Napište článek "Jak propagovat blog?" na Blog.blog.cz!

15. dubna 2008 v 11:26 | Pavel Mezihorák |  Novinky

Před nedávnem jsme v rubrice Tipy publikovali články Jak vložit blog do katalogů českých portálů? a Co je phishing aneb Pozor na svá hesla! Rádi bychom v této tématice pokračovali, ale máme pocit, ze některým věcem rozumíte lépe vy než my. Tudíž bychom to tentokrat zkusili nechat na vás.


Blog.cz patří mezi nejnavstěvovanejší servery v ČR. Návštěvnost je ovšem způsobena celkovou návštěvností vašich jednotlivých blogů.

A tak se ptáme:

Jak jste to dokázali? Jak propagujete svuj blog? Můžete poradit ostatním blogerům? Jaká byla vaše ceste k vysoké návštěvnosti?

Zkuste napsat článek, kde ostatním blogerům a blogerkám poradíte, jak propagovat svůj blog.

Co s vašimi články uděláme?

1. všechny si přečteme
2. na základě vašich tipů sepíšeme článek a nejzajimavějši tipy přimo ocitujeme s odkazem na autora
3. nejpovedenější článek zveřejníme celý jako samostatný článek s krátkým propagačním profilem autora

Odkaz na váš článek nám vložte do komentáře nejpozději do 12. května do 14:00 (AKTUALIZACE - termín prodlužujeme do 18. května).

Těšíme se na vaše tipy a jsme zvědaví, jak si vzájemně dokážete poradit.
Třeba už brzo bude jasné, jak předehnat v návštěvnosti Seznam
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (150)
Zobrazit starší komentáře

101 Yumako Yumako | E-mail | Web | 20. dubna 2008 v 17:14

PROPAGAČNÍ KOMENTÁŘE (aneb jak lidi zvyšují svou návštěvnost)

Tato pohroma se řítí celým blog.cz ...posuďte sami :

---Někdo se zapíše do soutěže na jiném blogu a nutně schání hlasy ,aby mohl vyhrát .jak to má udělat ? Dát jiným vědět o té soutěži a pobízet ho ,aby pro něj hlásnul .Např.:

Ahoj ,jsem v SONB na blogu ******.blog.cz !Hlásni pro mě ,díky :)

Nevím jak vy ,ale mě to hrozně leze na nervy .Většina lidí to prostě ignoruje a řekne si : Sakra !Další reklamní komentář !

---Nebo někdo si založil blog a lidi na něj nechodí .Co udělá ?napíše reklamní komentář !Např. -

Ahoj !Běž na můj blog ******.blog.cz ! Je tam plno soutěží a blablablabla .Opět lidi zuří .

☺☺☺☺☺CO UDĚLAT ?

---Pro ty ,co reklamní komentář chtějí udělat :

Lidi ,kteří mají blog ,chtějí ,aby ostatí lidé napsali komentík stahující se na to dotyčné téma ve článku .Když naíšeš co si o tom článku myslíš a potom tu reklamku ,snad to nebude přímo vadit .

---Pro ty ,co reklamní komentář dostali :

Můžeš to zkusit .pokud tě dotyčný pobízí ,aby ses na jeho web jukl ,tak proč ne ? Koukneš - nezaujme tě - vypneš .nemáš co stratit .pokud tě někdo pobízí ,aby jsi pro něj hlásla do soutěže ,tak se podívej .Jestli má blbej blog tak hlásneš pro někho jinýho.

-------------------------------

Tento článek se pouze zaměřil na propagační komentáře .Podle mě ,by si něco podobného měl každý bloger přečíst .

102 Pet Pet | Web | 20. dubna 2008 v 21:01

Pe'tulka: No i osoba, co dava denne 20 clanku nemusi o kompa sedet nonstop. uz treba to, ze mas na blogu nekoho, kdo ti st im pomaha, dela hodne. a pokud mas co psat, mas dobry zdroje, jak na fotky, tak na preklady - ono se to vyplati. ja si preklady beru trwebai do skoly, janca - druha autorka - ma ve skole pristup na net, jelikoz tam sou skoro furt, tgz tam dava i ze skoly.... a kdyz to vydelis, hned to vyjde takhle.....

103 Adry Adry | E-mail | Web | 21. dubna 2008 v 18:40

Nějaký návod sem vymyslela. Je to přesně podle mě-dělám to tak.

tady je odkaz → http://rajzabavy.blog.cz/0804/jak-si-zvysit-navstevnost-podle-me#komentar

104 Lady Rovena Lady Rovena | Web | 22. dubna 2008 v 11:43

a ještě poznámka :o) nezaložila jsem si blog proto, abych se účastnila všech možných soutěží typu "koukni na mě jaká jsem krasavice" nebo "koukni na mě jaký mám super blog" :o))) krasavice třeba jsou, ale jsem ženská, tak mě to moc nebere a ty blogy no já nevím, taky začínám, tak raději nekritizuju :o))) Blog jsem založila proto, že jsem chtěla jen pustit do oběhu věci, které mě baví a zajímají :o) možná to někoho bude zajímat a možná ne :o) to už záleží na návštěvníkovi :o)

105 enkelinkiskanka enkelinkiskanka | Web | 22. dubna 2008 v 14:12

tak jsem taktez mela potrebu se vyjadrit )bohuzel ne umelecky :D)

takze koho by muj nazor zajimal, najde ho na adrese

http://enkelinkiskanka.blog.cz/0804/ja-nak-nevim-jak-to-nazvat-d

ale vazne necekejte navod jak mit razem nejnastevovanejsi blog ze vsech ;)

106 zuzík zuzík | Web | 22. dubna 2008 v 17:31

Psala jsem vám na mail,nevadí?

107 Blackwish Blackwish | Web | 22. dubna 2008 v 18:19

Mít blog je prima. Můžeš pustit uzdu fantazii, ať už co se týče článků, nebo třeba pozadí blogu. Ale pokud ti na blog nikdo nechodí, není to ono. Je to hezkej pocit, když ti někdo napíše komentík:-)

A jak to udělat, aby jsi měl/a větší návštěvnost???

1. Určitě víš, jak je to hezkej pocit, když na svým blogu objevíš komentík. Tak tu radost udělej ostatním a oni ti to oplatí:-) (ověřeno;))

Jak na to: Když budeš navštěvovat ostatní blogy a psát tam komentíky, tak se majitel podívá na tvůj blog, aby věděl, kdo mu píše. Nezřídka ti tam taky nechá komentík:-)

2.Účastni se bleskoveka SONB, a to nejen jako soutěžící.

Jak na to: Když se budeš účastnit bleskovek a jiných soutěží, člověk, který ti vyrobil diplom se na tvůj blog stoprocentně podívá, aby tě upozornil, že u něj máš diplom. Naopak, když ty vymyslíš bleskovku, člověk, kterému jsi udělal(a), on se podívá na tvůj blog, aby si diplom vyzvednul. A navíc budeš mít komentíky v podobě komentů do bleskovek;-)

3.jednoduše si dej tohle na blog. nebudu vysvětlovat, jak to funguje.. Ale funguje to:-) Bohužel jen, když máš návštěvnost už trochu rozjetou..

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

4. Dávej si na blog hodně článků.

Jak na to:

Hodně lidí se kouká na blog.cz na aktuální články. Proto, když budete přidávat hodně článků, tak máš větší šanci, že se ti na tvůj blog někdo podívá.

Je rovněž dobré, dávat zajímavé nadpisy článků, aby zaujaly. Názvy typu jakási anglická slova, kterým nikdo nerozumí, taky nikoho nezajímají.

Zjistila jsem, že nejvíce lidí ti přijde na blog, když si uděláš nový design a napíšeš o tom článek s názem: Mám new design! Apod.

5. SB

Jak na to:

Když máš spřátelený blog (domluvíš se s jeho majitelem a vájemně se dáte do oblíbených stránek), jeho majitel ti chodí na tvůj blog pravidelně a píše komentíky. to samozřejmě děláš i ty. Tak máte větší návštěvnost oba:)

Hodně štěstí:)

Hlavně si návštěvnost nezvyšujte reklamama, který jsou otravný a nikdo si je nečte a neřídí se jima. Až na výjimky.

108 Squirrel Nut Squirrel Nut | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 16:36

Článek? JO já myslím že stačí všude dávat odkazy na svůj blog, připisovat ho do všech komentářů a dát si jej do všech profilů na internetu. Potom jde fyzicky třeba psát ho fixou všude možně, nutit ho lidem násilím a pod.

109 Blackwish Blackwish | Web | 23. dubna 2008 v 17:56

No.. to si nemyslím, že je dobrej nápad... Stojí ti zato platit třeba i jen tu blbou ticícovku za ničení veřejnýho mejetku? Teď myslím to čmárání fixou. No..

110 Pet Pet | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 18:04

Komentář č.33 -> hodila jsem to do článku na blog, pokud to je takhle požadovaný... Kdyby ne, tak to je tu už podruhé...Jednou tady, v komentech a teď i odkaz...Tgž sry, kdyby to bylo blbě.... -> kdyžtak stačí klik na WEB

_____________________________________________

http://cinema-bizarre.blog.cz/0709/planes

_____________________________________________

111 zuzík zuzík | Web | 24. dubna 2008 v 19:38

http://zuka-adler.blog.cz/0804/par-tipu-jak-si-zvysit-navstevnost

adresa článku. Nejdříve jsem vám ho posílala na mail,ale chtěli ste,abych ho zveřejnila,tak jsem to udělala. Snad někomu pomůžu

112 //TřešničQa// //TřešničQa// | Web | 25. dubna 2008 v 14:26
113 K!ckushka K!ckushka | Web | 25. dubna 2008 v 14:37
115 HOMEMP HOMEMP | Web | 26. dubna 2008 v 10:46

dam si ho na seznam nebo na google asi njlepsi :-)

116 Mrs.Jahůdka Mrs.Jahůdka | E-mail | Web | 30. dubna 2008 v 9:36

Blog, který jste si založili by měl mít zajímavé články a zajímavé slova ve článcích musíte hodně věnovat čas blogu a neohlížet se na návštěvnost mám s tím vlastní zkušenostpokud máte blog nazačátku nesmíte se ohlížetna tu návštěvnost ale to se časem zvýší a měli byste si ten blog dát do katalogů webů a nebo pro začátek si můžete dát blog na websurf a používat to přiměřeně =) já se tímhle pravidlem řídím a s návštěvností sem spokojená

117 charlienka charlienka | E-mail | Web | 2. května 2008 v 13:50

Blog je vlastně složen z ultra omezených karcifikátek.Někdo píše o domácím mazlíčku ,hudbě,celebritě,o kamarádách,o rodině apod.ale naopak někteří sem zapisují svůj život a klidně na tom blogu stráví až 10hodin denně možná i víc.Já vim že blog je pro některé z vás moc oblíbený ale vaše mozkové bunky nejsou z toho nadšeni radši by si hráli spali nebo se učily.Protože se vám mohou zničit oči tak jako u čtení televize atd....kdyby jste chtěli být na tom blogu cca 3hodiny v kuse tak to prosím nědělejte opravdu nedělejte to protože budete mít čím dál méně energie a síly tak to bude pokračovat až do 50 a u 50si řeknete oh to mám ale smůlu neměla jsem tak dluho travit na tom compu a můžete dostat rakovinu mozku nebo něco podobného.takže ten blog je super ale háček je v tom že je to na compu.takže nedělejte recordy jak dlouho kdo vydrží na compu pa CHarlienka....**********KLIKNI ZDE**********

118 MrS..Žvejka MrS..Žvejka | Web | 2. května 2008 v 17:32

No takže..Pokud chcete můžete se kouknout na můj blog..Není sice nej ale mám tam takovou dobrou návštěvnost kerou sem niiikdy neměla..(myslim tím když sem měla jiné blogy)..Jsem ráda že mi tam někdo aspon chodi..Byla bych ráda kdybyste tam uvítali taky..Sice ten blog je new ale co.Nejaký koment napsat muzete..A to bych byla moc rada..♥..Můžeme klidně spřátelit blogy pokud si napíšete..a já nám napíšu Ano/Ne...Zkuste to!!Klikněte na web a jste na www.zvejky.blog.cz ...!!!..Zkuste to!!Nic se vám nestane..Asi si možná čtete tendle komentář,tak to zkuste na to kliknout.. xD..Pokud se vám chce..No tak zavítejte ste tam vítááni MrS..Žvejka

119 MrS..Žvejka MrS..Žvejka | Web | 2. května 2008 v 18:53

no tak oprava: Tak já třeba mi nefungoval blog.cz a prostě jsem tam nemohla nic dát..Nic..Ani sem se nemohla přihlásit..Tak jdu teda na můj blog a je tam teda návštěvnost..Teda největčí kerou sem měla(sem měla i jiné blogy atd..) a nebo třeba když chci aby klikli na můj blog a tímpádem aby byla větčí návštěvnost tak to třeba napíšu na nějaký blog který má velkou návštěvnost..A já myslím že to funguje!!.......Zkuste to taky a uvidíte!!

120 bernardi bernardi | Web | 3. května 2008 v 16:10

Věřím, že takto umístněná reklama . . . . . . . .

121 ŽvejQa ŽvejQa | Web | 3. května 2008 v 17:34

Měla jsme už 5 blogů, žádný neměl takovou náštěvnost jako ted ten můj, který nechci nikdy smazat !!

Nevkládám na blog články typu : obrázky, smajlí, funny, řetězáky atd.

Vkládám tam celý můj život, pro co žiju, to co mě naplnuje, to co bych jednou chtěla umět, a to je bojové umění :-)

Miluju taky asijskou hudbu....je smyslná, a mě naplnuje....

Myslím když je blog zaměřen na určité věci, že lidé si to lehce vyhledají, a tím pádem je větší náštěvnost :-)

Já mám v průměru 210lidí za den.

Kdysi jsem měla blog 'oničem' jak jsem zpomínala:obrázky, funny.....

Měla jsem nanejvíš za den 30 lidí a byla jsem ráda, když za týden jsem měla 200 lidí.

Ted mám za týden 1400 lidí :-)

A i pokud budeme mít hodně kamarádů po netu, tak taky samozřejmě nám zvýší náštěvnost.

Já osobně nějak nepropaguji nijak svůj blog, leda tak když píšu na nějaký blog koment, tak aby mi mohl odepsat, připíši můj blog.

122 ŽvejQa ŽvejQa | Web | 3. května 2008 v 17:40

a ještě něco:

nekopíruju, dělám si sama články, to taky mnoho lidí ocení.

Strašně se dřu s článkam, někdy mi 1 článek trvá i 1hodinu !! Ale můj rekord byl 5 hodin...Umíte si to představit??Ale to je protože já to miluju, blog je můj deník, do kterého si vkládám to co mě baví, abych to nemusel apak hledat na netu, prostě zajdu na můj blog, přečtu nebou kouknu a jsme zase chytřejší :-)

123 Koty Koty | Web | 4. května 2008 v 11:23

Ahoj. Tak já jsem si zakládal blog v prosinci 2006 pod záměrem, že zkusim udělat kvalitní blog o metalové a rockové hudbě. Nejdříve jsem přidával tak 4 recenze na desky denně, sem tam nějaký příběh, ale bylo to málo. Tak jsem začal překládat i krátké zprávy od nahrávacích společností. Adresu blogu jsem umístil na různá fóra, stránky, kámošům, ti jí zase předávali dál a během 4 měsíců mi návštěvnost stoupla o 300%. Vždycky jsem jásal, když mi přišlo ze začátku 30 lidí denně na bloga ted jásám, když jich přijde 100 denně. Postupně se to zvyšuje, ale chce to jen nechrápat a aktualizovat. Za slušnou návštěvností stojí tvrdá práce. Tak makejte=)

124 satty -  návštevníčka blogu satty - návštevníčka blogu | Web | 4. května 2008 v 13:16

Ja to mám uložene na blogu :) Myslím, že som sa celkom susne rozpísala

http://satty.blog.cz/0805/jak-propagovat-blog#komentar

125 Meggy Meggy | E-mail | Web | 5. května 2008 v 17:53

Dobrý den,

toto je velice zajímavé téma..Myslím, že podstatou kvalitního blogu, a tím i slušné návštěvnosti, je najít nějaký způsob jak být originální, když zadáte nějaké téma do seznamu, vyjede vám miliony blogů..Ale který znich opravdu stojí za to, aby jste jím ztrácely čas..?? Většina blogů jsou typ: Tokio Hotel, Emo, Tokio Hotel, Mix..Nemám proti tomu nic, ale myslím, že mnohem efektivnější by byl jeden blog, který by byl kvalitní, nekopíroval by a měl tam vše co lidé kolem daného témata hledají..Nemusí mít každý web na stejné téma...To pak již ztrácí účel..Myslím, že též je bezúčelné dávat všude komentáře typu: Na mém webu je bleskovka, mrkni ke mně..Já osobně tyto komentáře z mého webu mažu(v souladu s pravidly, které na blogu mám..) Takže jak docílit nejen návštěvníků, ale hlavně kvality a lidí kteří se budou vracet..? Podle mého mínění, opět a jen podctivou prací..

Pěkný den, Meggy

126 OndraS OndraS | E-mail | Web | 5. května 2008 v 18:07

Propagačních způsobů je spousta. Přidat do seznamu nebo nějakého katalogu. Tuto možnost jsem vyzkoušel a návštěvnost se  zvýšila z 0 za den na 20 za den což je good. Další možností je propagování např založením účtu na youtube. Videa budou propagovat váš blog blog bude propagovat vaše videa. Jakmile máte účet na youtube můžete založit TV. Tato možnost není příliš známá ale  využít ji můžete na adrese www.justin.tv

127 Monika Monika | Web | 5. května 2008 v 18:40
128 Kukas Kukas | Web | 5. května 2008 v 20:15

Žádný,tedy nejspíš žádný recept na otázku "Jak propagovat blog" není. Nebo alespoň já o něm nic nevím.

Ale přesto tady sepíšu pár řádků z mého osobního

názoru :

• Blog musí mít v první řadě skvělý obash,ale i kdyby ho měl,tak když o něm nikdo nic neví,nezajde na blog(který nezná) a nenapíše komentář. BLOG.CZ velic edlouho uveřejnoval nejoblíbemější blogy a to je podle mě špatně. Protože lidi s epodívají jen  na ně,oblíbí si je a pak je s ostatními srovnávají.  Je to věc názoru,čistě názoru

129 berybery berybery | E-mail | Web | 5. května 2008 v 22:53

Takže podle mě

::::: Popis obrázku by měl byt popsan ne tam neco namackat ,ale napsat tam treba Obal Step up nebo tak neco snad chapete protoze kdyz vyhledavate na google obrazky tak vas to vyhleda!!

::::::Nejde ani tak o vzhled spis o prehlednost!!Hlavne aby sel precist tex atd...

::::::  aktualně pridavat clanky

:::::: A davat na blog neco uzitecneho nebo zajimaveho

:::::: A hlavne mazat vulgarni komentare a odpovidat na komentare

:::::Asi vše :-)

130 Andulka Andulka | Web | 6. května 2008 v 21:22
131 Patka Patka | Web | 7. května 2008 v 13:20

No ja sa snažím mať čo najviac SB aby som sa mala o koho oprieť a tiež je pravda že ma trochu propagujú aj oni.

132 Black Black | Web | 8. května 2008 v 21:04

Máte to na webu

133 Zdebra Zdebra | Web | 9. května 2008 v 23:12
134 Sivo Sivo | E-mail | Web | 10. května 2008 v 19:46

No. Ak máme blog a nejaké tie rubriky, môžeme začať s takými vecami, ktoré sú veľmi rozšírené. Napr. umiestniť na svoj blog niečo o tých najpopulárnejších celebritách. Napr. keď hitom bola pieseň GummyBear, vložil som na blog túto pieseň. Dávnejšie mi na blog nechodil nikto, ale po vložení tejto piesne som mal na deň 30 - 40 návševníkov, čo je podľa mňa dosť.

Alebo na blog sa niekedy oplatí umiestniť odkazy na ON-LINE hry. Alebo niečo napr. o tých najdiskutovanejších hrách, alebo nejaké Vectorky, originálne návody na blogy, alebo Pixely... skrátka to, čo priláka návštevníkov. Ešte môžem spomenúť aj MP3ojky na stiahnutie, preklady piesní, odkazy na iné blogy, reťazáky, a tak. Je toho ešte veľa, tak treba poprezerať si viacero blogov, hlavne tie najnavštevovanejšie, a zistiť, kde chodia návštevníci najradšej, to presunúť na blog, ale nemyslím tým, že kopírovať! Skrátka si o tom založiť rubriku na blogu, a často tam pridávať veci. To zaručene pomáha!

Samozrejme je výhodné aj blog zaradiť do napr. GOOGLE(u), Seznam-u.cz, a na také navštevované stránky.

Samozrejme blogu pomáha aj to, že má skvelý obsah. Áno, ľahko sa povie skvelý, ale čo sa myslí pod tým skvelým? Každý pod týmto slovíčkom vidí niečo iné. Napr. niektorí hľadajú návody na blog, iní colorizácie, iní MP3 na sťahovanie, iní videa, ON-LINE hry... preto návštevník musí mať istotu, že na určitom blogu nájde to, čo potrebuje. A autor blogu musí mať istotu, že neporušuje pravidlá, a že na jeho blogu návštevník nájde to, čo hľadá.

No neviem, ako ste to mysleli, ale ja som Slovák,a neviem či som to dobre pochopil. Ale dúfam, že áno. Preto prepáčte, ak som niečo zle napísal. Totiž češtinu neovládam na 100% a niektoré slovíčka neviem si preložiť do Slovenčiny. Tak prepáčte.

135 Zdebra Zdebra | Web | 10. května 2008 v 23:00

A dneska jsem si vzpomněla, že jsem dřív na blogu napsala článek k tématu.

Takže odkaz: http://zdebra.blog.cz/0708/jak-si-zvysit-navstevnost-blogu

136 Áčko Áčko | E-mail | Web | 12. května 2008 v 17:08

Už se těšíííím :))) na uzávěrku.Napsla jsem docela dlouhý článek a doufám že se vám bude líbit a pomůže vám :).Už jsem sem psala, ale napíši ještě jednou :

http://acko-ada.blog.cz/0804/jak-propagovat-blog

137 Mirča (MJ) Mirča (MJ) | Web | 12. května 2008 v 19:18

Můj článek "jak propagovat svůj blog" naleznete zde:  http://miriblog.blog.cz/0805/jak-propagovat-blog

Doufám že to přečtete!

138 cissy-sims cissy-sims | Web | 13. května 2008 v 16:30

http://lovelysims.blog.cz/0805/jak-zvysit-navstevnost-aneb-radim-se-vsim-moznym

to není moje dílo ale stojí za to si to přečíst...

139 K!scha K!scha | E-mail | Web | 14. května 2008 v 14:56

Tvoj blog musí niekoho zaujať a nech to neni tvoja naj kamoška!hlavne sa ráta prvý dojem...design musí byť proste ani nie detský ale skôr podla tvojej fantázie...nikdy nekopíruj designy z iných blogov!

a potom je už len na tebe čo tam budeš pridávať,lenže nesmie to byť stále to isté do okola ako napr.videá mp3 alebo obrázky...raz za čas tam neuškodí jeden pekný článoček o celebs alebo o tebe samej...diplomy musia byť tiež vydarené lebo ja osobne milujem krásne diplomy...a potom už len blog zviditeľňovať:Dnapr.povedz všetkým z tvojej triedy že máš cool stránku na ktorej sa dajú sťiahnuť mp3(daj ich tam naozaj xD)a nech tam zanechajú aj koment...možno sa im tak tvoj blog zapáči a možno tak dáš svojmu blogu nový rozmer:D

toto je môj osvedčený spôsob

140 H@sey999 H@sey999 | Web | 14. května 2008 v 16:53

mam to na blogu :http://hasidyhip.blog.cz/0805/propagace

tam to vše je...=)hezký den=)

141 sisa sisa | Web | 14. května 2008 v 21:54

no ja nemam bihvieaku nastevnost ale tak tu daco napisem (mam iba okolo 50-100ludi denne ale mala som uz aj 201:):

Blog musim mat zaujimave clanky ktory ostatny radi citaju ci uz ide o celebrity alebo zvieratka hudbu dutaze a pod.Najlepsie je ked je blog zamerany na vsetko ,potom tam chodia aj ty co maju radi celebrity zvieratka emo hip hop a pod....Kazdy den aspon jeden zaujimavi clanok alebo sutaz.

Zalaezi aj na designu predsa vseci radsej chodia na pekne blogy.Mal bi pravidelne pisat ostatnim blogom a odpovedat na vsetky komentariky.

Nekritizovat ostatne blogy ktore len zacinaju a poradit im ak chcu pomoc.Pokial sa spriatelite s inimi blogmi a chodite aj vi na ich blogy urcite budu aj oni na vas

A to je asi tak vsetko neni to tazke iba treba mat cas.a este jedna vec odporucat ho kamaratom urcite sa na nho pozru a mozno aj zalozia.

Ps:dufam ze tam niesu chybi a ze rozumiete po slovensky

142 *Moni* *Moni* | E-mail | Web | 14. května 2008 v 23:04

Taky je good psát svůj web do komentářů, když začínáte s blogem jako já tak to aspoň trochu zvětší návštěvnost ;)

143 °AligaThor° °AligaThor° | Web | 15. května 2008 v 15:15

Je hezké, že necháváte iniciativu psaní blogu na čtenářích a blogerech BLOG.CZ. Spíš by mě ale potěšila jiná věc, než jak propagovat svůj blog, ale spíš jak vůbec blogovat. Pro některé z nás by to bylo dobré vodítko, aby nevznikalo tady tolok blogopaskvilů.

K tomuto tématu bych rád přidal i svůj příspěvek na mém blogu:

http://aligathor.blog.cz/0805/5-tipu-pro-psani-kvalitniho-blogu-zvladne-to-kazdy

°A°

144 Rose Rose | Web | 16. května 2008 v 6:41

napsal sem článek jak propagovat blog.............taky :-D dyztak adresa je tady http://rosinky.blog.cz/0805/jak-zvetsit-navstevnost-blogu#komentar

145 Tommy Tommy | Web | 19. května 2008 v 14:53

blogy sou super!!!!!!!!!!!!!!!!!

146 Papuča Papuča | E-mail | Web | 19. května 2008 v 18:41

heh už by to tady mělo být...neee???

147 Rose Rose | Web | 20. května 2008 v 21:13

no ono to chvili ais bude trvat ja byhc ty calnky neprecetla ani za mesic a navic sou si urcite vsechny podobny y vsichni doufaj ze vyberou ten jejich

148 Míša Míša | Web | 24. května 2008 v 17:56

tak ja se taky o něco pokusila takže stručný návod jak podle mě propagovat blog najdete tady http://misska.blog.cz/0805/jak-propagovat-blog

149 Blackwish Blackwish | Web | 30. května 2008 v 16:19

Kdy to budete "vyhodnocovat?"

150 Standa - redaktor Blog.cz Standa - redaktor Blog.cz | Web | 2. června 2008 v 10:30

Někdy v tomto měsíci vyjde článek, ve kterém shrneme vaše rady a nápady, které jste zanechali u tohoto článku a na vašich blozích. Chvíli to samozřejmě potrvá, než se tím probereme xD

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama