Rozhovor s Filipem a Karolínou

20. prosince 2008 v 15:04 | Standa |  Rozhovory
antiquus.blog.cz

V prosincovém rozhovoru s někým z vás se nám sešli autoři dvou blogů, které zaujmou už na první pohled svými názvy - "Veverčí svět" a "Zimní tuleňovitý blog". Co mi jejich autoři na sebe prozradili?

Filip, autor blogu vevercisvet.blog.cz

Filip

Karolína, autorka blogu tulen.blog.cz

Karolína

 • Jaké je tvé jméno nebo přezdívka?
F.: Jmenuji se Filip, avšak kamarádi mi říkají Veve (zkráceně veverka). Kamarádka mi říká Matthias (mé druhé jméno :) Spolužáci a učitelé mi bohužel říkají jménem.

K.: Jmenuju se Karolína a moje přezdívka je tulen.
 • O čem je tvůj blog?
F.: Můj blog je o veverkách. Nic jiného tam nedávám, ježto mi spoustu lidí říkalo, že nemají rádi přeplácané blogy, nebo blogy, které jsou o něčem a zároveň tam někdo cpe i další věci.

K.: Ne, že bych byla sebestředná, ale je to můj blog a tak je hlavně o mně. O mých zážitcích, o tom, co jsem zjistila a co mi došlo, nějaké mé pubertální úvahy a podobně.
 • Kolik máš roků?
F.: Je mi 18.

K.: 15 a do osmnácti to nehodlám to měnit.
 • Odkud jsi?
F.: Jsem z Brna.

K.: Z Prahy. A byla bych ráda, kdyby nepražáci teď nedávali oči vsloup, protože nesnáším tohle "Ježiši! Praha?!". Já taky neříkám "Ježiš! Čakovičky!". ;o)
 • Jak dlouho už bloguješ?
F.: Rok a půl.

K.: Teď zrovna 2 roky a 7 měsíců.
 • Kolik hodin týdně v průměru strávíš psaním blogu?
F.: Jsem rád, když se mi podaří jednou za týden publikovat nějaký článek. Nemám skoro vůbec čas.

K.: Píšu tak každý třetí den a většinou to trvá delší dobu než hodinu. Někdy i 3....
 • Neuvažoval jsi, že by ses na psaní blogu někdy vykašlal?
F.: Ze začátku, když mi nepřibývaly komentáře a návštěvnost byla malá, přišlo mi zbytečné se s tím drbat. Jsem totiž rád středem pozornosti a mít *šedou myš* blog, to se mi moc nechtělo :)

K.: Asi před týdnem mi to maličko prolétlo hlavou, ale ještě nehodlám končit. A nechám se překvapit, za jak dlouho s tulenem seknu.
 • Je pro tebe návštěvnost důležitá?
F.: Teď už ne... Ze začátku byla. Měl jsem pocit, že dělám věci zbytečně, když mi tam nikdo nechodí, jenže pak jsem zjistil, že je mi milejší E-mail od někoho, kdo napíše "Čau, jsem taky chovatel veverek, tady máš nějaké fotky..." než komentáře "Ahoj máš upe mocinky hezůů blogíís" (Internetová mluva dnešních mladých mi moc není sympatická). Nebo "Na mém blogu je SONB/Bleskovka." Zvláštní měřítko, že nejlepším blogem je ten, co dovede vyškemrat co nejvíce hlasů v co nejkratší době. A ještě mi tam občas chodí reklamy na jiné blogy "Ahoj, podívej se prosím na můj blog, díky." Takových komentářů přibývá, když je blog známější a když roste jeho návštěvnost. Nemám ani na jedno moc čas :)

K.: Nebyla zas tak důležitá, dokud si blog neudělala moje sestra a nemá 2x větší návštěvnost než já i přes to, že má blog tak 3x kratší dobu! Ale jinak... ;oD
 • Co si myslíš o kopírování na blozích?
F.: Pamatuji si, že jedno holka zkopírovala z www.veveraci.bloudil.cz článek o tom "Jak se postarat o nalezené mládě veverky obecné!" a hodila si ho na svůj web. Ani nevím proč jsem to nezkopíroval z veveřáků, ale proč jsem to zkopíroval od ní, to už nevím... Vím jen, že tam měla zablokované kopírování (nešel text označit) tak jsem dal "Zobrazit zdrojový kód!" a zkopíroval jsem to z něj. No to mi pak chodilo několik sprostých nadávek na mejl, i když jsem uvedl zdroj. Napsal jsem ji, že to zkopírovala první, tak dala pokoj. Tím chci říct, že někdy je těžké vědět, kdo je oběť a kdo je skutečně zloděj.
I když, nemám nic proti zkopírování se zdrojem, nebo aspoň když autor se třeba omluví, že zdroj už ztratil (se mi takdy někdy stává). Ale vydávat cizí a psát tam "Tohle je můj článek!", to už hraničí s nějakou duševní poruchou :)

K.: Ubohý.
 • Kdo o tvém blogu všechno ví (kamarádi, známí, přátelé, rodiče.... )?
F.: Kamarádi ví, několik spolužáků ví. Rodiče neví, ježto vůbec nerozumí tomu, co na PC dělám.

K.: Všichni!
 • Kterých je tvých pět oblíbených blogů?
F.: Er... Oops :) Snad nevyzní blbě, když napíši, že na blogy vůbec nechodím :) není čas... Občas vlezu na blog, když mě okouzlí jeho název. Pokud se neobjeví design, co mě okouzlí, hned zase mizím.

K.: To je těžký... Jen 5... Jestli na někoho zapomenu, tak se omouvám, ale nevešel se. V každém případě je to sestřin blog, kde jsou opravdu dobré a kvalitní články - noora.blog.cz , potom nedávno objevený blog, kam autorka píše hodně nepravidelně, ale její články se mi moc líbí zuzikwww.blog.cz. Dále ivusha.blog.cz, bumblebee.blog.cz a ještě rybarna.blog.cz, který jsem teď objevila a jsem z něho vedle!
 • Co se ti líbí nebo nelíbí na blozích ostatních?
F.: NELÍBÍ je snad moc tvrdé slovo, snad mi nejsou smypatické blogy, co mají povětšinou název Sharrinkybloczekk.blog.cz, ve kterém jsou fotky růzových bot, značky Converse s komentářem "Ty sou mocinky upe supa, ty bich chtěla mýt!" tam fakt nechodím. Většinou mám rád blogy, co jsou nečím výjimečný nebo se věnují konekrétní věci. Nevadí mi o blogy lidí, co tam prezentují sebe, pokud jsou aspoň trochu v něčem zvláštní. Přitahují mě zvláštní věci.

K.: Když je blog originální, už má jedno plus a když píše zajímavé články obsahem i stylem psaní, má druhé plus a je jasné, že se na něj vrátím. Nesnáším obrázky celebrit, zkopírované články odkudkoli, třpytivé obrázky, bleskajdy a já nevím, co všechno.
 • Propaguješ nějakým způsobem svůj blog? Prozradíš jak?
F.: Dříve jsem psal komentáře na ostatní blogy, ale teď už mě to tak nějak nebaví. Zjistil jsem, že největší reklamu si člověk získá, když připisuje komentáře na blog.blog.cz :))))

K.: Myslím, že tohle psali snad všichni. Nijak moc se nepropaguju. Vrchol je, když jdu na nějaký blog a napíšu tam komentář. ;o) Ale myslím, že to je rozhodně to nejlepší řešení, protože jak jinak dát vědět lidem o svém blogu?
 • Co myslíš, že by mohl zlepšit tvůj kolega z rozhovoru na svém blogu?
F.: Když jsem uviděl, že v záhlaví nic není, tedy je tam jenom napsaný ariálem název blogu, pomyslel jsem si, že autorka blogu je nová, a spoustu věcí dodělá. Ale když jsem zjistil, že je starší než dva roky, tak ... No oranžový design trochu bije do očí, ale to se snad spraví, ony holky většinou svoje designy mění poměrně často. Autorka blogu je člověk, se kterým bych si zřejmě neměl moc co říct, ale je mi sympatická jakým způsobem tam prezentuje sama sebe, evidetně není úplně jednoduchá :)

K.: Nevím, mně se vevercisvet.blog.cz líbí. Líbí se mi to, že se pořád drží veverek a ten jeho styl psaní článků. Něco měnit? Ne. ;o)
 • Sedíš víc za počítačem nebo před televizí?
F.: U televize jsem nebyl snad dva roky, vůbec mě to nebaví :) Sedím JENOM u PC.

K.: Nejvíc před obojím. Bohužel. Hodím notebook na klín, do ruky jídlo, do druhý ovladač a koušu se nudou.
 • Co posloucháš za hudbu?
F.: Rock/metal a to všechny varianty, nevadí mi ani folk rock nebo folk metal, ani glum rock nebo metál. Občas si dám i Sreamo/Emo (The Used, Bullet for my valentine, From lashes to autumn) nebo alternative (třeba Sneker pimps, nebo IAMX) dokonce si občas dám i vážnou hudbu, od Antonína Dvořáka či Mozarta. Taky mám rád Blackmore*s night, hrají takovou zvláštní renesanční hudbu.

K.: Asi vás moc neuspokojím, protože já jsem ten člověk, který poslouchá všechno a nic.
 • Jaký film se ti naposled líbil?
F.: Český film Roming se mi docela líbil, nejsem rasista ale rómská kultura mi sympatická není ani trochu, a vlastně nemám rád ani český filmy, ale tento film se mi líbil, jak herecké výkony Bolka Polívky "Vy píč*vé!", tak ponurý epos staršího cigána, který byl s primárním příběhem prostříhaný. Jinak se mí líbí třeba seriál Six Feet Under - můžu doporučit, donutí přemýšlet o smrti a o životě naprosto odlišným způsobem, než doposud.

K.: Byla jsem v kině na Madagaskaru, tak to bylo hezký, ale jinak jsem viděla hromadu filmů. Mezi ten, co mě dostal v poslední době byla Kanadská noc.
 • Jaké je tvá oblíbená knížka?
F.: Veveřácká Kronika :-D Jinak se mi líbilo i Mládí v Hajzlu od C.D.Payneho, nebo Egypťan Sinuhet od Waltariho, vlastně se mi líbí hodně knížek od Waltariho, taky se mi líbí Bukowski. Teď čtu Němou Barikádu od Drdy, docela zajímavý způsob psaní.

K.: Z těch zelených očí jde strach od Joyce Oates, 1984 od Orwella... Těch je stejně jako filmů!
 • Co nejčastěji děláš, když zrovna nebloguješ?
F.: Koukám na Dr. House, How I met your mother, It Crowd nebo Black Books (to všechno na PC). Jinak většinou programuji (Python/c/c++) to je moje téměř jediná zábava, co stojí za velkou většinou mého dne :) To je když veverka nespí...

K.: ...eh.. spím? ....nebo jsem ve škole...
 • Speciální otázka pro Filipa: Proč jsi takovým fandou zrovna veverek? Je to přece velmi netypické domácí zvíře. :)
F.: Právě proto jsem jejich fanada, díky tomu, jak moc netypické zvíře to je. Snad se mi na tom všem nejvíce líbí, že to je netypické zvíře, ale přesto jedno z nejtypičtějších zvířat v Českých lesích, kdyby bylo nějaké exotické, už by to nebylo tak zajímavé. Celkově je život veverek jedno velké tajemství, a to je to, co se mi na nich líbí. To jak jsou tajemný. Jejich život je v očích běžného člověka plný mýtů. Kolik lídí se podiví, když jim řeknu, že nepřespává v dutině stromu, ale v hnízdě, co si postaví na stromě, nebo že nežijí v partě (jak se říká, že si spolu veverky rády hrají) ale žijí celý život naprosto samotářsky, v jednom teritoriu, kam nikoho nepustí (jinou veverku...). Jak se o nich člověk snaží něo zjistit, zjistí, že jsou jiné, než si myslel. Dokonce se odlišují od všech ostatních hlodavců. Třeba už jenom délkou života (10 až 20 let se dožívají veverky).

 • Speciální otázka pro Karolínou.: Proč se tvůj blog jmenuje zrovna "Zimní tuleňovitý blog"? :) Všiml jsem si, že názvy svého blogu pravidelně měníš - jaký tím sleduješ cíl?
O.: Žádný cíl tím nesleduji, vždycky mám nějakou náladu a tak to strčím do záhlaví. Naposledy to bylo proto, že jsem měnila design z teplého na ještě teplejší (čímž ale není myslena sexuální orientace!) a do článku o změně jsem napsala, že je zima a že můj blog podle toho musí tak vypadat. Že jsem mu dala chladnější design. Doufala jsem, že si toho, že není chladný, nikdo nevšimne. Bohužel jsem se zmýlila... ;oD

Děkujeme za rozhovor.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Werush Werush | Web | 20. prosince 2008 v 15:09

Je to moc dlouhé asi si to rozkouskuju a postupně přečtu :)

2 homo sapiens tupiens homo sapiens tupiens | Web | 20. prosince 2008 v 15:23

oba blogy jsou moc zajímavý=)

3 li Ann li Ann | Web | 20. prosince 2008 v 16:15

oba blogy znám, ale s autory se ještě neznám, proč taky? :) (není myšleno jako urážka)

4 Ciarin Ciarin | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 16:45

No... Tuleně v tom poznávám a dozvěděla jsem se jenom jednu novou věc - že se jmenuješ Karolína! :)

5 Blázen Na VodítkuO------------------O Blázen Na VodítkuO------------------O | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 16:56

Můžu říct,že Veve je fakt sympaťák..Sice ten jeho blog znám,ale moc na něj nechodím.Hezkej rozhovor.

6 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 16:58

To je když veverka nespí... Ooops napsal jsme blbost, chtěl jsem napsal, to je když veverka SPÍ

oops :)

7 K.R.E.K K.R.E.K | Web | 20. prosince 2008 v 17:28

Mě se líbí oba blogy, jsou zajímavé :)

8 Catarin Catarin | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 17:43

júú!! mám veľmi arda tulene!! xDD sú to také zlaté zvieratka

9 Nora Nora | Web | 20. prosince 2008 v 18:15

Tuleň je zlato, a hlavně na svůj věk je to strašně chytrá holka. Filipovy narážky jsou nemístné, je vidět, že se jenom kouknul na design a ani jeden její článek nečet... ale to na blogu neni zas tak málo často, co? ,o/

10 Lištička Lištička | Web | 20. prosince 2008 v 18:19

Mrzí mě, že nemohu být v tomto rozhovoru já. Ale mohu si za to sama.

Autorům uvedených blogů přeji mnoho úspěchů, spokojených návštěvníků, hodně inspirace a nápadů, skvělých článků, spoustu komentářů a reprezentativní návštěvnost (pokud je pro ně důležitá) :-)

11 Móóóňa :-) Hříbátko Móóóňa :-) Hříbátko | Web | 20. prosince 2008 v 18:59

Taky bych brala, kdyby se mnou někdo udělal takovej rozhovor. Jinak se přidávám k těm, co jim přejou hodně štěstí k dalšímu "blogaření"!!

12 blondýna blondýna | Web | 20. prosince 2008 v 20:05

Jsou to oba dobří bloggeři, teda alespoNˇpodle mě =)

13 KeiSsí KeiSsí | Web | 20. prosince 2008 v 20:22

tak to jsem se pěkně přečetla. Ale vidím, že majtelé těchto blogů jsou velmi snažívý

14 WoříšeQ WoříšeQ | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 20:53

To jo! Móóóňo: mluvíš mi z duše:)) Chtělo by to víc propagovat můj blog, jenže jak? v dnešní době víc lidí zajímá HSM než mj autorský blog s komiksem...

15 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 20:56

Nora: prokouklas mě .) Sorry, neměl jsem čas.

16 Guestka Guestka | Web | 20. prosince 2008 v 21:39

Oba mají zajímavé blogy o zajímavých tématech. Žádné podobné blogy zatím neznám. :)

17 Zdeans Zdeans | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 22:10

Blog vevercisvet.blog.cz jsem už předtím znal. Jinak zajímavý rozhovor i jejich blogy.

18 Lenka Lenka | Web | 20. prosince 2008 v 22:59

Oba jsou zajímavé blogy a temn rozhovor je také velmi zajímavý jen tak dál!!

19 Gazelka Gazelka | Web | 21. prosince 2008 v 9:10

Tak s těmito blogy a blogaři bych si mohla rozumět! Psát komentáře na blog.blog.cz? Ne, to je...nuda. Byla jsem tam, hledala jsem něco k blogu, ale chodit tam pravidelně a psát komentáře, to je divné!

P.S. Také nemám ráda křiklavé designyA teď mě nezaujímá ani moc tmavé desingy. A jelikož teď takový mám na blgou, bude blog měnit zase design. Ale možná ne, protože není až tak mc tmavý!

20 pejskokocka pejskokocka | Web | 21. prosince 2008 v 10:46

Už jsem to přečetla!

21 li Ann li Ann | Web | 21. prosince 2008 v 11:12

lištička: jednou mi na meil přišla zpráva od standy, když jsme mu po dvou měsících napsala, už bylo pozdě :) jsme na tom stejně

22 Cj-adam Cj-adam | Web | 21. prosince 2008 v 11:30

Veverčák je best! :)

23 Honz@ Honz@ | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 11:42

zajímaví rozhovor

dlouho sem nebyl stando na tvém blogu ale teť když jsem se chtěl zase kuknout napsalo mi to, že je blog nenalezen, jakto? ty si ho zrušil?

24 Seńorita de Luna Seńorita de Luna | Web | 21. prosince 2008 v 12:15

Oba dva blogy jsou pěkný, na veverčí svět už jsem párkrát narazila, ale ten druhý blog vidím poprvé :)

25 Bláznivej Majdík Bláznivej Majdík | Web | 21. prosince 2008 v 12:23

podle mě má Tuleň hodně kvalitní a pěkný články :)

26 mandarinka mandarinka | Web | 21. prosince 2008 v 12:31

pobavily mě odpovědi na otázku kopírování... veve se rozepsal, karolína napsala jedním slovem :D Ale obojí vyšlo nastejno. =)

27 yudith yudith | Web | 21. prosince 2008 v 12:47

:D Rozhovory jsou zbytečné... Raději byste se měli zaměřit na rozšíření funkcí Blogu.cz:P

28 Moris Moris | Web | 21. prosince 2008 v 12:51

Super rozhovor, zajímavý blogaři. Akorát mě děsně vadí ty reklamy, všechno ohledně designu si můžu ted strčt do ...! Děkuji za hezké žabky, ČiliChili, vodafone vás uplatil? :-)

29 Apple Apple | Web | 21. prosince 2008 v 12:53

Rozhovor dobrý ;-). [29] Rozhovory zbytečné nejsou. [30]taky mi vadí reklamy ale snad budou nové funkce

30 Mango_Yudi > bývalá yudith Mango_Yudi > bývalá yudith | Web | 21. prosince 2008 v 14:25

[31]: Hele, kdyby se místo nich, soustředili raději na to, aby se pracování na admin.blog.cz nesekalo, a nebylo pomalé, myslím že by to bylo mnohem užitečnější;)

31 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 14:59

[32]: Redaktoři tady ale nejsou od toho, od toho jsou správci sítě, kteří se starají o server. Pleteš koše s baňami.

32 T.I.P T.I.P | Web | 21. prosince 2008 v 15:30

Pěkný rozhovor. Jak ste se do něj dostali? Já chci taky :-D

33 Pawja aneb AfroGirl Pawja aneb AfroGirl | Web | 21. prosince 2008 v 15:54

Pěkný a především  dlouhý rozhovor. U obou autorů bylo vidět, že vědí jak a o čem mluvit

34 *CaRoLiNe* *CaRoLiNe* | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 16:20

jo, "tulene" znám, dobrej blog :-)

35 Mima Mima | Web | 21. prosince 2008 v 17:38

Oba blogy sou dooost dobrý, ale Karolína mě svým blogem zaujala o něco víc ....

36 Hikari-san Hikari-san | Web | 21. prosince 2008 v 17:49

mě se zdá že Karolína má hezké záhlavý  má propracované okraje .. ale ta veverka (ty obrázky její) jsou krásnéééé :*

37 Pauli Pauli | Web | 21. prosince 2008 v 18:30

Pěkný rozhovor, ale asi bych nedokázal mít blog jen o jedné věci... Už tak mi dělá problém na svém blogu vymyslet nějáký názor na něco, tak žádám návštěvníky, takže jen o něčem bych mít nedokázal...

38 Kájik Kájik | Web | 21. prosince 2008 v 18:41

jé...zjaimavý rozhovor a hlavně bezva blogy :-D

39 Aný Aný | Web | 21. prosince 2008 v 20:10

jo k tomu veveřáckýmu týpkovi chodim docela často xP ... baví mě to číst, i když nevim, která bije xD

40 Nikůl ^^ Nikůl ^^ | Web | 21. prosince 2008 v 21:23

NEvím jak vás, alě mě ty reklami nad záhlavím už docela štvou! všem to kazí designy! Pls dejte to pryč!

41 WoříšeQ WoříšeQ | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 21:47

Nikůl ^^-> v pravidlech se zavazuješ, že si to tam admini blog.cz mohou kdykoli dát, tak nevím, o co jde.

42 Capo de tutti Capi Capo de tutti Capi | Web | 21. prosince 2008 v 22:14

strašně se mi líbí blog vevercisvet.:) občas tam zavítám, ale nepíšu komentáře.:D což já dělám hodně často.:D

a Karolína má strašně dlouhý články.:D já sice taky, ale to neřešme, jsem magor.:D ale vypadá to na dobrej blog...:) uvidíme...:D

43 tulen tulen | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 22:30

[47]: Mám podobný problém... Dlouhé články mám, ale u ostatních jsem většinou radši za kratší... ;o/ ;o)

44 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 8:22

[32]: Já se do něj dostal podplácením redaktorů :)

Muhehe

45 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 8:24

[39]: jak to, že nevíš, který bije?? :-O

46 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 8:32

PS sorry, že jsem místro antonín napsal petr. lol

47 Niccolka Niccolka | Web | 22. prosince 2008 v 8:58

Je to zajmavé .. :)

48 Lance Lance | Web | 22. prosince 2008 v 9:21

já chodím na tulen a vevercisvet pravidelně.Mají tam toho tam hodně zajímavého a vždy se tam rád vracím.

49 míšuliiiiik míšuliiiiik | Web | 22. prosince 2008 v 10:56

HELP::::::NEMŮŽU NAJÍT STANDŮV BLOG, PREJ NENALEZEN...?!?!?!?!?!

50 Kiqi Kiqi | Web | 22. prosince 2008 v 12:03

Zajímavý článek..na oba blogy jsem se mrkla a musím uznatm že jsoiu zajímavé ;)

Jinak se připojiju, aspoń tu reklamu přesuńte dolů, pod stránku, ale ne nahoru...je to hroznerj pohled :(

51 Sisinka Sisinka | Web | 22. prosince 2008 v 12:53

Proč jste si neudělali návštěvnost?To bychom věděli,kolik lidí tu je!A to by jich určitě bylo!:-)

52 Atisa Atisa | Web | 22. prosince 2008 v 12:59

[55] Sisinka - Ale blog.blog.cz návštěvnost (Toplist) má, akorát se tady nezobrazuje. Statistiky se dají najít na www.toplist.cz. Průměr je kolem 1100 lidí/denně. Stačí zadat "Oficiální blog projektu Blog.cz" ...

53 Annet Annet | Web | 22. prosince 2008 v 13:24

No, jelikož se o veverky nezajímam, tak mě první blog moc nezaujal.

Ale ten druhý je celkem pěkný :)))

54 k@m!Lka k@m!Lka | Web | 22. prosince 2008 v 15:34

Ahoj blogaři, dáte sem i návod, jak dát písničku na blog???

55 Tonks Tonks | Web | 22. prosince 2008 v 16:49

zajímávy rozhor myslim že oba jsou velmi dobří blogeři...:D

56 Clarris Clarris | Web | 22. prosince 2008 v 16:57

Hezkej a zajímavej rozhovor ... Určitě má něco do sebe xD

57 Lukys Lukys | Web | 22. prosince 2008 v 20:09

Joo, tak to sem nedočet .. moc dlouhýý .. :D

58 T(h)om T(h)om | Web | 22. prosince 2008 v 20:33

Jelikož k Tuleňce:) občas chodím, tak byl tento příspěvek aspoň z mého pohledu bezva. Je to jedna z toho mála mladých dam, které vedou blog "o něčem". Držím palce aby jí to vydrželo.

59 tulen tulen | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 20:42

T(h)om: Jsem moc ráda, že si to myslíš!

60 Nora Nora | Web | 23. prosince 2008 v 0:39

Thom má krásně pravdu a ještě tady netapetuje jenom aby byl vidět, lidi čte a zaslouží si plácnutí ploutví! Hi ploutev!

61 Judie → bývalá Mango_Yudi:D Judie → bývalá Mango_Yudi:D | Web | 23. prosince 2008 v 12:47

32 → To sice ne, ale mohli by být. K čemu jsou rozhovory? Na vyliž prdel:P

62 Office Office | Web | 23. prosince 2008 v 15:16

Hodně zajímavé rozhovory XD

63 kája kája | Web | 23. prosince 2008 v 18:43

super rozhovor ;)

64 Pájulka:)LovEEe:)Blog.cz je supa:) Pájulka:)LovEEe:)Blog.cz je supa:) | Web | 24. prosince 2008 v 8:43

oba Filp a Karolíma májo orgináílní a hezu blogy:)

65 majča majča | Web | 24. prosince 2008 v 13:44

Líbí se mi Karolíny blog :)

66 Avril Beats Avril Beats | Web | 24. prosince 2008 v 16:31

DĚKUJU

67 Verunka Verunka | 24. prosince 2008 v 22:23

no asi bych měla začít závidět!;):D

68 Patt Patt | Web | 25. prosince 2008 v 12:10

určitě se mi líbí všechny odpovědi obou blogařů :-)

69 eric.nox eric.nox | Web | 25. prosince 2008 v 13:36

Oba blogaři jsou něčím zajímavý. I když Filip tvrdí, nebo to tak na mě působí, že na svém blogu propaguje hlavěn veverky, tak hlavně tam propaguje sám sebe. Jeho pohled na svět.

70 mujblogisek25 mujblogisek25 | Web | 25. prosince 2008 v 14:07

nj hetu

71 mujblogisek25 mujblogisek25 | Web | 25. prosince 2008 v 14:07

hezu*:-)

72 Dendiska Dendiska | E-mail | Web | 25. prosince 2008 v 16:12

Já píšu články dlouhé jak kdy a baví mě číst dlouhé články u druhých, protože když jsou ty svátky jsem nějaká..rozjemněná a připadám si jako HIPPIES co přeje všem peace (mír) :-D

Styl psaní Kaorlíny se mi mom líbí a jako Filip chovám netradiční zvířata- šneky-oblovky (Achatiny)

73 ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ ♫♪ Squirrel Nut ♪♫ | E-mail | Web | 25. prosince 2008 v 16:23

eric.nox: Fakt jo? Ou... Zřejmě se neumím ovládat :)

Dendiska: Známá taky chová šneky.

74 dAeGOn dAeGOn | Web | 26. prosince 2008 v 20:26

Tý jo, krutý! já jsem taky z Brna... :D :D

75 ziky[seQ] ziky[seQ] | Web | 27. prosince 2008 v 13:57

po dlouhý době jsem zase něco dočetla celý:)

76 katy-chan katy-chan | Web | 27. prosince 2008 v 15:17

huh tak tohle je jediný rozhovor, co jsem přečetla, je dosti zajímavý !

77 Qlarinka Qlarinka | Web | 27. prosince 2008 v 17:26

docela jsem se pobavila, zajímalo by mě, jak si vybíráte lidi na rozhovory a tak ;)

78 clayra clayra | Web | 27. prosince 2008 v 19:17

zajímavý rozhovor, super čtení ;)) těšim se na další

79 Buffy Buffy | Web | 28. prosince 2008 v 19:22

dobrý jsem zvědavá na další rozhovor :-)

80 Curious..Vany^^ Curious..Vany^^ | Web | 28. prosince 2008 v 21:31

taky by se mi líbil rozhovor

81 Jean Jean | Web | 30. prosince 2008 v 19:37

hej hou, dobrej rozhovor :)

82 Kamush Kamush | E-mail | Web | 7. ledna 2009 v 20:33

To by mě bavilo bejt tázaná a odpovídat :D ano, přiznávám se, píšu to za účelem "Zeptejte se mě!" :D

83 Verounka♥♥♥ Verounka♥♥♥ | Web | 8. ledna 2009 v 9:47

...tak sem ten rozhovor celej přelouskala a objevila plno zajímavejch blogů!! :)) ...jinak oba budou určo sympatáci!! :))

84 ♥♫♪♥ sasuke-kun ♥♫♪♥ ♥♫♪♥ sasuke-kun ♥♫♪♥ | Web | 8. ledna 2009 v 15:59

je to skvělí rozhovor moc se mi líbil ale s tím jak tam psaly že se jim nelíbí když někdo píše komentáře s tím že chtějí aby se mrkli na jejich blog tak to sem psát nebudu , ale byla bych ráda!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

85 An!tTa An!tTa | Web | 8. ledna 2009 v 16:04

Jee to je dobrej rozhovor :DDD

86 An!tTa An!tTa | Web | 8. ledna 2009 v 16:07

Taky bych chtěla někdy udělat s váma rozhovor! :DDD To by bylo skvělý :DD! Jak vlastně vybíráte ty lidi?

87 DeidynQa DeidynQa | E-mail | Web | 8. ledna 2009 v 16:58

oba blogy mě zaujali svými tématy... hlavně veverky... vždycky sem chtěla domů veverku, ale mamča řekla, že to zablešený koště nechce v baráku nikdy vidět... xD jinak oba blogeři mají skvělé názory to se musí nechat... co se týče však kopírování... když někdo zkopíruje článek beze zdroje, tak je to neuvěřitelná sprosťárna, ale proti kopírování např. obrázků či videí se nikdo neubrání a nějaký komenty na blogu typu: ,,Ty hnusná kopírko" a etc. jsou uplně zbytečné... podle mě...

88 Gracina Gracina | Web | 12. ledna 2009 v 18:10

Oba blogy jsou moc pěkné.  Také mám raději stránky týkající se jednoho tématu, než když jsou přeplácané vším možným.

89 NikusQa NikusQa | Web | 13. ledna 2009 v 15:17

oba blogy sou mossinko hezke ,,,,je widet že ste si dali zaležet :-D

90 zrzka090 zrzka090 | E-mail | Web | 13. ledna 2009 v 15:43

ahoj karolíno pudeš pokecat na xchat.cz?ahoj johanka,sanndi,zrzka090

91 RedGr!L RedGr!L | Web | 13. ledna 2009 v 16:53

Až teď mi dochází, kolik věcí dělám uplně zbytečně:)

92 lululika lululika | Web | 13. ledna 2009 v 19:29

Mne sa vaše blogy páčia a ahoj kaja ak máš

nick tak napíš ja mám lucka19982,lululika1

93 tulen tulen | E-mail | Web | 13. ledna 2009 v 21:11

[92]: jakej nick? Na co? ;o)

A všem moc děkuju!

94 Jitka Jitka | Web | 14. ledna 2009 v 8:26

Filipův blog znám a občas tam nakouknu. Jeho zájem o veverky je mi sympatický a na kluka, zdá se ojedinělý. To je na tom právě to sympatické. O tulení blog jsem také kdysi zavadila, ale tam jsem nechodila dlouho. Ztratila jsem o něm přehled.

95 §®Nikča©§ §®Nikča©§ | Web | 17. ledna 2009 v 10:03

voba dva blogy sou strááášněě hezkýýýý

96 Botan-chan Botan-chan | Web | 20. ledna 2009 v 18:18

obidva blogy su velmi jednoduche ale pekne :) obdivujem ze niekdo dokaze blogovat 2 aj pol roka

97 Elisabeth Elisabeth | Web | 22. ledna 2009 v 16:00

Teda Tuleni, netušila jsem, že s Tebou dělali i rozhovor:o) Tak to gratulace. Veverčí blog neznám, ale určitě se tam mrknu:)

98 andysek andysek | E-mail | 24. ledna 2009 v 22:53

Jo tal to je dobrej rozhovor ... :-D

99 andysek andysek | E-mail | 24. ledna 2009 v 22:54

tak  *  promiňte ! ! !

100 HanisShka HanisShka | Web | 26. ledna 2009 v 9:50

Skvělé! Dozvěděla jsem se skvělé věci, které by mohly pomoct s blogařením. Vaše blogy jsou úžasné, ne ze strany vzhledu, ale ze strany obsahu a jednoduchosti. A jak se říká " V jednoduchosti je krása." Ttyto blogy to přísloví jen potvrzují.

Jinak se tam musím znovu kouknout! Na obouch se mi něco zalíbilo:D!!!:)

101 Marťa Marťa | Web | 26. ledna 2009 v 14:54

musím říct, že oba blogy jsou něčím zajímavé... to se mi líbí

102 pawla.sevcikova pawla.sevcikova | Web | 29. ledna 2009 v 14:37

líbí se mi oba blogy, jsou super :) A jsem ráda, že tu je i člen moravské metropole :)

103 Aeli Aeli | Web | 30. ledna 2009 v 22:08

Tak koukám že tyhle rozhovory začnu číst častějc :P

104 Gianella Gianella | 1. února 2009 v 13:11

bravo, nepříteli)))

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama