Nebaví vás tento blog? Napište nám proč!

8. září 2009 v 8:00 | Pavel Mezihorák |  Soutěže

Jste na tomto blogu poprvé a jste zhnuseni? Někdy jste tu už byli, nelíbilo se vám zde a nyní jste tu omylem?


Tak především pro vás je tato soutěž. Napište nám do komentářů k tomuto článku, co vás na našem blogu odrazuje, co se vám nelíbí a vnímáte to negativně.

Autor komentáře, který mne donutí k největšímu zamyšlení, dostane možnost vyrobit si vlastní tričko na tricka.blog.cz.

Vzhledem k charakteru soutěže tam nebude muset být nápis nebo logo Blog.cz :)

P.S. Tato soutěž je o tomto blogu - Srdce Blogu, a ne o systému Blog.cz.
 

74 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jak často máte výrazně negativní pocit z článků na Srdci Blogu?

Nikdy.
1x za rok.
1x za měsíc.
Každou chvíli.
Stále.

Komentáře

Zobrazit vše (132)
Zobrazit starší komentáře

101 Kuraimo Kuraimo | Web | 10. září 2009 v 17:55

[87]: Eh... dobrý vtip!  :-D  :D

102 fallen angel fallen angel | Web | 10. září 2009 v 19:49

[83]: jo, třeba na můj xD

103 Síma Síma | Web | 10. září 2009 v 20:22

Mě se blog.blog.cz teď líbí. Ale prostě když jsem narazila poprvé na tento blog, tak jsem si řekla, no fuj co to je za hnus, ale postupem času jsem začala číst a číst tyhlety články a začal se mi líbit váš blog. Dřív jsem záviděla adresu blog.blog.cz, ale už mě to dávno přešlo. A víte kdy jsem narazila na tenhle blog? Zrovna minulí rok kdy jsem si začala dělat takový pitomý blogy např. o kachnách. :D A navíc to stejně nikdo nečetl. No.. parkrát jsem z blog.cz jsem odešla a udělala si stránky na wgz.cz nebo na webnode.cz, ale blog je blog a to je to pravý ořechový, ale stejně mam pořád trochu odpor k těm smajlíkům co tady jsou. :D Ale dají se přežít.
Snad jsem vám vzdělila všechno o blog.blog.cz a teda taky o blog.cz, mělo to být jenom o tohle blogu, ale to prostě nejde. Ten komentář by byl potom takovej nezajímavej a divnej. A tak konečně končim.
Pa. :D

PS. Stejně si myslim, že můj komentář nevyhraje.

104 Síma Síma | Web | 10. září 2009 v 20:26

[94]: Kdyžtak se to píše "Miley Cyrus" a né "Miley Cirus".. a ještě já mam ráda taky Miley a nepřipadám si nějak hloupá, ale s jedním musím souhlasit.. a holka (dáma,žena nebo co to je) je fakt hlopá. Snad blog.blog.cz nebude o Miley Cyrus. D" rel="nofollow">::DD

105 Goffy28 Goffy28 | E-mail | Web | 10. září 2009 v 21:37

každopádně NEJSEM zhnusena! :-P  je to super ...akorát když už je to to srdíčko blogu tak mě tato stránečka příjde trochu smutná. Šedá, bílá, modrá...
takový studený a smutný barvy. Možná bych byla pro oživení pomocí hezkých teplých barviček ;-)  určitě by to tu vypadalo veseleji a šťastněji :-)

106 Venom Venom | Web | 11. září 2009 v 13:22

A ještě mám dodatek pánové. S tou reklamou na ODS jste to už opravdu přehnali. Odmítám na svém blogu podporovat takovej modrej nešvar! Ještě to nakonec bude vypadat, že jim dávám zelenou. Tohle je propagace zlodějů v kravatách a s tím nehodlám mít nic společného. Zvykla jsem si na ledacos, ale když už mermomocí chcete dělat reklamu ODS, dělejte to na svém blogu, popřípadě dejte blogerům možnost volby, jestli chtějí něco tak strašlivého jako bannery politických stran zobrazovat na blogu. Osobně můžu říct, že bych pod článkem radši viděla reklamu na vložky než na lidi, který musíme živit  :-!

Teď pro ty co do mě chtějí rýpat - nefandím žádné politické straně a volby jsou dle mého názoru ubohá šaškárna, která nám stejně nedává možnost cokoliv změnit. Adios.

107 husťoška husťoška | Web | 11. září 2009 v 14:17

[77]: tiež si moc rada čítam tie smiešne komenty a diskúzie :D

108 leni leni | Web | 11. září 2009 v 14:34

[106]: Souhlas. I když mně osobně ODS nevadí, tak reklama na politickou stranu dodaná od provozovatele je hnus. Co když mi to odradí čtenáře, nebo si bude někdo myslet, že ODS tak žeru, že jsem si dala jejich banner na blog? Existujou snad jiné reklamy, které nejsou tak kontroverzní.

A co mi vadí na Srdci blogu? Nic špatného jsem tady nenašla, ale chybí mi hodně dobrých věcí, jako jsou návody a rady pro blogery (třeba o té galerii volně dostupných obrázků pro blogy se člověk dozví jenom z náhodného komentáře pod článkem, místo aby to někde viditelně viselo), soutěže které by měly hlavu a patu (zatím tu jsou hlavně soutěže, kde záleží na štěstí nebo na tom, jak dobře propagují blog.cz, ale nic kreativního nebo na přemýšlení), rozhovory s autory zajímavých blogů atd.

109 Peťulka Peťulka | Web | 11. září 2009 v 14:45

já se také nezapojím...mám spíše pozitivní názory =)

110 Lit Lit | Web | 11. září 2009 v 15:08

Tenhle blog naprosto baštím, takže tímto komentářem se určitě nehodlám zapojit do soutěže:o) Jediné, co mě někdy odrazuje, je onen počet komentářů. Ráda si pročítám cizí názory, ráda vložím svůj vlastní, ale při počtu cizích reakcích mě to opravdu odpuzuje:(
Chápu ale, že vy s tím nic neuděláte. Je to chyba především blogerů, kteří za každou cenu chtějí vykřiknout svůj názor do světa, i když byl vyřčen jinými před ním minimálně dvacetkrát (a jsem si jistá, že tuhle chybu teď dělám taky, jelikož jsem byla dost líná na to, abych si pročetla všech 109 komentářů a zjistila tak, zda někdo nemá stejný názor.)
Napadlo mě jedno řešení, které je spojené s funkcí již zavedenou: Reagovat. Dejme tomu, že pod nějakým článkem bude deset komentářů s různými reakcemi. Pokud bych chtěla na někoho navazovat, můj komentář se zobrazí pod těmito deseti komentáři a tak to funguje stále dokola, až je pod jedním článkem sto názorů, lecky se opakujících. Já bych uvítala, kdyby se zobrazovaly reakce přímo pod komentářem, na který navazují a objevovaly by se třeba po rozkliknutí popřípadě v jiném formátu. Takhle by v těch komentářích měli čtenáři (i samotný autor) víc přehled.

111 Lordqaa Lordqaa | 11. září 2009 v 15:40

Takže myslím si, že je tento blog hodně neosobní... já vím snažíte se, jak nejvíce můžete, aby to nebylo tak hrozně neosobní... Jenže už to vytváří design, autor designu je šikovný, to se musí nechat, takový design neudělá jen tak někdo... ale přesto mi připadá, že to vypadá jako blog nějaké firmy...
Jo a taky málo aktualizujete... asi není co nového přidávat, ale i přes to...(musí se ovšem nechat, že aktualizujete někdy více, než někteří autoři)
Mějte se  8-)

112 Barush Barush | Web | 11. září 2009 v 16:52

Pravdu povediac, nechce sa mi čítať, čo 111 ľudí predo mnou napísalo ( teda mylím, že keď ten komen tár zverejním, bude toho viac :P) Všimla som si ale, že veľa ľudí, komentuje, aktualizovatelnost, ale ja chapem, že nie vždy sa dá napísať taký článok, aby všetkých zaujal. :) Ale, pár pripomienok, by sa aj našlo. Takže, čo mi asi najviac nevyhovuje, je že keď je tu nejaká súťaž, tak vždy keď tam niekto pošle niečo, niekto taký ako napríklad chiquitka, tak je jasné, že všetci budú hlasovať sa ňu alebo podobne. Lebo však niekto , kto je na servery blogu krátko, sa pozrie do komentarov, ze všetci pre ňu hlasujú, tak zahlasuje aj on, veď musí byť taký ako ostatný. Nie, ja nevravím, aby nemala šancu za zúčastňovať, ale aby aspoň vyhercovia, mohli, čo ja vie, zapojiť sa až do neskôrších súťaží a podobne. Nemám rada ľudí s názorom. Veľa ľudí tu píše, čo máte zmeniť, ale koľký z nich, vám aj poradia ako ? Ja vám to tu nemôžem písať, lebo ako každý blog, aj toto má svoje čaro. Čaro, je v tom človeku, ktorý ho vedie, v tom je originalita. A preto ja neviem, čo sa vám páči. Beriem do úvahy, že vás zaujíma názor druhých :) Celkovo mi na tomto vadí, že tu vlastne nie je ani taká uvolnená atmosféra. Keď sa povie, srndce blogu, malo by to byť niečo, ako miesto, kam sa vraciate, keď si neviete radi, lebo viete, že to vás nezradí. proste mi tu chýba akýsi nadhľad. Niečo ako váš skromný pohľad očkom, na danú vec. Ale ako som povedala, neviem vaše názory, takže, nemôžem vám radiť. Riadťe sa proste srdcom. Aj tak, by mohol znieť, nový názov blogu. Toť môj komentár  8-)

113 nožniČqa nožniČqa | Web | 11. září 2009 v 17:51

ja mam srdce blogu rada hlavne kvoli  sutaziam :-) ale tiez som za to aby tu bol dizajn inej farby nez modry alebo taky veselsi mne sa lubil ten co skoncil v sutazi treti no co uz kazdy mame svoj nazor :-)  :D

114 AnDi AnDi | Web | 11. září 2009 v 18:02

no negativně na mě působí tady ty studené nejasné bledé barvy...
chtělo by to více zbarevnit...
ae jinak se mi blog.blog.cz líbí

115 Criwo Criwo | Web | 11. září 2009 v 20:05

Mně se tu nelíbí propagace blogů. Když někteří vyhrajou soutěž jsou všude napsaní a přitom nemají zajímavý blog. Zdá se mi že blogy ktere vyhrajou soutěž se považujou za nejlepší.A ostatní nepropagujete. chce to něco jako něco za něco. Třeba něaká výpomoc za propagaci nebo něco takového. Třeba přidávejte blogy které samotné vás zaujaly.  to je asi vše.. jinak se mi tady líbí. :D

116 Chica Loca Chica Loca | Web | 12. září 2009 v 14:07

Nejspíš budu souhlasit s Criwo. Má v tohle naprostou pravdu.    :-x

117 jiribocek jiribocek | E-mail | 12. září 2009 v 17:44

Mně se nelíbí soutěže.Chtělo by to nějáké dobré zábavné soutěže,třeba Vymyslete ikonku pro blog.blog.cz,nebo Natočte film o blog.cz apod. toť vše   :-D

118 Filomena Filomena | Web | 13. září 2009 v 11:03

Upřímně musím souhlasit se všemi, kteří říkají, že se soutěže zaměřují jen na ty slavnější a známější blogy. Na druhou stranu chápu, jak je těžké vybrat z takového množství blogů ten, který budete propagovat. Ale to je jen tak na okraj. Skutečnost, která mě nebaví na tomhle blogu, je neosobnost. Samozřejmě, že se soustředíte na novinky, představuje bloggery v rohovorech, pořádáte souteže. Ale my o Vás v podstatě nevíme nic. Máte skvělý blog, ale nevíme, kdo se skrývá za články, které se tu zveřejňují. Říkáte, že máme mít svůj názor, ale neznáme ten váš. To je pro mě největší mínus - protože když jdu na nějaký blog, jdu si přečíst něco o lidech, čtu jejich příběhy, ale tady najdu jen spoustu informací a o blogu a nic o Vás. Pokud má tento blog název: Srdce blogu, představím si ty, co to srdce tvoří. A nejsou to články o tom, co je nového. Ale taky o Vás. Takže já bych na vašem místě čas od času něco napsala. Nemusí to být zrovna, kolik měříte, vážíte a tak dále, ale alespoň vaše názory, něco, co se Vám přihodilo. Vím, že tenhle blog se soustředí hlavně na novinky pro nás, ale chtělo by to taky novinky o Vás. Toť můj názor.

119 Barush Barush | Web | 13. září 2009 v 11:20

[112]: malo tam byť že nemám rada ľudí bez názoru :D

120 Kittanya Kittanya | Web | 13. září 2009 v 16:48

Jednou mě docela drze zhnusila otázka, jestli mají volit i patnáctiletí... Ale každý má jiný názor. Já se sem čučám jednou za týden, jak se co  a kdo děje, neshledala jsem tu něco zhnusujícího.

121 Kája Kája | Web | 13. září 2009 v 16:59

Tak zprvu vás musím pochválit. Blog se snažíte dělat dobře. Ale co mi vadí, je to, že nedáváte šanci neznámým blogům.
No ano, propagujete slavné blogy, ale takových obyčejných si ani nevšimne. A to mi opravdu příjde nespravedlivé. K čemu je slavným ještě více slávy? A zatím nějací chudáci jsou rádi když mají pět lidí za den! Nad tím se prosím tě zamysli.

122 veverkaa veverkaa | E-mail | Web | 13. září 2009 v 22:11

Tohle je přesně to, co se mi na blogu nelíbí;). Soutěže, bleskovky a tak..

123 Pavel M., Srdce blogu Pavel M., Srdce blogu | Web | 14. září 2009 v 14:59

[106]: ad reklama ODS
To neni tak tak, ze bychom jako provozovatel podporovali ODS. Oni si to proste zaplatili. To je jen vysvetleni jak se takova reklama na Vase blogy dostala. To, ze by bylo idealni, aby se tam vubec nedostala je jasne. Ale bohuzel  :-(

124 Jesika Jesika | E-mail | Web | 14. září 2009 v 17:17

líbí se mi tu moc :-) ale některým věcem moc nerozumím nebo spíš taky nechápu jak to že někteří mají něco podobnýho co bych chtěla já ale mě se to pořád nedaří. :-(

125 *ViKiNgA* *ViKiNgA* | Web | 14. září 2009 v 20:44

mno je to tu normální ale prostě šanci maj vždycky jen vybrané blogy!skuste vybrat i ten horší blog a třeba se díky vám stane lepší!

126 Namasté Namasté | Web | 14. září 2009 v 21:03

Asi mě teď ostatní zašlapou, ale osobně mi vadí, že prostřednictvím tohoto blogu děláte z blogování velice populární fenomén. Pořádáte soutěže, propagujete blogy - a každý se div nepřetrhne aby byl propagován, píšete stylem čtrnáctileté slečny...
Připadá mi to všechno strašně komerční.
Asi to tak musí být, ale občas s nostalgií vzpomenu na časy, kdy to celé bylo jen o pohodovém psaní článků.

127 June June | Web | 15. září 2009 v 16:02

Já jsem zhnusená tím ,že ještě nikdy nebyl vyhlášen oficiální sraz blogerů !!
Nakupte plno firemních placek ,tužek a koninek a ty pak prodávejte.Domluvte si plac nekdě v Praze nebo na hradě a začněte organizovat !!

=)

128 June June | Web | 15. září 2009 v 16:05

P.S.- Tahle soutěž je blbost a ti chytří to vědí....nedá se vytknout něco ,co se nelíbí úplně všem lidem. Vemte si Namasté - blog.cz přece JE fenomén a plno lidí je rádo ,že tu ty soutěže jsou. A pokud by to někomu přišlo komerční tak ať sem neleze ... co já na to ? Možná mám něco ,co se mi hnusí...tahle soutěž

129 Venom Venom | Web | 15. září 2009 v 17:26

[123]: Mě je jasné, že si to páni zbohatlíci zaplatili... ale asi to musela bejt sakra slušná částka když jste na to přistoupili. Znamená to tedy pro nás blogery nějaký pěkný novinky a vylepšení? Však mě znáte... něco za něco  :-D  :-P Venom je hroznej, i z nepříjemných věcí by nejraději pro sebe vytřískal užitek.. zabte ho.

130 veverkaa veverkaa | E-mail | Web | 15. září 2009 v 19:08

[126]: Namasté: "Nezašlapu" tě..souhlasím;).

131 mimi mimi | Web | 16. září 2009 v 14:51

no mne sa paci teda celkom...

132 Rennča Rennča | Web | 17. září 2009 v 17:11

Tak mě se tu vcelku libí,ale když jsem začínala s blogem tak jsem nevěděla co a jak a kde, až pak mi kámoška všechno vysvětlila a ukázala,a docela by bylo dobrý kdyby tu byla rubrika kde by byli nějaké rady a vysvětlivky pro začínající blogery např.Co je to Rubrika,co je to záhlaví,zápatí atd.....A ještě by tu mohl být nějaký chat pro blogery,ale to už bych toho chtěla moc. :-D  8-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama