Rozhovor s Domissskem a Anett & Nelly

26. dubna 2009 v 8:00 | Standa |  Rozhovory
adam-potter.blog.cz

Zajímá vás, kdo stojí za nejnavštěvovanějšími blogy na Blog.cz? Pak by vaší pozornosti neměl ujít následující rozhovor. (Pozn.: na konci článku si nenechte ujít text po čarou - máte jedinečnou šanci ovlivnit podobu příštího rozhovoru).


Domisssek, autorka blogu didlinka-d.blog.cz

Domisssek

Anett & Nelly, autorky blogu anetnelly.blog.cz

Anett & Nelly

 • Jaké je tvé jméno nebo přezdívka?
D.: Jmenuji se Dominika Myslivcová a nick, který používám, je domisssek.

A. & N.: Jak už je známo z názvu našeho blogu, jmenujeme se Anet a Nelly. Jsme dvojčata a blogování se věnujeme společně. Když jsme blog založily, nevěděly jsme, jak máme náš blog "pojmenovat", tak je název složen z našich jmen.
 • O čem je tvůj blog?
D.: Když jsem jako malá holka s blogem začínala, měla jsem ho celý o malých myškách diddl, ale postupem času se měnil, a teď na něm můžete najít fotoromány, videa, poradnu, deníček atd..

A. & N.: Náš blog je především o celebritách, snažíme se, aby byly návštěvnice i návštěvníci seznámeni s těmi nejnovějšími drby a novinkami ze světa Hollywoodu a vše, co se točí okolo nich. Dále jsme velké fanynky světových topmodelek, které se na našem blogu snažíme propagovat. Různě po internetu sháníme nové fotečky, které jsou volně stažitelné, a poté si z angličtiny přeložíme nějaký text, který by se k údajné "novince" hodil... Na našem blogu samozřejmě nechybí ani nejnovější trendy, oblečení, hvězdy z High School Musical a mnoho dalšího. Myslíme, že se tam přítomní nenudí (doufáme).
 • Kolik máš roků?
D.: Bylo mi 14 let.

A. & N.: Je nám 16 let.
 • Odkud jsi?
D.: Z Ostravy.

A. & N..: Narodily jsme se ve městě Hradec Králové, ale nyní žijeme v malém městečku, které má 3 700 obyvatel, Žacléř. Svůj čas však raději trávíme ve městech jako je Trutnov, který je 10 km od Žacléře, dále také v těch větších, kam jezdíme v poslední době často, jako jsou Pardubice, například.
 • Jak dlouho už bloguješ?
D.: Zhruba 4 roky.

A. & N.: Blogujeme už 2 roky a 1 měsíc. Samozřejmě jsme si kolikrát daly pauzu a potřebovaly jsme si odpočinout. Někteří si možná myslí,že je to jednoduché, ale není. Náročnost je tu veliká a navíc to zabírá čas. Někdy je to zase o nervy, když se na blogu objeví nějaké slečny, které se snaží naši práci znehodnotit a co nejvíce nám znepříjemnit naši radost pro někoho něco udělat, což skutečné není příjemné.
 • Kolik hodin týdně v průměru strávíš psaním blogu?
D.: Netrávím hodiny psaním blogu.. :-))

A. & N.: Záleží především na škole a na času, který nám zbývá, někdy blogu věnujeme hodinu času, někdy déle.. Kolikrát se nám ale stalo, že jsme čas neměly, tak jsme nic nepřidaly.. Kdybych to měla ale říct týdně, je to přibližně za těch 7 dní 7 hodin.
 • Neuvažovala jsi, že by ses na psaní blogu někdy vykašlala?
D.: Když jsem byla menší a četla jsem ne zrovna hezké komentáře, tak jsem uvažovala, ale teď už ne :-)

A. & N.: Pokud mám být upřímná ,je to dost často, protože jak už jsem psala, mnoho lidí za naší práci nejsou vděční, berou to jako samozřejmost, a někdy to dojde tak daleko, že máme takovej vztek. Klademe si otázky, co nám to dává, když ostatní jen kritizujou.. takže ano, určitě jsme o tom už uvažovaly a né jednou.
 • Je pro tebe návštěvnost důležitá?
D.: Moje návštěvnost je velká a jsem za to moc ráda.

A. & N.: A pro koho není, že? Myslím, že dělat stránku pro jednoho, nebo dva lidi, kteří stejně nenapíší ani žádnou reakci je zbytečné. Pokud to ale někdo dělá čistě ze zájmu, nemusí mít na blogu 1 000 lidí denně. My to bereme jako koníček...
 • Co si myslíš o kopírování na blozích?
D.: Kopírovat by se určitě nemělo, ale asi s tím nikdo nic nenadělá..

A. & N.: Vyloženě jsme na to alergické. Nevadí nám, když někdo jednou za čas něco zkopíruje se zdrojem, ale když bez něj a ještě k tomu s našim vlastním textem, tak je to dost drzé! Nemáme kopírování rádi, ale kdybychom měly hlídat všechny blogy, nedělaly bychom nic jiného. V minulosti jsme upozorňovaly několik autorek, ať okamžitě dají zdroj. Hloupostí bylo, že ty děvčata náš komentář smazaly a kopírují dál. Náš názor zkrátka je, že blog, který je zkopírovaný, je o ničem a vypovídá to jen o tom, že autor není schopny zajistit pro návštěvníky kvalitní zábavu, a tak ji bere jinde.
 • Kdo o tvém blogu všechno ví (kamarádi, známí, přátelé, rodiče.... )?
D.: Já myslím, že o tom blogu ví strašná spousta lidí, někdy se až divím, kdo všechno na můj blog chodí.

A. & N.: Tak o našem blogu ví rodiče, starší sestra a pár kamarádek, jinak co se týče známých a podobně, myslím, že nevědí, že blog máme a ani nám to nějak nevadí..
 • Kterých je tvých pět oblíbených blogů?
D.: Nedá se říct, že bych měla oblíbené blogy, na které bych pravidelně chodila, ale mezi navštěvované patří blogy mých kamarádek jako je torish.blog.cz, didlinka-k.blog.cz, e-lineq.blog.cz a xoxo-gossipgirl.blog.cz.

A. & N.: My osobně spíše navštěvujeme stránky s doménou CZ, ale pokud bychom měly říci, mezi oblíbené blogy patří Srdce blogu - blog.blog.cz, dále také gossip-girl.blog.cz, protože milujeme knižní série, i ty seriálové. Zamilovaly jsme si herce i děj. Je to možná divné, ale my skutečně jiné oblíbené blogy nemáme.
 • Co se ti líbí nebo nelíbí na blozích ostatních?
D.: Každý blog je jiný a každý má své pro a proti a tak to má být.

A. & N.: Záleží na tom, jak blog vypadá, o čem je, i na samotném autorovi, jak blog vede. Je to různé. Asi by nás nezaujal blog o houbách a tak podobně. My jsme spíše na ty celebrity, módu atd. Záleží také hodně na designu, který daný blog má. Pokud máme říci, asi by nás odradil blog, který má jako design SIMS, skřítky, křiklavé, nerealistické nebo podobné "animáče". Bohužel jsme tak trochu na modernější věci..
 • Propaguješ nějakým způsobem svůj blog? Prozradíš jak?
D.: Vůbec nepropaguju, možná kdysi v 10 letech jsem si dávala odkazy na Alíka:-)) To je vše..

A. & N.: Svůj blog vyloženě nepropagujeme, máme ho "zaregistrovaný" v doméně TOPlist a Google Analytics, jinak náš blog propagován není, alespoň myslíme. Na blogu rády stránkám s doménou CZ zveřejňujeme reklamy, bannery či výměnu odkazů. Všechno jen záleží na domluvě, případné odměně atp.
 • Co myslíš, že by mohla zlepšit tvá kolegyně z rozhovoru na svém blogu?
D.: Musím říct, že je to moc zajímavý blog, co zlepšit opravdu nevím, nebyla bych moc dobrý kritik :-))

A. & N.: Blog Domči sem tam navštívíme, ale to jen ze zajímavosti, dřív jsme o něm nevěděly, a to je jeden z nejnavštěvovanějších. Co by mohla změnit? Tak na tak navštěvovaný blog bych třeba očekávala více nových věcí, než tam tam dává, ale jinak se mi vcelku líbí. Po nějakém čase bych bejt jí změnila design a přidala nějaké nové trendy apod. Jinak je vkusný a moc hezký.
 • Sedíš víc za počítačem nebo před televizí?
D.: Na televizi se nedívám skoro vůbec, takže počítač :-)

A. & N.: V poslední době je to tak trochu vyrovnané. Poté, co dáme něco na blog, se věnujeme oblíbeným pohybovým aktivitám.. a večer zkoukneme nějaký ten film, nebo seriál či pořad. Záleží na tom, co dávají.
 • Co posloucháš za hudbu?
D.: Hodně disco, hip hop, a pak takové ty pomalé, co jsou dobré na deprese :-) Co fakt nemusím je Tecktonik :-))

A. & N.: Milujeme disco muziku a trance. Takže by se dalo říci, že posloucháme r'n'b, pop, trance - shake music... Mezi naše oblíbené interprety patří například Lady Gaga, Britney Spears, Shaun Baker, Katty Perry, Kat Deluna a mnoho dalších. Co se týče tranceu a shakeu, našim oblíbeným Dj je "Moon" a "Chris sadler", které jsme měly možnosti vidět již několikrát živě.
 • Jaký film se ti naposled líbil?
D.: Můj nejoblíbenější je Pearl Harbor na něj se můžu dívat pořád :-)

A. & N.: V poslední době jsme shlédly více než 15 filmů. Velkou většinu si stahujeme z internetu. Nejvíce nás za poslední kouknutí zaujal Sweeney Todd - Ďábelský holič z Fleet Street, Letopisy Narnie 2 : Princ Kaspián, ale také například Chlapec v pruhovaném pyžamu, což je film z dob Adolfa Hitlera. Toto drama ještě nebylo v kinech, ale vřele doporučujeme.
 • Jaké je tvá oblíbená knížka?
D.: Nemám nejoblíbenější, ale můžu doporučit "Proč muži milují potvory" :-))

A. & N.: Především jsme si oblíbily knižní série známé spisovatelky Cecily Von Ziegesarové - Gossip Girl. Nejenže je děj naprosto bláznivý, ale i pohlcující, zkrátka Vás to vtáhne a už nepustí.. Svět superdrbny je více než kouzelný .Asi tak.
 • Co nejčastěji děláš, když zrovna nebloguješ?
D.: Protože závodně tancuju, tak jsem denně na tréninku.

A. & N.: Nejčastěji? Řekla bych, že není činnosti, kterou se věnujeme nejvíce, ale ve svém volném čase moc rády sportujeme. Nejvíce náš baví basketball, plavání, aerobic a běh. Mezi největší vášně však patří tanec. V září letošního roku se chceme přihlásit do taneční skupiny Angeles Dance Group v Trutnově. Dalším koníčkem je čtení knih, výlety, kino... Bez čeho dalšího se neobejdeme? Tak asi bez diskoték. Náš oblíbený club se jmenuje INFERNO a jsme tam hodně často, protože je to tam parádní. Co je asi poslední, je líčení a styling. Moc rády se líčíme a zkoušíme nové trendy v líčení a oblékání, tudíž samozřejmě nákupy.
 • Speciální otázka pro Domisska: Tvůj blog je neuvěřitelně populární, v současnosti je s téměř 500 000 návštěvami pátým nejnavštěvovanějším blogem na blog.cz vůbec. Čím si to vysvětluješ?
D.: Vůbec netuším, jak se tohle mohlo stát, myslím, že na něm najdou to, co je zajímá a líbí se jim.. Hodně populární jsou moje fotoromány :-)
 • Speciální otázka pro Anett & Nelly: Váš blog je neuvěřitelně populární, v současnosti je s více jak 500 000 návštěvami čtvrtým nejnavštěvovanějším blogem na blog.cz vůbec. Čím si to vysvětlujete?
A. & N..: Tak to je záludná otázka. Zřejmě se lidem naše články líbí, a to nás těší. Navíc se zaměřujeme na blogu na témata, která zajímají velkou většinu teenagerské populace... Upřímně můžeme říci, že si toho moc vážíme a všem děkujeme za to, že nás navštěvují. Budeme se snažit být jen a jen lepší.

Děkujeme za rozhovor.

__________________________________________________________________________________

Máte rádi naše rozhovory? Chtěli byste ovlivnit jejich podobu? Pak tu mám pro vás skvělou příležitost. V květnu vyzpovídám autory dvou výjimečných blogů ssups.blog.cz a sus-foto.blog.cz, za kterými stojí studenti SUPŠ v Plzni a SUŠ Ostrava, a zveřejňují na nich především svoje fotografie vzniklé v rámci studia.

Chcete se jich na něco zeptat? Máte jedinečnou možnost. Pošlete svou otázku pro autory těchto blogů na e-mailovou adresu blog@blog.cz a do předmětu zprávy napište Rozhovor. V květnu se můžete těšit, že se na svou otázku dočkáte odpovědi od autorů uvedených blogů. Těším se na všechny vaše otázky.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mišin@ Mišin@ | Web | 26. dubna 2009 v 8:06

No jo obě znám  :-)

2 chiq chiq | Web | 26. dubna 2009 v 8:11

Půlmilionové blogy patří blondýnkám.:))

3 SADEING SADEING | Web | 26. dubna 2009 v 8:37

500 000 za jak dlouho?

4 Marek Marek | Web | 26. dubna 2009 v 8:41

Celkem zajímavý ale musim se připojit k (2 ) a ( 3 ) :-)

5 Yasmin Yasmin | Web | 26. dubna 2009 v 8:44

Skvělý rozhovor, těším se na další :)

6 Monika Monika | Web | 26. dubna 2009 v 8:44

No dominika má pravdu,každý má jiný blog. :-D

7 Bývalá "Fox" Bývalá "Fox" | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 9:33

Oba ty blogy znám, a Anett  & Nelly mají vážně bezvadný blog, kam chodím moc ráda =)

8 Noha Noha | Web | 26. dubna 2009 v 10:11

týýýjo na další rozhovor se opravdu těším! Umělci mě zajímají teda mnoohem víc než cokoliv jiného :) No, dneska jste se mi rozhovorem do vkusu moc netrefily, ale příště mi to určitě vynahradíte :D

9 Nikolas Nikolas | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 10:38

No popravdě jsem se šla na blogy podívat a ani jeden mě nezaujal, ale musím teda říct, že je to úspěch mít takhle navštěvované blogy a docela mě pobavilo, že jsou všechny blondýnky :)
Je to dobrá práce, jen tak dál, holky.

10 Ká | Web | 26. dubna 2009 v 10:42

Tak tohle opravdu nejsou blogy pro mě...asi dávám přednost něčemu trochu jinýmu :D. Ale na příští se těším, mohlo by to být vážně zajímavý...

11 __MeRiNGUe__ __MeRiNGUe__ | 26. dubna 2009 v 11:35

Anett a Nelly majii stejný vkus na knížky jako já .. a majii opravdu skvělý blog ... a podle ě na blog domisssek chodii hodně lidí proto jak jen známá... ale jeji blog je celkem nudný .

12 Luciaaas Luciaaas | Web | 26. dubna 2009 v 11:38

Znám blog pouze Dominiky těch druhých holek ne,ale vlastně oba blogy jsou takové o ničem.Dominika má spoustu antiblogů a už i paparrazi a to jenom kvůly tomu že je její mamka fotografka xDD Zvláštní že je baví hledat chybičky na jedné bsrbie z Ovy xD

13 M.I.M.A M.I.M.A | Web | 26. dubna 2009 v 11:42

Ani jeden blog z nich neznám. Nevím proč jsou zrovna tyhle nejnavštěvnovanější, co na nich lidi vidí ??? Mě osobně moc nezaujaly  :-?

14 Terezka Terezka | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 12:27

pěkné pěkné, ale musí to být fuška :) :D maj pěkný bločky... zajímavý... obě dvě znám a už sem na jejich blozích dřív byla.... a taky sem z Hradce jako A & N :D

15 Atris Moonglade Atris Moonglade | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 12:33

Každiýmu se líbí něco jinýho, ale upřímně... nevim co zrovna tyhle dva blogy maj o tolik lepšího, než ostatní... :-|

16 no-normal-boy no-normal-boy | Web | 26. dubna 2009 v 12:58

17tej? to neni špatný. :-D Mě osobně se ty blogy nelíběj ale asi věc vkusu   ;-)

17 zapplig zapplig | Web | 26. dubna 2009 v 13:15

Ty blogy znám, jednou jsem na nich byla a vůbec mě to nezaujalo. Nejsem z těch, co sledují poslední výkřiky módy, nezajímám se o celebrity a pomluvy na ně ani o to, jaký film získal kolikátýho Oskara.
Holky to jsou hezké, ale jejich zájmy mě nezajímají. :-?

18 Lonely Doll© Lonely Doll© | Web | 26. dubna 2009 v 13:22

Tyhle dva blogy moc nemusím.Barbie styl je fakt na prd,ale když už,spíš by se mi líbil blog Domissska.Nemyslím design,ale celkovou originalitu toho blogu,žádný kopírácký obsah - a jednou jí to alespoň k něčemu bude,narozdíl od Anett & Nelly.

19 Ä¥ŕ_T(_)tÿ Ä¥ŕ_T(_)tÿ | Web | 26. dubna 2009 v 13:24

Je to dobré, ale nevím jestli je správné zveřejňovat svou fotku ats. :-|

20 Lonely Doll© Lonely Doll© | Web | 26. dubna 2009 v 13:24

A ještě jsem chtěla říct,nic proti,ale Anett & Nelly psaly něco o tom,že se jim líbí pěkné designy bez simíků a s módou či co.Přitom samy mají tedy no ne moc pěkný design,za to na lovelysims.blog.cz mají design se Sims 2 a žádnou módou a přitom je ten design výrazně hezčí :)

21 Lonely Doll© Lonely Doll© | Web | 26. dubna 2009 v 13:25

Víte co myslím,ne?:D

22 vikyy vikyy | Web | 26. dubna 2009 v 13:38

Ani jeden mě nijak zvlášť nezaujal...
Avšak ten první je alespoň originální, blog Anett&Nelly bych nikdy sama od sebe nenavštívila, nemám ráda blogy o "celebritách"  :-?

23 sticl sticl | Web | 26. dubna 2009 v 14:19

první blog znám už dlouho....dostala sem se k němu přes jednu néé moc hezkou kritiku,je to zajímavý,všichni píšou jak tuhletu stránku nesnáší,už sem viděla o dominice i antiblog a stejně je nejnavštěvovanější....já teda sama sem proti růžovejm blogům a přijdě mi to naprosto ujetý a fakt bych nejradši takovýdle bloďatý diskantky vymazala z povrchu země :-) (fakt nic proti vám:D ale víte co:D) ale myslim si že na to že jí je 14 let je ten blog o něčem a obsahem pro lidi stejnýho stylu je prostě dobrej a navíc myslim že ty fotoromány nejsou špatný a je to prostě celý originální.....druhej blog sme neznala...ale přijde mi fajn,líbí sem že ke každejm fotkám přidávaj svůj názor..a navíc se mi na tom blogu líbí,že sou tam moje oblíbený herečky-olsenky...líbí se mi,že si je ani v jednom článku nespletli a že neodsuzujou jejich takovej ten "houmles" styl:D:D:D

24 fallen angel fallen angel | Web | 26. dubna 2009 v 15:44

první znám.. kdysi sem ho zahlídla xD tyhle blogy nejsou moc pro mě.

25 Adam-Potter Adam-Potter | Web | 26. dubna 2009 v 16:20

WOW! Můj obrázek do soutěže! To jsem fakt nečekal  :-P

26 PuSinKa-SiMs♥ PuSinKa-SiMs♥ | Web | 26. dubna 2009 v 16:21

A. & N. sou lepsi 8-)

27 Nikolas Nikolas | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 17:27

[19]: Proč si myslíš, že není dobré zveřejňovat svou fotku?

28 Rue Rue | 26. dubna 2009 v 18:29

No,příjde mi že to jsou blogy jako všechny,jen s vyšší návštěvností  :-?

29 Bláznivá^^ Bláznivá^^ | E-mail | Web | 26. dubna 2009 v 18:47

Samé dilinky, chjo

30 clayra clayra | Web | 26. dubna 2009 v 19:15

a co třeba udělat rozhovor s NEZAJÍMAVÝMI BLOGY?? to byste mě mohli vyzpovídat rovnou XD

31 AN AN | Web | 26. dubna 2009 v 19:20

[30]:   :-D  :-D  :-D  si napsala vtipně

32 Lištička Lištička | Web | 26. dubna 2009 v 19:24

To jsou blogy, které mi zrovna nic neříkají :-) Nezajímám se o módu, celebrity, modeling, nebo tanec. Mám raději spíše "intelektuálnější" blogy. Ale chápu, že většinu mladých lidí osloví spíše toto. Někdy si připadám jako ohromný exot, když nechodím na diskotéky a nevím, co se zrovna nosí :-D

33 Pauli Pauli | Web | 26. dubna 2009 v 19:33

Zajímavé, ale zdá se mi, že je rozhovor s blogary pořád to stejné, jen jinak zformulované... Ale nevadí, dost jsem si početl:-D  
P.S.Vybrali jste straktivní slečny, doufám, že to není nějaké nadržování??? 8-)  :-D

34 Pawla Pawla | Web | 26. dubna 2009 v 20:21

Na oba blogy občas zavítám :)

35 Blackwish Blackwish | Web | 26. dubna 2009 v 20:55

Wow Domissska, nebo jak se to píše, působí na první pohled na blog dost pipinkovsky, ale jka tak koukám na rozhovor a článek co napsala na svém blogu, vypadá moudřeji.. Přesto ale nevím, co si o ní myslet, protože když si někdo založí vlastní fanclub, tak je to divný.. já nevim. Lae rozhodně se do jejího fanclubu nepřidám xD

36 macovka macovka | Web | 26. dubna 2009 v 21:15

nádherný :)

37 XDD XDD | 26. dubna 2009 v 21:18

fuck off domissek

38 Ally Ally | Web | 26. dubna 2009 v 22:33

Musím říct, že téma těchto dvou blogů mne neoslovuje, nejsem už holt ta náctiletá, co je zamilovaná do nějaké celebrity. Pokud to ovšem děvčata baví, nevidím problém v tom, že "drbům, novinkám a klepům" dávají prostor na vlastním blogu. V porovnání s jinými, obdobně zaměřenými blogy, jsou oba udělány graficky slušně a také na jisté úrovni. Pokud bych si musela vybírat, byla by to pravděpodobně Domisssek, protože její blog je přeci jen více o vlastní tvorbě, rovněž odvážně "nese kůži na trh", což se jí asi tak úplně nevyplácí. Také z rozhovoru s ní jsem měla lepší pocit než z toho s Anett a Nelly.
Každopádně díky Srdci blogu za další zajímavý vhled do "soukromí" blogařů.

39 Lynne Lynne | Web | 26. dubna 2009 v 23:00

No, umm. Kdo by to čekal? :D
Já rozhodně ne.
Teď budu možná mírně křivdit druhému blogu, respektive jejich majitelkám. Ale... opravdu věříte, že ten design dělaly ony? :D Já moc ne... upřímně, kdyby ano, tak by podle mého byl text v absolutně jiné podobě, bylo by to celkově sladěné... Předem se omlouvám, jestli se pletu a právě jsem na vás řekla něco, co není pravda, jen chci říct svůj názor. A kdyby můj názor byl správný, asi by nebylo moc dobré uvádět jako příklad blog, co kopíruje grafiku, že?
No nic, konec názoru :D Ještě jednou se omlouvám, pokud se mýlím.

40 KAMILKA KAMILKA | E-mail | Web | 27. dubna 2009 v 9:53

mne sa páčia všetky blogy a  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D ale ten prvý je na mna moc obyčajný a nepridáva tak často články :-?  :-?  8-O

41 modrooká [minulá Candy] modrooká [minulá Candy] | Web | 27. dubna 2009 v 11:54

ak mám byť úprimná, takéto blogy sa mi moc nepáčia.

42 modrooká [minulá Candy] modrooká [minulá Candy] | Web | 27. dubna 2009 v 11:57

a domisssek, nie je trošku divné rozmazávať si kruhy pod očami? :D

43 modrooká [minulá Candy] modrooká [minulá Candy] | Web | 27. dubna 2009 v 11:58

a inak tá prvá fotka anet a nelly, no tá prvá sa mi dosť podobá na Lady GaGa :-)

44 Gazelka Gazelka | Web | 27. dubna 2009 v 13:36

Velice zajímavé. Na "didlinku" jsem trefila jednou, náhodou. Nelíbí se mi to tam, není to můj styl.. Ale naopak jsem "schválnš natrefila" na pár antiblogů. A těm pak nadávám, co to zas*ávají blog.cz tím,a kravinama a upravovanými hotkami někoho, koho nenávidí.. Nestranný kritik...
Druhý blog neznám vůbec a ani se nedivím. Jediné,. co mám s blogerkami společné je to, že mám dvojče. Když pominu, že brácha má úplně jiný náhled na blogování..   ;-)

45 Sayuri Emi さゆり恵美 Sayuri Emi さゆり恵美 | Web | 27. dubna 2009 v 14:21

No, přiznám se že jejich blogy nejsou zrovna můj šálek čaje. Je vidět, že máme úplně jiné zájmy... ale je hezké, že mají takový úspěch..
Já možná nemám na blogu 1000 návštěv denně ale na tom mi nezáleží.
Můj blog má několik stálých návštěvníků, kteří ke mě chodí protože se jim můj blog opravdu líbí a všichni jsme takové zpřízněné duše... tohle mi stačí k tomu abych byla schopná v blogování pokračovat... Mám vás ráda lásenky  :-P  

46 KAMILKA KAMILKA | E-mail | Web | 27. dubna 2009 v 14:48

ten prvý je otrasný nedokážem uveriť že tam chodí tak veľa ldí ved tam ani nedodáva články  O_O  O_O  :-|  :-! a nestara sa o blog

47 Linda Mamerria Linda Mamerria | Web | 27. dubna 2009 v 15:00

1. blog modelky bude populárná vždycky
2. u druhého blogu jsem osobně nic zajímavého nenašla, ale nebrte to jako pomluvu  ;-) je to prostě jen koníček jako každý jiný

48 Annet Annet | Web | 27. dubna 2009 v 15:21

*zvedá očka v sloup*

49 Eris Elementary~♥ Eris Elementary~♥ | Web | 27. dubna 2009 v 15:25

[47]: asi tak....

[48]:  úplně jak já xDD

Hlavně v prvním případě....
Tak moc růžový sem neviděla užpěkně dlouho....brrr...
A nechápu tu návštěvnost, když stejně skoro nic nedělá....

50 Eris Elementary~♥ Eris Elementary~♥ | Web | 27. dubna 2009 v 15:30

jak někdo může založit ssvůj fanclub?
Nejenom že to je strašně namyšlený, sobecký, a kdo ví co všechno, ale s tim růžovym designem je to ke všemu ještě strašně přiteplený xDDD

51 jméno není důležitý jméno není důležitý | 27. dubna 2009 v 15:52

Druhý blog je jen popelnice rádoby hvězd

52 Mišin@ Mišin@ | Web | 27. dubna 2009 v 16:46

:-) Můj názor na první blog Didlinka-d.blog.cz je vlastně oboustranný.Nelíbí se mi ,že všechno se točí kolem ní a růžový barvy.Už hrooozitánsky dlouho má stejný design a nehodlá ho měnit.Nelíbí se mi , ten design :D Protože na něm vypadá..tak nějak divně.Změnila bych to.Na mě má až moc velkou návštěvnost.Na to,že na blogu má jenom pár věcí,nějaký její video vychloubačný s klukem a fotoromány mno  :D
Rozhodně nikoho nechci kritizovat nebo tak , ale říkám jenom svůj názor.
Na druhém blogu Anetnelly.blog.cz se mi nelíbí celebrity a celebrity a celebrity.
Koho to pořád zajímá?Myslím,že kdyby tam neměli celebrity,ale něco užitečnýho pro život a pro nás bylo by to Best.Jestli vás to,holky ale baví,tak nemám nic proti.Jste pubertačky a ty se zabývají modou a tak , ale nemusíte to přehánět  :-D

Tak to byl můj názor.Ani jeden blog mě však nezaujal , protože je oba znám.A taky ten první se strašně skeá,návštěvnost prostě přesahuje a ten druhý mě nebaví. :-P

53 Žirafka Žirafka | Web | 27. dubna 2009 v 16:48

O tom prvním blogu vím. A o druhém slyším prvně! Oběma blogům samozřejmě návštěvnost závidím, protože je to neuvěřitelné - 239 lidí online :) a jen mám otázku:

MOHLI BYSTE ZVEŘEJNIT ASPOŇ 10 NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍCH BLOGŮ VŮBEC?

Zajímá mě to, myslím, že nejsem sama ;-)

54 MrS.D!ddLush MrS.D!ddLush | Web | 27. dubna 2009 v 16:52

jj blog domči je super :-)

55 Tomáš Tomáš | Web | 27. dubna 2009 v 16:57

Jak vidno, návštěvnost blogů rozhodně není vždycky úměrná jejich kvalitě. Přeberte si to jak chcete.

56 Sayuri Emi さゆり恵美 Sayuri Emi さゆり恵美 | Web | 27. dubna 2009 v 17:13

Hmm... myslím že spousta lidí tady sdílí stejný názor a já se k nim musím přidat. Trochu jsem ty dva blogy prolezla a podle mého názoru je to nuda! Tu návštěvnost prostě nechápu...
Sorry tak to prostě je! 8-O

57 Catarinqa Catarinqa | Web | 27. dubna 2009 v 17:47

celkom pekné blogy... ale keď narazím na tie blogy, ktorých autory si tam píšu denníčky dlhé asi 152 riadkov, tak to sa mi fakt nechce čítať!  ;-)

58 Denny.Diamond* Denny.Diamond* | Web | 27. dubna 2009 v 17:52

Dominiku nesnášim xD Myslí si o sobě bůh ví co.. a těm anti blogů na ní se ani nedivim =D

59 Mr.D[o]D[o] Mr.D[o]D[o] | Web | 27. dubna 2009 v 17:53

obě znám x).. Dominiku jen od vidění a Anet a Nelly jsou moje SB x)

četl jsem celý rozhovor a velmi mě zaujal x)

60 KarČa KarČa | 27. dubna 2009 v 17:54

AnetNelly se mi zdají nafoukané. Upřímně- jsou rozmazlené. [:tired:] Jejich blog je fakticky nudný.. koho pořád zajímá to a tamto? Jakby neměly svůj vlastní život a musely se dívat na životy jiných. Možná že ty strávené hodiny na blogu by využily lépe, a stejně většina návštěvníků se jen podívá a jde jinde..
A Domča ... je tam taky nuda, ale její blog se mi líbí víc. :-D

61 Smajloš Smajloš | Web | 27. dubna 2009 v 18:11

to jsou buchty, hlavne ta prvni :-P

62 Smajloš Smajloš | Web | 27. dubna 2009 v 18:13

ale blog ma lepsi domča

63 Terka hol. Terka hol. | E-mail | Web | 27. dubna 2009 v 18:21

pro adminy: Nebylo by od věci ty rozhovory nějak tematicky rozdělit? Já vím, že náctileté slečínky se zájmem o celebrity, módu, filmy ve vaší klientele převládají (stačí mrknout vždy na výpis nových článků), ale máte i starší uživatele (dejme tomu nad dvacet let), kteří mají jiné zájmy, v záplavě blogííísku jen těžko hledají někoho, kdo by je zaujal a ty tohle čtení absolutně nebaví :-)

Můj návrh by byl udělat vždy jeden rozhovor s takovýmito "dydlinkami" o to, jak poslouchaj hip-hop, sledují trendy a mají nový dezzzzz, a jeden rozhovor s dospělou zajímavou osobností, která píše na blog vlastní autorské, nějak zájmově vyhraněné věci. Myslím, že by se tak nenudila ani jedna skupina.

Ad ta návštěvnost - pokud budete bloggery vybírat vždy pouze podle ní, asi to bude mít stále podobnou úroveň. Až na několik výjimek (bohužel) nejvíce lidí chodí na weby, které jsou všeobecné, tuctové, řeší tuctová témata a google nebo seznam je snadno najdou.

64 Eris Elementary~♥ Eris Elementary~♥ | Web | 27. dubna 2009 v 18:38

[63]:
patřím mezi ty náctileté, ale radši bych tu měla ty "dospělejší" blogy ;)

65 sticl sticl | Web | 27. dubna 2009 v 18:47

zajímavější by bylo kdybyste udělali v těch rozhovorech spíš nějaký protiklady..jako třeba nějakou dilinku a třeba s nějakou gothic ,někoho hodně maldýho s někym staršim a tak...takhle když jsou oba dva blogy o tom samým tak je to na nic ;-)

66 modrooká [minulá Candy] modrooká [minulá Candy] | Web | 27. dubna 2009 v 18:59

[65]: sticl -- súhlasím ;-)

a myslím si, že obidve použíbajú websurf... veď takáto návštevnosť O_O wow... 8-O .. inak keby ste si mysleli, že im tú návštevnosť závidím, tak ste na omyle, ja na blogu ani toplist nemám ;-) no viem, už som sa tu k tomu vyjadrovala, ale proste blogy v takomto štýle sa mi moc nepáči... je to tam podla mňa moc preplácané. nič nemám proti týmto blogom, ale... no každý má iný štýl... dobre nebudem sa moc vyjadrovať, podľa mňa som až moc veľký kritik a tento komentár by mal snáď aj viac než 1000 znakov :-D

67 Seńorita de Luna Seńorita de Luna | Web | 27. dubna 2009 v 19:46

Nemám takovéhle blogy moc ráda, ale na ten Domči občas zajdu  8-).

68 Smajloš Smajloš | Web | 27. dubna 2009 v 20:51

domča je buchta

69 Adla Adla | Web | 28. dubna 2009 v 13:21

super rozhovor.. :-)

70 ★•$€×Y*ßiTcH• ^^ ★•$€×Y*ßiTcH• ^^ | Web | 28. dubna 2009 v 15:02

Oba blogy jsou moc pěkné a zaujaly mně na první pohled. Pobyla jsem si na nich docela dlouho, baví mně pěkné články a zajímavé rubriky  ;-)
Jen tak mimochodem - Domča působí moc sympaticky  :-)

71 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 28. dubna 2009 v 15:28

Rozhovory s blogaři čtu ráda,především proto,že dodnes to byli zajímaví lidé. Ale tohle,nic moc... Nemyslím si,že bych já byla nějak moc zajímavá,ale tyto blogy mi nepřipadají jako zrovna výkvět světa blogařů.
Musím uznat,že se těším na příští rozhovor s někým zajímavějším,ne slečnou,která tvrdí,že hlavní procento z návštěvnosti tvoří lidé přitáhnutí jejím "úžasným" fotorománem,z jehož smyslu zůstává rozum stát. To jsem ho totiž čirou náhodou skoukla  :-x Ani jeden blog mě nezaujal.

72 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 28. dubna 2009 v 17:16

[71]:  Naprosto souhlasím, zejména Domissska blog mne nikdy moc nezaujal, ačkoliv ty antiblogy jsou někdy až moc

73 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 28. dubna 2009 v 17:17

*Oprava  - Domissska blog mě VŮBEC nezaujal.

74 Call Call | Web | 28. dubna 2009 v 17:55

Já neffím, ano jeden blog mě nijak nezaujal, celebrity mám sice ráda, kromě těch z HSM,a le o nich je moooc blogů, milionkrát zkopírovaný shooty Efrona atd., ale skvělá návštěvnost, ten první blog es mi dcl líbil, fakt smekám před Domulinkou, je stajně stará jako já  a já bych teda sai žádný fotoromán nevymyslela, fakt úžasná grafika:-))

75 Mike Mike | Web | 28. dubna 2009 v 18:59

Taky by mě tedy docela zajímal žebříček nejnavštěvovanějších blogů podle blogu.cz. Nevím, jestli to je žebříček blogů ve statistikách, ale na prvním místě je tam blog o tokio hotel a druhé místo mají latinské telenovely  8-O
Tak bych řekl, že to s blogováním jako takovým nemá moc společného. Spíš jde o to, jak jsou napsané názvy článků a jak je potom vyhledávače najdou. Navštěvnost je totiž jen o tom kdo na ten který link klikne. Číst už pak nic nemusí. Jeho "hlas" byl počítadlem zazanamenán a to je vše.

76 Faceless Faceless | Web | 28. dubna 2009 v 19:00

KAždej má jiný názory co se týká oblíbených blogů,mě osobně blogy o celebritách nebavěj....prostě nevim proč,ale je to tak.Ale samozřejmě je to na každym z nás...

77 Terka hol. Terka hol. | E-mail | Web | 28. dubna 2009 v 22:18

[75]: naprosto souhlasím. Nejnavštěvovanější jsou blogy, které píší o nejčtenějších věcech - oblečení, celebrity, sex, seriály, googly a seznamy a jiné vyhledávače toto mají mezi nejobvyklejšími klíčovými slovy :-) Zajímavé by byly výstupy z google analytics. Kde by se zjistilo, jak dlouho se čtenář na stránce průměrně zdrží, kolik kdo prokliká odkazů, jaká je návratovost, pomocí jakých klíčových slov se tam "publikum" dostává, atd.

78 Lúmenn Lúmenn | Web | 29. dubna 2009 v 11:48

Achjo, je vidět, jak je dnešní mládež nudná, materialistická, přízemní a povrchní. Je to škoda... Na didlině se mi líbí, že si dává práci s fotoromány a pokud fotky dělá sama, pak kloubouk dolů, ačkoli jsou to blbosti, je vidět, že si s nimi dala práci. Ale aneta a nela mě nijak nenadchly, celebrity, které nic nedokázaly a krom hezké tvářičky a dobrých manažerů se nemají čím chlubit mě vyloženě iritují.
Ale každému, co jeho jest, povrchní zábava povrchním blonckám a hluboká zamyšlení těm ostatním.

79 lllleon lllleon | Web | 29. dubna 2009 v 19:53

SUPER!!! Doufám, že jednou bude můj blog taky tah cool :-D  :-D  :-D

80 LOL LOL | 30. dubna 2009 v 6:53

Trapas ta myslivcová..!!! si o sobě myslí..!!!  [:tired:]

81 Anyffe Anyffe | Web | 30. dubna 2009 v 10:59

[32]: oj, přesněě :D exoti...holt, tady když chce jeden najít vážně kvalitní stránky, musí hledat. A to hodně.

[64]: nápodobně...

[63]: hezkej nápad, ale tu první část bych klidně i vypustila :D

82 ZuzZzík ZuzZzík | 30. dubna 2009 v 15:14

DomČo boduješ!!!:) ;-)

83 Child Child | E-mail | Web | 1. května 2009 v 21:23

Bože, to jsou opravdu inteligentní osoby, všechny tři...

84 Smilesy Smilesy | Web | 2. května 2009 v 19:48

Mě se tedy také zdá, že vybíráte podle návštěvnosti.Vždy jen nad 200 denně.
Samozřejmě asi nebudete dělat rozhovory s bloggery, kteří mají jednoho člověka denně a na blog nic nepřidávají, ale mohli by jste vybrat blog, stačí návštěvnost 30,50 nebo 100 denně, ale nějaký, který je pravidelně aktualizován a myslím, že by to bylo lepší.Ti, kteří mají zajímavý blog a nemají třista lidí denně by se do rozhovorů také mohli dostat.Ale dost kritiky.
Názor na první blog?
Nevim, ale na to, že jí je 14 je to dost velká nána, myslím, že ze sebe moc dělá.Na můj vkus se mi nelíbí, že má kysličník na hlavě.Ale mluvíme o blogu.
Blog mě nezaujal, nevím, co by mě na něm mělo zaujat...:-?
Druhý blog?Celebrity mě nezajímají takže, stejné jako u prvního blogu.
Těším se, až dáte rozhovor s blogerem, který má blog s vlastními fotky apod.
Blog aspoň o nečem - podle mě-
Samozřejmě je to podle vkusu, ale nevím, co někoho může zajímat na miliony fotkách celebrit!Viz.blog č.2

85 emily.way emily.way | Web | 5. května 2009 v 14:02

nezaujaly mě
upřímně nechápu, proč mají tak vysokou návštěvnost. ničím originální nejsou..

86 barbinka-janiiisek barbinka-janiiisek | Web | 5. května 2009 v 15:54

Myslím si, že ani jeden nemá dobrý blog, i když na didlinka-d. blog.cz je fotoromán atd., ale ten druhý ten mě moc nezaujal. Ale je to můj názor.

87 borec666 borec666 | Web | 5. května 2009 v 17:04

Mno tak me to teda vubec nezaujalo. jako domisssek este docela ujde, ale druhy blog apsolutne onicem. Nemam rad lidi, kteri si neumi vymyslet nic vlastniho a uz vubec se mi nelibi to vecny rozebirani celebrit. no je videt ze jsou jeste v puberte. Netvrdim, ze mam buhvi kolik navstevniku, ale mam pravidelne navstevniky kteri moji praci oceni. Vsak kouknete na muj blog sami

88 Kim-ashley Kim-ashley | 6. května 2009 v 14:13

A kdo by je neznal že?  :-!  :-!  :-!

89 Ice Ice | Web | 6. května 2009 v 20:37

Musím říct, že mě ani jeden z blogů svým obsahem nenadchl. O celebrity na druhém z blogů se nezajímám, ale oceňuji, že si holky dávají práci něco zajímavého sepsat, a s tématy na prvním blogu to mám podobně. Fotoromány mě sice nebaví, ale přesto je dobrý nápad něco takového vytvořit. Asi je jen můj problém můj problém, že mě ani jeden blog nezaujal. Koneckonců si nejsem jistá, jestli vůbec někoho zajímá to, co píšu já. Každý má své.
Přiznávám dobrovolně, že závidím návštěvnost. :)
Zdá se mi zajímavé, kolik kritických komentářů k obsahu se u tohoto článku objevilo. Když prohlížím různé blogy, na většině nacházím podobný obsah. Admini takových blogů zde zřejmě nekomentují. :)

90 Anke Anke | Web | 7. května 2009 v 16:33

No tak me by mozna ten druhy blog zajimal tak pred priblizne dvema roky, kdy sem zacala svuj prvni blog, ale ted jde tohle absolutne mimo me a ani jeden z blogů mě nenadchl, treba se mi vůbec nelíbil růžový design na blog č. 1 a druhý blog byl hezký, bohužel s obsahem, pro jiný lidi  :-)

91 Lailah Lailah | Web | 9. května 2009 v 12:06

Bloncky válí  :D

92 Leri Leri | Web | 9. května 2009 v 14:47

Jak už tu psalo spousta lidí, tyto blogy mě nějak moc nezaujaly, ale je to věc vkusu...
   Letím úplně na jiné věci...
Je pravda, že taková návštěvnost je chválihodná, ale já bych to nesnesla, kdybych nevěděla, kdo všechno může na můj blog chodit...hraje tu roli čistá nejistota...ale je to jen můj názor...:-)...

93 Craziik Craziik | Web | 9. května 2009 v 19:16

tyo dobrej rozhovor sicer pár holek který znám na domču nadávaj ale me je to fuk =) :-D

94 jess jess | Web | 10. května 2009 v 18:34

anetnelly jsou úža...a domi taky

95 Hildegarda Hildegarda | Web | 10. května 2009 v 19:31

[32]: Nevím proč mám pocit, že exotů, co nechoděj na diskotéky, nesledují drby a snaží se tvořit je tu docela výrazná většina...  :-) Taky si kvůli tomu často připadám jako cvok, ale že bych změnila názor...?  :-P

96 Vanessa Vanessa | Web | 12. května 2009 v 19:38

Super rozhovor tesim sa na dalsi!!!!!!
:-)  ;-)  :-D  8-)  :-P  :D

97 Andy^^ Andy^^ | Web | 19. května 2009 v 12:02

Já musím říct, že i když Dominika říká jakou má chválu, tak má taky odpurce, kteří podle mně tvoří více jak polovinu jejích návštěvníků.. Já protí ní osobně nic nemám, ale viděla jsme již asi 100 jejích anti-blogů.. :-D

98 Mrs.Nugetka Mrs.Nugetka | 21. května 2009 v 7:15

Nechápu,oba jsou hrozné. Vždyť existuje tolik perfektních blogů o módě, kacuskyblogisek, styl-ish, nebo critique a další, ale takhlůe velikánskou návštěvnost mají jen ty nesmyslné, v druhém případě překopírované z celebrity-gossip.net

99 STiCkEr oN CoRe *Domčaaa* STiCkEr oN CoRe *Domčaaa* | Web | 26. května 2009 v 21:34

a jéjé.môj zabudovaný anti-barbie alarm sa hlási xD počkajte, ako to bolo? "Pokud máme říci, asi by nás odradil blog, který má jako design SIMS, skřítky, křiklavé, nerealistické nebo podobné "animáče". Bohužel jsme tak trochu na modernější věci.." Sims sú nemoderní? Hmm šibe vám. Ste obyčajné živé kópie Barbie a ak tvrdíte, že ste na modernejšie veci, počúvajte sa, čo hovoríte. Ste zamerané na hviezdy z HSM? xD HSM bere desaťročné detičky najviac xD a ďalej, nemyslím, že keď robíte českého Perez Hiltona, je to hneď super blog. Podľa môjho skromného názoru by blog mal byť denníček a nje bulvárny magazín. Počkajte, ešte sa zasmejem vašej sprostosti a idem. Hahahah xD
xoxo :* :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama