQUI s Reklamquami a na to já vážně nejsem zvědavá, těch je už vážně dosti :-)
 • Podle rubrik na tvém blogu to vypadá, že jsi činorodá dívka. Jaké jsou tvé hlavní koníčky a jak nejraději trávíš volný čas?
Moji velkou vášní je focení, a vlastně bych i řekla, že na něj mám největší talent. Kreslení je moje druhá veliká vášeň, a to kreslení na cokoliv - minulý rok jsem objevila fixy na textil a teď je plně využívám a bez nich by moje trika nebyla tak zajímavá :-)

Poslední dobou píšu pořád básně a fakt mě to baví, ve čtvrté a páté třídě jsem vyhrála první místo v literární soutěži. Psaní mě rovněž baví - když jsem tuhle svou tvorbu poslala do workshopu, byla velmi velmi zkritizována, ale co, já jsem se jen zasmála a nic si z toho nedělám, protože povídka byla zřejmě špatně pochopena... Psát budu samozřejmě dál, ale určitě jsem se z kritiky profíka poučila, a příště snad nebudu dělat tolik chyb :-)

Popravdě řečeno, nejraději bych chodila na dvě školy - fotografickou a uměleckou… vůbec se nemůžu rozhodnout...
 • Na svém blogu uvádíš toto: "Mým dalším koníčkem je pitvat přejetá zvířata, jejich střeva apod..." Je to jen stylizace a určitá póza, nebo je to skutečně tvůj koníček?
Dalo by se říct i ten koníček, už od mala mě baví pozorovat přejeté nebo zakousnuté myši a fotit je, no troška stylizace tam je... samozřejmě, že se v nich nepitvám, i když bych někdy potřebovala pootočit střevo na správné místo, aby byla fotka "lákavější" :-D
 • Tvůj blog je členem Autorského klubu a v oblíbených stránkách máš naše staré známé blogery, jako je třeba Monyka nebo TlusŤjoch. Připadáš si na Blog.cz někdy jako člen jedné velké komunity (či rodiny, chceš-li)? Vyzkoušela sis někdy přechod k jiné službě? Pokud ano, šli za tebou i tví čtenáři z Blog.cz, nebo se ti nepodařilo je přimět číst blog mimo Blog.cz?
Ano, blog (s výjimkou některých vypatlaných růžových hlav - tím se nechci nikoho dotknout) je, dá-li se říct, jedna velká komunita, nebo jako říkáte "rodina". Lidí, na které jsem narazila na blozích, jen tak na ulici nepotkám (představte si, jak zastavuju lidi a ptám se: "Máte blog?") - dokonce mi to umožnilo s některými se sejít. Díky tomu mám kamarády se stejnými zájmy, které bych bez blogu vůbec nepoznala.

Ano, blog mi tehdy nevyhovoval, chtěla jsem něco profesionálnějšího - vyzkoušela jsem estranky, wbs.cz, sblog, webovastranka.cz a mnoho jiných, vždycky jsem se ale vrátila k blogu.

Moji čtenáři pravděpodobně o jiných službách ani nevěděli, protože byly většinou s jinou tématikou, např. akvaristika a drahé kameny. Ale někde jsem si našla zase nové čtenáře... Rozhodně teď u blogu zůstanu :-)
 • Autorský klub se nevzdává myšlenky uspořádat nějaký větší sraz blogerů a jeho členů. Jak se stavíš k tomuto nápadu, chtěla by ses vidět naživo s jinými členy Autorského klubu?
Tohle rozhodně schvaluju, už mě tahle myšlenka napadla předtím... Jen doufám že bude sraz dobře zorganizován, četla jsem o srazu - myslím, že v Brně - a přišel nakonec jenom jeden člověk. To se doufám v Praze nestane...

Sama bych si ale na sraz netroufla, asi bych šla s nějakou blogerskou kamarádkou, se kterou jsem se sešla už dřív. Doufám, že se sraz v brzké době uskuteční.
 • Na svém blogu máš facebookovské tlačítko "Líbí se mi", proti kterému řada uživatelů protestovala a odmítala si ho na blogu zapnout. Jaké s ním máš zkušenosti - klikají na něj tvoji čtenáři a přineslo ti to nějaký - alespoň malý - nárůst návštěvnosti?
Bohužel to vůbec nepomohlo a nikdo na tlačítko "líbí se mi" nekliká. Pak bych už mohla říct, že je to tak trošku zbytečné :/
 • V poslední otázce máš možnost o sobě napsat cokoli, co v rozhovoru dosud nezaznělo, a na závěr pozvat čtenáře na svůj blog.
Jak tady zaznělo - s tím sebepoškozováním - to mi připomíná minulý rok, kdy jsem se strašně snažila být EMO, nosila jsem všechno černé, obarvila jsem si vlasy na černo, nosila rukavičky a ostnaté náramky... bylo to šíleně trapné, takže se ani nedivím, když jsem přispívala do diskuze "Emo styl" - vysmáli se mi tam (zase to dítě co si hraje na ÍMOU..).

Abyste věděli, něco jsem si o tom stylu zjistila, a nevím to jistě, ale možná jsem ho pochopila: EMO není o řezání. Znám spousta lidí, co chodí barevně oblečení...

Jde hlavně o styl hudby. Teď, kdybyste se mě zeptali, co jsem za styl, odpověděla bych: "Mám svůj vlastní." Hodně lidí mě považuje za PUNKERKU, EMAŘKU, ROCKERKU, nebo dokonce GOTHIČKU. Přijde mi trapný mít jakože nějakej styl, protože to lidi hrozně moc svazuje, ať chtěj nebo ne... A, popravdě řečeno, už to ani neřeším, každého je volba, co má za styl, a nikdo se mu do toho nemá prominutím "srát".

Tak to byl asi takovej závěr, jenom chci říct, že blog samozřejmě není jenom "krvavý" - je to blog s fotkami a moji tvorbou celkově. Designu se nelekněte, je poněkud "krvavější, než-li by se mohlo zdáti.

krvave-umeni.blog.cz - určitě se podívejte a okomentujte, kritika přijímána s lehce krvavým úsměvem.


 • Díky za rozhovor.
--
Chcete se o zpovídané Christině a její tvorbě dozvědět více? Navštivte její blog na adrese krvave-umeni.blog.cz

 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Láďa Láďa | Web | 12. listopadu 2010 v 9:44

Hezkej rozhovor :-P

2 Peťka :) Peťka :) | Web | 12. listopadu 2010 v 10:01

blog této slečny znám... má zajímavé názory a velmi se mi líbí její fotky. z některých článků je ale velmi cítit její věk, což jí rozhodně nevyčítám, jen mám občas na danou věc jinačí názor.
každopádně jsem ráda, že se mezi 13letými holkami najdou i takové, které zajímá něco jiného než jen růžová, móda a líčení...

3 m. m. | Web | 12. listopadu 2010 v 10:43

Ještě jsem to nedočetla celý, ale ten  Twilight máte špatně napsanej 8-) (nj, grammar nazi zase zasahuje :D)

4 Croftka Croftka | Web | 12. listopadu 2010 v 10:57

Bezvadný :-) Asi si takyposupem času založím blog a šoupnu ho do autorského klubu... pochopitelně až bude funkční ty 3 měsíce nebo jak to je :-)

5 Standa Standa | Web | 12. listopadu 2010 v 11:33

[3]: Díky za upozornění, upraveno.

6 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 12. listopadu 2010 v 12:03

Ano ,krvavé umění :D Moc ráda si čtu názory s prohlížím fotky autorky je kreativní a narozdíl od mnoho holek v jejím věku nevede praštěný blog o celebritách nebo oblečení a stylech ,ale má fantazii a svou hlavu ,což se mi líbí a jsem jejím častým návštěvníkem.Dobrý rozhovor....

7 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 12. listopadu 2010 v 13:04

pěknej rozhovor, zajmavá slečna =)
a jedna chybka (dáse-li), odstavec o oblíbených blozích ;)

8 DG DG | E-mail | 12. listopadu 2010 v 13:19

Tento rozhovor je dobře propracovaný, dokonce s více než jednou fotkou. Možná někdy není na škodu se ozvat než jen tiše sedět v koutku a doufat, že se na mě usměje štěstí.

9 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 12. listopadu 2010 v 14:39

Moja zlatá upírečka :D Mám tento blog aj samotnú autorku veľmi v obľube, na svoj vek to má v hlave podľa mňa riadne pokope. Keď som sa na tento blog dostala prývkát, ktorchu ma ten názov zneistil...najprv som si myslela, že to bude ´další pózerský blogískeq rádoby gothičky alebo podobného individua, ale neľutujem, že som sa tam poobzerala. Jej fotky a vlastne celá tvorba je skutočne veľmi originálna a ja sa tam vždy rada mrknem :)

10 Babe Babe | Web | 12. listopadu 2010 v 15:19

Nojo, Christina je hustá :)

11 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 12. listopadu 2010 v 15:43

A tá prvá fotka je nádherná :D

12 Mischellee Mischellee | Web | 12. listopadu 2010 v 15:59

Pěkný rozhovor :-) Blog je vydařený, líbí se mi ;-)  :-)

13 mb mb | 12. listopadu 2010 v 16:06

nechápu co všichni mají proti twilight!!!! je to to nejlepší na světě. jo a ty hloupý názory na třináctiletý holky si nechte na doma, tady to nikoho nezajíma

14 Bels Bels | Web | 12. listopadu 2010 v 16:18

Yep, Christinu znám, jsem tichým pravidelný čtenářem :) Holka co má styl a názor, což se vzhledem k jejímu věku dost cení :)

15 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 12. listopadu 2010 v 16:31

[13]: tvrdit o něčem že je to to nejlepší na světě se nedá.

Jo a jinak by mě zajímalo, kolik blogerů má blog, který je jeho první a na kterém funguje dodnes :P

16 barca-goldmannova barca-goldmannova | Web | 12. listopadu 2010 v 16:32

super rozhovor.nerekla bych ze ji je trinact,typla bych tak 15?mozna vic:)na jeji blog hodim rada;)

17 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 12. listopadu 2010 v 16:33

[13]: Twilight ako film je pomerne amatersky spracovany, vyber hercov nie je nijak extra a celkovo je to ako parodia na upirov a nie film o nich.
Ale kazdy ma svoj nazor...toto je ten moj :p

18 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 12. listopadu 2010 v 16:34

Pardon..nie amatersky...chcela som skor povedat..pride mi tak..odflaknuty :D

19 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 12. listopadu 2010 v 16:53

pěkný

20 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 12. listopadu 2010 v 16:55

[18]: A nejen tobě ,alw to je o názoru málo kdo si totiž k tomu filmu přečte i knížku nebo se nad tím zamyslí ,ale to sem nepatří :D

[13]: Asi špatně čtu či co ,ale kde konkretně vidíš negativní postoj k tomu věku? Já čtu v komentářích opak....

21 Babe Babe | Web | 12. listopadu 2010 v 17:15

[13]: Upír je něco jiného než tohle, podívej se na wikipedii ;)

22 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. listopadu 2010 v 17:36

chodím se k ní kochat krvavým uměním.
její fotky jsou velmi inspirativní.

23 m. m. | Web | 12. listopadu 2010 v 18:47

Tak jsem dočetla a musím říct, že to je docela zajímavej rozhovor a Christina na mě působí velmi sympaticky :) Palec nahoru za to, že se sama na rozhovor přihlásila :D Občas o tom taky přemýšlím, ale nějak si nedovedu představit, co by o mě mohl někdo psát nebo proč by to probůh někoho mělo zajímat :-D

Btw ty první dvě fotky se mi fakt líbí :)

24 m. m. | Web | 12. listopadu 2010 v 18:47

*o mně *sigh*

25 Arcana Arcana | Web | 12. listopadu 2010 v 19:18

[20]: ,,Konečně třináctka co má něco v hlavě", ,,Na to že jí je třináct má styl a názor, to se cení", ,,Tý jo, třináctka co nemá hloupý blog o celebritách, módě nebo líčení"...

Nejde o negativní postoj k tomu věku, ale o tvrzení, že každá třináctiletá je schopna jen hloupého obdivu k celebritám apod. a že ta co píše o něčem jiném je převzácná vyjímka

26 MileynQa a Miki Míša -> MileynQa admin Míša Kamoska MileynQa a Miki Míša -> MileynQa admin Míša Kamoska | Web | 12. listopadu 2010 v 19:21

[25]: A TOBE JE KOLIK??

27 Arcana Arcana | Web | 12. listopadu 2010 v 19:39

[26]: Víc :D ;-)

28 MileynQa a Miki Míša MileynQa a Miki Míša | Web | 12. listopadu 2010 v 19:42

[27]: mě  11

29 Atyiya Atyiya | Web | 12. listopadu 2010 v 20:07

[28]: Ptal se tě někdo?
Stará známá Christina :-), super blog, dobrý názory, osobně u jejích krvavých článků relaxuju :D

30 Arcana Arcana | Web | 12. listopadu 2010 v 20:23

[29]: Ano.

Máš krásný design MileynQo, dělalas sama nebo někdo jiný?

31 Mysteria Mysteria | Web | 12. listopadu 2010 v 20:52

Jako Černou elfku jsem Tě měla v oblíbených :) Ale najednou jsi přestala psát :)

32 Morfínová Morfínová | Web | 12. listopadu 2010 v 21:01

Já si o sobě ve třinácti taky myslela, že už všemu rozumím ( narážka na to co je to emo :D ) že jsem děsně originální a jiná, když nemám blog o celebritách a tak...
Ale vyrostla jsem z toho, díkybohu...

33 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 12. listopadu 2010 v 21:30

[15]: Třeba já:) Tohle je můj první blog,který jsem si založila a působím na něm dodnes,dokonce bez přestávky, jen s menší obměnou repertoáru. Ale vedle toho mám ještě jeden vedlejšák,to je fakt:D

Jinak rozhovor je fajn, krátil mi nudnou hodinu angličtiny, početla jsem si:)

34 Christina Christina | 12. listopadu 2010 v 21:56

[32]: no ale já si nemyslím že všechno vím, třeba vůbec nic nevím a myslím si to, nemyslím si že jsem "děsně originální" ale jiná než ostatní se snažím být a blog mám o tom co mě baví, co chci jednou dělat, můj cíl

35 Atyiya Atyiya | Web | 12. listopadu 2010 v 22:42

[33]: Taky na svém prvním blogu působím do teď, ale zatím ho mám jen třičtvrtě roku, ale nehodlám měnit noru, už jsem si ji oblíbila :D

36 Morfínová Morfínová | Web | 12. listopadu 2010 v 22:44

[34]: Což to je v pohodě, fotky máš na svůj věk a tudíž i zkušenosti pěkný.
Já mam na mysli spíš ty názory o stylech, jak máš svůj vlastní a jak je co o hudbě, jenom říkám, že z toho vyrosteš ;)

37 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 12. listopadu 2010 v 23:07

[30]: tk občas sama a občas když se mi jeho grafika líbí tk si odjednam!  ;)

[29]: cO?? jo ty me a kamošku stves u mě na blogu!! už jí to pekne stve!!! tk nás nech být!!

38 Christina Christina | 13. listopadu 2010 v 8:26

[36]: názory se mění s věkem, to je pochopitelné :-)

39 *QinQ *QinQ | Web | 13. listopadu 2010 v 9:08

[38]: To jo :D

40 Veronika Veronika | Web | 13. listopadu 2010 v 9:16

Nazdar Christino, tebe už jsem tak dlouho neviděla. :-)

41 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. listopadu 2010 v 13:04

[33]: wow, koukla jsem se jak dlouho ho máš a to je opravdu úctyhodná doba! :D

42 Derya Derya | 13. listopadu 2010 v 13:29

Holka, já ti nechci kazit sny, ale co jsem koukala na tvé kresby tak tě chci docela vidět, jak uděláš talentovky na tu tvoji uměleckou školu. Sama je budu dělat a makám a dřu a s prominutím jsem na DOST jiné úrovni, než ty. Je hezké mít sny, ALE..

43 Albert Pes Albert Pes | Web | 13. listopadu 2010 v 13:34

Wow... :-D

44 Vendy Vendy | Web | 13. listopadu 2010 v 14:12

Na blog Christiny čas od času zavítám. Docela mě překvapilo, že má teprve třináct, blog má na slušné úrovni, i když některá krvavá témata nemusím. Její obrázky se mi líbí, má svůj osobitý styl. Je vidět, že má docela srovnané, co by chtěla dělat a co ne... Držím palce, aby aspoň některé z jejích plánů vyšly.

45 Vendy Vendy | 13. listopadu 2010 v 14:15

[13]: Tady nejde o hloupý názory na třináctiletý holky, tady jde o to, že třináctky mají většinou v hlavě pitomosti. Jen vyjímečně mají nějaké koníčky, svoje vlastní názory, osobitost. (A je to normální, názory si člověk tvoří až zkušenostmi.)Tak to neber osobně... :-)

46 agrrr agrrr | Web | 13. listopadu 2010 v 14:52

Za Christinou na její blog občas zavítám, ale je pravdou, že mě musí zaujmout už název a to co je nad perexem.

[15]:;-) Můj první a jediný ;-) :-D

47 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. listopadu 2010 v 15:13

[46]: Tak dle archivu ho nemáš dlouho tak jasně :D

48 Kenji8 Kenji8 | Web | 13. listopadu 2010 v 16:48

To už je lepší  dělat rozhovor s freddie crugerem. :D

49 Pepi*** Pepi*** | Web | 13. listopadu 2010 v 17:59

super rozhovor

50 Pet Pet | Web | 13. listopadu 2010 v 18:01

[13]: Až na to, že ty jsi taky třináctiletá:D

Christinin blog mám ráda, taky ho občas navštívím, fascinuje mě ta "všehuchuť":)

51 Lily Addams Lily Addams | Web | 13. listopadu 2010 v 18:45

Myslela jsem, že blogery si na rozhovor vybíráte náhodně a ne že si sami o rozhovor napíšou...

52 Dendomačiatko Dendomačiatko | Web | 13. listopadu 2010 v 19:35

Túto slečnu nepoznám, ale z rozhovoru mi je veľmi sympatická a pripadá mi tiež chytrá a milá ;-)
A tiež by ste mohli všetky trinástky prestať hádzať do jedného vreca!

53 m. m. | Web | 13. listopadu 2010 v 21:20

[36]: Já jí teda fandím za to, že si vytváří vlastní styl, že se snaží najít sebe sama v sobě a ne v nějakym módním trendu. Jestli to pro ni je o hudbě, no tak ať si je. I když na to mám třeba jinej názor, nevidím na tom jejím nic špatnýho a taky nevidím důvod, proč bych se nad tím měla rádoby blahosklonně usmívat se slovy, že z toho vyroste a že jsem bývala taky taková. Jako by byla nějak přihlouplá nebo co.

54 Nosferatu Psiren, blahé paměti Nosferatu Psiren, blahé paměti | E-mail | Web | 14. listopadu 2010 v 0:41

všimla jsem si tě už dřív, díky jménu xD líbí se mi tam u tebe na blogu x)

55 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 14. listopadu 2010 v 8:11

[48]: to je týpek ;-)  :-D

56 Yashiro Teishi Yashiro Teishi | E-mail | Web | 14. listopadu 2010 v 10:32

[25]: Áno súhlasím :D ... to je veľmi výstižné :-D

57 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 14. listopadu 2010 v 12:45

Jsem ráda, že vznikl rozhovor s touto zajímavou slečnou! Na její blog chodím od té doby, co jsem si založila svůj vlastní(tedy 1 měsíc a 5 4 dny), její fotky jsou nádherné :)

58 agrrr agrrr | Web | 14. listopadu 2010 v 14:47

[48]: hej skanuduju (i když jednočlenně) aby se Freddie Cruger přihlásil a udělal pro nás rozhovor! :D

59 Lúmenn Lúmenn | Web | 14. listopadu 2010 v 20:42

Upřímně řečeno, když jsem viděla tento rozhovor, strašně jsem se lekla, co to zas bude za zloghotyčku. Jsem ráda, že jsem se nenechala unést předsudky - i když má slenča teprve 13, mluví poměrně rozumně a hlavně moc pěkně fotí. Jen více uměleckých duší!:)

60 monyka monyka | Web | 14. listopadu 2010 v 22:25

rozhodně talentovaná slečna.
Obdivuji,na její věk, to ,že má nějaký svůj vlastní styl a názor....(když si tak vzpomenu na sebe ve třinácti:D:D)
Co se týče fotek,tak musím říct,že občas za slečnou hoodně zaostávám:D i když některé jsou na můj vkus ,až moc krvavé:D
Ale myslím,že je fajn,že si jde nějakým svým směrem...časem bude měnit své názory a tím se bude posouvat i její tvorba třeba úplně jiným směrem.....
ale prostě na to,že jí je třináct let,musím opravdu uznat,že talentovaná je:)

61 *Wify* *Wify* | Web | 14. listopadu 2010 v 22:46

Ano, má zajímavé fotky, ovšem škola s uměleckým zaměřením? Leda tak hezký a dost naivní sen. Jinak k tomu, že má svůj styl, názor a je jí 13. Ne zcela chápu proč se tu z toho s prominutím "tak dělá" (podle mě jsou její názory a pohled na věc, úměrné jejímu věku), znám slečny v tomto věku, které jsou možná ještě dál. Ovšem jako všude i tady platí, že nezáleží příliš na tom co umíš, ale jak to umíš prodat.
Nic proti Kristýně, ona umí, když už tak alespoň dobře fotit.

62 Labanda © Labanda © | Web | 15. listopadu 2010 v 0:52

[15]:

63 Labanda © Labanda © | Web | 15. listopadu 2010 v 0:53

[58]: skanuju s tebou ;-) :-)

64 Labanda © Labanda © | Web | 15. listopadu 2010 v 0:56

[15]: a nikdy ho nevymšním mám i jiné ale ten je a zůstane mým hl!

65 Labanda © Labanda © | Web | 15. listopadu 2010 v 0:57

nevidím totiž žádný smysl ho opouštět a založit si nový, tak změnim jen rozcestníky bo přidám novou rubriku ;-) :-D

66 Natalie "pappy" Simonon Natalie "pappy" Simonon | Web | 15. listopadu 2010 v 9:56

Jo,túto slečnu milujem ale nikdy som nemala odvahu dat koment ... neviem prečo,ale jej blog je úchvatný !

67 Labanda © Labanda © | Web | 15. listopadu 2010 v 13:00

můj tip na rozhovor ;-) je to opravdová hvězda, má sice růžovou ráda a ráda se pěkně oblíká, ale není zrovna barbie je to krasobruslařka Natalia-in-Limine a byla dokonce i druhá v mistroství Slovenska, není jen blogařka, opravdu něco dokázala s ní by byl rozhovor moc zajímaví si myslím, bo s Vendy, Pavlem, Dincii, Agrrr, Beatou, Chlupatým stvořením, pořád jen ty blogařské hvězdy tipu Vanilka Sanders, nemám proti nim vůbec nic nic mi neudělali, ale mluvit o sobě a hl. jen o sobě se mi zdá že ten člověk je do sebe zahleděný, myslím tím na blogu jak se líčit, jak se lakovat a česat, jo mají vysokou návštěvku, nezáívidím jí, mám jí podobnou, né li stejnou ale mám ráda blogy které o něčem bo někom opravdu jsou, né čím by blogařka chjtěla bo se snaží být, pro mě a mnohé nás bych řekla jsou blogy které jsou zajímavějšími a tím je i tento je mladá třeba emo, ale neradí nikomu co a jak dělat a se chovat a se tvářit je sama sebou, jediné co třeba poradí je jak v jejím věku dospět, jako to dokázala jupí konečně nečtu o růžových i když růžovou mám docela ráda ale nemám ráda když je někdo do sebe zahleděný díky bohu, tahle mladá dáma není!

68 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 15. listopadu 2010 v 13:28

[67]: ??? přečtený tvoje 2. radky. musim to dočíst abych pochopila ;)

69 Alue Alue | E-mail | Web | 15. listopadu 2010 v 17:34

Asi budu jediný kritik, no nevadí. Tento blog se mi vůbec nelíbí. Symbolika křížů, bafometa, krvavé rádoby cákance místo pozadí, všechny fotky temné, potrhané a s velkýma botama. Úplně z toho na mě páchne deprese... ne, fakt tohle opravdu není můj styl.

70 Alue Alue | E-mail | Web | 15. listopadu 2010 v 17:40

[15]: Tady tady! Já! :D Založeno 2006! :D
[18]: Ani ne, mě se to docela líbilo :)
[42]: No, já nedřela a v Hradci králové jsem skončila v druhém kole pod čárou... nevadilo mi to, podle mě je to dost úspěch :D Tak schválně jak dopadne.
[61]: Proč by měla být umělecká škola naivní představa?

71 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 15. listopadu 2010 v 17:42

[69]: jé ty si mě pobavil/a!! ty mě šokujheš ták šokuješ tím nazorem!! já  asi smíchy umřu... :-D  :-D  :D  :D  :D

72 Christina Christina | Web | 15. listopadu 2010 v 17:55

[70]: ale můj blog není depresivní, možná ten design, ale obsah vážně vůbec "krvavý" není :-)

73 Stella Constance Stella Constance | 15. listopadu 2010 v 18:49

[51]: Jo.. :/

74 Maruška Maruška | Web | 15. listopadu 2010 v 19:12

[73]: Já si myslím, že se mohlo do rozhovorů hlásit, ale blog musel být autorský ;-)

75 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 15. listopadu 2010 v 20:14

Tuto blogerku znám, blog navštěvuji, i když ona o mě asi vůbec neuší. :-)
Má moc hezké fotografie..

76 Vendy Vendy | Web | 15. listopadu 2010 v 20:55

[58]: Za Fredyho Kruegra bych se taky přimlouvala, ale myslím, že je nepolapitelný... 8-)

77 *Wify* *Wify* | Web | 15. listopadu 2010 v 20:59

[70]: no koukni se na pár jejích obrázků a uvidíš sama

78 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 15. listopadu 2010 v 22:26

Některé fotky se mi líbí více některé méně. Krev ani morbidita by mi nevadila, ale nic takového jsem v novějších článcích nenašla. Jen fotky sympatických černočervených osob a pár uměleckých výstředností.

Mimochodem, všimli jste si, že už se Emopozér vlna přehnala?
Už se mi dlouho nestalo, aby na můj metalový vohoz někdo zareagoval "ímou". To staré dobré "Ježišikriste", "Satan!" a "Slečno, máte zajímavé líčení" mi už prostě chybělo. :-D

79 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 16. listopadu 2010 v 13:37

[72]: fkt? mě taky trochu šokuje ta krev!

80 Alue Alue | E-mail | Web | 16. listopadu 2010 v 17:00

[79]: Já zase nemůžu z tebe.

81 WeousH* WeousH* | 16. listopadu 2010 v 23:20

[25]: Omlouvám se, ale tento názor moc nezdílím. Je mi 12 a v blogovém světě se pohybuji tzv. od malička(6-7 let?).. Asi od 3.třídy píšu knížkiy a dělám grafiku. Ty začátky byly šílené, samé hrubkym, samé nepravidelné tahy.. Postupem času se, ale zlepšuji a chyby. už nepíšu, jsou to spíše překlepy.. Grafika mi taky docela jde.. Momentálně jsem bez blogu, ale co nevidět už nějaký "vyfasuju". A k těm celberitám.. Upřímně, kdysi jsem patřila mezi ty "Já miluju Miley Cyrus, apod." Teď, už se za to, ale upřímně stydím. Také mám své názory, které se naprosto liší od těch co jsme měla ještě před pár měsíci. A sice mám/no (opět) budu mít blog o grafice a celebritách(Ianovi S. a The Vampire Diaries), pořád je to něco "normálního" narozdíl od Disney hvězdiček.. A nevidím důvod proč odsuzovat coizí názory? Já, taky neodsuhzuju blondýny, i když já mám černé vlasy, neodsuzuju ty co mají rádi Barbie styl, když já upřednostňuju EMO ( a nechci od nikoho slyšet nějaké kraviny co se týče toho, že snad já jsem emo? to totiž vůbec není pravda )..

82 WeousH* WeousH* | 16. listopadu 2010 v 23:23

[69]: Ano.. konečně někdo normální, projevil svůj názor. Miluju upíry, jednou bych chtěla být:D ( což se samozřejmě nestane:D ), ale rozhodně nemám ráda blogy tohoto stylu

83 K. K. | Web | 17. listopadu 2010 v 12:06

[81]: Souhlasím tady s WeousH*. Je mi také dvanáct a taky jsem začínala tak v sedmi letech blogovat. Snažila jsem se dělat grafiku a docela jsem přidávala věci o zpěvačkách apod. Teď se sice nechápu, co jsem to proboha na blog přidávala. Určitě nemám ráda Miley, Hanu Montanu a Disney Celebrity, ale nemusíte tu hned odsuzovat všechny třinácti a méňe leté holky! Všechny nejsou stejné.

84 Jane Jane | Web | 17. listopadu 2010 v 12:31

Asi tohle nemůžu moc komentovat, protože Chriss znám nejen podle blogu. Je to opravdu milá a šílená osůbka, a foťák má opravdu u sebe neustále.

[79]: Děkuju, když jsem Christině navrhovala to záhlaví, tak to byl právě účel.

85 cyrusmileyhope cyrusmileyhope | Web | 17. listopadu 2010 v 17:31

[84]: aaha

86 Nicklik Nicklik | Web | 18. listopadu 2010 v 12:42

[72]: ten dess me desi!! :-|

87 Hanka Doll H. Hanka Doll H. | Web | 20. listopadu 2010 v 13:14

Jeden z mnoha blogů které otevřu a  zavřu:-D

88 srdcotepec srdcotepec | E-mail | Web | 21. listopadu 2010 v 17:17

vypadá jako příjemná holčina. a na ten věk vcelku rozumná :)

89 lulisek555 lulisek555 | Web | 23. listopadu 2010 v 16:38

blog je hezký ona je taky hezká, ale mi přijde že je slečna trochu prase když pitvá přejetá zvířata :-?

90 Blackwish Blackwish | Web | 24. listopadu 2010 v 14:43

měla bych dotaz:

"Odzbrojil mě tvůj e-mail, ve kterém jsi žádala o rozhovor, část z něj ocituji: "... Dobrý den, jsem majitelka krvavého blogu krvave-umeni.blog.cz, … Krvelačná Christina"."

- znamená to, že se člověk o rozhovor může přiflásit? Já vždycky myslela,cže lidi vybíráte náhodně, tak by mě zajímalo jak to je.

jinak rozhovor zajímavý, jdu se ke slečně kouknout:)

91 Standa Standa | Web | 25. listopadu 2010 v 10:02

[90]: Týna si o rozhovor skutečně napsala, bylo jí tedy vyhověno. Svět patří drzým a průbojným :-)

92 MilenQa-ChloenQa -> Trojnásobný tupec bez mozku! xP MilenQa-ChloenQa -> Trojnásobný tupec bez mozku! xP | Web | 27. listopadu 2010 v 22:10

[91]: já jsem drzá ale ne na netu s kámoškou vždy pomlouváme učitelku na hudebku protože to s ni nikdo nikdy nepřežije. když vždy vypadne tak hned všichni (já a kamoška) že napíšem o ni na blog a ještě se nestalo. bohužel. ale něco jistě přibide! ;)) Tak to se připravte na mího tupýho bezmozkovýho bratříčka ten napíše a mě do toho nutí už 2. měsíce jenže se mi "jakože" nechce přihlásit do mailu a napsat něco :DD jéžiši já asi umřu smíchi! ;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama